Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1] 2 3 4 5    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Wywiady z Nami (Czytany 17316 razy)
Cebulak
(Hadrian)

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 062


Uzależniony od niebieskiego

Zobacz profil
« : 17 Listopada 2012, 22:44:52 »
Tutaj będą zamieszczane wywiady z użytkownikami Tawerny

1.Reuel - Strona 1
2.Cahan - Strona 1
3.Fenir - Strona 2
4.Sylath - Strona 2
5.Hadrian - Strona 2
6.Niedziel - Strona 3
7.Belegor - Strona 3



« Ostatnia zmiana: 02 Stycznia 2014, 17:46:05 wysłane przez Hadrian » IP: Zapisane
Cytuj
Cahan: Hadrian się ucieszy, a jeśli ktoś nie będzie chciał grać, to będzie znaczyło, że go nie lubi. A przecież Hadriana wszyscy lubią, więc wszyscy zagrają. Plan idealny  8)
Sylu
książe Szlezwiku, hrabia Esbjerg

*

Punkty uznania(?): 17
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 232


Doświadczenie jest najlepszym nauczycielem.

Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 17 Listopada 2012, 23:13:25 »
Kto prowadzi wywiad? Jako, że nowi redaktorzy nie mają wywiadów (ja też, chociaż jestem starszy), to można też zrobić z nimi.


IP: Zapisane
Cytuj
Nigdy nie ogarniam czy Sylath żartuje, nie ogarnia, czy udaje, że żartuje, a tak naprawdę nie ogarnia. Albo udaje, że nie ogarnia, a żartuje.
- Unkown
Laxx
Tawerniana Diablica

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1 426


Posiadaczka Piekielnej Patelni

Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 18 Listopada 2012, 10:02:55 »
Nie wszyscy starzy-eks redaktorzy też mają wywiady :>


IP: Zapisane
Sylu
książe Szlezwiku, hrabia Esbjerg

*

Punkty uznania(?): 17
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 232


Doświadczenie jest najlepszym nauczycielem.

Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 18 Listopada 2012, 10:06:39 »
No Wukashi nie ma. Mówiliśmy o tym, ale nikt nam nie chciał zrobić  :P

No i są jeszcze ci, co już od dawna są nieaktywni.


« Ostatnia zmiana: 18 Listopada 2012, 10:08:50 wysłane przez Sylath » IP: Zapisane
Cytuj
Nigdy nie ogarniam czy Sylath żartuje, nie ogarnia, czy udaje, że żartuje, a tak naprawdę nie ogarnia. Albo udaje, że nie ogarnia, a żartuje.
- Unkown
Cebulak
(Hadrian)

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 062


Uzależniony od niebieskiego

Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : 18 Listopada 2012, 11:07:25 »
II. Cahan

1.Nie mógłbym zacząć inaczej, a mianowicie jak trafiłaś na Tawernę?

Wszystko zaczęło się od tego, że przechodziłam kampanię w Dzikich Hordach i miałam małe problemy. Wówczas zaczęłam przeglądać forum i mi się podobało. Później wyszło HVI i znowu miałam parę problemów z kampanią, więc zarejestrowałam się, by zadać parę pytań. Później uznałam, że też powinnam pomagać innym z ich problemami z grą. Powoli zżywałam się z forum i społecznością Tawernowiczów. Przełom nastąpił kiedy Niedziel zaprosił mnie do gry w mafię. Wówczas zaznajomiłam się z resztą użytkowników i zaczęłam odwiedzać Hyde Park i SB.

2.Dobrze, a jak to jest mieć rangę przyjaciela? Pewno byłeś z początku miło zaskoczona?

Jak to jest- normalnie. Owszem byłam zaskoczona, bo myślę, że są osoby, które bardziej na nią zasługują, userzy z dłuższym stażem. Wadą jest to, że nie pokazuje tych fajnych znaczków pod nickiem :lol:, a właśnie miałam dobić 200 i zdobyć trzecią tarczę- po za tym nie ma żadnych wad, same zalety. Podoba mi się mój nowy kolorek oraz obrazek :D. Ranga Przyjaciela oczywiście do czegoś zobowiązuje, dlatego postanowiłam zachowywać się bardziej wzorowo.

3.Opowiedz trochę o swoich zainteresowaniach, podobno lubisz bardzo biologię?

