Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 ... 12    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Kampania Nekropolis-problemy z misjami. (Czytany 66807 razy)
Raf38

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 11

Zobacz profil
« Odpowiedz #60 : 31 Października 2011, 16:22:00 »
Słuchajcie dalej tkwię w 2 misji tym razem nie moge  pokonać odbicia Anastazji miałem 24 licze 5 prządek przeznaczenia i kilkadziesiąt duchów w najlepszym momencie Maksymalnie udało mi się dojść do 14 stopnia umiejętności  i ni cholery nie wiem jak zdobyć 15 stopień żeby mieć czar przywołania duchów mroku
Pomóżcie proszę jak wy przeszliście tę bitwę pozdrawiam Raf


IP: Zapisane
Szakal119

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 189


Pełzająca śmierć.

Zobacz profil
« Odpowiedz #61 : 31 Października 2011, 22:29:29 »
Przecież ta misja to był banał...Nie musimy się martwić, że wróg zajmie nam miasto, przemy tylko przed siebie i toczymy kilka średnio wymagających potyczek...Grałem na standardzie.

Raf38 staraj się nie tracić jednostek podczas starć. Używaj regeneracji, wyssania życia, leczenia i nekromancji, a straty powinny być znikome.


IP: Zapisane
hajducekg6

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 42


If somebody does..

Zobacz profil
« Odpowiedz #62 : 04 Listopada 2011, 17:41:23 »
 Mi się bardzo przydało Masowe Wysysanie Życia. Staraj się trzymać jednostki przeciwnika na odległość, będziesz mógł je nieźle osłabić Tkaczkami i Liczami. Najpierw skup się na Maniakach bo oni są w takiej ilości (chyba) najgroźniejsi. Cerbery zostaw se na koniec i myślę, że nie będziesz mieć z nimi problemu. Sukkubusy rozwaliłem zwyczajnie bohaterem, gdy tylko porozrzucałem wszystkie masowe czary ciemności.   


IP: Zapisane
DragonNT

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 5

Zobacz profil
« Odpowiedz #63 : 05 Listopada 2011, 12:34:28 »
Witam gram 4 misję zostało mi tylko wejść do portalu (tego na środku mapy) niby jest już odblokowany ale gdy chcę do niego wejść to jest takie czerwone przekreślane kreską kółko.
Próbowałem wczytać stary zapis i nic to nie dało.
Więc mam pytanie czy może trzeba coś jeszcze zrobić. żeby się dało przez niego przejść ?A zaczynać od nowa misji jakoś nie mam ochoty:(


IP: Zapisane
Rafiz

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6

Zobacz profil
« Odpowiedz #64 : 05 Listopada 2011, 13:51:04 »
Spróbuj stanąć zaraz przed tym wejściem, wtedy automatycznie portal Ciebie przeniesie. Też miałem to czerwone kółko, ale udało się przejść ;)


IP: Zapisane
DragonNT

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 5

Zobacz profil
« Odpowiedz #65 : 05 Listopada 2011, 17:30:14 »
Dzięki pomogło :)


IP: Zapisane
Mcian

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 8

Zobacz profil
« Odpowiedz #66 : 13 Listopada 2011, 19:23:25 »
Ja jestem w misji drugiej i mam nieco problem z ogarnieciem. Zastanawiam się czy raczej uniakac walk ze stworami strzegacymi skarbow czy nie. Robic wszystkie poboczne zdania czy moze lepiej szybko z tym co po drodze uzbieram (wojsko) leciec na ostatnia plansze tego snu? No i zastanawiam sie jak wygladala wasza armia w stosunku do armii ostatniego przeciwnika? Bo ja w sumie mialam o polowa mniej niz ona... nie wiem czy to wynika z kiepskich rozgrywek i sporej utraty wojska po drodze czy czegos innego. Mam nadzieję, że ktos udzieli mi jakiejs porady...


IP: Zapisane
Grownock

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 502


Arbiter elegantiarum

Zobacz profil
« Odpowiedz #67 : 13 Listopada 2011, 19:34:53 »
Zdecydowanie musisz robić questy poboczne na dodatkowe jednostki, a z oddziałami, które chronią skarbów itp. nie walcz.

Wydaje mi się, że to jedyne słuszne rozwiązanie na tą misję.


IP: Zapisane
Cebulak
(Hadrian)

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 062


Uzależniony od niebieskiego

Zobacz profil
« Odpowiedz #68 : 13 Listopada 2011, 19:36:41 »
Staraj się nie tracić wojsk, nie walcz jeśli ponosisz duże straty, nawet kilku jednostek (tutaj każda jednostka się liczy!). Ja 3 razy do niej podchodziłem i mi jakoś poszło choć łatwo nie było.


