Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 11 12 13 [14]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Saga Diablo (Czytany 51128 razy)
Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 876


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #195 : 04 Marca 2014, 18:36:24 »
http://www.youtube.com/watch?v=AsXKs4ZO8Tc
Spot tv dodatku
Edit nr1. W sumie nic ciekawego, bo to wszystko co było w trailerze. Dodatkowo jakoś bez polotu jaki miał pełen trailer.

Edit nr.2 Przedstawienie Krzyżowca:
http://diablo3.net.pl/d3/nowosci/1292,Zobaczcie-Krzyzowca-na-nowym-zwiastunie.html


« Ostatnia zmiana: 11 Marca 2014, 20:49:49 wysłane przez Reuel » IP: Zapisane
Travis
(Hydromax)

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 194


Zobacz profil
« Odpowiedz #196 : 18 Marca 2014, 14:33:31 »
No I Dom Aukcyjny został zamknięty - najwyższa pora! Dobre posunięcie Blizz. ;) A do premiery zostało 7 dni, to już tak niedługo, miejmy nadzieję, że warto było czekać.


IP: Zapisane
Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 876


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #197 : 18 Marca 2014, 20:27:25 »
Oby, choć ja jestem ciekawy, czy tym razem chociażby utrzymają serwery. Jestem ostrożny po premierze podstawki, bo tam też wszystko wyglądało świetnie, a wyszło niezbyt ciekawie. Ja na szczęście nie mogłem od początku się z nią zmagać, więc najgorsze przeszło obok mnie.


« Ostatnia zmiana: 18 Marca 2014, 20:30:50 wysłane przez Reuel » IP: Zapisane
Luk
The Great LichMaster

*

Punkty uznania(?): 27
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 473


Scream for me Tawerna!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #198 : 18 Marca 2014, 20:40:50 »
Ja grałem od dnia premiery i problem z połączeniem miałem raz przez 2h. To z jakimiś katastrofami rozdmuchali głównie ci, dla których premierą był stress test kilka tygodni przed premierą ;]


IP: Zapisane
Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 876


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #199 : 18 Marca 2014, 21:05:38 »
No niekoniecznie Luk. Nie mówmy już, że słynny błąd 37 to zwykły mit. Wiele osób musiało jednak mieć jakieś problemy z logowaniem, bo inaczej aż takiego lamentu by nie było. Nawet z Blizzem wygrano proces i można było zwrócić grę jeśli się nie było zadowolonym.


IP: Zapisane
Luk
The Great LichMaster

*

Punkty uznania(?): 27
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 473


Scream for me Tawerna!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #200 : 18 Marca 2014, 22:51:54 »
Hype był przeogromny więc i populacja haterów była gigantyczna. A ludzie uwielbiają przesadzać i ciągać się po sądach za głupoty ('Murica!) ;]

Ze znajomymi nie mieliśmy problemów- ot widocznie tacy z nas szczęściarze jeśli tak to wolisz ująć ;p

A dodatek może kupię jak złapię go poniżej 100zł. I tak większość jest za markę...


IP: Zapisane
Loczek
King Loczdorah

*

Punkty uznania(?): 23
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 845


It's Seriously Christmas

Zobacz profil
« Odpowiedz #201 : 19 Marca 2014, 07:56:02 »
Servery tym razem powinny wytrzymać, to co mieli wrzucić do gry (6Gb patch) to dali więc powinno się uniknąć zawiechy w tym aspekcie. Ale znając życie usługa Battle.net zaliczy crasha bo miliony ludzi będzie chciało wejść 25 więc stawiam że dopiero dnia następnego się uspokoi to.

Odnośnie AH to prawidłowo to w swym założeniu miało to być bezpieczne i pod nadzorem Blizza narzędzie handlu między graczami a okazało się wielką klapą bo gracze zamiast przesiadywać w Sanktuarium to czaili na AH poprzez skup legendy, setu lub itemów rare z triflectem a potem sprzedania drożej, dupowania golda i tym podobnych zabaw.
Teraz Loot 2.0 i wczorajsza data ukróciły to ale na jak długo? Obecnie handel może się odbywać w ciągu 2h i prawdopodobnie od RoS'a wróci nawyk bartelu na zasadzie item - gemy(bez run z D2). A legendy są teraz ciekawsze i opłaca się farmić każdy akt a nie wybrane ścieżki jak było przed czyli głównie a3.


