Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.
Strony: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 ... 12    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Saga Wiedźmin (Komputerowa) (Czytany 55803 razy)
Khaziu
SpecHoMM

*

Punkty uznania(?): 15
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 533


...:::Dziel i rządź:::...

Zobacz profil
« Odpowiedz #60 : 06 Grudnia 2008, 09:26:17 »
W sumie mogliby zrobić tak że można kierować różnymi postaciami jak Biały Wilk, Ciri, Jaskier albo nasze 2 czarodziejki.


IP: Zapisane
pemo4402

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 492


...Ramtamdamtam-amtamdamtam.

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #61 : 06 Grudnia 2008, 10:12:36 »
@Khaziu:
Albo wszystkich chcesz zrobić w balona, albo nie umiesz czytać ze zrozumieniem.
Powrót Białego Wilka jest tylko na PS3 i X360.

KLIK!


IP: Zapisane
Fast
Mołdawski Bulbulator

*****

Punkty uznania(?): 12
Offline Offline

Wiadomości: 871


Zobacz profil
« Odpowiedz #62 : 06 Grudnia 2008, 14:54:21 »
Nienawidzę XKLOCA360! :< Zabrał już Gears of war 2 a teraz wiedźmina?! ŻAL :/


IP: Zapisane
pemo4402

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 492


...Ramtamdamtam-amtamdamtam.

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #63 : 06 Grudnia 2008, 15:08:41 »
@Fast:
To PCtowcy zabrali GoWa 1, a nie konsole GoWa 2 -.-'
Cytuj
a teraz wiedźmina?!
A tak wogóle, to czym się martwić? Konsolowcy i tak dostaną o niebo gorszy produkt, bo pomimo zapewnień, na 100% RotWW będzie dużo bardziej "casualowy". Zostanie pozbawiony większości PCtowo-RPGowych smaczków, które my już widzieliśmy, a które zadecydowały, że Wiesiek to taki kamień milowy w dziedzinie gier cRPG

PS Wiem, że wchodzenie na linki to trudna sprawa, więc mówię: Wiesiek na konsole będzie mieć taką samą fabułę i takie same postacie jak ten z PC


IP: Zapisane
Fast
Mołdawski Bulbulator

*****

Punkty uznania(?): 12
Offline Offline

Wiadomości: 871


Zobacz profil
« Odpowiedz #64 : 06 Grudnia 2008, 15:26:22 »
No dobra, ale jak "dżirs 1" był na PC to może "2" też by dali :/ A tak to... ta sama sytuacja: Fable 2. :(


IP: Zapisane
pemo4402

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 492


...Ramtamdamtam-amtamdamtam.

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #65 : 06 Grudnia 2008, 16:04:03 »
Masz wielkie żale i pretensje bo dżirsa 2 ci nie dali. Może tak byś zdjął czapk...koronę i podziękował za jedynkę? Boże, przecież oba te tytuły to były ekskluzivami na X'a, oni tylko zrobili swoity "test" czy na PC się przyjmie. Czyli zrobili ci przysługę/przyjemność. A z tych twoich postów wynika, że lepiej by dla nich było, żeby nie wypuszczali wogóle GoWa na PCty, bo Fast by się nie zdążył wciągnąć i nie miał by pretensji. Epic dał ci paluszek, a pożarłeś rękę.


IP: Zapisane
Fast
Mołdawski Bulbulator

*****

Punkty uznania(?): 12
Offline Offline

Wiadomości: 871


Zobacz profil
« Odpowiedz #66 : 06 Grudnia 2008, 17:44:59 »
Po cho**** tworzyli Epic! Człowieku ty się zastanów w ogóle! Oczywiście, że "dziękuję" za jedynkę, ale nie miej do mnie pretensji za to, że chciałbym znać dalszy ciąg tej gry. Jak się coś zaczyna to się przeważnie kończy no nie :/ I nie mów tu o zjadaniu "rąk", bo wiele jest takich osób, które chciałby GOW2 na PC, i które chciałyby wiedzieć czy będzie "happy end" (nie koniecznie od kolegi, który ma XBOXA :/ ). Nie uważasz, że to trochę nie fair?
Test na PC się udał-> gra się przyjęła-> ludzie chcą więcej... I nie możesz mieć o to do nich pretensji.


