Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 8 9 10 [11] 12 13 14    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Gdy mi nie działają kody... (Czytany 152173 razy)
bandito88

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2

Zobacz profil
« Odpowiedz #150 : 10 Grudnia 2009, 14:14:33 »
Witam
Mam problem z uruchomieniem konsoli w Heroes 5 PL w wersji podstawowej v 1.5. Próbowałem różnych sposobów, z różnych stron i nic. Używałem google i wyszukiwarek i nic :( Wiem że est tu temat jak uruchomić konsole pod 1,2 ale to nie pomaga :(
Czy w ogóle da się uruchomić konsole w tej wersji i czy działają na niej kody?
Nie wiem gdzie popełniam błąd. Mógł by mi ktoś napisać co gdzie mam wpisać(najlepiej szczegółowo np. pod czym, pod jakim nagłówkiem). W ostateczności mógł by ktoś przesłać już zedytowane i działające pliki.
Z góry dziękuje za pomoc :)


IP: Zapisane
KamcioKowal

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 102


Zobacz profil
« Odpowiedz #151 : 10 Grudnia 2009, 14:44:28 »
A po co ci kody? One psują całą przyjemność z rozrywki  :P Chcesz do kampanii, czy ot tak?

W ogóle nie rozumiem ludzi którzy grają tylko z kodami. Co to za gra...
Najczęściej ci którzy grają na kodach w ogóle nie rozumieją grać bez nich.

Jak masz problem z kampanią to ustaw sobie poziom trudności na Easy- wtedy masz taką przewagę że wszyscy wrogowie na mapie mogą się schować  :D. A jak nie, to nie rozumiem twojego problemu.



IP: Zapisane
Wszyscy patrioci mówią o umieraniu za ojczyznę, ale nikt nie mówi o zabijaniu dla ojczyzny.
bandito88

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2

Zobacz profil
« Odpowiedz #152 : 10 Grudnia 2009, 14:52:12 »
Mam problem z kampanią Łowca misja trzecia :P Problem jak problem :D Po prostu nie chce mi się cały czas kombinować z obroną zamku :D Tak to bym luzem postawił przed przed portalem 100 smoków i po problemie :D


IP: Zapisane
KamcioKowal

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 102


Zobacz profil
« Odpowiedz #153 : 10 Grudnia 2009, 19:46:32 »
Mam problem z kampanią Łowca misja trzecia :P Problem jak problem :D Po prostu nie chce mi się cały czas kombinować z obroną zamku :D Tak to bym luzem postawił przed przed portalem 100 smoków i po problemie :D

Weź poziom trudności łatwy i zacznij misję od nowa (tylko po ukończeniu przełącz!) Prawdopodobnie będziesz miał taką przewagę że rozniesiesz kompa bez problemu  :D


IP: Zapisane
Wszyscy patrioci mówią o umieraniu za ojczyznę, ale nikt nie mówi o zabijaniu dla ojczyzny.
Godric

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 1

Zobacz profil
« Odpowiedz #154 : 19 Grudnia 2009, 15:44:30 »
Wie ktoś jak zrobić konsole do heroes of might and magic 5 na viście? :(


IP: Zapisane
Maciej
anaksanamun

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 2

Zobacz profil
« Odpowiedz #155 : 24 Stycznia 2010, 14:24:31 »
Witam, potrzebuje pomocy, mam heroes wersje 1.0, robię wszystko dokłądnie tak jak jest napisane i nie mogę otworzyć konsoli :/. nie wiem czy moze to byc wina komputera :/ ponieważ na komputerze rodziców wszystko działa( a robie tak samo jak u siebie).
prosze o szybka pomoc ponieważ nie mogę się doczekać gry smiley


IP: Zapisane
jareQ
Tak, to On!