Biologia jest dla mnie bardzo ważna, chcę zostać w przyszłości weterynarzem. Kocham rośliny i zwierzęta, i prawie wszystkie moje zainteresowania są z nimi związane. Zaczęło się od botaniki- najpierw uprawa kaktusów i sukulentów, obecnie storczyki i owadożercy. Lubię patrzeć jak rosną i obdarzają mnie kwitnieniem. Później przyszedł czas na akwarystykę i ichtiologię- obecnie moją miłością są pielęgniczki południowoamerykańskie, a moim marzeniem przepiękny zbrojnik Hypancistrus zebra. Następnie do grona zainteresowań dołączyła felinologia. Mam dwie kotki rasy Devon Rex i domową hodowlę. W zeszłym roku, po wielu godzinach błagań otrzymałam zgodę na jazdę konną. Jeżdżę rekreacyjnie, zaczynam skoki przez przeszkody. Prze z całe moje życie towarzyszy mi też miłość do książek (biologicznych i przyrodniczych) oraz do gier komputerowych (co tam tato sobie kupi).

4.Kim chciałabyś zostać w przyszłości?

Jak już wcześniej pisałam chciałabym zostać weterynarzem lub pracować w straży miejskiej konnej.

5.Skąd wziął się twój nick, czemu taki a nie inny?

Cahan to imię mojej pierwszej postaci z Fantazjady, grałam wtedy adeptkę Dawnej Wiary, córkę najemnika. Słowo "cahan" znaczy wojna. Podobało mi się jego brzmienie, a do tego uznałam, że pasuje do córki najemnika, i do mnie.

6.Niedawno wstawiłaś swoje zdjęcie ubrana w dość niecodzienny strój z łukiem w ręku. Zdradź proszę co takiego robiłaś na Fantazjadzie?

Na tegorocznej Fantazjadzie, przez cztery dni, odgrywałam rolę banity z lasu. Miałam napadać kupców i podróżnych, ale z ich braku trollowałam elfy, brałam udział w naszych obozowych ćwiczeniach, biegałam po górach, chodziłam na zwiady oraz zwiałam z własnego ślubu. Na koniec zostaliśmy obłaskawieni, staliśmy się Oficjalną Strażą Pogranicza.

7.Jesteś jedyną bardziej aktywną dziewczyną na forum, nie czujesz się tutaj czasami obco wśród tylu facetów?

Czasami tak ;). Wolałabym, by było tu więcej dziewczyn. Czasami zabawnie obserwuje się, kiedy niektórzy panowie wypowiadają się o "babskich" sprawach. To jest zupełnie inny punkt widzenia, zazwyczaj spowodowany nie znajomością tematu. Z drugiej strony ja mam raczej "męski" charakter i wolę towarzystwo panów niż pań- macie zazwyczaj więcej ciekawych zainteresowań, więc można pogadać o czymś fajnym. Niestety wiele dziewczyn ogranicza się do tematów: moda, kosmetyki, chłopaki- co dla mnie jest po prostu nudne.

8.W swoim awatarze i sygnaturze masz smoka, czemu akurat to fantastyczne monstrum wybrałaś?

Wybrałam smoka, ponieważ gady te są silne, piękne i potężne, ale potrafią być też nieporadne oraz niezgrabne. Smoki są indywidualistami, są wiecznie głodne, leniwe, ale na dłuższą metę nie lubią "nieróbstwa". Bestie te są przy tym inteligentne, porywcze, odważne i wolne. Część tych cech posiadam, inne chciałabym posiadać. Zresztą, jeśli mnie obudzić w środku nocy, to naprawdę jestem jak smok ;).

9.Nie może się obyć bez pytania, jaka jest twoja ulubiona część Heroes? Grasz w ogóle w którąś obecnie?

Moja ulubiona jest piątka, a konkretnie Dzikie Hordy. Zaczęłam właśnie od nich, w wersji francuskojęzycznej, do której do dzisiaj mam sentyment. Później kupiłam hirka po Polsku, potem podstawkę, następnie pożyczyłam Kuźnię Przeznaczenia (francuskojęzyczna), bo własna nie miała zgodności z podstawką. Przeszłam całą kampanię Dzikich Hord, doszłam do ostatniej misji w Kuźni oraz do kampanii Sylwanu w podstawce. W szóstkę też zainwestowałam i choć gra mi się podoba, to to nie jest to samo co genialne 5. Gram obecnie w szóstkę, bo na piątce mój laptop szwankuję (muszę wreszcie wymienić baterię i naprawić wentylator). W inne hirołsy niestety nie grałam- brak kasy, czasu, okazji i miejsca na dysku.

10.Jak spędzasz wolny czas, oprócz przesiadywania przed komputerem?

Czytam książki, jeżdżę konno, zajmuję się moją domową fauną i florą.


11.Byłaś na jakiś zawodach jeździeckich? Lub chciałbyś w przyszłości w jakiś uczestniczyć?

