Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 [2] 3    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Rysunki Idariona(Arcana) (Czytany 9389 razy)
Menelag
Moczymorda Tawerniana

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 280


1+2= Menelag

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #15 : 21 Lipca 2010, 23:31:09 »
Tak wiec Idarionie głowa do góry i twórz dalej ;) powodzenia :P


IP: Zapisane
Tazol

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 496


Gaming Monster Channel on YouTube

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #16 : 22 Lipca 2010, 01:02:41 »
aha, miło słyszeć o Ptakubie takie dobre rzeczy  :P. Ale skoro on taki jest to już rozumiem jego reakcję na i tak udane rysunki. Cóż... ileż to się spotyka takich osób, w moim otoczeniu to praktycznie połowa jest lekko upośledzona i ma schizy...


IP: Zapisane
Spromultis

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 223


Zobacz profil
« Odpowiedz #17 : 22 Lipca 2010, 10:51:16 »
Ponieważ umiem nieźle rysować mam pełne prawo do uważania tych rysunków za chłam. Dobrze odwzorowane z gry, są wszystkie detale (z wyjątkiem konnego), ale Idarionie nad stylem musisz popracować. Radzę kupić kilka poradników rysowania ludzi(w przypadku gryfa zwierząt), tam powinno być wypisane, gdzie jaka częśc powinna się znajdować w stosunku do innej i jakie powinna mieć proporcje. Bo na twoich rysunkach niestety widzę bardzo nieregularne postaci, szczególnie twarze. Ćwicz dużo, a będzie dobrze.


IP: Zapisane
Nekro_L

******

Punkty uznania(?): -1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 476


Zobacz profil
« Odpowiedz #18 : 22 Lipca 2010, 11:50:01 »
Ja popieram Ptakubę. Zamiast rysować cudzą pracę (czyt. jednostki z Heroesa) stwórz coś swojego, coś oryginalnego, co powstało w twojej głowie, a nie zostało stworzone przez kogoś innego. Chyba o to Ptakubie chodziło.


IP: Zapisane
Menelag
Moczymorda Tawerniana

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 280


1+2= Menelag

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #19 : 22 Lipca 2010, 11:54:32 »
Wiele osob tak wlasnie zaczyna karierę artystyczną ;D najpierw wzoruje sie na innych dziełach, a potem tworzy własne. Nic w tym dziwnego i niewłaściwego nie widzę ;)


IP: Zapisane
Nekro_L

******

Punkty uznania(?): -1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 476


Zobacz profil
« Odpowiedz #20 : 22 Lipca 2010, 11:57:16 »
Widać Ptakuba widzi. Ja osobiście nic do tego nie mam, ale skoro nie udaje mu się odwzorować dobrze czegoś, to może niech zacznie lepiej rysować z głowy?


IP: Zapisane
Tazol

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 496


Gaming Monster Channel on YouTube

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #21 : 22 Lipca 2010, 12:15:52 »
Chciałbym zauważyć, że rysowanie czegokolwiek z głowy musi być poprzedzone przerysowywaniem ze wzroku jakiegoś innego dzieła. Inaczej w naszej głowie proporcje się nie zapiszą i rysunki będą zupełnie nieproporcjonalne.

Spromultisie, wklej jakiś swój rysunek i dopiero wtedy krytykuj w taki jak teraz czyjąś pracę. A co do tych poradników to masz całkowitą rację, sam może popatrzę za czymś takim.


IP: Zapisane
Ptakuba
Sołtys Anduiny

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 533


Multikonto Martina

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #22 : 22 Lipca 2010, 14:57:43 »
Nie, nie chodzi mi o kalkowanie.
-rysowanie z natury (czy też martwej i tak dalej) - super
-rysowanie z wyobraźni - super
-rysowanie architektury (z widoku, nie z wyobraźni) - przełknę
-rysowanie ze zdjęć - sam bywam do tego zmuszony, więc na moje ok, ale lepiej unikać chyba że w ramach ćwiczeń
-rysowanie cudzych dzieł z celem jak najdokładniejszego odwzorowania i to jadąc na "aha, tutaj ta kreska zagina się w tą stronę" i nawet nie wyobrażając sobie przestrzennie kształtu itp, nie dając nic od siebie (jeszcze gdyby ideą było "patrzcie jak to fajnie wygląda jak jest narysowane w światłocieniu zamiast być trójwymiarowym modelem" to spoko, ale tu tego nie ma) - ssie

Używacie tu pięknych słów jak "wzorowanie się" i innych których znaczenia nie znacie a to jest zwykłe przerysowywanie z monitora.
Dziękuję dobranoc.


