Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Ankieta
Pytanie: Jak wam się podoba ta gra i dodatki do niej?
Super - 6 (100%)
Dobre - 0 (0%)
Takie sobie - 0 (0%)
Nudne - 0 (0%)
Głosów w sumie: 6

Strony: [1]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Warhamer 40,000 Dawn of War i dodatki (Czytany 2207 razy)
Asir

****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 718


God Killing Spear

Zobacz profil
« : 16 Marca 2008, 19:27:02 »
Co myślicie o tej grze? Ja uważam że jest fantastyczną strategią czasu rzeczywistego i ma długą fabułę i sporo ras który każdy dodatek dawał  nowe rasy.Najbardziej mi oczywiście podoba się najnowszy dodatek Soulstorm który wprowadza 2 nowe rasy do akacji czyli Mroczni Eldarzy i siostry Wojny i jeśli nie chcecie dawać  kasy za podstawkę i dodatek to radzę kupić dodatek Dark Crusade i Soulstrom.Te dodatki są samodzielne.


IP: Zapisane
Fan anime Bleach.
Ilidan Stormage

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 11


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 17 Marca 2008, 11:14:46 »
Gierka jest super przeszedłem dodatek Winter Assault i podstawke też  ;D


IP: Zapisane
Dabu
Forumowy krzykacz

****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 764


Pan wszystkich panów

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #2 : 17 Marca 2008, 13:38:20 »
Rozmyślam nad kupnem tej gry... Więc mam pytanie: jeśli mielibyście ją porównać do jakiejś strategii, to do której jest podobna?


IP: Zapisane
Ilidan Stormage

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 11


Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 17 Marca 2008, 15:59:34 »
Według mnie jest podobna do Starcrafta 2  :D


IP: Zapisane
Asir

****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 718


God Killing Spear

Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : 17 Marca 2008, 19:21:25 »
Starcrafta 2 jeszcze nie ma gra jest podobna starcrafta ale jest lepsza i ma spoko grafę  i małe wymagania sprzętowe żeby grac na fulla w podstawkę i dodatki wystarczy ci procek 2500, ram 1 GB ram karta grafiki 256 np.Geforce 6800 xt


IP: Zapisane
Fan anime Bleach.
Fergard

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 224


Uncle Hells' faithful sidekick

Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : 01 Września 2009, 15:00:51 »
Ekhem, ekhem...

Miałem przyjemność zakupienia Warmłotka 40k razem ze wszystkimi dodatkami(Winter Assalut, Dark Crusade, Soulstorm).

Pozostaje powiedzieć tylko jedno: Gra jest rewelacyjna.

Jest to chyba jedyny RTS, gdzie mogę nastawić potyczkę i wygrać! Oprócz tego mamy aż dziewięć(Space Marines, Siostry Wojny, Gwardia Imperialna, Chaos, Mroczni Eldarzy, Zwykli Eldarzy, Dominium Tau, Nekronów oraz "Orkz Boyz") unikatowych ras. Co prawda są one pod pewnymi aspektami podobne, ale nie należy wyciągać pochopnych wniosków - Każdą gra się inaczej.

Gra jest dość dynamiczna i przypomina nieco Warcrafta - Tu też mamy tylko dwa surowce(W przypadku Nekronów jeden, w przypadku Orków - trzy): W tym wypadku Energię i Punkty Rekwizycji. Tu też wysyłamy pojedyncze oddziały do boju(Choć nie są to też pojedyncze jednostki) i ogólnie rzecz biorąc jest fajnie :P. Różnica polega na tym, że oprócz innych światów i ras, Warmłotek 40k dzieje się w erze boltera i energomiecza. Czołgi, roboty kroczące i ciężko opancerzona piechota nie jest niczym niezwykłym.

Moja ulubiona rasa to GI - Nie wiem dlaczego, ale po prostu świetnie mi się nimi gra.


IP: Zapisane
Panzers roll forward and The Reaper follows them

Leaving tracks of blood, Panzers roll again

Your fate shows itself in shrapnel, smoke and tears

Who can stop these beasts, the source of all your fears?!
Strony: [1]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.066 sekund z 20 zapytaniami.
                              Do góry