Byłam tylko jako widz. Nie chcę iść do "wielkiego sportu", gdzie konia traktuje się jak rzecz, którą można wyrzucić gdy przestanie być dochodowy. Na wiosnę planuję udział w zawodach towarzyskich organizowanych przez moją stajnię, a pod koniec lata chcę zdawać na Brązową Odznakę Jeździecką. Kiedyś chciałabym jednak mieć własnego konia i wystartować w "wielkim sporcie", by pokazać, iż bez "oficerek za 3000 zł" też można.

12.Lubisz oglądać filmy? Jeśli tak to jakie?

Czasem lubię. Moje ukochane to Władca Pierścieni, Apocalypto, Gladiator, bajki Disney'a (za wyjątkiem tych księżniczkowatych), Jak wytresować smoka, Kung Fu Panda... Lubię też horrory, ale się po nich boję. No i oczywiście filmy przyrodnicze, są bardzo ciekawe. Są też produkcje znienawidzone, np. Eragon, Wiedźmin.

13.Jakie jest twoje największe marzenie?


Chciałabym być smokiem i latać w pełnię księżyca nad pięknym, górskim jeziorem... A tak bardziej poważnie i realnie to nie do końca wiem. Chciałabym by ludzie przestali wycinać lasy równikowe i dewastować morza i oceany. Tak bardziej dla siebie, to chyba wycieczka do Amazonii (ale nie taka ze zorganizowaną wycieczką) i nurkowanie na Wielkiej Rafie Koralowej.

14.Podobno jest fanką MLP, powiedz co takiego jest w tych kucach, że stały się tak popularne i oglądają go nie tylko „małe dziewczynki”?

Wszystko zaczęło się od tego, że MLP FiM zostały opisane w prasie jako "beznadziejne i komercyjne"- z tego powodu wielu dorosłych obejrzało je z czystej ciekawości. Friendship is Magic nie jest infantylny jak poprzednie, pod przykrywką bajkowości opisuje realne problemy. W Equestrii toczone są nawet wojny, kucyki często podkładają "świnię" sobie nawzajem. Zaletą serialu są też wspaniała grafika i świetne piosenki. Pierwszy sezon jest najbardziej dziecinny, drugi już mniej, a trzeci ma być jeszcze mniej.

15.Podobno nie możesz się opędzić od adoratorów to prawda?

Niestety tak. To potrafi być mocno upierdliwe i wnerwiające, ale sposób zawsze się znajdzie, a w razie czego istnieje tryb ninja ;).

16.Napisz coś od siebie, może kawał, jakaś anegdota ze swego życia?

Anegdotkę? Moja dzisiejsza gleba chyba będzie ok. Jak na nią popatrzeć z odpowiedniej perspektywy, to była nawet zabawna. Jechałam sobie kłusem, ale koń mi się spłoszył i poszedł w dziki galop. Chciałam się złapać grzywy, ale nie zdążyłam i wisiałam sobie z boku szyi, a w końcu spadłam. Ostatnie co pamiętam to pęciny i kopyta tejże klaczy. Potem ciemność. Otwieram oczy i... dwie Ravel (taka klacz), co jest? Obraz dwoił mi się rozmazywał, wszystko wyglądało jak jakieś puzzle. Leżę sobie chwilę, aż widzenie wraca do normy. Mój instruktor przychodzi i pomaga mi wstać. Ja nic nie pamiętałam, nie wiem, że w ogóle jeździłam. Pytam taka nieogarnięta: "Co się stało?", "Gdzie ja jestem?". Nagle patrze- moja kobyła sobie stoi parę metrów dalej. Myślę sobie "Muszę na nią wsiąść" i mocno nieporadnie próbuję się wyrwać instruktorowi, który sprawdzał, czy się nie połamałam...
A jaki z tego wniosek? Ano taki: "zawsze mogło być gorzej" oraz "w każdej sytuacji można znaleźć coś zabawnego".



« Ostatnia zmiana: 18 Listopada 2012, 11:20:53 wysłane przez Hadrian » IP: Zapisane
Cytuj
Cahan: Hadrian się ucieszy, a jeśli ktoś nie będzie chciał grać, to będzie znaczyło, że go nie lubi. A przecież Hadriana wszyscy lubią, więc wszyscy zagrają. Plan idealny  8)
Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 876


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : 18 Listopada 2012, 12:21:14 »
No i są jeszcze ci, co już od dawna są nieaktywni.
Więc, mamy się za nich podszyć i w ten sposób przeprowadzić wywiad :P ?


