Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
[P]vs[E] (Nie)przyłączające się do armii nadliczbowe oddziały (Czytany 1318 razy)
JockX

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2

Zobacz profil
« : 07 Kwietnia 2011, 23:21:53 »
Ostatnio odświeżyłem sobie instalację H4 i mam pewien dylemat. Otóż gdy gram w wersję podstawową, jeśli zdarzy mi się że część armii wroga chce się do mnie przyłączyć dzięki dyplomacji czy urokowi, a nie mam już w mojej armii miejsca, to nadliczbowy oddział pojawia się "luzem" jako oddzielna armia na mapie gry.

Ale po zainstalowaniu dodatku Equilibris wygląda to tak, że oddział, który nie zmieścił się w armii przepada bezpowrotnie. Instalacja E wymaga podmiany .execa na wersję z dodatku WoW, którego oficjalnie nie posiadam i nie chce mi się go za bardzo pobierać, żeby się upewnić, więc może ktoś z was mi potwierdzi, czy kasowanie nadprogramowych oddziałów jest elementem moda E, któregoś z oficjalnych dodatków czy też jest to błąd w mojej wersji gry?


IP: Zapisane
Strony: [1]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.02 sekund z 18 zapytaniami.
                              Do góry