Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 364 365 366 [367] 368 369 370 371    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Oceń poprzednika (Czytany 932026 razy)
Hellscream
Orczilla

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Wiadomości: 1 125


One, Two, Hellscream's coming for you...

Zobacz profil
« Odpowiedz #5490 : 15 Kwietnia 2013, 16:45:59 »
Cahan - taki kucykosmok, co to nie umie się zdecydować. Fanka MLP, kuniów, które ujeżdża i z nich spada obijając łbem o beton, wojujące femini-nie-wiadomo-co-stka, wyznawca Białej Bogini (sorry, tego nie ma w Google, Twój Bóg nie istnieje :P). Jest przyjacielem, bo ją Hellscream zarekomendował. Fąfluje się z Niedzielem, ma go w znajomych na Steamie.

Jednym słowem minus bo Steam to zło. 8)


IP: Zapisane
Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 876


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #5491 : 15 Kwietnia 2013, 16:58:29 »
Hmm... no i teraz mam opisywać starego kombatanta czy epicką 17-latkę robiącą sobie wiecznie z nas jaja ;D ? Niech będzie to drugie. No cóż utrzymuje styl starego pryka, czyli twarda, na głowę wejść sobie nie da, jednak jak się bliżej pozna to wiadomo, że jest dość pobłażliwa, taka przeciwwaga dla Menelaga, który jest dość surowy. No słucha cięższych brzmień, tu nie wnikam bo się znam ;P Lubi świat WK40000 za co plus. Poza tym chyba nołlajfi w LoLa z resztą Tawernowiczów ale nie jestem pewien. Lubi fantastykę za co kolejny plus, zwłaszcza, że wie co dobre ;) No generalnie osoba bardzo inteligentna, budząca rispekt, no i w ogóle miła, fajna... ekhem chciałem powiedzieć potężna, budząca grozę 8) No więc podsumowując wychodzi bardzo pozytywnie.


IP: Zapisane
Szerszeń
Buntownik PL

******

Punkty uznania(?): 5
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 431


Ludzka Ameba

Zobacz profil
« Odpowiedz #5492 : 24 Kwietnia 2013, 11:06:54 »
Reuel - Wierny kibic Galatasaray Stambuł, Bayernu Monachium i wróg Barcelony :). Wiernie kibicuje, ale tylko wtedy, gdy ja zapodaje relację z meczów na SB :D. Ale cóż, miły pan, rozgadany, czasami ma swoje humory, ale tak to w porządku koleś ;D. Łap plusa, Michaś ;).


IP: Zapisane
WaruiYami
(Fandor510)

*****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 386


Zobacz profil
« Odpowiedz #5493 : 24 Kwietnia 2013, 11:38:28 »
Zimny, zimny, zimny strasznie suchy koleś który non stop żali się ze nie dostał frienda  ;D non stop siedzi na kompie no life jeden  ;D ale ogólnie użytkownik na plusa.


IP: Zapisane
Szerszeń
Buntownik PL

******

Punkty uznania(?): 5
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 431


Ludzka Ameba

Zobacz profil
« Odpowiedz #5494 : 24 Kwietnia 2013, 11:57:39 »
Ja się żale? Bitch, pls...

Thunder510 - Mam go w znajomych na FB. Ma śmieszny fryz, jest pyzowaty i zamiast pisać jak człowiek, wali głową w klawiaturę. Trochę go nie było, ale wrócił. Niestety... ;D. Użyszkodnik dostaje plusa ;).


IP: Zapisane
Loczek
King Loczdorah

*

Punkty uznania(?): 23
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 845


It's Seriously Christmas

Zobacz profil
« Odpowiedz #5495 : 24 Kwietnia 2013, 12:50:42 »
Freezon- alias Zimny, forumowy komentator LM niczym Szaranowicz relacjonuje starcia piłkarskie w Europie :) A ogólnie sympatyczny, użytkownik słuchający dobrej muzy jak i bawiąc się w jej tworzenie a także gracz FM(choć ostatnio pierwszy wyleciał).

Ten plus to refree ;)


IP: Zapisane
Calvin Candie
Candieland Owner

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 186


Open up your lovin` arms.

Zobacz profil
« Odpowiedz #5496 : 24 Kwietnia 2013, 16:59:10 »
Poważny Loku, fan Seriousa tak samo jak ja :D . Ilość zrobionej przez niego roboty sięga gugol plexu sprzątniętych postów i tematów. Ponadto ma gust muzyczny podobny do mojego ^^ Nie mam co się rozpisywać i daję mu plusa.


IP: Zapisane
Andre94nt
Pierwszy Andrzej

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 822


Zobacz profil
« Odpowiedz #5497 : 11 Lipca 2013, 17:37:32 »
Gra w lola, to na + lubi kucyki to na -, duzo się ostatnio udziela, więc też na +, ja nie przeprowadzałem z nim jeszcze zadnych dyskusji, ale po postach na forum i w sb daje plusa ;)


IP: Zapisane
Calvin Candie
Candieland Owner

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 186


Open up your lovin` arms.

