Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 19 20 21 [22] 23 24    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Problemy z modami (Czytany 104885 razy)
Raelag323

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 156


Ten świat jeszcze nas popamięta. Jakem Raelag!

Zobacz profil
« Odpowiedz #315 : 21 Lipca 2013, 23:56:26 »
Mam jednostki i w usermods i w data noi dalej to samo sie dzieje :(
A dzikie hordy mam wersje 3.1


« Ostatnia zmiana: 22 Lipca 2013, 12:50:17 wysłane przez Raelag323 » IP: Zapisane
Hayven

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 316


Zobacz profil
« Odpowiedz #316 : 22 Lipca 2013, 09:58:15 »
Masz najprawdopodobniej niekompatybilny NCF (do Dzikich Hord w wersji 3.0 zamiast 3.1). Musisz gdzieś wygrzebać w internecie odpowiednią wersję, ale jest to dość trudne, więc będziesz musiał się wysilić :P


IP: Zapisane

Kliknij, przeczytaj, skomentuj ;)
(wielkie podziękowania dla Sojlexa za projekt logo :))
lorddrakon666

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 1


Zobacz profil
« Odpowiedz #317 : 27 Stycznia 2014, 23:27:24 »
Jak zainstalować moda dark knight. Już pobrałem. Ale nie umiem to istalować. Pomóżcie mi. Prosze :(


IP: Zapisane
Hero Filippo

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 21


Rakszaszamarasza Kaszatrija

Zobacz profil
« Odpowiedz #318 : 28 Stycznia 2014, 14:52:17 »
Wie ktoś jak spolszczyć moda pt. "Mod Alternatives Upgrades"? Wszystkie nazwy jednostek i czarów są teraz po angielsku. Wie ktoś jak spolszczyć tego moda?

Pozdrawiam ;D



IP: Zapisane
Hayven

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 316


Zobacz profil
« Odpowiedz #319 : 29 Stycznia 2014, 15:46:05 »
Użyj archiwizatora (7-zip) żeby rozpakować [plik z modyfikacją] i poszukać plików z tekstami (najprawdopodobniej w folderze "text", choć niekoniecznie).


« Ostatnia zmiana: 29 Stycznia 2014, 15:50:36 wysłane przez Hayven » IP: Zapisane

Kliknij, przeczytaj, skomentuj ;)
(wielkie podziękowania dla Sojlexa za projekt logo :))
Hero Filippo

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 21


Rakszaszamarasza Kaszatrija

Zobacz profil
« Odpowiedz #320 : 29 Stycznia 2014, 16:08:31 »
Ale jak pobrałem mod to owszem było archiwum WinRara, ale w nim był tylko plik .h5u nic więcej. Co teraz?  :-/


IP: Zapisane
Jeddite

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 40


Zobacz profil
« Odpowiedz #321 : 29 Stycznia 2014, 21:24:07 »
Zmień nazwę pliku z .h5u na .zip ręcznie. Potem wypakuj np. 7-zipem.


IP: Zapisane
Hero Filippo

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 21


Rakszaszamarasza Kaszatrija

Zobacz profil
« Odpowiedz #322 : 30 Stycznia 2014, 20:02:51 »
No ok zmieniłem te nazwy na polskie i jak teraz przywrócić moda do formatu .pak czy tam .h5u?


IP: Zapisane
Nekross

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 94


"Strange and ironic that it'll end the same way"

Zobacz profil
« Odpowiedz #323 : 30 Stycznia 2014, 20:55:58 »
Zapewne tak samo jak wtedy, kiedy chciałeś dokonać zmian - znowu z .zip na .h5u bądź .pak. Na wszelki wypadek zrób kopię zapasową, bo jeśli ten pierwszy sposób nie wypali, wtedy użyj drugiej metody - użyj w programie 7-Zip bądź jemu podobnym opcji "Wyślij do archiwum/podobnie brzmiąca opcja". Tam, przy nazwie nowego archiwum, zamiast .zip wpisz .h5u lub .pak, następnie wybierz najwyższy stopień kompresji i zacznij tworzenie nowego, "wyedytowanego" moda (bo tylko zmieniłeś w nim tekst). I wtedy tego nowego przenieś do pliku z modami - reszta już zrobi się sama.