*

Punkty uznania(?): 6
Offline Offline

Wiadomości: 1 256


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #156 : 24 Stycznia 2010, 19:31:56 »
Sprawdź czy na pewno wszystko dobrze wpisałeś. Mogłeś pominąć gdzieś jakąś literę, cyfrę lub znaczek i dlatego nie działa


IP: Zapisane
Linu

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 4

Zobacz profil
« Odpowiedz #157 : 11 Lutego 2010, 21:50:32 »
Dodałem do obu plików

autoexec_a1.cfg input_a1.cfg

odpowiednie teksty, oraz próbowałem wszystkich porad udzielanych w tym temacie jednak dalej nie mogę wywołać konsoli :/

Mam oba dodatki jednak interesują mnie kody wyłącznie do 2.0 [Kuźni]
(Zaciąłem się w 5 misji kampanii Freydy, nie umiem jej przejść :(, tam właśnie chce użyć cheatów)


IP: Zapisane
piaskun79

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 15


Zobacz profil
« Odpowiedz #158 : 15 Lutego 2010, 15:22:56 »
Są dwa pliki input_a1.cfg - dodałeś wpisy do odpowiedniego?
Zastosuj jeszcze to: http://www.tawerna.biz/forum/index.php/topic,5742.0.html - powinno zadziałać :)


IP: Zapisane
Zaprawdę, zaprawdę, powiadam Wam:
Jimmek

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1

Zobacz profil
« Odpowiedz #159 : 27 Lutego 2010, 13:35:23 »
Witam!
Mam problemik bo konsola niestety się nie otwiera :/
Sprawdzałem kilkukrotnie czy wszystko jest dobrze więc pomyłka raczej nie wchodzi w grę...
Macie może jakiś pomysł co to może byc, co mam zrobic?



IP: Zapisane
gordon38

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 4

Zobacz profil
« Odpowiedz #160 : 08 Marca 2010, 11:47:31 »
zrobiłem kopię zapasową tego pliku a nie wiem gdzie go wsadzić


IP: Zapisane
Benekodbana
Użytkownik jest zbanowany i nie może wysyłać wiadomości Wyciszony
****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 7


homm - życiowa pasja

Zobacz profil
« Odpowiedz #161 : 13 Marca 2010, 14:00:31 »
a ja też tak zmodyfikowałem i dupa ale kiedyś w podstawowej h5 mi działało i nie rozumiem czemu teraz nie :(


IP: Zapisane
h3 żądzi
blondyna329

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1

Zobacz profil
« Odpowiedz #162 : 03 Kwietnia 2010, 14:02:24 »
słuchajcie robię tak jak jest tu opisane i wszystko ładnie przepisuje tzn kopiuje do tego pliku autoexe.cfg (H5) i kiedy już wszystko zapisuje to gra mi się nie włącza i muszę ją ponownie instalować bo jej już nic nie pomoże. Czy ktoś orientuje się mniej więcej o co chodzi proszę o odpowiedź co mam zrobić.  :(


IP: Zapisane
lenka2609

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1

Zobacz profil
« Odpowiedz #163 : 20 Kwietnia 2010, 19:37:11 »
Niestety mam problem z zapisaniem pliku po edycji i nie wiem co może być tego przyczyną. Mam go zapisywać jako kopię czy drugi plik, albo w ogóle? <blondynka> ^^ "Wyskakuje" mi napis: Nie można utworzyć pliku C:\Program files..... bla bla bla .... upewnij sie że nazwa i ścieżka pliku są poprawne. <niemapojęcia>


IP: Zapisane
Pablossd

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 460


Podpis zgodny z podpisem...

Zobacz profil
« Odpowiedz #164 : 20 Kwietnia 2010, 19:45:26 »
Nie - na początku warto UTWORZYĆ KOPIĘ pliku, który będziesz edytować - wiesz, gdyby na przykład oryginalny plik się usunął. Zrób kopię a potem zapisz z tą dodatkową linijką oryginalny plik. Sprawdź czy działa i czituj  :)


IP: Zapisane
Pomyśl, co może być lepszego od udawania zadziwiającej istoty, której w realnym świecie jest się przeciwieństwem?... Prawdopodobnie robienie to ku uciesze innych ludzi, którzy podświadomie i tak uznają cię za idiotę... :>
Strony: 1 ... 8 9 10 [11] 12 13 14    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.045 sekund z 17 zapytaniami.
                              Do góry