Zobacz profil
« Odpowiedz #5498 : 11 Lipca 2013, 19:40:56 »
Gra w lola, jest niżej ode mnie w dywizji ( lowbob : D ). Je koty i pali kościoły, gra z Botrkiem toperami, i słucha metalu. Ofc plus : d


IP: Zapisane
Cahan
Człowiek - Szparag

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 751


Dragons, dragons everywhere

Zobacz profil
« Odpowiedz #5499 : 11 Lipca 2013, 22:37:59 »
Nnoitra- ma dziwnego nicka, jest bronym i fajnie się z nim gada na SB. Jest miłym użytkownikiem forum. O wielu tematach mamy podobne zdanie. Na Tawernie kiedyś siedział i to nie były raczej "moje czasy". Teraz, niedawno się ponownie uaktywnił i mam nadzieję, że już z nami pozostanie. Jedyny minus jest taki, że nie lubi RD, ale całość wychodzi na wielki plus :).


IP: Zapisane

Cytuj
[Dzisiaj o 22:15:22] ♣ Sojlex: Cahan jest do tego stopnia chłopczyca, że tylko bycie feministką ratuje jej kobiecość :>
Szerszeń
Buntownik PL

******

Punkty uznania(?): 5
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 431


Ludzka Ameba

Zobacz profil
« Odpowiedz #5500 : 11 Lipca 2013, 23:34:03 »
Cahan - Taaaakie se smoczątko, tu coś spali, tam coś spali, czasami pogryzie i podrapie :). Jakoś ze mną wytrzymuję, co jest nie lada wyczynem. Jest ruda. Ale w skali "hot", bo jest jeszcze skala rudości "lamus". Lubi poniacze. Czyli jest chora. Możliwe, że umysłowo, bo ja wymiękłem na tym. A dam Ci plusa. <plus motherfucker> xD.



IP: Zapisane
Calvin Candie
Candieland Owner

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 186


Open up your lovin` arms.

Zobacz profil
« Odpowiedz #5501 : 11 Lipca 2013, 23:38:11 »
Zimny- nie umie grać w lola, zawsze go keruję a ten i tak wdupi. Report.

Spoko gościu, zrobił mi sygnę za co chwała, ponadto inteligentne wypowiedzi dają plusa.Takiego o- +


IP: Zapisane
Szerszeń
Buntownik PL

******

Punkty uznania(?): 5
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 431


Ludzka Ameba

Zobacz profil
« Odpowiedz #5502 : 11 Lipca 2013, 23:44:28 »
Nnoitra - Sorty zią, ostatnio gorzej mi idzie, więc nie wal tak dobitnie "bo nie umie grać" :P

A tak serio, to gość kiedyś jęczał, bo każdy tu to spamer i takie tam. Bardzo go nie lubiłem. Ale się zmienił, i to bardzo. Piszę inteligentne wypowiedzi, mam jego Skypa, o dziwo jest bardzo spokojny. Łapaj plusa, gadzino :D.


IP: Zapisane
Calvin Candie
Candieland Owner

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 186


Open up your lovin` arms.

Zobacz profil
« Odpowiedz #5503 : 13 Lipca 2013, 21:02:02 »
Zimnego ocenili chyba wszyscy, razem ze mną, także pozwolę sobie nagiąć lekko zasady i ocenić Cahan.

Pegasis, pisze się z nią bardzo przyjmnie na różne tematy na SB i nie tylko : >. Jeździ na kuniach, pisze opowiadanko ( bardzo wciągające zresztą ^^). Ma ode mnie kompletnie różne poglądy polityczne ( na temat których chciałbym kiedyś podyskutować ) i uwielbia smoki. Dołączyła do forum podczas mojej sporej przerwy. Pisze posty z sensem, nie ma spamu. Jedyny minus że lubi RD. Suma sumarum- wielki plus.


IP: Zapisane
Loczek
King Loczdorah

*

Punkty uznania(?): 23
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 845


It's Seriously Christmas

Zobacz profil
« Odpowiedz #5504 : 09 Sierpnia 2013, 18:26:44 »
Nnoitra- jeden z userów który uaktywnił się bardzo o okresie wakacyjnym. Cóż ogólnie fajnie rozmawia się z tobą na Sb na różne tematy które są poruszane. Grasz w World of Warcraft gdzie bocisz ładnie. W sumie duży plus i obyś nie miał bliższego spotkania z żółtą mocą ;)


IP: Zapisane
Strony: 1 ... 364 365 366 [367] 368 369 370 371    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.042 sekund z 20 zapytaniami.
                              Do góry