Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 485 486 487 [488] 489 490 491 ... 503    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
HoMM6 - Aktualności - Dyskusja (Czytany 2036675 razy)
Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 876


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #7305 : 06 Października 2012, 20:12:53 »
Dolan tylko, że HIV to zupełnie inna bajka. 4 część ma klimat baśniowy i jest całkowicie temu podporządkowana. HVI ma ma inny klimat, nie jest tak czarno biały, aniołowie planują własne odwety (to taki tylko jeden z przykładów), tak więc przynajmniej z tego co wiem tęczowe poniaki tam nie pasują.


IP: Zapisane
Dolan
Użytkownik jest na liście obserwowanych Obserwowany
*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 16


Zobacz profil
« Odpowiedz #7306 : 06 Października 2012, 20:19:22 »
No to jeszcze bardziej pasuje różnorodność bo jak mówisz że w nowych częściach nie jest wszystko takie czarno białe no to nie trzeba robić specjalnie kolorów pod rasę bo ktoś z zamku złych może być dobry np cerbery z inferno mogą być powiedzmy neutralne i temu mogą być np szare, a jakaś inna mroczna jednostka inferno może być cała czarna jak zły diabeł.


IP: Zapisane
Cahan
Człowiek - Szparag

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 751


Dragons, dragons everywhere

Zobacz profil
« Odpowiedz #7307 : 06 Października 2012, 20:28:55 »
No to jeszcze bardziej pasuje różnorodność bo jak mówisz że w nowych częściach nie jest wszystko takie czarno białe no to nie trzeba robić specjalnie kolorów pod rasę bo ktoś z zamku złych może być dobry np cerbery z inferno mogą być powiedzmy neutralne i temu mogą być np szare, a jakaś inna mroczna jednostka inferno może być cała czarna jak zły diabeł.

Nie widzę logiki... Jednostki Inferno są czerwono-pomarańczowo-czarne, mi się te kolory jakoś ze złem nie kojarzą. Nie widzisz, że Reuel użył przenośni z tymi kolorami ;)? Tu nie idzie o podział barw na dobre i złe, bo to by była bzdura, ale kiedy każdy zamek jest mniej więcej w jednej tonacji, to jeden, jedyny zamek świecący niczym choinka jaskrawymi barwami, by po prostu nie pasował. HIV jest w całości utrzymywane w różnorodnej, kolorowej tonacji, w odróżnieniu od stonowanego HVI.


IP: Zapisane

Cytuj
[Dzisiaj o 22:15:22] ♣ Sojlex: Cahan jest do tego stopnia chłopczyca, że tylko bycie feministką ratuje jej kobiecość :>
Dolan
Użytkownik jest na liście obserwowanych Obserwowany
*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 16


Zobacz profil
« Odpowiedz #7308 : 06 Października 2012, 20:34:00 »
Dlatego czekam z niecierpliwością na moda co mi zróżnicuje kolory we wszystkich miastach bo mi się tak podoba. Chętnie zobaczyłbym zielonych aniołów.


IP: Zapisane
Grownock

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 502


Arbiter elegantiarum

Zobacz profil
« Odpowiedz #7309 : 06 Października 2012, 20:35:38 »
Ja również należę do obozu przeciwników jednolitości kolorów i na wzór dla serii daje część czwartą - tam wszystkie jednostki danej frakcji pasowały do siebie (może z wyjątkiem Śmierci, wiadomo ocb), ale nie wyglądały jak pomalowane farbą jednego koloru.. Drzewko jednostek też było dla mnie świetnym rozwiązaniem i znacznie poprawiało aspekt strategiczny gry.


IP: Zapisane
Dolan
Użytkownik jest na liście obserwowanych Obserwowany
*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 16


Zobacz profil
« Odpowiedz #7310 : 06 Października 2012, 20:38:59 »
Jedyna jednolitość kolorów w HIV to były kolory obwódek w ich portretach, ale to akurat było głupie tak jak całe przyporządkowanie różnych frakcji i np nekromanta przez to nie mógł być kupiony w tawernie w przystani.


