Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Baldur's gate (Czytany 2361 razy)
Tobiasz

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 334

Zobacz profil
« : 31 Grudnia 2007, 12:36:44 »
Ja troszkę pograłem. Ktoś grał?


IP: Zapisane
Loczek
King Loczdorah

*

Punkty uznania(?): 23
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 845


It's Seriously Christmas

Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 31 Grudnia 2007, 12:40:44 »
nu ja grałem w podstawkę i dodatek 2 -ki


IP: Zapisane
Asir

****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 718


God Killing Spear

Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 01 Stycznia 2008, 19:05:22 »
ja grałem.Dzięki tej grze powstał neverwinter nighst  1 i 2


IP: Zapisane
Fan anime Bleach.
Loczek
King Loczdorah

*

Punkty uznania(?): 23
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 845


It's Seriously Christmas

Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 01 Stycznia 2008, 19:08:16 »
bo można przenieść bohatera z Baldura do NWN


IP: Zapisane
Celeb

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 25


Nie panian?To z topora.

Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : 04 Stycznia 2008, 17:17:57 »
Ludzie, z 15 sekund pisaliście te posty xD?Co do Baldur's Gate.Bardzo fajna gierka, zwłaszcza pierwsza część.Podoba mi się w niej, że można chodzić se gdzie się chce, gdy już się pójdzie ze swoim "ojcem" i nas zaatakują.Stworki i miasteczka ciekawe.Chodzi się zdobywa kumpli i fajnie.Ale najlepszy jest taki jeden barbarzyńca co z chomikiem łazi xD...Nie pamiętam już imienia niestety bo spooooooro czasu nie grałem.Z Baldur's gate II i dodatku mało pamiętam.Z dodatku oblężenie tego zamku, a z podstawowej II wybieranie bohaterów po czym sprawdzian jakiś.Ale ciekawa jest zmiana cen :D.Kiedyś mój brat dostał na gwiazdkę Baldur's Gate I, II i dodatek +parę płytek za ok.200 zyla.Tera cena jest 10-krotnie mniejsza xD.


IP: Zapisane
Chcesz przeżyć przygodę?Spójrz w lustro, nigdy jej nie zapomnisz...
K9N Neo

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 54


Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : 24 Stycznia 2008, 11:21:19 »
Mam obie z dodatkami. Naprawdę świetna gierka ! Zostało do BG 2 wydanych mnóstwo modów dzięki którym gra jest jeszcze lepsza np. nowe NPC, zadania, postacie, lokacje.
Jest także tajemnicza lokacja 2700 :> (jakby ktoś nie wiedział GG) niestety jest bardzo zabugowana :/ gra jak na mój gust (z wszystkimi zadaniami) jest BARDZO długa. Najciekawsze były wg. mnie romanse, gdyż Bodgi prawie pod koniec Cieni Amn zabijała ukochanego/ukochaną i można było wskrzesić potem w świątyni Amaunatora.
ToB to bardzo fajny dodatek wprowadzający "Cespenara" <-- chochlika, który potrafi wykuwać przedmioty.

Pozdrawiam.


IP: Zapisane
Dabu
Forumowy krzykacz

****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 764


Pan wszystkich panów

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #6 : 06 Lutego 2008, 23:01:28 »
Wątpić, że Baldur's Gate jest klasyką gatunku, mija się z celem. Bo jest. Szkoda, że nie ma w niej tych wszystkich klas prestiżowych, epickich postaci co w NWN, ale fabularnie i rozgrywką stoi na dużo wyższym poziomie. ; ) Dla tych, którzy nie grali: szybko pędźcie do sklepu, bo cała Saga Baldur's Gate już za 25 zł. ; ) Warto. ; ]


IP: Zapisane
Strony: [1]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.031 sekund z 16 zapytaniami.
                              Do góry