Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1] 2 3 4    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Mod "Kampanie podstawki i HoF w ToE" (Czytany 34447 razy)
Esterion

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 12


Zobacz profil
« : 13 Października 2009, 18:24:59 »
Nie jestem pewien czy to odpowiednie miejsce na ten temat no ale cóż... :niepewny:
Wymieniony w temacie mod nie działa chyba poprawnie. Pobrałem go, wrzuciłem w folder "usermods"(czy jakoś tak) i teoretycznie powiniem mieć w ToE możliwość uruchomienia kampani z podstawki i HoF. Pytanie brzmi: Dlaczego to nie działa jak należy? :/


IP: Zapisane
Rakshasa

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 71


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 13 Października 2009, 18:54:30 »
Potrzebujesz takich oto plików:

All_campaigns.cutscenes.h5u
All_campaigns.data.h5u
All_campaigns.dialogscenes_pl.h5u
All_campaigns.texts_pl.h5u

Przynajmniej u mnie z takim składem działa ;p Potrzebujesz linków do tego wszystkiego? ;)

http://www.heroes-fr.com/downloads/All_campaigns.cutscenes.h5u
http://www.heroes-fr.com/downloads/All_campaigns.data.h5u
http://www.heroes-fr.com/downloads/All_campaigns.dialogscenes_pl.h5u
http://www.heroes-fr.com/downloads/All_campaigns.texts_pl.h5u

Klikasz po prostu te linki i zasysasz ;) Wszystko musisz wrzucić do folderu UserMODs. Następnie odpalasz grę i cieszysz się kampaniami z podstawy oraz Kuźni Przeznaczenia w wersji do Dzikich Hord! ;) W razie niejasności proszę pisać ;]


IP: Zapisane
Esterion

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 12


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 13 Października 2009, 20:20:26 »
Ok wielkie dzięki. Biorę się za ściąganie. :)


IP: Zapisane
Kuba8

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 34

Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 14 Października 2009, 08:56:38 »
A ja ściągnąłem tego moda z tawerny i tam nie ma tych plików. Wiesz jak to rozpakować? Piszą żeby rozpakować pliki .h5u do folderu UserMods ale tam są tylko pliki .xdb


« Ostatnia zmiana: 14 Października 2009, 08:58:55 wysłane przez Kuba8 » IP: Zapisane
Rakshasa

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 71


Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : 14 Października 2009, 11:38:50 »
Kuba8, ściągnij te pliki, które podałem we wcześniejszym poście, wrzuć to wszystko do UserMODs i tyle ;)


IP: Zapisane
Esterion

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 12


Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : 14 Października 2009, 13:23:23 »
Ściągnąłem pliki wrzuciłem do folderu i wszytsko działa bez zarzutu. :) Jeszcze raz wielkie dzięki. ;)

Mam co do tego jeszcze jedno pytanie: Dlaczego (nazwe to tak) "te scenki przy których się bardziej wyslili są po angielsku? Czy jest możliwość żeby były po polsku tak jak w podstawce?


« Ostatnia zmiana: 24 Października 2009, 12:50:31 wysłane przez Khaziu » IP: Zapisane
Rakshasa

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 71


Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : 18 Października 2009, 18:35:45 »
Niestety nie ;) Przynajmniej tak mi się wydaje ;p Szukałem po polsku, ale nie ma ich nigdzie ;) Ale przecież napisy masz po polsku ;p


IP: Zapisane
Kuba8

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 34

Zobacz profil
« Odpowiedz #7 : 24 Października 2009, 11:34:37 »
Mi to nie przeszkadza, przecież napisy są polskie. Przynajmniej mogę usłyszeć jak brzmiały głosy postaci w angielskiej wersji.

Esterion nie powinno pisać się posta pod postem, używaj funkcii "edytuj".


IP: Zapisane
Agrael II

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 123

Pastafarianin

Zobacz profil
« Odpowiedz #8 : 30 Listopada 2009, 20:10:06 »
Jak ściągnąłem i rozpakowałem w usermods to mi się gra nie chciała włączyć. :(


IP: Zapisane
Chwała Latającemu Potworowi Spaghetti!
Krzysztofek

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 21


Zobacz profil
« Odpowiedz #9 : 30 Listopada 2009, 20:27:41 »
Ja wszystko ściągnołem z tej strony http://www.heroes-fr.com/en/original_campaigns.php i rozpakowane pliki wszystkie wsadziłem do folderu data tylko dialogi polskie nie działał mi w tym forderze to wsadziłem do UserMODs i wszystko hula jak należy ;D

Mam nadzieję, że pomogłem


IP: Zapisane
Agrael II

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 123

Pastafarianin

Zobacz profil
« Odpowiedz #10 : 30 Listopada 2009, 21:48:52 »
Gra już działa ale mod dalej nie. >:( ale może jak ściągnę z tam tąd to mi też mod zadziała... spróbuję jutro.


