Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Polskie Imperium - od Krzyżaków do Potopu (Czytany 8239 razy)
Cebulak
(Hadrian)

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 062


Uzależniony od niebieskiego

Zobacz profil
« : 25 Grudnia 2010, 10:19:39 »
Dostałem na święta w.w grę. Myślałem, że będzie to coś ciekawego, jednak pomyliłem się :/. Gra jest niezwykle nudna, źle odwzorowana historycznie, mało misji, bardzo niekorzystne, tylko historyczne opłaca się robic. Mapa nie powinna byc przesunięta aż do Uralu i Wiednia, tylko większą częśc Rzeszy Niemieckiej i do Uralu. Brak Imperium Osmańskiego, Mołdawii, Węgier, Chanatów( np: Syberyjskiego), Austrii, Serbii, itd. Dziwne "wolne miasta", które tworzą wolne ziemie wschodnie, zachodniem chanat krymski i złotą ordę. "Wolne Miasta" rozwijają się 5 razy szybciej niż ty, reszta państw 2 razy wolniej od ciebie. Za duży koszt odkryc naukowych, mało przydatne zdolności postaci, niemożliwośc zrobienia niektórych misji. Ogółem gry nie polecam, dostaje naciągane 3/10


IP: Zapisane
Cytuj
Cahan: Hadrian się ucieszy, a jeśli ktoś nie będzie chciał grać, to będzie znaczyło, że go nie lubi. A przecież Hadriana wszyscy lubią, więc wszyscy zagrają. Plan idealny  8)
Tazol

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 496


Gaming Monster Channel on YouTube

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #1 : 25 Grudnia 2010, 11:14:30 »
Dzięki, że mi powiedziałeś co nieco o tej grze, bo już chciałem kupować... Ale jak są takie błędy to raczej zrezygnuje...


IP: Zapisane
Veselar

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 368


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 25 Grudnia 2010, 12:03:41 »
W cd-action jest jeszcze więcej np: Bierzesz sojusz z jakimś państwem inne ciebie atakuję a "sojusznicy" nie pomagają nawet jeśli wojska wroga łażą sobie po ich terenach


IP: Zapisane
I kroczę ciemną doliną.
Cebulak
(Hadrian)

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 062


Uzależniony od niebieskiego

Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 25 Grudnia 2010, 13:43:43 »
W cd-action jest jeszcze więcej np: Bierzesz sojusz z jakimś państwem inne ciebie atakuję a "sojusznicy" nie pomagają nawet jeśli wojska wroga łażą sobie po ich terenach
Dodam jeszcze, żeby sojusznicy ci pomogli to:
-musisz wysłac ambasadora do jakiegokolwiek miasta sojusznika
-musisz mu coś dac, często dosyc dużo
A i jeszcze dodam kolejne minusy
-mało zastosowań do zboża/jedzenia; produkuje się go najwięcej, a nawet nie jest to opłacalne
-niemożliwość ucieczki dowódcy, czyli jak zaatakuje cię wrogi dowódca nie można przed nm uciec
-naprawdę nudna rozgrywka np: przez prawie 100 lat, nikt mi nie wypowiedział wojny, ani sojuszu, nikt nie zajął nowych ziem, 2 misje chyba, a mi tylko rosła ilość zasobów :/



« Ostatnia zmiana: 19 Czerwca 2012, 20:11:31 wysłane przez Hadrian » IP: Zapisane
Cytuj
Cahan: Hadrian się ucieszy, a jeśli ktoś nie będzie chciał grać, to będzie znaczyło, że go nie lubi. A przecież Hadriana wszyscy lubią, więc wszyscy zagrają. Plan idealny  8)
Tazol

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 496


Gaming Monster Channel on YouTube

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #4 : 25 Grudnia 2010, 17:56:19 »
A możesz mi Hadrianie powiedzieć jakie studio jest odpowiedzialne za tą grę i jej potworne błędy?


IP: Zapisane
Veselar

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 368


Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : 25 Grudnia 2010, 20:50:37 »
Już ci piszę Lesta Studio.
Hadrian a w jakiej edycji masz to tzn kolekcjonerska czy zwykła?




