Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 332 333 334 [335] 336 337 338 ... 371    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Oceń poprzednika (Czytany 931328 razy)
Ptakuba
Sołtys Anduiny

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 533


Multikonto Martina

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #5010 : 14 Lutego 2011, 17:05:58 »
Psychol - nie lubię gościa bo nie dość że ma już kapelę to jeszcze za daleko mieszka żebym mógł w ogóle próbować z nim grać. Ma głupi podpis.
Ponadto mason i komunista.

@Edit: I Żyd


IP: Zapisane
Wioska Anduina - moja piaskownica. Zapraszam wszystkich.

"My tutaj jedziemy na zgryzocie, problemach z dzieciństwa i pasywnej agresji."
Hellscream, 10 czerwca 2015
Psychol55
Ja słyszę a ty słuchasz

******

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Wiadomości: 441


Krytyk Fasta

Zobacz profil
« Odpowiedz #5011 : 14 Lutego 2011, 17:11:45 »
Ptakuba - Je... kiboli. Reznow. Matka cię więcej nie miała.:}

EDIT: Nosi trauzersy rozmiar w pasie 1,70cm jak nic. I do tego nigdy nie stroi gitary masłem, no prawie nigdy.


IP: Zapisane
http://emikozinska.wix.com/emi-kokoz-art

Sprawdźcie co robi moja siostra!
DWito
Mental Giant

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 421


"Jesteśmy tym o co walczymy"

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #5012 : 14 Lutego 2011, 18:38:23 »
Psychol - koleś z pozytywnym świrem,  :D lubi nawijać o LOTRze i chętnie wyraża swoje konstruktywne opinie na każdy temat. Ogromny +


IP: Zapisane
"ojtam, ojtam"
Cebulak
(Hadrian)

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 062


Uzależniony od niebieskiego

Zobacz profil
« Odpowiedz #5013 : 14 Lutego 2011, 18:53:03 »
Dwitto- To ten co odwala czarną robotę? Nie, nie przesadzajmy, pracuje razem z Menelagiem i spółką nad różnymi modami, ma własnego chomika. Posiada dużą wiedzę, lecz tak po za tymi wszystkimi modami zbyt bardzo go nie znamy, miejmy nadzieję, że częściej będzie zaglądać w inne działy forum, by z nim porozmawiać też na inne tematy. Mówi krótko i zwięźle, więc skończę już i dam +


IP: Zapisane
Cytuj
Cahan: Hadrian się ucieszy, a jeśli ktoś nie będzie chciał grać, to będzie znaczyło, że go nie lubi. A przecież Hadriana wszyscy lubią, więc wszyscy zagrają. Plan idealny  8)
Loczek
King Loczdorah

*

Punkty uznania(?): 23
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 845


It's Seriously Christmas

Zobacz profil
« Odpowiedz #5014 : 24 Lutego 2011, 09:29:30 »
Hadrian- jeden z nowych "Młodych Gniewnych" naszego forum, bardzo aktywny użytkownik, więc pełno go w tematach od tematyki HoMM po luźne tematy Hyde Parku. Co tu dużo mówić, aby tak dalej z aktywnością i kulturalnymi rozmowami(tylko mniej spotkań z Moderatorem ;D ) i zielonym paskiem.


IP: Zapisane
Cepek
Tamer spamer soul

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 399


Moja psina

Zobacz profil
« Odpowiedz #5015 : 24 Lutego 2011, 12:08:31 »
Loczek - Jeden ze swoich, groźny ale wyrozumiały, pilnuje porządku tak jak powinno się to robić. Po za tym mamy do zaplanownia termin spotkania na jakieś piffko  :D


IP: Zapisane
Life is short ,so play Heroes of Might and Magic or die.




Neramir

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 315


forgotten old magic

Zobacz profil
« Odpowiedz #5016 : 24 Lutego 2011, 12:22:24 »
Cepek- kolejny ze "swoich", stanowczy i czujny, przenikający swym wzrokiem Tawernę w poszukiwaniu spamu. Biada tym, którzy nie stosując się do świętych zasad naruszają regulamin tawernowania. "Do not spam the board!"- powiada. Zawsze uprzejmy i serdeczny, nie szczędzi również szczerości w sporach  :)


IP: Zapisane
Gwynbleidd

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 141


We dance like marionettes swaying to the Symphony

Zobacz profil
« Odpowiedz #5017 : 24 Lutego 2011, 13:43:01 »
Neramir... Mimo rangi przyjaciela i trzystu postów, nie znam go na tyle dobrze, abym mógł barwnie opisać. Jednak, sprawia wrażenie przyjaznego druida i ma w podpisie cytat jednego z najwspanialszych ludzi w historii. Nie będę wspominał o takich banałach jak ortografia, interpunkcja etc. Słuchaj Gandhiego, a nie zginiesz! Peace : )


IP: Zapisane
Calvin Candie
Candieland Owner

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 186


Open up your lovin` arms.

