Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 13 14 15 [16] 17 18 19 ... 24    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Nasze wizje Lochu :) (Czytany 105236 razy)
Szakal119

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 189


Pełzająca śmierć.

Zobacz profil
« Odpowiedz #225 : 05 Stycznia 2013, 06:50:47 »
Bezimienni się pojawią, ale przypuszczam, że nie jako bezimienni tylko podobnie do aniołów z podstawki, czyli wygląd bezimiennych, ale zupełnie inna nazwa i opis. W opisie lochu jest napisane, że mroczne elfy w tym okresie swojej historii sprzymierzyły się z ostatnim bezimiennym, więc to mogą być jakieś klony, lub inna próba wskrzeszenia tej pradawnej rasy.

Ze smokami może być podobnie. Dadzą pomniejszony model Katarzyny i nazwą go Mroczny Jaszczur, Mroczne Pisklę, Pisklę Czarnego Smoka lub jeszcze jakoś inaczej.

Wolałbym, żeby trzymali się tego co pokazali do tej pory, ale zrobią jak będą chcieli.


IP: Zapisane
markos

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 25

Zobacz profil
« Odpowiedz #226 : 06 Stycznia 2013, 14:42:35 »
Ej a myślicie że przywrócą łańcuch żywiołów jako zdolność rasową?


IP: Zapisane
Asderuki
Zielona wróżka

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 789


W szaleństwie rodzą się najlepsze pomysły

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #227 : 06 Stycznia 2013, 18:20:29 »
Z tym łańcuchem to nie wiem jak by to rozwiązali technicznie. Plus to by było tak bardzo nie w "kolorze" frakcji. Obstawiam coś z niewidzialnością jako umiejętnością rasową.

Coś w stylu najpierw jedna jednostka trzonu jest niewidzialna, potem cały trzon jest niewidzialny, potem jedna elita i może cała armia na koniec... albo jakiś bardziej logiczny układ.


IP: Zapisane
Miker

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 057


Wiedza to największa potęga

Zobacz profil
« Odpowiedz #228 : 06 Stycznia 2013, 22:33:15 »
Albo następny atak każdej z jednostek powoduje jakiś efekt.
I tak przy 4 poziomie mogłoby powodować zatrucie i 3 inne klątwy.
W końcu ta rasa ma na klątwach bazować.


IP: Zapisane
Live is brutal and full of zasadzkas and sometimes kopas w dupas very mocno!
Damian7777

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 81


wierszo - pisarzo - leń

Zobacz profil
« Odpowiedz #229 : 07 Stycznia 2013, 18:17:08 »
Wciąż wierzycie, że Bezimienny lub Hydra mogą być czempionem Lochu ? Proszę Was...





« Ostatnia zmiana: 07 Stycznia 2013, 23:05:45 wysłane przez Damian7777 » IP: Zapisane
WaruiYami
(Fandor510)

*****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 386


Zobacz profil
« Odpowiedz #230 : 07 Stycznia 2013, 18:33:22 »
Właśnie w tej chwili możliwość zostania przez Bezimiennych czempionek wzrosła. Czemu? Bo mogą zostać rumakami mrocznych elfów bohaterów lub bossów.


IP: Zapisane
leedss

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 52


Zobacz profil
« Odpowiedz #231 : 07 Stycznia 2013, 18:55:19 »
Czyli ostatecznie potwierdzili, smok nie będzie czempionem.


IP: Zapisane
WaruiYami
(Fandor510)

*****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 386


Zobacz profil
« Odpowiedz #232 : 07 Stycznia 2013, 19:00:13 »
Ale czy mi sie tylko wydaje czy to coś ma 2 zamiast 4 łap  :huh:


IP: Zapisane
Menelag
Moczymorda Tawerniana

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 280


1+2= Menelag

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #233 : 07 Stycznia 2013, 19:32:06 »
Hmm, albo z tymi łapami to tylko tak na arcie się wydaje, albo to będzie stwór o podobnej posturze co skrzydlate bestie z Władcy Pierścieni.
Tak jak napisałem w temacie o newsach i grafikach tak i tutaj powiem, że jestem już pewny na 100% iż smok czempionem nie będzie. Z drugiej strony nie chciałbym też, aby ta skrzydlata istota na arcie była standardowym jeźdźcem rasy Loch. Wszyscy herosi tego zamku natychmiast upodobniliby się do Smoczych Rycerzy. Moim zdaniem będzie to zwierzę rodowe, a być może nasz boss po pokonaniu (tak jak Ptak Gromu). Z drugiej jednak strony dosyć zastanawiający jest zarys drugiego smoka w tle... czyżby nie tylko Raelag dosiadł tej bestii?
I kolejna sprawa - wiedźma elfów ukazana na arcie. Być może to bohaterka, a być może...? czyżby jednak stwierdzenie, iż będą dwie jednostki mrocznych elfów był psikusem?
Dla świętego spokoju fanów mogliby już opublikować art ostatniej jednostki. Moim zdaniem zrobią to w przeciągu najbliższych dni, być może nawet jutro. Jeśli jednak smok będzie bossem, to naprawdę śmiechu warty wtedy będzie koncept smoków boskich istot (no chyba, że to pisklaczek lub jakiś duch cienia typu kirina).