IP: Zapisane
I kroczę ciemną doliną.
Fast
Mołdawski Bulbulator

*****

Punkty uznania(?): 12
Offline Offline

Wiadomości: 871


Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : 25 Grudnia 2010, 21:44:46 »
Swoją drogą to nie jest "Polskie Imperium - od Krzyżaków do Potopu" - tylko jakaś inna gra, gdzie w oryginale można było bodajże kierować innymi państwami. Tylko w Polsce zrobione zostało "Polskie Imperium" - swoją drogą na pierwszy rzut oka gra wygląda nie najgorzej i to jest jej największa zaleta. Gdybym mógł powycinać te wszystkie ryciny, portrety i grafiki jakie zostały umieszczone w grze byłbym pocieszny.
Werdykt brzmi 3+/10. Sam nie wiem czemu, ale 3 to ładna cyfra.


IP: Zapisane
Tazol

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 496


Gaming Monster Channel on YouTube

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #7 : 26 Grudnia 2010, 12:22:09 »
Już ci piszę Lesta Studio.

Stwierdzam, iż o nich nie słyszałem więc już wiadomo czemu są takie błędy...


IP: Zapisane
Cebulak
(Hadrian)

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 062


Uzależniony od niebieskiego

Zobacz profil
« Odpowiedz #8 : 28 Grudnia 2010, 19:48:57 »
Już ci piszę Lesta Studio.
Hadrian a w jakiej edycji masz to tzn kolekcjonerska czy zwykła?
Zwykła, a i odkryłem, że wszystkie państwa ruskie(riazańskie, moskiewskie, nowogrodzkie, itd.) mają dowódcę, który jeździ na zebrze :haha:



IP: Zapisane
Cytuj
Cahan: Hadrian się ucieszy, a jeśli ktoś nie będzie chciał grać, to będzie znaczyło, że go nie lubi. A przecież Hadriana wszyscy lubią, więc wszyscy zagrają. Plan idealny  8)
Tazol

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 496


Gaming Monster Channel on YouTube

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #9 : 28 Grudnia 2010, 21:21:06 »
Hmm... może to jakiś Nigeryjczyk [Dobry murzyn z Afryka po neokidowsku]. A tak na serio no to kolejny błąd. Patch jest tu niestety niezbędny.


IP: Zapisane
Cebulak
(Hadrian)

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 062


Uzależniony od niebieskiego

Zobacz profil
« Odpowiedz #10 : 28 Grudnia 2010, 21:33:53 »
Ekhm i kolejne błędy
-Mołdowa(Mołdawia) jest pod panowaniem Chanatu Krymskiego
-Kamieniec od poziomu "mocarstw" jest pod panowaniem litewskim, a jest potrzebne do zdobycia tytułu "Król Polski"
-Niemożliwość wykonania misji Unia Lubelska(mi się to nie udało po 5 razach, może w końcu to rozpracuje :/)
-Niewiadome Swaty, czy tu chodzi o dowódcę, króla, biskupa, czy kogo.
-Bezsensowne cele główne misji zajmij 30 ziem, czyli prawie całą mapę, Rosja musi zdobyć tytuł Króla Polski i tak samo Szwecja i Sicz Zaporska, dla Rosji priorytetem powinno byc zdobycie tytułu Chana Złotej Ordy, bo tak to muszą pokonać 2 graczy, by w ogóle prowadzić jakąś wojnę z Polską i na odwrót.


IP: Zapisane
Cytuj
Cahan: Hadrian się ucieszy, a jeśli ktoś nie będzie chciał grać, to będzie znaczyło, że go nie lubi. A przecież Hadriana wszyscy lubią, więc wszyscy zagrają. Plan idealny  8)
Martin
"Król Multikont"

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 397


Nobody expects the Spanish Inquisition!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #11 : 29 Grudnia 2010, 08:13:07 »
Wpadła mi ta gra w łapki i troche pograłem. Nie da sięzauważyć, że ktoś zrobił grę na odwal. O Ile jestem miłosnikiem takich gier, to nie da zauażyć rażcych błęów. Wymieniliście chyba wszystkie które zauważyłem, patch jak ktos zauważył jest niezbędny. Niestety nie przypadłą mi do gustu,  za to ładnie wygląda na półce gdzie niechybnie wylądowała.


IP: Zapisane
Strony: [1]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.049 sekund z 17 zapytaniami.
                              Do góry