Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 [2] 3 4 5 ... 11    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Samodzielny dodatek do Heroes VI zapowiedziany! (Czytany 48399 razy)
Grownock

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 502


Arbiter elegantiarum

Zobacz profil
« Odpowiedz #15 : 04 Października 2012, 18:29:27 »
Fandor - wiedz, że moja cierpliwość odnośnie Ciebie się kończy.

O dodatku wiedziałem już dużo wcześniej i bardzo miło było czytać, jak niektórzy wygadywali głupoty i twierdzili, że on w ogóle nie powstanie. Bezimienny nie jest żadnym bossem, nie jest też czempionem, a "zwykłą" jednostką :)


« Ostatnia zmiana: 04 Października 2012, 18:32:41 wysłane przez Grownock » IP: Zapisane
Menelag
Moczymorda Tawerniana

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 280


1+2= Menelag

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #16 : 04 Października 2012, 18:55:34 »
Widzę, że muszę znowu interweniować.
@Thunder510 - Grownock jest moderatorem działu o Heroes VI, więc ma prawo zwracać uwagę innym użytkownikom.

Wiem, że zapowiedź dodatku wzbudza niemałą sensację, ale proszę się pilnować. Będę miał ten temat na oku i jak pojawi się spam, to polecą ostrzeżenia. To tak na zaś :)
Dziękuję




IP: Zapisane
Cahan
Człowiek - Szparag

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 751


Dragons, dragons everywhere

Zobacz profil
« Odpowiedz #17 : 04 Października 2012, 18:59:09 »
Thunder, ale akurat Grownock jest moderatorem działu Heroes VI ;).
Uparłeś się, że będą championami, a dowodów brak. Zaraz wyskoczy z konopii jakaś hydra, czy inny pies, zapewne. Uparłeś się, że to bezimienni, a nie jakaś istota co wyglada jak bezimienny, a nim nie jest.
Wukashi- postać widzę, ale tych beholderów jakoś ni widu, ni słychu. No chyba, że ślepa jestem.
Obczaiłam to kompedium Ashańskie. Taka mantrykora i takie beholdery mogą być :). Wogóle śliczne te jednostki, myślałam iż gorsze będą. A nawiasem, mówiąc, to co to za baba z ogonem skorpiona?


IP: Zapisane

Cytuj
[Dzisiaj o 22:15:22] ♣ Sojlex: Cahan jest do tego stopnia chłopczyca, że tylko bycie feministką ratuje jej kobiecość :>
Belegor
Mistrz oryginalnych pomysłów

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2 445


Bestiarysta z zamiłowania

Zobacz profil
« Odpowiedz #18 : 04 Października 2012, 20:28:30 »
To nie ogon, a włosy tak wystylizowane. Przypomina siostrę krwi, w końcu nie zrobią klona lochu z trójki. Ja się bardzo cieszę że znamy potencjalny termin dodatku. Co do paru jednostek jesteśmy pewni, zabójcy i czarnoksiężnicy będą być może bohaterami. Ciesze się, że beholdery powrócą (albo faceblugger), bowiem ich obecności w lochu od pojawienia się Dark Messaiah byłem pewien. Roli bezimiennych nie znamy jeszcze, ale nie zdziwiłbym się, gdyby byli czempionem, tak jak ich świetliści odpowiednicy w przystani- aniołowie. Hydra (o ile będzie), równie dobrze pasuje do elity. Nic nie jest przesądzone, w końcu Ubi nie wszystko poda nam na tacę, tylko odpowiednio rozdzieli by mieli czym nas raczyć, aż do premiery dodatku.


IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"

Grownock

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 502


Arbiter elegantiarum

Zobacz profil
« Odpowiedz #19 : 04 Października 2012, 21:17:01 »
Roli bezimiennych nie znamy jeszcze, ale nie zdziwiłbym się, gdyby byli czempionem, tak jak ich świetliści odpowiednicy w przystani- aniołowie.

Zastanawiam się czasami, czy Wy umiecie czytać? A może wchodzicie do tematu i zadajecie pytania nie patrząc, czy już ktoś przed wami tego nie zrobił? Powtarzam, to nie są czempioni. Rolę tych będą spełniały inne jednostki - myślę, że starzy fani będą zadowoleni.

EDIT: A teraz coś dla szpiegów z Kwasowej - dziękuję, że tak uważnie śledzicie Tawernę. Wyraziłem jedynie swoją (podpiętą zdrowym rozsądkiem) opinię o obrazku, nie jestem żadnym VIPem i nie musicie straszyć mnie policją, pozdrawiam.