IP: Zapisane
Hex

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 396


Zobacz profil
« Odpowiedz #7311 : 07 Października 2012, 10:50:37 »
Co do kwestii czarnych smoków Julien Pirou w jednym z Q&A nie wykluczył możliwości pojawienia się czarnego smoka w lochu - to dość stare Q&A, więc nie pytajcie mnie o link.
Jeśli chodzi o potencjalne jednostki lochu, to ciekawe czy kwestia 40% nowych jednostek na zamek tak jak w podstawce jest nadal aktualna i czy do nowych jednostek można zaliczyć te, które były przed piątką, a które w piątce się nie pojawiły, np. beholder lub mantykora (ta z zamku, nie neutralna).


IP: Zapisane
JackWolfsong

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 193

Zobacz profil
« Odpowiedz #7312 : 08 Października 2012, 01:10:13 »
Wy tu pitu pitu o Lochu a ja mam lepszy news: http://heroescommunity.com/viewthread.php3?TID=38132 . Oczywiście bardziej podniecający dla aktywnych graczy, takich jak ja, niż dla uśpionych fanów serii, którzy niewiele mają wspólnego z ostrą grą <drapie pod brodą> ;).

Streszczając:
- wszystkie budynki tanieją i to mocno. (największa zmiana)
- z wyjątkiem portali, które drożeją.
- przebudowa rozbudowanego miasta jest bardzo droga.
- mniejsze przychody do przyrostów z siedlisk, do tego bardzo wyrównane.
- strzelcy wyborowi nie zabijają już swoich jednostek.
- ajglaje mają rozpraszania magii jako umiejętność aktywowaną z cooldownem. Jednostki wracające po ataku nie muszę już wracać (umiejętność aktywowana).
- ul. Majarze mają oba czary - ten z wersji ulepszonej i podstawowej. (o tak! Twierdza potrzebowała jakichś sensowniejszych casterów!)
- Inferno z osłabionym szczęściem :(
- Inferno ze zwiększonym przyrostem Reproduktorów i zwiększonym ruchem Anihilatorów :)
- droższe i mniej liczne Kiriny.
- przegięci Strzelcy Wyborowi z absurdalnie potężnym atakiem miotącym wszystko jak leci. (dobrze, że osłabiono wszystko inne w Przystani poprzednim patchem :P)
- pojedynki nie będą aż tak absurdalnie niezbalansowane.
- pomniejsze zmiany w czarach i efektach. (dla nie-ekspertów niemal niezauważalne)


« Ostatnia zmiana: 08 Października 2012, 08:24:34 wysłane przez Rozkurwiciel » IP: Zapisane
Dawny nick: Rozk*rwiciel
WaruiYami
(Fandor510)

*****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 386


Zobacz profil
« Odpowiedz #7313 : 08 Października 2012, 13:38:17 »
Gram w heroes 6 coraz mniej, a najbardziej odrzuciło mnie po wprowadzeniu pacha który poosłabiał strasznie wszystko ponieważ jednostki musiały dostać nowe zastosowania, i trzeba zmienić sposób gry.
Każda taka zmiana jest dla mnie bezsensowna, ceny, moc i inne powinny zostać niezmienione a tutaj zamiast grę łatać to cały czas ją zmieniają co mi i może wielu innym jest strasznie nie na rękę.



IP: Zapisane
JackWolfsong

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 193

Zobacz profil
« Odpowiedz #7314 : 08 Października 2012, 17:43:05 »
Wierz mi, że obniżenie szczęścia mojemu Infernu jest mi bardzo "nie na rękę" ale cały balans zmierza w bardzo dobrą stronę, a przez redukcję cen budynków wiele potyczek będzie się dużo szybciej rozkręcać, jak i system może zacznie premiować bardziej śmiałe taktyki jak oszczędzanie na jednostki legendarne.

Chociaż w sumie i tak wiadomo, że trochę przesadzają z tym obniżeniem szczęścia, 3/4 tych wartości byłoby optymalne.


