Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Ankieta
Pytanie: Co myślisz o tej grze?
Jest świetna!
Jest dobra
Średnia jest, taka przeciętna
Niezbyt mi podpasowała pod gust
Kompletne dno, Maxis nic gorszego nie wymyślił
Nie grałem

Strony: 1 [2]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Spore- gra w nieskoczoność (Czytany 10557 razy)
Cebulak
(Hadrian)

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 062


Uzależniony od niebieskiego

Zobacz profil
« Odpowiedz #15 : 17 Września 2011, 14:02:13 »
Ja przepraszam, że odkopuje, ale mam problem.. Nie mogę zainstalować spore śmieszne i straszne części stworów (dodatek)! Gdy chce to zainstalowac, pisze, że musi się zaktualizować, no więc klikam ok. Tu jest problem, bo po odczekaniu pół-godziny/ godziny nic się nie dzieje, nadal mam 0% A gdy patrzę w menadżer zadań, pokazuje mi brak odpowiedzi, czyli ogółem zawiecha. Pomocy, ma może jakiś pomysł jak na to poradzić :-/.


IP: Zapisane
Cytuj
Cahan: Hadrian się ucieszy, a jeśli ktoś nie będzie chciał grać, to będzie znaczyło, że go nie lubi. A przecież Hadriana wszyscy lubią, więc wszyscy zagrają. Plan idealny  8)
Spromultis

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 223


Zobacz profil
« Odpowiedz #16 : 18 Września 2011, 15:26:43 »
Usuń grę i od nowa zainstaluj, stwory przetrwają, w końcu są zapisane w dokumentach, zaś pobrane rzeczy zdaje się wczytają ci się z powrotem, kiedy się zalogujesz. Download managera też najlepiej zainstalować od nowa. Tyle mogę powiedzieć.


IP: Zapisane
Cebulak
(Hadrian)

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 062


Uzależniony od niebieskiego

Zobacz profil
« Odpowiedz #17 : 18 Września 2011, 16:06:43 »
Usuń grę i od nowa zainstaluj, stwory przetrwają, w końcu są zapisane w dokumentach, zaś pobrane rzeczy zdaje się wczytają ci się z powrotem, kiedy się zalogujesz. Download managera też najlepiej zainstalować od nowa. Tyle mogę powiedzieć.
4 raz już? To niestety nic nie daje, nie wiem co może być przyczyną, chyba, że jest nią, że zainstalowałem sobie na dysku D, gdy resztę gier mam na C.. hm później sprawdzę czy na dysku C coś zmieni. A i mam problem, bo gdy chcę się zarejestrować, to pisze, że nie spełniam kryteriów :-/


IP: Zapisane
Cytuj
Cahan: Hadrian się ucieszy, a jeśli ktoś nie będzie chciał grać, to będzie znaczyło, że go nie lubi. A przecież Hadriana wszyscy lubią, więc wszyscy zagrają. Plan idealny  8)
Spromultis

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 223


Zobacz profil
« Odpowiedz #18 : 19 Września 2011, 15:46:50 »
Wklikaj, że masz jakieś 100 lat, prawdopodobnie o to chodzi, nie wiem, jakie oni mają tam ograniczenie wiekowe.


IP: Zapisane
Mantykor

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 435


Zobacz profil
« Odpowiedz #19 : 21 Września 2011, 17:27:37 »
Co do błędów to ta gra jest na drugim miejscu na mojej liście zaraz po Star Wars: Knights of the Old Republic :)

Nie polecam tym którzy nie mają ochoty walczyć z błędami i od nowa przechodzić jakieś fragmenty z powodu jakiegoś crasha.

Generalnie w fazie komórki nie miałem żadnego crasha jeszcze, w fazie stwora ze 3, plemienia z 8, cywilizacji też z 8 a w fazie kosmosu jakieś 40. Szczególnie ta ostatnia faza, mimo że ciekawa i rozbudowana crashowała się w wielu kluczowych miejscach.

A co do samej gry to ciekawa, chętnie pograłbym w SPORE 2 jeśli takowe by kiedyś powstało. Szczególnie faza stwora i kosmosu są epicko rozbudowane i długie (no, faza stwora to trochę mniej, zależy ile chcemy czasu w niej siedzieć i zbierać nowe elementy i DNA). Ciekawa jest również faza komórki i cywilizacji ale na przykład faza komórki jest za mało rozbudowana: ciekawe jest że brakuje edytora komórek który baaaardzo by tą fazę urozmaicił (za każdym razem jak się w nią gra to spotyka się dokładnie te same stwory). Faza plemienna mogłaby w ogóle nie istnieć :P

W grze można przeglądać wiele dzieł innych graczy i publikować swoje a potem można natknąć się na to wszystko w czasie gry. Duży plus też za stworzenie odpowiedniej fizyki, która radzi sobie z dziesiątkami różnych stworów o najdziwniejszych kształtach i liczbie kończyn :)


IP: Zapisane
Cebulak
(Hadrian)

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 062


Uzależniony od niebieskiego

Zobacz profil
« Odpowiedz #20 : 28 Września 2011, 15:55:12 »
Poradziłem sobie z śmieszne i straszne, wystarczyło zainstalować dodatek Kosmiczne Przygody. Za to w czasie rozgrywki mam problem, gdy przechodzę fazę plemienia, wybieram ratusz, pojazd.. i tu klops powinno mi się załadować faza cywilizacji, jednak zamiast tego mam czarny ekran i wyłączenie gry :-/ Może ktoś ma jakiś pomysł? Nie chcę znów usuwać gry, jak już to w ostateczności..


IP: Zapisane
Cytuj
Cahan: Hadrian się ucieszy, a jeśli ktoś nie będzie chciał grać, to będzie znaczyło, że go nie lubi. A przecież Hadriana wszyscy lubią, więc wszyscy zagrają. Plan idealny  8)
Mantykor

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 435


Zobacz profil
« Odpowiedz #21 : 29 Września 2011, 23:56:37 »
Sprawdź ile masz miejsca na C, pozamykaj zbędne procesy, ale pewnie to jeden z wielu bugów tej gry.


IP: Zapisane
Cebulak
(Hadrian)

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 062


Uzależniony od niebieskiego

Zobacz profil
« Odpowiedz #22 : 30 Września 2011, 07:16:10 »
Na C mam jeszcze trochę miejsca, ale nie wiem co mi to pomoże. Dzisiaj spróbuje zainstalować od nowa.


IP: Zapisane
Cytuj
Cahan: Hadrian się ucieszy, a jeśli ktoś nie będzie chciał grać, to będzie znaczyło, że go nie lubi. A przecież Hadriana wszyscy lubią, więc wszyscy zagrają. Plan idealny  8)
Spromultis

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 223


Zobacz profil
« Odpowiedz #23 : 30 Września 2011, 19:48:44 »
Radzę poszukać w necie najnowszego patcha do Spore. Tyle mogę powiedzieć. Ew. pogrzeb na forach o Spore, sprawdź, czy jest coś napisane, jak nie ma, wiadomo. Może ktoś coś doradzi.


IP: Zapisane
Mantykor

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 435


Zobacz profil
« Odpowiedz #24 : 04 Października 2011, 19:08:24 »
No mi też kiedyś pomogli na jakimś forum spore, pewnie szybciej to zrobią niż support ale nie wiem, może coś się zmieniło w ich prędkości odpowiadania na problemy ;]


IP: Zapisane
Strony: 1 [2]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.059 sekund z 20 zapytaniami.
                              Do góry