Zobacz profil
« Odpowiedz #5018 : 26 Lutego 2011, 19:58:45 »
Heh, opisać nieopisane i zobaczyć niewidzialne..Tak opisał bym Białego Wilka(się wiedźmin czytało i grało ;p)
Lubi metal,inteligentne posty i dobrą interpunkcje.Tyle



IP: Zapisane
Nekro_L

******

Punkty uznania(?): -1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 476


Zobacz profil
« Odpowiedz #5019 : 26 Lutego 2011, 20:26:16 »
Znawca Heroes III, którego dawno tu nie widziałem. Trochę interpunkcja szwankuje, ale i tak nie pozostaje mi nic innego jak dać plusa.


IP: Zapisane
Nimrod
Super Ślunzok

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 388

I'am the One who knows path through the Darkness

Zobacz profil
« Odpowiedz #5020 : 28 Lutego 2011, 23:02:59 »
Necro_L Z tego co sie dowiedziałem Bojownik o wolnośc, i też słucha dobrej muzyki (choć narazie mam słabe próbkowanie bo tylko 1 utwór).
Osoba która pierwsza mnie oceniła... oczywiśćie mnie nie oceniając tj wstrzymując się z tą oceną.
Z tego co widziałem porządny user forum....       czyli krótka piłka plus sie należy ;>


IP: Zapisane
"TAWERNO WALCZ!"
"Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną. To od dawki zależy, pamiętaj wiec gdy czytasz i masz dość, możesz zawsze skończyć i wyjść, bo zamiast Cie *uleczyć*...  Zabije"
Belegor
Mistrz oryginalnych pomysłów

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2 445


Bestiarysta z zamiłowania

Zobacz profil
« Odpowiedz #5021 : 28 Lutego 2011, 23:26:18 »
Nimrod- nie spamujący, rozsądny, inteligetny członek wspólnoty, który dba o język nie tylko polski, ale równiez angielski. Można z nim rozmawiać na każdy temat, nawet na taki, gdzie inni wymiekkają. Dla mnie:
Cenny nabytek tawerny, duży +


IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"

Menelag
Moczymorda Tawerniana

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 280


1+2= Menelag

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #5022 : 02 Marca 2011, 15:36:13 »
Belegor- spec od oryginalnych pomysłów.
Jeden z moim ulubionych użytkowników.
Autor pamiętnika tawernowicza, Shantirii.
Lubi dinozaury xD
+


IP: Zapisane
Loczek
King Loczdorah

*

Punkty uznania(?): 23
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 845


It's Seriously Christmas

Zobacz profil
« Odpowiedz #5023 : 03 Marca 2011, 09:10:29 »
Menelag- jedna z wielu nowości forum, szczególnie duży wkład posiada w rozwój i tworzenie modyfikacji a tak ogólnie to miła osoba z którą można zawsze pogadać i zapytać. Nic dodać nic ująć :)


IP: Zapisane
Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 876


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #5024 : 03 Marca 2011, 16:14:25 »
Jeden z dwóch fantastycznych moderatorów na tej stronie. Tępi wszelki spam, głupie bezsensowne wypowiedzi, za co na samym początku ma ogromnego plusa za dbanie o forum. Poza tym bardzo fajny user z charakteru, sympatyczny, potrafiący isć na ugodę (co nie wszyscy są w stanie uczynić), często pomaga zabłąkanym osobom dopiero rozpoczynającym przygodę z całą serią Heroes. Podsumowując jedna z bardzo wielu ulubionych dla mnie osób na całej Tawernie i przeogromny plus ;D


IP: Zapisane
Strony: 1 ... 332 333 334 [335] 336 337 338 ... 371    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.097 sekund z 22 zapytaniami.
                              Do góry