« Ostatnia zmiana: 08 Października 2012, 18:06:45 wysłane przez Rozkurwiciel » IP: Zapisane
Dawny nick: Rozk*rwiciel
Damian7777

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 81


wierszo - pisarzo - leń

Zobacz profil
« Odpowiedz #7315 : 08 Października 2012, 19:18:50 »
Wiem, że to stare wideo ale zostało jasno powiedziane:
"Niektóre z frakcji nie mogą istnieć bez smoka w roli czempiona"

W Heroesach tylko Loch ma nieprzerwanie smoka w roli najsilniejszej jednostki więc obstawiam, że zobaczymy go również w Heroes VI.

Wywiad (pod koniec jest mowa o smokach jako czempionach)

http://www.youtube.com/watch?v=n01iggq97gI


IP: Zapisane
Kyoshiro

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 809


Zobacz profil
« Odpowiedz #7316 : 08 Października 2012, 19:26:00 »
Cytuj
W Heroesach tylko Loch ma nieprzerwanie smoka w roli najsilniejszej jednostki więc obstawiam, że zobaczymy go również w Heroes VI.

Niekoniecznie - Nekropolis także od zawsze ma Kościanego Smoka na ostatnim poziomie. Dopiero w H6 się to zmieniło - więc nic nie stoi na przeszkodzie, by w przypadku Lochu też się to zmieniło.


IP: Zapisane
„-Ja was uczę nadczłowieka. Człowiek jest czemś, co pokonane być powinne. Cóżeście uczynili, aby go pokonać? Wszystkie istoty stworzyły coś ponad siebie; chcecie być odpływem tej wielkiej fali i raczej do zwierzęcia wrócić, niźli człowieka pokonać? […] Patrzcie, ja wam wskazuję nadczłowieka! On jest tym piorunem, on jest tym obłędem![…]”

Friedrich Nietzsche
JackWolfsong

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 193

Zobacz profil
« Odpowiedz #7317 : 08 Października 2012, 23:15:23 »
Dokładnie. Nie zapominajcie że smoki są awatarami smoczych bóstw a czarnym smokiem była Córa Malassy - Katarzyna. Smok na 99,9% nie będzie czempionem, oswójcie się z tą myślą ;P


IP: Zapisane
Dawny nick: Rozk*rwiciel
Cahan
Człowiek - Szparag

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 751


Dragons, dragons everywhere

Zobacz profil
« Odpowiedz #7318 : 09 Października 2012, 15:58:36 »
Dokładnie. Nie zapominajcie że smoki są awatarami smoczych bóstw a czarnym smokiem była Córa Malassy - Katarzyna. Smok na 99,9% nie będzie czempionem, oswójcie się z tą myślą ;P

A ja myślałam, że była smoczym rycerzem, który umiał zamieniać się w twór czarnosmokopodobny ;).
Wedle tego co mówiło ubi to czarny smok jest całkiem prawdopodobny. W końcu to kultowa, uwielbiana przez wszystkich i najbardziej rozpoznawalna jednostka serii.
Zreztą co zamiast smoka? Jeśli nie znamy wszystkich jednostek, a sądząc po artach z kompedium Ashan to mamy wybór: "Czarny Smok"/Mantrykora/"Bezimienny". I z tego całego towarzystwa to wg. fabuły najbardziej to się nadaje Mantrykora.


IP: Zapisane

Cytuj
[Dzisiaj o 22:15:22] ♣ Sojlex: Cahan jest do tego stopnia chłopczyca, że tylko bycie feministką ratuje jej kobiecość :>
Damian7777

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 81


wierszo - pisarzo - leń

Zobacz profil
« Odpowiedz #7319 : 09 Października 2012, 16:05:14 »
Myślę, że Mantrykora będzie w Elicie, jest bardzo podobna do Lamasu.


IP: Zapisane
Strony: 1 ... 485 486 487 [488] 489 490 491 ... 503    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.074 sekund z 18 zapytaniami.
                              Do góry