Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1] 2    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Pokemony! (Czytany 4991 razy)
Agrael II

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 123

Pastafarianin

Zobacz profil
« : 28 Listopada 2011, 20:32:23 »
Taa... pewnie już tytuł was zniechęcił :P
Pokemony to gra na kolejno coraz nowsze platformy Nintendo od czarno-białego GameBoy'a do dzisiejszego Nintendo DS. Pytanie brzmi: czy ktoś z was w to gra? Każdy może się tu pochwalić swoim teamem i takimi podobnymi. Błagam tylko o brak postów typu:
Cytuj
To ty grasz w Pokemony? LOL, jaki żal.
Jak ktoś nie wie to (większość) opiera się na trenowaniu Poków, zdobywaniu odznak i pokonania Elitarnej Czwórki i czempiona Ligi Pokemonów, potem już tylko zabawa w "expienie". Ja tam przeszedłem już dwa wydania (FireRed i Ruby) i chcę się dowiedzieć czy parę osób poza mną w to gra. Obecnie jestem na Victory Road w wersji Blue i gram na emulatorze.
Tak więc dalej, nie krępować się i chwalić :ok:


IP: Zapisane
Chwała Latającemu Potworowi Spaghetti!
Tazol

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 496


Gaming Monster Channel on YouTube

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #1 : 28 Listopada 2011, 20:43:47 »
Grałem, ale dawno, może z jakieś 2 lata temu w Fire Red na Emulatorze. Tyle pamiętam, że zawsze Blastoisa brałem i Expiłem oprócz niego Kadabrę i Fearowa.


IP: Zapisane
Miker

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 057


Wiedza to największa potęga

Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 29 Listopada 2011, 08:04:23 »
Grałem w to na emulatorze jak Tazol ale nie zaszedłem jakoś specjalnie daleko. Muszę zdobyć jakąkolwiek wersję na telefon ażeby mieć co robić podczas dojazdów na uczelnię :P

Swoją drogą ostatnio grałem gdzieś w sieci w PokemonTD. Gra była oparta na wersji blue lub red. Jedyna różnica to gra była podzielona na kolejne rundy w których ustawia się swoje pokemony jak wieżyczki :P Było to dosyć ciekawe bo w zależności od konkretnego pokemona wybierało się jeden z 4 skilli tak więc można było ustawiać dowolne taktyki.
No i fabuła chyba też jest inna niż w normalnej wersji gry.


IP: Zapisane
Live is brutal and full of zasadzkas and sometimes kopas w dupas very mocno!
Agrael II

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 123

Pastafarianin

Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 29 Listopada 2011, 12:27:00 »
@Miker
Wiem na pewno, że na telefon można zdobyć wersję FireRed, co do innych nie jestem pewien.
Widzę, że grał ktoś (na razie Tazol się zgłosił) w FireRed'a ("trochę" nowsza wersja Red'a) więc może pochwalę się moim teamkiem tuż przed czempionem:
- Cloyster lvl50
- Electabuzz lvl51
- Kadabra lvl48
- Buterfree lvl49
- Venusaur lvl52
- Flareon lvl 50
Potem nie mogłem grać, bo miałem taki głupi emulator, że się gra po pokonaniu Gary'ego nie chciała zapisać i nie miałem satysfakcji ze złapania Mewtwo :/ Miałem też save'a w Ruby, ale przypadkowo go skasowałem, ale pamiętam, że najlepszy mój pok to był Metagroos lvl54 :-/ Teraz pnę się do przodu w Blue, jak już wspomniałem.


IP: Zapisane
Chwała Latającemu Potworowi Spaghetti!
Aleksiej

******

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 86


Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : 29 Listopada 2011, 14:21:14 »
Szczerze to nie grałem i nie gram, ale mój kolega ma na GameBoya wersję Red, miał Mewtwo na 99 lvl ale skasował save. Miał też kadabrę na 100 lvl i scythera nie pamiętam na jakim, fajnie się w to gra.


IP: Zapisane
Andre94nt
Pierwszy Andrzej

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 822


Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : 29 Listopada 2011, 14:43:57 »
Przypomnieliście mi stare czasy i granie na emulatorze, oraz w taką gierkę na przeglądarce pokemon INDIGO. Założyłem na tym znowu konto ;D

Teraz gra nazywa się UnovaRPG polecam ;P


IP: Zapisane
tomwac

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 5

Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : 29 Listopada 2011, 16:07:06 »
Powiem tak Pokemony w ogóle mnie nie interesowały, nawet w dzieciństwie, ale sama gra o Pokemonach to całkiem fajna była gierka w stylu RPG. Grałem na PC niestety a nie na Nintendo, ale bardzo grywalne to było. Z t ego co pamietam kupowało się pokemony, awansowało je, i walczyło z innymi pokenmonami, troche tak jak w Kings Bounty, tylko zamiast armii te słitaśne potworki.  :rolleyes:
Było kilka wersji tej gry, ale jak pamiętam to niczym się one nie różniły, tylko nazwą i jakimiś szczegółami/. Jakby zrobili Pokemony w 3D to może bym i zagrał, bo rozgrywka była całkiem przemyślana.
Co do bajki na podstawie tej gry to jej nie znosiłem, ale to przecież gra była pierwsza, a później zrobiono na fali tej popularności tą bajkę i miliony gadżetów, na które kasę  musieli wydawać rodzice bachorów. Jak był szczyt popularności Pokemonów to chodziłem do szkoły i wiem co się działo, ale większość osób zbierało te znaczki, mało kto grał w te gre, bo Nintendo było mało popularne.
Później jak mówiło się o "Pokemony" to raczej mówiło o tanich winach  :rolleyes: bo z czasem się to znudziło dzieciakom i u mnie przynajmniej mianem Pokemona określało się wino słabej jakości. .