« Ostatnia zmiana: 06 Grudnia 2008, 18:01:35 wysłane przez Fast » IP: Zapisane
pemo4402

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 492


...Ramtamdamtam-amtamdamtam.

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #67 : 06 Grudnia 2008, 18:12:20 »
Cytuj
Test na PC się udał-> gra się przyjęła-> ludzie chcą więcej...
A właśnie, że gra się umiarkowanie przyjęła. W środowisku pece... "counterstrikeowców" nie ma miejsca na gry, w których nie trzeba brać railguna i wkakiwać z kumplami do środka Command Posta wroga kręcąc się wokoło. Tacy są FPSiarze posiadający PCta. Wyjątki są - np. my (ja i Fast) i kilka innych osób grających, w dajmy na to, Stalkera, ale popatrz się na resztę... no, właśnie. A nie dość że na konsolach gier typu CS nie ma, albo jest ich jak na lekarstwo (no bo jak będziesz kręcił esy-floresy railgunem na ekranie... padem? xD) to kupuje się oryginały.
Nie dość że Gearsy uzależniły tylko około 30% PC społeczeństwa strzelankowego, to jeszcze 80% z tych pierwszych ma piraty. No i jak tu o zysku mówić...?

Cytuj
I nie mów tu o zjadaniu "rąk", bo wiele jest takich osób, które chciałby GOW2 na PC, i które chciałyby wiedzieć czy będzie "happy end" (nie koniecznie od kolegi, który ma XBOXA ). Nie uważasz, że to trochę nie fair?
Ja też bym chciał drugiego Marcusa na blaszaka, ale co poradzę? Nie pogram sobie, m.in. dzięki temu że społeczeństwo PC jest takie popsute, że myśli sobie tak:
"Och! Przeszedłem GoWa! Przez dłuższy czas nawet przechodziłem na stojąco! Epic! Wykonaliście kawał dobrej roboty, ale i tak nie kupię tej gry, bo za taką cenę to wolę nażreć się chipsami".
I ZUPEŁNIE nic na to nie poradzę, żadne żale tu nie pomogą - ja tylko myślę o tym, żeby przejść grę jeszcze raz, pograć sobie na necie, albo podziękować za możliwość zagrania Cliffiemu. Za to że dał mi tą jedną, pierwszą część - bo bez niej nigdy nie przeżyłbym takiej przygody. Nigdy.


IP: Zapisane
Fast
Mołdawski Bulbulator

*****

Punkty uznania(?): 12
Offline Offline

Wiadomości: 871


Zobacz profil
« Odpowiedz #68 : 06 Grudnia 2008, 18:20:45 »
Cieszę się, że rozmowa tak się potoczyła... Otóż w sumie masz rację. Nie uwzględniłem jednego, ważnego fatku... Naszych kochanych PIRATÓW :( I w sumie dochodzi do mnie myśl jak to jeden pan patrzy w Epicu na słupki i statystyki:

 O tutaj se mamy miliony dolarów zysków! A tutaj se mamy straty se mamy...

No dobrze - ważne chociaż, że jest rozgrywka online (ile to ja się nawalczyłem zanim się zalogowałem jak człowiek i mogłem pograć....). Ona sa naprawdę dużym +. Dobrze... to tym "pozytywnym" akcentem kończymy dyskusję o gears of war. W końcu temat ten jest poświęcony wiedźminowi. Jak coś to zmieniamy temat - chyba sam zakładałem o geras of war temat. Gdzieś w pozostałych jest xD


« Ostatnia zmiana: 06 Grudnia 2008, 18:41:57 wysłane przez Fast » IP: Zapisane
pemo4402

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 492


...Ramtamdamtam-amtamdamtam.

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #69 : 06 Grudnia 2008, 18:53:53 »
Eeee... a tak fajnie się dyskutowało x))

No to tak jak pisałem wcześniej: Wiedźmin na konsole to nie Wiedźmin. Za dużo będzie pewnie ( na pewno ) casualowości.