« Ostatnia zmiana: 04 Października 2012, 23:40:56 wysłane przez Grownock » IP: Zapisane
Belegor
Mistrz oryginalnych pomysłów

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2 445


Bestiarysta z zamiłowania

Zobacz profil
« Odpowiedz #20 : 04 Października 2012, 21:33:23 »
Przepraszam, ale nigdzie ani na facebooku, ani na stronie głównej gry nie pisze jaką będą miały rolę. Stare wywiady się nie liczą, wtedy była inna sytuacja, jeszcze sprzed upadku Black Hole. Mógłbyś podać linka z oficjalną informacją?

Edit: Jeśli nie możesz, tego wstawić, ze względu na umowę miedzy vip-ami, a Ubisoftem to lepiej nie mów, że coś będzie, albo nie, chyba że poczuwasz się do tego by być pierwszym do ujawnienia tych informacji.


« Ostatnia zmiana: 04 Października 2012, 21:43:50 wysłane przez Belegor » IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"

JackWolfsong

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 193

Zobacz profil
« Odpowiedz #21 : 04 Października 2012, 21:37:30 »
Wiem, że mój post pójdzie do kosza, bo tak to forum już działa, ale nie widzę powodu dla którego ktokolwiek miałby być tak mocno przekonany o czempionowatości Bezimiennych... Po prostu zaprezentowali jedną z jednostek, która wygląda znajomo i dosyć majestatycznie.


IP: Zapisane
Dawny nick: Rozk*rwiciel
Damian7777

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 81


wierszo - pisarzo - leń

Zobacz profil
« Odpowiedz #22 : 06 Października 2012, 12:24:04 »
Jeżeli czempionem będzie smok i  powstanie on ze zmienionego modelu Melassy to ich udusze ;x


IP: Zapisane
Dolan
Użytkownik jest na liście obserwowanych Obserwowany
*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 16


Zobacz profil
« Odpowiedz #23 : 06 Października 2012, 12:28:40 »
Nie zdziwiłbym się gdyby było tak jak mówisz :P


IP: Zapisane
WaruiYami
(Fandor510)

*****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 386


Zobacz profil
« Odpowiedz #24 : 06 Października 2012, 12:33:43 »
Cóż, jeżeli smok zostanie czempionem, to zostanie nawet przy tej samej teksturze, to jest pewne, jednak jeżeli to Bezimienny zostanie czempionem to wiemy już jak będzie  wyglądać.
Ja martwił bym sie jednak innym rozwiązaniem Ubi - jeżeli czempionem zostanie Hydra na modelu smoka? Albo Mantykora na modelu Lammasu (Ubi może zrobić każdą z jednostek na modelu jakiejś już istniejącej co by mnie nie zdziwiło), co prawda mantykora nie musi być czempionem ale nawet w elicie będąc na modelu lamassu będzie kiepsko wyglądać.


IP: Zapisane
Raelag323

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 156


Ten świat jeszcze nas popamięta. Jakem Raelag!

Zobacz profil
« Odpowiedz #25 : 06 Października 2012, 13:44:33 »
Jak dla mnie postać na tym arcie to Raelag.W sumie to ciesze się że wychodzi taki dodatek bo uwielbiam Raelaga.Ciekaw jestem tylko kto mu bedzie pomagał w drodze krwi albo w łez


IP: Zapisane
Waverley
M&M's

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 336


Po co to-to...

Zobacz profil
« Odpowiedz #26 : 06 Października 2012, 14:50:27 »
@Thunder - Mantykora na modelu Lamasu? Raczej nie, przecież Mantykora ma ogon z kolcem, a Lamasu nie ma ogona. Podobnie ma się rzecz z Hydrą i Córą Malassy - Hydra ma więcej niż 1 głowę. Jeśli będzie tak jak mówisz, to zrobią nowe modele, poza tym przecież będzie to dodatek niezależny - z tego co wyczytałem - więc chyba nie będzie z tym problemów... Już sam nie wiem co myśleć.


« Ostatnia zmiana: 06 Października 2012, 14:54:44 wysłane przez Waverley » IP: Zapisane
Pawek
Fan Iriny

**

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 197


Wszystko płynie...

Zobacz profil
« Odpowiedz #27 : 06 Października 2012, 17:59:49 »
Jeśli chodzi o czempinów, to moim zdaniem, po opublikowaniu szkiców, będą nimi Bezimienni. W szóstce przecież np. zamiast tradycjnego diabła w Inferno jest Czart, a z amiast Kościanego smoka u Nekromantów są Prządki Przeznaczenia, więc nie sądzę, żeby Limbic zrobiło wyjątek i umieściło Czarne Smoki.