IP: Zapisane
Sylu
książe Szlezwiku, hrabia Esbjerg

*

Punkty uznania(?): 17
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 232


Doświadczenie jest najlepszym nauczycielem.

Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : 18 Listopada 2012, 12:52:02 »
Musicie ich odszukać  :P

A tak na marginesie. Piszcie, kto przeprowadzał wywiad, na kończu czy na początku, bo później będzie z tym kłopot.


« Ostatnia zmiana: 18 Listopada 2012, 13:01:42 wysłane przez Sylath » IP: Zapisane
Cytuj
Nigdy nie ogarniam czy Sylath żartuje, nie ogarnia, czy udaje, że żartuje, a tak naprawdę nie ogarnia. Albo udaje, że nie ogarnia, a żartuje.
- Unkown
Veselar

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 368


Zobacz profil
« Odpowiedz #7 : 18 Listopada 2012, 12:57:58 »
To jak Johnego, Smitha, Ireth i innych uda wam się sprowadzić? Chyba że już mieli wywiasy. Albo lepiej: planujecie z nimi robić wywiady jeśli uda wam się ich złapać?


IP: Zapisane
I kroczę ciemną doliną.
Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 876


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #8 : 18 Listopada 2012, 13:01:55 »
Tak, oczywiście, ułożymy pytania (zwłaszcza do Smitha, którego niezbyt kojarzymy) i będziemy czekać aż kiedyś nagle wejdą na pięć minut by poprosić ich o wywiad, którego i tak nie będą chcieli zrobić...


IP: Zapisane
Cebulak
(Hadrian)

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 062


Uzależniony od niebieskiego

Zobacz profil
« Odpowiedz #9 : 18 Listopada 2012, 13:03:48 »
Musicie ich odszukać  :P

A tak na marginesie. Piszcie, kto przeprowadzał wywiad, na kończu czy na początku, bo później będzie z tym kłopot.
Jaki problem, ten kto przeprowadza wywiad ten wstawia go do tematu.


IP: Zapisane
Cytuj
Cahan: Hadrian się ucieszy, a jeśli ktoś nie będzie chciał grać, to będzie znaczyło, że go nie lubi. A przecież Hadriana wszyscy lubią, więc wszyscy zagrają. Plan idealny  8)
Łowca Dusz
Tawerniany Wampir

****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 785


Soul Collector

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #10 : 18 Listopada 2012, 16:01:59 »
Ja tesz hce.

Wiadomość doklejona: 18 Listopada 2012, 16:04:13
Laxx ja hce byś przeprowadziła wywiad ze mnom :D


« Ostatnia zmiana: 18 Listopada 2012, 16:04:13 wysłane przez Łowca Dusz » IP: Zapisane


Uploaded with ImageShack.us

Homo-hetero-non-bisexualny emo punk rockowy mastochistyczny rasista, egoistyczny hedonistyczny hom
Laxx
Tawerniana Diablica

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1 426


Posiadaczka Piekielnej Patelni

Zobacz profil
« Odpowiedz #11 : 18 Listopada 2012, 16:29:25 »
Laxx ja hce byś przeprowadziła wywiad ze mnom :D
Przyjacielu, ja już 2 lata nie pracuję w redakcji :P


IP: Zapisane
Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 876


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #12 : 18 Listopada 2012, 16:32:56 »
Laxx ja hce byś przeprowadziła wywiad ze mnom :D
Przyjacielu, ja już 2 lata nie pracuję w redakcji :P
A ja niby pracuję w redakcji :> ? Tu chodzi o to, by dowiedzieć się czegoś więcej o userach, kto je przeprowadza już mniejsza.


IP: Zapisane
WaruiYami
(Fandor510)

*****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 386


Zobacz profil
« Odpowiedz #13 : 18 Listopada 2012, 16:33:10 »
Ze mną przeprowadźcie jako z Arcyspamerem na emeryturze  ;D



IP: Zapisane
Laxx
Tawerniana Diablica

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1 426


Posiadaczka Piekielnej Patelni

Zobacz profil
« Odpowiedz #14 : 18 Listopada 2012, 16:36:15 »
A ja niby pracuję w redakcji :> ? Tu chodzi o to, by dowiedzieć się czegoś więcej o userach, kto je przeprowadza już mniejsza.
Rozumiem :) nie ogarnęłam od razu :)

Zatem Łowco Dusz, myślę, że mogłabym poświęcić Ci nieco swojego cennego czasu :P
Ale ustalmy szczegóły na PW :)


IP: Zapisane
Strony: [1] 2 3 4 5    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.054 sekund z 22 zapytaniami.
                              Do góry