Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
The Bard's Tale: Opowieści Barda (Czytany 1288 razy)
Dabu
Forumowy krzykacz

****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 764


Pan wszystkich panów

Zobacz profil WWW
« : 08 Stycznia 2008, 16:57:23 »
Grał ktoś może w tę zabawną grę z 2005 roku? Jest to hack&slash, w którym wcielamy się w cynicznego Barda podróżującego po świecie "W poszukiwaniu złota i zadymy!". ;) Gra w tym momencie kosztuje 24 zł. w serii Kolekcja Klasyki i polecam ją każdemu fanowi takich gier, jak i osobom chcącym się pośmiać, bowiem jaja są w tej grze nieziemskie! Może jest za dużo walki, ale teksty Barda (któremu głosu w polskiej wersji użyczył Borys Szyc), jego docinki i kłótnie z narratorem (fenomenalny Piotr Fronczewski) oraz GENIALNE polskie piosenki potrafią bardzo zachęcić do gry i ubijania potworów naszym anty-bohaterem. :)

Mnie gra zachwyciła. A was? ;D


IP: Zapisane
kluseczka

*****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Wiadomości: 878


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 03 Lutego 2008, 13:59:27 »
Grałam. Super, ale pożyczyłam koledze i ślad zaginął. A co do piosenek- znam na pamięć i czasem podśpiewuję. Moja matka bardzo lubi tą o piwie.


IP: Zapisane
The universe speaks in many languages, but only one voice.
Strony: [1]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.033 sekund z 17 zapytaniami.
                              Do góry