IP: Zapisane
Chwała Latającemu Potworowi Spaghetti!
Mantegor

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1


Zobacz profil
« Odpowiedz #11 : 17 Grudnia 2009, 19:29:50 »
dzieki :) tego szukałem, zassałem i... wszystko działa bez zarzutu :) zawsze w ToE chciałem skończyć i Podstawke i HoF bez ściągania

Edit. Cepek: Przepraszam czy ja się przesłyszałem ... bez ściągania? Uważaj co piszesz a na tym forum przyjaciół nie znajdziesz przy oszukiwaniu.


« Ostatnia zmiana: 18 Grudnia 2009, 11:40:20 wysłane przez Cepek » IP: Zapisane
hearthland93

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 59


Zobacz profil
« Odpowiedz #12 : 19 Grudnia 2009, 16:11:43 »
Wyrwało mu się że ukradł, ojejku się czepiacie  ;D  To w sumie ściągnę, bo i tak nawet z perspektywy fana sensy chyba już nie ma by kupować Kuźnię Przeznaczenia, jak już zaopatrzyłem się w Dzikie Hordy. Trochę duże te pliki, czyli muszę je wszystkie ściągnąć, czy któreś odpowiadają za kampanie z podstawki ? Bo podstawkę nadal mam, jeszcze pachnie nowością pomimo że mam ją rok czasu, w sensie zadbana bo używana była prawie cały czas. Choć muszę się przyznać że Podstawka to jednak najbardziej mi się podoba, pierwsza z części 5 i w ogóle super.


« Ostatnia zmiana: 19 Grudnia 2009, 16:33:15 wysłane przez hearthland93 » IP: Zapisane
Pablossd

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 460


Podpis zgodny z podpisem...

Zobacz profil
« Odpowiedz #13 : 14 Marca 2010, 14:21:14 »
Dokładnie taki sam problem mam jak kilku moich poprzedników - ściągnąłem pliki, rozpakowałem do folderu, a jakoś nie hula.  :-\

Edit: Dodam że do Usermods wrzuciłem mod który uaktywnia skillwheel w grze i ładnie hula :-\ .Nie jestem pewny czy mam wszystkie foldery, więc jeśli ktoś ma mod od kampanii niech spróbuje porównać czy mam wszystkie:
-Maps; -Scenes; -Ul; -_(Model); -bin; -Campaigns; -Characters;
-Dialogs; -DialogScenes; i -Effects  :-\
Z góry dzięki  ^_^

Edit: Proszę się już nie fatygować, udało mi się to wepchnąć  ;D dopiero teraz się zkapowałem, że mody muszą być w formacie H5u, a wcześniej wypakowałem jako zwykłe foldery  ^_^

Pozdrawiam


« Ostatnia zmiana: 15 Marca 2010, 16:10:26 wysłane przez Pablossd » IP: Zapisane
Pomyśl, co może być lepszego od udawania zadziwiającej istoty, której w realnym świecie jest się przeciwieństwem?... Prawdopodobnie robienie to ku uciesze innych ludzi, którzy podświadomie i tak uznają cię za idiotę... :>
Bandaro
Użytkownik jest na liście obserwowanych Obserwowany
******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 477


Dziki z natury...

Zobacz profil
« Odpowiedz #14 : 08 Lipca 2010, 18:48:53 »
Ściągnąłem mod wypakowałem w user mods i wszystko działa poprawnie oprócz jednego. W 1 kampanii podstawki(przystań) w piątej misji(upadek króla) nie atakują demony mojego miasta. Ogólnie nie robią nic. Mogę się pętać bezkarnie po całej mapie i tylko grok z 1 impem albo demonem wychodzi. :/ Problem polega na tym że quest podczas którego mam bronić dunmor się nie wypełnia i nie mogę przejść misji. Grałem 4 miesiące podczas których rozbudowałem miasto etc. i znalazłem łzę Ashy, jednak quest się nie wypełnia i nie mogę przejść misji. Co prawda kody wszystko załatwiają jednak w wersji 3.1 one nie działają i nie mogę przejść gry. >:( Jedyne co mi przychodzi do głowy to gra w wersji 3.0 i przejście misji na kodach.

Moje pytanie to czy ktoś się z tym zetknął i rozwiązał inaczej ten problem?


« Ostatnia zmiana: 08 Lipca 2010, 19:24:47 wysłane przez Bandaro » IP: Zapisane
Strony: [1] 2 3 4    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.061 sekund z 17 zapytaniami.
                              Do góry