Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 3 4 5 [6]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Galeria Modów (Czytany 27811 razy)
Menelag
Moczymorda Tawerniana

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 280


1+2= Menelag

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #75 : 20 Października 2013, 18:53:50 »
Brzmi ciekawie, z chęcią pomogę Ci przy skryptach i scenkach, ale dubbing załatwiaj sobie sam :P

Zrób jakąś ładną prezentację fabuły i zawartości projektu, to przerzucę go do działu Projektów Modderskich :)

A i wracając do pokazywanych latem modeli - model Arantira super, ale Ornelli zbyt przypomina oryginał. Może nie brnij w nim w ciemne kolory tylko spróbuj z czymś jaśniejszym :)


IP: Zapisane
Raelag323

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 156


Ten świat jeszcze nas popamięta. Jakem Raelag!

Zobacz profil
« Odpowiedz #76 : 20 Października 2013, 21:52:54 »
OK dzieki. Bardzo przyda mi się pomoc i to od bardzo doświadczonej osoby. W sumie to narazie jako tako sobie radze bo tworze tylko bohaterów do tejże kampanii ale zostalo mi juz tylko dwoch. Nastepnie musze stworzyc jakies ciekawe mapki a potem moge wysłać je do ciebie abyś je poprawil i wprowadzil swoje udoskonalenia. Noi musze jeszcze wymyślic tego wszystkiego tytul
A narazie następna z bohaterow Królowa Aurona

Bedzie ona rzadzic niewielka osada ukryta gleboko w tajemniczym lesie gdzie trafi głowna bohaterka.pomoze jej zaopatrzy ja w nowe wojsko opowie jej wiele historii a takze ukaze jej nowe zadanie. Jednak może okazac sie ze laczy ja cos z nowo poznana dziewczyna, czego nie chce jej powiedziec.


IP: Zapisane
Menelag
Moczymorda Tawerniana

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 280


1+2= Menelag

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #77 : 20 Października 2013, 23:22:27 »
Zbyt podobna do Shadyi - jaśniejsze włosy!!! :P pobaw się trochę teksturami :D


IP: Zapisane
Raelag323

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 156


Ten świat jeszcze nas popamięta. Jakem Raelag!

Zobacz profil
« Odpowiedz #78 : 21 Października 2013, 22:54:35 »
Hmmm... nad królowa myslalem caly dzien i nie wiele udalo mi sie wykaraskac. tylko tyle ze rozjasnilem jej wlosy.
Ale za to udalo mi sie zrobic dwoch ostatnich bohaterow Serine i Galana.

Serina(jesli chodzi o kolory to nic sie kupy nie trzyma ale tak ma byc)Póżniejsza towarzyszka naszej bohaterki. Mieszka w osadzie w ktorej rzadzi krolowa Aurona. Zostala tam przyjeta po tragicznym pozarze jej domu oraz wymordowaniu calej rodziny. Zaopatrzona w to co jej zostalo osiedlila sie tam.

Galan - znany przez wszystkich wierny sluga Findana. Przyjaciel Marissy oraz jej przewodnik po wszelkich lasach w Ashan. Lecz czy Galanczuje coś wiecej do Marissy niz tylko przyjazn.

I tak oto koncze jesli chodzi o bohaterow. Tera czas na mapki, scenki, misje. A i wymyslilem tytul kampanii. Będzie się zwać "WYBRANIEC ASHY"


IP: Zapisane
Raelag323

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 156


Ten świat jeszcze nas popamięta. Jakem Raelag!

Zobacz profil
« Odpowiedz #79 : 12 Czerwca 2014, 21:43:07 »
Hej wiem ze nic strasznie długo nie pokazywałem ale jakoś nie miałem weny do tworzenia. Jeśli chodzi o moja kampanie to jak narazie mam zrobiony wygląd pięciu mapek z I cześci tejże historii. Teraz muszę tylko zająć się skryptem, scenkami i niedociągnięciami no i testowaniem czy wszystko działa tak jak powinno. W kwestii scenek potrzebuje paru osób do "DUBBINGU" m. in. do Marissy. Galana, Elrythona, Avalona i mrocznego wcielenia Marissy. Jak ktoś byłby chętny to piszcie. Potrzebuje tez opinii odnośnie nowego wyglądu przystani, bo akcja dzieje się 10 lat pod zabiciu biary i zmieniam alternatywne ulepszenia z czerwonych albo na świetlisty albo na jasny błękit i nie wiem które wybrać ^_^


IP: Zapisane
Raelag323

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 156


Ten świat jeszcze nas popamięta. Jakem Raelag!

Zobacz profil
« Odpowiedz #80 : 16 Września 2014, 21:56:54 »
Cześć! Wiem że przez długiiiiiiiiii czas nic się tu nie działo ale postanowiłem wrócić tu z prośba o pomoc przy tworzeniu mapek do tegoż projektu o którym w najbliższym czasie zamierzam przenieść do projektów no chyba że mój projekt nie wypali. Otóż prośba mianowicie taka iż mógłby ktoś stworzyć mapkę na wzór mojego szkicu, ponieważ wszystkie mapki które tworze w swoim edytorze nie zapisują się a jak się zapiszą to się nie otwierają :( . Oczywiście nie chce nikogo zmuszać ani nic po prostu chciałbym zaprosić kogoś do współpracy przy tym projekcie. Mam bardzo fajny pomysł na tą pracę i jestem gotowy na nowe propozycje :)


IP: Zapisane
Frayderick

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 16


Pojawiam się i znikam

Zobacz profil
« Odpowiedz #81 : 17 Września 2014, 12:36:06 »
A czy twoje mapki mają w nazwie polskie znaki? Jeżeli tak, to nie otworzą ci się z powodu błędów (nie czyta polskich znaków). Jeśli chodzi o mapki to chętnie bym pomógł, ale na tę chwilę niestety nie mam na to czasu  :P


IP: Zapisane
Raelag323

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 156


Ten świat jeszcze nas popamięta. Jakem Raelag!

Zobacz profil
« Odpowiedz #82 : 17 Września 2014, 18:21:25 »
Niestety nie bo moja pierwsza mapka zatytułowana była pomocnica i tak się nie zapisała. Nie wiem muszę poczytać na jakiś stronach i sprawdzić dokładnie co jest nie tak.  :-/
Z wielką chęcią przyjmie twa pomoc do pracy nad projektem.  :) Gdzieś pod koniec tygodnia powinienem ci wysłać rysunek jak ta mapka według mnie miałaby wyglądać. Ale jeśli masz jakiś pomysł na nią to proszę bardzo możesz mi pokazać twoje zamysły  ^_^.
Aha i orientujesz się w skryptach może?


IP: Zapisane
Hayven

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 316


Zobacz profil
« Odpowiedz #83 : 17 Września 2014, 19:40:39 »
Być może wyłączasz komputer w "zły" sposób (przyciskiem) i to dlatego mapa się nie zapisuje.


IP: Zapisane

Kliknij, przeczytaj, skomentuj ;)
(wielkie podziękowania dla Sojlexa za projekt logo :))
Strony: 1 ... 3 4 5 [6]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.034 sekund z 16 zapytaniami.
                              Do góry