« Ostatnia zmiana: 29 Listopada 2011, 16:09:57 wysłane przez tomwac » IP: Zapisane
Tazol

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 496


Gaming Monster Channel on YouTube

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #7 : 29 Listopada 2011, 16:41:27 »
Jakby ktoś znalazł Emulator, w którym po przejściu Elitarnej Czwórki można dalej grać, to nie obraziłbym się za linka. Do Fire Reda też, bo po defragmentacji dysku wszystko się usunęło.


IP: Zapisane
Agrael II

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 123

Pastafarianin

Zobacz profil
« Odpowiedz #8 : 29 Listopada 2011, 17:07:53 »
@Tazol
Do emulatora czego chcesz tego linka, bo nie wiem o jaką gierkę Ci chodzi.
@andre94nt
Jaki masz tam nick, bo kiedy się zarejestruję, to będę mógł podać twój i podejrzewam, że możesz dostać za to jakiś bonus ;)



IP: Zapisane
Chwała Latającemu Potworowi Spaghetti!
Tazol

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 496


Gaming Monster Channel on YouTube

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #9 : 29 Listopada 2011, 17:28:22 »
@Agrael
O Emulator do gry, o której jest tu rozmowa. Gameboya czy tam czegoś od Nintendo, na czym chodziły Poki. Najlepiej, by chodził tam FireRed, bo najbardziej mi się podobał. Fajnie  by było, żebym mógł na nim później sobie złapać Mew Two, bo na moim starym po pokonaniu rywala i Elitarnej Czwórki nie można było grać dalej. Z góry dzięki.

@tomwac
A u nas mianem Pokemonów się określa fanki Justina Biebera  :P


« Ostatnia zmiana: 29 Listopada 2011, 17:31:09 wysłane przez Tazol111 » IP: Zapisane
kiogu1

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 17

Zobacz profil
« Odpowiedz #10 : 29 Listopada 2011, 18:11:35 »
Ja grałem tylko na n64 w Pokemon staium. Całkiem ciekawe, ale bez game boy była dość nudna. Dało się podłączyć do konsoli game boy i grać na telewizorze. Po pokananiu 4 najlepszych pojawiał się ostatni boss. Dało się też walczyć w różnych trybach na stadjonie. Poprzejściu wszystkiego pojawia się Mewtwo. Pojedynek polega na wybraniu 6 pokemonów. Jak jusz wspominałem bez game boya niedało się ich szkolić. Do każdej walki miały ustalony poziom


IP: Zapisane
Andre94nt
Pierwszy Andrzej

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 822


Zobacz profil
« Odpowiedz #11 : 29 Listopada 2011, 19:14:55 »
Nick mam taki jak na forum ;)

A może i reszta z osób wypowiadających się w tym temacie zagrała by w te pokemony online?


IP: Zapisane
Tazol

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 496


Gaming Monster Channel on YouTube

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #12 : 29 Listopada 2011, 23:16:05 »
Ja może bym zagrał, ale muszę odzyskać na stałe kompa  :/. Pogadaj z moimi rodzicami to zagram.


IP: Zapisane
Miker

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 057


Wiedza to największa potęga

Zobacz profil
« Odpowiedz #13 : 30 Listopada 2011, 20:47:51 »
Założyłem tam konto ale troszkę dziwna ta gra.
Zamiast dać konkretne lokacje trzeba ich szukać poprzez pokemony (no chyba, ze to ja taki ciemny jestem i poza lokalizatorem nie widzę nic co by do mapek prowadziło). Poza tym to standard czyli trenowanie stworków. Przydałoby sie to jakieś takie bardziej rozwinięte.
Coś jak w tej grze:
http://www.lordswm.com/?rid=186595
Poza standardową armią i talentami mamy różnorakie gildie dające dodatkowe bonusy itd.
Ogólnie gra fajna ale niezbyt rozbudowana a wiadomo jak takie gry online szybko upadają jeśli się ich nie rozwija ;P


IP: Zapisane
Live is brutal and full of zasadzkas and sometimes kopas w dupas very mocno!
Andre94nt
Pierwszy Andrzej

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 822


Zobacz profil
« Odpowiedz #14 : 30 Listopada 2011, 22:31:30 »
Ta gra online nie jest zła, a do tego istnieje hmm... może z 4 lata! Jeśli nie możesz się połapać, możesz mnie zapytać o coś. Ja dopiero zaczynam, ale mam doświadczenie, bo dawniej grałem i byłem przekokszony (jakieś tyranitary, sceptile itp ;D)


IP: Zapisane
Strony: [1] 2    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.07 sekund z 16 zapytaniami.
                              Do góry