IP: Zapisane
Miker

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 057


Wiedza to największa potęga

Zobacz profil
« Odpowiedz #234 : 07 Stycznia 2013, 20:55:59 »
Jak dla mnie to ta wiedźma będzie w elicie. "Bezimiennopodobny" zaś championem. Pokazali ją w kompedium i teraz tutaj wśród wojsk a raczej bohaterka to nie będzie. Do tego bezimienny wśród wojsk lochu...
Z tym smokiem to może będzie to przedmiotem kampanii i tylko Raelag będzie go dosiadał lub po prostu ot tak uznali, że lepszy efekt będzie jak Raelag na smoku sobie siądzie.
Raczej gdyby na smokach się poruszali to do smoczych rycerzy by się nie upodobnili. W Ashan z tego co kojarzę smoczy rycerze się w smoki zamieniali a nie ich dosiadali.

Do tego w kampanii raczej skupią się na walce Loch vs anioły. Z artu wnioskuję, że pokazali kolejnego archanioła-bossa.


IP: Zapisane
Live is brutal and full of zasadzkas and sometimes kopas w dupas very mocno!
leedss

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 52


Zobacz profil
« Odpowiedz #235 : 07 Stycznia 2013, 21:00:00 »
Na arcie widać również zamysł wyglądu miasta Lochu... wielka skała zawieszona nad przepaścią, trochę to śmierdzi Inferno.


IP: Zapisane
eviltiger

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 45


Zobacz profil
« Odpowiedz #236 : 07 Stycznia 2013, 21:08:28 »
Również moim zdaniem ta wiedźma będzie jednostką elitarną ponieważ w elicie na ten czas mamy ( o ile tak będzie ) minotaura i mantykore, które zapewne bedą posiadały obrażenia fizyczne, więc trzecią jednostką w elicie powinna być jednostka z obrażeniami magicznymi.


IP: Zapisane
Damian7777

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 81


wierszo - pisarzo - leń

Zobacz profil
« Odpowiedz #237 : 07 Stycznia 2013, 21:25:14 »
więc trzecią jednostką w elicie powinna być jednostka z obrażeniami magicznymi.

A jednostką tą będzie Bezimienny. Wspomnicie moje słowa - czempionem zostanie "mini - smok" Już tylko czekam na arta ze smokiem żeby ryknąć śmiechem w twarz wszystkim niedowiarkom !  ;D


IP: Zapisane
leedss

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 52


Zobacz profil
« Odpowiedz #238 : 07 Stycznia 2013, 21:29:03 »
@up Jak w środę będzie inna jednostka to pozwolisz, że ja ci ryknę śmiechem w twarz. ;)

@Edit Pod lewą łapą smoka (z perspektywy patrzącego) jest coś w rodzaju golema, czy mi się zdaje ?


« Ostatnia zmiana: 07 Stycznia 2013, 21:38:08 wysłane przez leedss » IP: Zapisane
Cebulak
(Hadrian)

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 062


Uzależniony od niebieskiego

Zobacz profil
« Odpowiedz #239 : 07 Stycznia 2013, 21:59:49 »
Na minotaura to nie wygląda, ale mnie zastanawia kto trzyma miecz zabójcy (broń rodową koło tej blondyny bohaterki), chyba też ten coś na kształt golema (mroczny golem O.O?). Co do czempiona Lochu to już sam nie wiem chyba smoka raczej dadzą, ale niezbyt mi się to podoba..


IP: Zapisane
Cytuj
Cahan: Hadrian się ucieszy, a jeśli ktoś nie będzie chciał grać, to będzie znaczyło, że go nie lubi. A przecież Hadriana wszyscy lubią, więc wszyscy zagrają. Plan idealny  8)
Strony: 1 ... 13 14 15 [16] 17 18 19 ... 24    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.07 sekund z 18 zapytaniami.
                              Do góry