IP: Zapisane
“Nie zgodzę się i nie dam się zmusić. Decyzja należy do mnie...“ - Irina.
JackWolfsong

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 193

Zobacz profil
« Odpowiedz #28 : 06 Października 2012, 18:22:10 »
Przestańcie bzdurzyć z mantykorami na modelach lamasu, smokach będących legendarnymi jednostkami, wojownikach elfich na modelach wampirzych i hydrach z jedną głową... ja pierniczę ludzie, weźcie siebie poczytajcie... Smoki są bossami w części szóstej, każdy smok był bossem i mówili o tym, że tak ma być i tak zostanie, amen. Dzielenie modeli jest tylko między jednostkami z zamków i neutralnymi i znamy tylko jeden przypadek - nimfa i żywiołak wody i nie mówcie mi o Kościanym smoku bo DLC bossem nikt się nie przejmuje, to tak jakbym powiedział, że Ubi robi wszystko na tych samych modelach i teksturach bo Ahribban i Azkaal skorzystali z modelu Władcy Czartów... Model żywiołaka światła względem Ajglaji jest inny (a przynajmniej portret zmienili). To niemal bez znaczenia.

Proponuję się ogarnąć i czekać na więcej info jak dotąd widzieliśmy w kompedium beholdery, mantikory i parę innych jednostek, więc możliwe, że je zobaczymy w grze. Wiele wskazuje na to, że Bezimienni będą czempionami lochu, a to, że pojawią się w grze jako jednostki nie ulega wątpliwości.


IP: Zapisane
Dawny nick: Rozk*rwiciel
Cahan
Człowiek - Szparag

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 751


Dragons, dragons everywhere

Zobacz profil
« Odpowiedz #29 : 06 Października 2012, 18:34:36 »
Przestańcie bzdurzyć z mantykorami na modelach lamasu, smokach będących legendarnymi jednostkami, wojownikach elfich na modelach wampirzych i hydrach z jedną głową... ja pierniczę ludzie, weźcie siebie poczytajcie... Smoki są bossami w części szóstej, każdy smok był bossem i mówili o tym, że tak ma być i tak zostanie, amen. Dzielenie modeli jest tylko między jednostkami z zamków i neutralnymi i znamy tylko jeden przypadek - nimfa i żywiołak wody i nie mówcie mi o Kościanym smoku bo DLC bossem nikt się nie przejmuje, to tak jakbym powiedział, że Ubi robi wszystko na tych samych modelach i teksturach bo Ahribban i Azkaal skorzystali z modelu Władcy Czartów... Model żywiołaka światła względem Ajglaji jest inny (a przynajmniej portret zmienili). To niemal bez znaczenia.

Proponuję się ogarnąć i czekać na więcej info jak dotąd widzieliśmy w kompedium beholdery, mantikory i parę innych jednostek, więc możliwe, że je zobaczymy w grze. Wiele wskazuje na to, że Bezimienni będą czempionami lochu, a to, że pojawią się w grze jako jednostki nie ulega wątpliwości.

Tobie też radzę poczytać ze zrozumieniem, zwłaszcza posty moje i Grownocka.
Smoki są bossami- a Ubi to gdzieś powiedziało? Nie... To chyba nie ma o czym dyskutować. Każdy smok (aż dwa smoki z czego jeden z DLC), dużo ich było. Każdy pies lubi dzieci- można tak powiedzieć, jeśli znamy tylko kilka psów? I gdzie mówili? Kto mówił?
Bezimienni podobnie jak anioły nie mogą walczyć. Tak jak w przypadku Przystani i niebianinów oraz serafinów (nie aniołów, ani archaniołów), zapewne pojawi się jakaś istota o wyglądzie bezimiennego ze zmienioną nazwą. I dlaczego uparliście się jak jeden mąż, że bezimienny będzie chapionem, choć wszystko temu przeczy?
Strasznie te opisywane przez ciebie modele zmienili... i te portrety... No szok normalnie. Jakoś tylko ja za bardzo różnicy nie widzę. Ale w hydrę na modelu smoka nie wierzę (wyglądałoby to mega kiczowato), ani w mantrikorę na modelu lamasu (lamasu to bardziej sfinks, ma ludzki łeb, więc nie pasuje).
To teraz przeczytaj całą dyskusję od początku proszę. Bo dowodów brak, a upór wielki :).


IP: Zapisane

Cytuj
[Dzisiaj o 22:15:22] ♣ Sojlex: Cahan jest do tego stopnia chłopczyca, że tylko bycie feministką ratuje jej kobiecość :>
Strony: 1 [2] 3 4 5 ... 11    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.034 sekund z 19 zapytaniami.
                              Do góry