Cytuj
Hype był przeogromny więc i populacja haterów była gigantyczna. A ludzie uwielbiają przesadzać i ciągać się po sądach za głupoty ('Murica!) ;]
W 2012 dwa pierwsze miejsca zajęły najbardziej najhypeowane tytuły który posiadamy Luk - Diabolo 3 i Guild Wars 2 z tą różnicą że Niebiescy przyznali się do błędów, wywali Jaya i ekipa się ogarnęła słuchając graczy w końcu. Arenę czeka to obecnie choć nie mają jeszcze jaj by to powiedzieć szczególnie Colin Johannson, choć progress jest bo przyznali się ostatnio że LS zawiódł ich i zaniedbali grę przez niego. Oczywiście gracze już od aktualki Tower of Nightmare mówili że niech skończą wątek Scarlet bo to nudne.

Cytuj
A dodatek może kupię jak złapię go poniżej 100zł. I tak większość jest za markę...
Mam niepotwierdzone info że ponoć w Tesco ma być za 99zł, jak dowiem się prawdy to dam znać.


IP: Zapisane
Luk
The Great LichMaster

*

Punkty uznania(?): 27
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 473


Scream for me Tawerna!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #202 : 19 Marca 2014, 12:08:14 »
GW2 już nie gram i nie śledzę, nie jest to zła gra bo bardzo przyjemnie się wbiło te dwa 80lvlowce i składało itemy z lochów ale potem był dla mnie koniec średnio było co robić pomimo regularnych darmowych eventów (!) ale potem weszły fractale, nie mogłem grać jakiś czas a potem już nie było z kim ;p

AH powinien być zamknięty lepiej późno niż wcale. Loot 2.0 jest głównym powodem dlaczego do niej wróciłem na dłużej. Większe i dobrane staty, lepsze legndy (no i nareszcie wypadają) plus affixy do umiejętności, które dają więcej możliwości buildów. Ogólnie to to powinna być wersja 1.0 ale już niech im będzie...

A to z Tesco to ja Ci mogę potwierdzić. Kwestia tylko czy mi nie wymiotą. Titanfall stał grzecznie przez całą promocję więc może teraz też tak będzie.


IP: Zapisane
Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 876


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #203 : 19 Marca 2014, 15:23:33 »
Kwestia z tym hypem jest taka, że Blizz umyślnie się do niego przyczynił, czego później płacił gorzkie konsekwencje.

Co do lagów to przez najbliższe dni po premierze sytuacja nie będzie lepsza niż w przypadku podstawki moim zdaniem. Te parę milionów ludzi będzie okupować serwery nie jeden dzień a co najmniej paręnaście, więc moim zdaniem przez co najmniej 2 tygodnie może być ciężko, jednak fakt faktem, że dzień premiery i kilka następnych to będzie niezły burdel.

Co do Lootu 2.0 to fakt, że dużo zmienił, jednak szczerze przydałoby się coś jeszcze. Bo na co zbierać te super przedmioty? By mieć jak uzyskać jeszcze lepsze przedmioty? Brakuje czegoś ala Infernalna Machina, brakuje dobrego pvp, nie tej kpiny, która w żaden sposób nie ukazuje tego co powinno się znaleźć.

Ja dodatku póki co nie kupię nawet jeśli będzie nawet te "tylko" 100 zł, bo to jest za dużo ogólnie za dodatek, co dopiero gdy dochodzą blizzardowskie problemy ala wszelkiej maści niedopracowania i bugi, a ja dodatkowo przed maturą, więc nie chce się kusić jeszcze bardziej graniem w gry.


IP: Zapisane
Strony: 1 ... 11 12 13 [14]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.036 sekund z 14 zapytaniami.
                              Do góry