IP: Zapisane
Fast
Mołdawski Bulbulator

*****

Punkty uznania(?): 12
Offline Offline

Wiadomości: 871


Zobacz profil
« Odpowiedz #70 : 06 Grudnia 2008, 18:56:38 »
To kara boska za girsa xD Dobra - na razie gra się jeszcze nie ukazała i nie należy jej skreślać (ten wiedźmin na konsolę of kors ;] )


IP: Zapisane
Khaziu
SpecHoMM

*

Punkty uznania(?): 15
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 533


...:::Dziel i rządź:::...

Zobacz profil
« Odpowiedz #71 : 06 Grudnia 2008, 21:45:20 »
Pemo, ja widziałem info o tej grze na onecie więc wiesz. Tam pisało PC, PS3 i XB360.


IP: Zapisane
Cesc

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #72 : 01 Lutego 2009, 11:05:51 »
Arcania a Gothic Tale - jest to czwarta część z serii Gothic nie licząc dodatków. Gra tworzona jest przez studio Spellbound.

Producent: Spellbound
Wydawca: Jowood
Dystrybutor PL: CD Projekt (?)
Data wydania: prawdopodbnie Zima 2009
Polskie wydanie: brak informacji
Cena: brak informacji
Tryb gry: Single player
Wymagania: brak informacji
Nośnik: brak informacji
Oficjalna strona: http://arcania-game.com
Polska strona: http://arcania.gram.pl

O grze:

- W grze wcielamy się w całkowicie nową postać, o której nie mamy żadnych istotnych informacji. Wiemy że jest on rybakiem i nie ma imienia, a jego umiejętności bojowe jak i magiczne będą zerowe.
- Akcja Gothic 4 rozgrywa się 10 lat po zakończeniu Gothic'a 3.
- W Arcania a Gothic Tale pojawi się stary Bezimienny. Przyjmie imię Króla Rhobara 3 i ruszy ku podbojom. Jak się okazuje, Bezimienny nie jest wzorowym władcą. Wręcz przeciwnie, jego panowanie kojarzy się z tyraństwem, złem i okrucieństwem. Jednak nie robi tego z własnej woli. Został on opętany przez złe moce, silniejsze od Innosa i Beliara. Granicę królestwa Myrthany sięgają aż do południowych wysp.
- Pogoda będzie miała wyraźny wpływ na otoczenie np.: gdy pada deszcz strażnicy schowają się w domu by uchronić się przed nim. Podobnie będzie z innymi ludźmi, ponadto możliwe że gdy wejdziemy w błoto nasze ubranie się "ubrudzi".

Zapraszam do dyskusji. Jak myślicie jaką grą okaże się Arcania a Gothic Tale ?




IP: Zapisane
"karny duch"
Lazor

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 484


Szarach il Lazor

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #73 : 01 Lutego 2009, 11:42:56 »
Mam nadzieje że będzie dobre,bo z tego co pamiętam to trójka mnie zawiodła,ale jedynka i dwójka wręcz przeciwnie. Tylko czekać,a fabuła jest dość ciekawa,ale nie ma to jak uratować się time skipem. Cóż.


IP: Zapisane
Grupa buntownicza
<PoW> czy za prawdę można dostać ostrzeżenie?
<pepe9donkey> zaprawdę,można

~Otaku
Dabu
Forumowy krzykacz

****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 764


Pan wszystkich panów

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #74 : 01 Lutego 2009, 11:53:51 »
Twórcy "czwórki" spłodzili nowy dodatek do Gothica 3, który dobił już każdego optymistę. Gra jest totalnie do bani - ma idiotyczną fabułę, questy, głównego bohatera, zakończenie i świat. Niewiele więcej życzę Arcanii...

Dodam również, że Spellbound nie ma najmniejszego doświadczenia z RPGami, bowiem przez większość czasu zajmowali się tworzeniem klonów Comandosa (vide Desperados/Robin Hood).


IP: Zapisane
Strony: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 ... 12    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.028 sekund z 16 zapytaniami.
                              Do góry