IP: Zapisane
Cytuj
Cahan: Hadrian się ucieszy, a jeśli ktoś nie będzie chciał grać, to będzie znaczyło, że go nie lubi. A przecież Hadriana wszyscy lubią, więc wszyscy zagrają. Plan idealny  8)
Mcian

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 8

Zobacz profil
« Odpowiedz #69 : 13 Listopada 2011, 19:59:46 »
No spróbowałam teraz przejść z robieniem wszystkich misji, srednia jesli chodzi o jednostki mialam gorsza niz kiedy ich wszystkich nie robilam (najbardziej to chyba o te zadanie z tkaczkami chodzi) z jednej strony troche mi szkoda bo tkaczki nie sa takie zle... wlaczac z lustrzana poprostu brakuje mi paru jednostek zeby wygrac...uch strasznie to irytujące. Chyba sobie już na dziś odpuszcze ;)


IP: Zapisane
Kyoshiro

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 809


Zobacz profil
« Odpowiedz #70 : 13 Listopada 2011, 20:05:47 »
Polecam spróbować dojść do 15. poziomu. Wówczas możemy kupić dwa cenne czary: Implozję i Przywołanie Żywiołaka Ciemności. Jednakowoż należy pamiętać, by oszczędzić minimum jeden punkt umiejętności, bo 15. poziom to limit, nie można mieć w tej misji poziomu 16. Poza tym polecam Wysysanie Życia i jego masową wersję, ewentualnie też czar Korozja. Przy pomocy tych zaklęć z pewnością pokonamy wrogą Anastazję.


IP: Zapisane
„-Ja was uczę nadczłowieka. Człowiek jest czemś, co pokonane być powinne. Cóżeście uczynili, aby go pokonać? Wszystkie istoty stworzyły coś ponad siebie; chcecie być odpływem tej wielkiej fali i raczej do zwierzęcia wrócić, niźli człowieka pokonać? […] Patrzcie, ja wam wskazuję nadczłowieka! On jest tym piorunem, on jest tym obłędem![…]”

Friedrich Nietzsche
Mcian

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 8

Zobacz profil
« Odpowiedz #71 : 14 Listopada 2011, 08:19:07 »
Wysysanie właśnie mam, właściciwie to mam wszystkie czary z zakładki czarnej magii (wszystkie oprócz tych z 15 poziomu). Jesli chodzi o dojscie do 15 poziomu rozumiem, że należałoby wykorzystac kryształy, złoto i skorzystać z kapliczek, które odnoszą level, tak?


IP: Zapisane
Kerase

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 5


Zobacz profil
« Odpowiedz #72 : 14 Listopada 2011, 15:12:40 »
Ja jestem w misji drugiej i mam nieco problem z ogarnieciem. Zastanawiam się czy raczej uniakac walk ze stworami strzegacymi skarbow czy nie. Robic wszystkie poboczne zdania czy moze lepiej szybko z tym co po drodze uzbieram (wojsko) leciec na ostatnia plansze tego snu? No i zastanawiam sie jak wygladala wasza armia w stosunku do armii ostatniego przeciwnika? Bo ja w sumie mialam o polowa mniej niz ona... nie wiem czy to wynika z kiepskich rozgrywek i sporej utraty wojska po drodze czy czegos innego. Mam nadzieję, że ktos udzieli mi jakiejs porady...


Jeżeli masz takie problemy to nie warto ci walczyć z wszystkimi jednostkami bo po prostu jak się nie umie dobrze grać danym zamkiem to nie próbuj. Jeżeli piszesz że nie masz armię o połowę mniejszą niż przeciwnik to musisz robić zadania dodatkowe na kolejne jednostki wojska.
skoro  się pytasz jakie miałem wojsko to ci odpowiem miałem liczbowo bardzo podobne wojsko do liczby wojsk odbicia Anastazji (oczywiście tylko nieumarli  :P) tkaczek przeznaczeni i liczy wogóle nie brałem na tą walkę i nie ponisołem znaczączych strat (a gram cały czas na trudnym) a osobiście nie polecam ci zaklęcia przywołania żywiołu ciemności ja wole brać zamiast tego zawładnięcie (między innymi dlatego że ie w drogę krwi)
pozdrawiam Kerase Władca śmierci (tak mnie nazywają znajomi z którymi gram w H6)


IP: Zapisane
Mcian

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 8

Zobacz profil
« Odpowiedz #73 : 14 Listopada 2011, 18:12:24 »
Czasami warto odłożyć coś na później. Dzis mi się udało. Ale nie bez kombinowania, przed każdą konkretną walką zapisywałam i powtarzałam aż liczba jednostek, które poniosły śmierć była zerowa lub minimalna. Tym sposobem miałam dość liczna armie i Lustrzanke pokonałam za pierwszym razem ;)


IP: Zapisane
krecha71

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2

Zobacz profil
« Odpowiedz #74 : 15 Listopada 2011, 16:14:33 »
Może ktoś już przeszedł 4 misje Kampanii Nekropolis. Mam problem z pokonaniem Uriela podpowiedzcie jak to przejśc


IP: Zapisane
Strony: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 ... 12    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.065 sekund z 20 zapytaniami.
                              Do góry