Mam nadzieję, że pomogło  ;)


IP: Zapisane
Hero Filippo

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 21


Rakszaszamarasza Kaszatrija

Zobacz profil
« Odpowiedz #324 : 30 Stycznia 2014, 21:59:32 »
Już wszystko rozumiem ale teraz wszystkie pliki .pak mają ikonkę WinRAR'a i nie da się im zmienić formatu. Ktoś wie jak przywrócić im ikony tak żeby było normalne całe białe a nie takie z winrarem? :-D


IP: Zapisane
Sojlex
Drugi Andrzej

*

Punkty uznania(?): 13
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 659


Swego czasu Last Pączek Standing

Zobacz profil
« Odpowiedz #325 : 31 Stycznia 2014, 09:10:05 »
Będzie ciężko - ikonę winrara mają dlatego, iż ten program został przypisany do ich otwierania. A format da się im pogrzebać, trzeba tylko ustawić gdzieś w widoku albo narzędziach wyświetlanie formatu, a jeśli wyświetla to czemu by nie można było zmienić?


IP: Zapisane
Hayven

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 316


Zobacz profil
« Odpowiedz #326 : 31 Stycznia 2014, 10:33:52 »
Ale jaki masz problem? Właśnie bardzo dobrze, że masz ikonkę WinRAR-a, dzięki temu następnym razem nie będziesz się musiał męczyć z "Otwórz za pomocą...", tylko po prostu klikniesz dwa razy ikonkę :)

PS. Przepraszam za brak odpowiedzi, ostatnio rzadko jakoś odwiedzam Tawernę :P


IP: Zapisane

Kliknij, przeczytaj, skomentuj ;)
(wielkie podziękowania dla Sojlexa za projekt logo :))
Hero Filippo

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 21


Rakszaszamarasza Kaszatrija

Zobacz profil
« Odpowiedz #327 : 31 Stycznia 2014, 13:13:56 »
Ja wiem wiem, że nie będę się musiał męczyć z tym otwórz za pomocą, ale jak mają ikonkę winrara to nie można im zmienić formatu bo format wtedy znika z nazwy pliku. Nie wiem jak zrobić żeby format był w nazwie pliku. Bo przedtem było LOL.pak a teraz jak jest ikonka z winrarem to jest tylko samo LOL


IP: Zapisane
Sojlex
Drugi Andrzej

*

Punkty uznania(?): 13
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 659


Swego czasu Last Pączek Standing

Zobacz profil
« Odpowiedz #328 : 31 Stycznia 2014, 15:48:54 »
Tu masz ładną instrukcję.

A w skrócie:
Otwórz w eksploratorze windows zakładkę NARZĘDZIA. Następnie wybierz OPCJE FOLDERÓW. Jest tam taka zakładka WIDOK. Tam będą USTAWIENIA ZAAWANSOWANE. W pierwszej grupie PLIKI I FOLDERY będziesz miał zaznaczoną opcję UKRYJ ROZSZERZENIA ZNANYCH PLIKÓW I FOLDERÓW. Odznacz waść. Zrobione, weź zastosuj, i ustawiaj formaty jakie chcesz na wszystkich plikach.

Wyróżniłem słowa klucze w tekście bo zapewne nie chciałoby Ci się ich szukać w tekście, tak jak nie chciało się wpisać hasła w google - poradnik w linku to pierwszy wynik.


« Ostatnia zmiana: 31 Stycznia 2014, 15:54:36 wysłane przez Sojlex » IP: Zapisane
Hero Filippo

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 21


Rakszaszamarasza Kaszatrija

Zobacz profil
« Odpowiedz #329 : 02 Lutego 2014, 17:33:28 »
Witam  :D
Mam problem z modem pt. "Colored Gems". Otóż zmienia mi się kolor klejnotów ale nie ma tego podłoża klejnotów (tych takich małych pokruszonych kamyczków). Mam też łatkę graficzną pt. "Heroes 5 Graphics Overhaul" i ta łatka graficzna już ma wbudowaną teksturę kolorowych klejnotów i jest to samo co przy modzie.
Ktoś wie może jak zrobić żeby było to podłoże? Bo nie chcę mieć lewitujących kamieni :-).

Pozdrawiam  ;D


IP: Zapisane
Strony: 1 ... 19 20 21 [22] 23 24    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.103 sekund z 16 zapytaniami.
                              Do góry