IP: Zapisane
Wioska Anduina - moja piaskownica. Zapraszam wszystkich.

"My tutaj jedziemy na zgryzocie, problemach z dzieciństwa i pasywnej agresji."
Hellscream, 10 czerwca 2015
Tazol

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 496


Gaming Monster Channel on YouTube

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #23 : 22 Lipca 2010, 18:07:46 »
Może i to jest przerysowywanie, ale to zapewne nie jest jakiś Da Vinci który narysuje ci cały Malbork z dokładnością do jednej cegiełki, tylko człowiek, który chciał się pokazać. Pierwszym krokiem do rysowania wariantów, które wymieniłeś jest właśnie znienawidzone przez ciebie "Przerysowywanie z Monitora".
Już od niepamiętnych czasów nie chodzę spać o 18.30 więc życzę miłego wieczora.


IP: Zapisane
wilk111

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 73


Zobacz profil
« Odpowiedz #24 : 22 Lipca 2010, 19:11:13 »
Spromultisie, wklej jakiś swój rysunek i dopiero wtedy krytykuj w taki jak teraz czyjąś pracę. A co do tych poradników to masz całkowitą rację, sam może popatrzę za czymś takim.

Tu mogę poprzedzić Spromultisa:
--->
http://www.tawerna.biz/forum/index.php?topic=6023.0

A co do twoich prac Idarionie muszę powiedzieć że masz Talent, ale lepiej szybko zacznij go rozwijać bo przepadnie tak jak to się kiedyś u mnie stało.


IP: Zapisane
WMS

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 321


Zobacz profil
« Odpowiedz #25 : 30 Sierpnia 2010, 16:30:48 »
Jak się robi arty na necie bo mam niezłe i je bym pokazał


IP: Zapisane
Pablossd

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 460


Podpis zgodny z podpisem...

Zobacz profil
« Odpowiedz #26 : 30 Sierpnia 2010, 16:37:17 »
Chodzi ci, jak sprawić, żeby były w linku?... :)

Ja zawsze robię tak:

Jakiś obraz paintowy zapisuję na pulpicie, wchodzę na Imgeshack, tam wybieram szare ,,Browse", wybieram z pulpitu potrzebny art, i klikam Prześlij teraz... :P potem klikam na wygenerowany obraz, kopiuję link, i... można wklejać do tematu... ;)


IP: Zapisane
Pomyśl, co może być lepszego od udawania zadziwiającej istoty, której w realnym świecie jest się przeciwieństwem?... Prawdopodobnie robienie to ku uciesze innych ludzi, którzy podświadomie i tak uznają cię za idiotę... :>
Idarion

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 126


Amicus stultorum similis efficietur

Zobacz profil
« Odpowiedz #27 : 09 Kwietnia 2011, 14:06:58 »
No cóż, dawno tutaj nie wchodziłem... przez ten czas sporo rysowałem, i mimo, że moje rysunki wciąż nie powalają, chciałem pochwalić się jednym z najnowszych, który został przygotowany na konkurs Gry-OnLine. Proces tworzenia można obejrzeć na youtube, jeśli ktoś chce (w co wątpię), mogę wysłać linka.
http://img88.imageshack.us/img88/8550/krwawa.png - z tłem
http://img232.imageshack.us/img232/6491/prezentacja2.png - bez tła.


IP: Zapisane
Belegor
Mistrz oryginalnych pomysłów

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2 445


Bestiarysta z zamiłowania

Zobacz profil
« Odpowiedz #28 : 09 Kwietnia 2011, 14:59:17 »
Pomyliły ci się lini z opisami, ale nic. Rysunek sam w sobie nie powala. Lepiej wygląda na tle. Jednakże mi się podoba. Uszy wyszły trochę faliście, ale proporcje są chyba zachowane, nie?


IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"

Tazol

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 496


Gaming Monster Channel on YouTube

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #29 : 09 Kwietnia 2011, 15:07:19 »
Rysunek bardzo ładny. Jestem na tak, choć powinna wyglądać bardziej urokliwie. Jakoś lepiej by wyglądała, gdyby jej właśnie nie napadło (Nie wykluczam opcji zgwałciło...) kilku napalonych bandytów, a na przykład stała z nogą opartą o jakiś kamulec, a jedno ostrze tryumfalnie wzniesione do góry. Wtedy ten obrazek przyciągałby wzrok bardziej.

Ale to tylko chodzi o postawę Krwawa wyszła dobrze, tylko wolałbym ją zobaczyć jako... tryumfatorkę, a nie przegraną.


IP: Zapisane
Strony: 1 [2] 3    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.049 sekund z 21 zapytaniami.
                              Do góry