Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 25 26 27 [28] 29 30 31 ... 39    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
HOMM5 -> LOTR bohaterowie (Czytany 171406 razy)
Menelag
Moczymorda Tawerniana

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 280


1+2= Menelag

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #405 : 01 Czerwca 2010, 18:35:54 »
Eeee...nie o to mi chodzilo ;) wiem, zle sie wyrazilem...mialem na mysli to, ze w pliku data. nie moge znalezc ikonek artefaktow, ktore podmieniam...bo jak ikonki herosow sa np. Textures-Icons-Heroes-.. tak ikonki artefaktow tez sa Textures-Icons-Artefacts-ale niestety tylko kilku...;(


IP: Zapisane
DWito
Mental Giant

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 421


"Jesteśmy tym o co walczymy"

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #406 : 02 Czerwca 2010, 22:15:26 »
Mam pewien koncept w sprawie hobbita ma myśl jest taka (mój rysunek 8))

Czerwony kolor to kanał alpha (alfa), (przezroczystość dla niekumatych)
Zielony to tekstura taka jak naokoło (skóra a w oczach biel)
Kręcone włosy (nie wiem skąd jakoś nie kojarze bohatera z kręconymi włosami ale można dać normalne i narysować loki)

Co o tym myślicie 8) ;D


« Ostatnia zmiana: 02 Czerwca 2010, 22:18:22 wysłane przez DWito11 » IP: Zapisane
"ojtam, ojtam"
Menelag
Moczymorda Tawerniana

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 280


1+2= Menelag

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #407 : 02 Czerwca 2010, 23:00:58 »
GREMLINYYYY...czemu ja o nich nie pomyslalem!!?? :D
tzn. nie wiem czy sie uda...ale moge sprobowac....tylko czas dopiero w sobote znajde...jesli hobbici wyjda..to po prostu bedzie CUDOWNIE ale nie chce sie nastawiac..bo moze nic z tego nie wyjsc..;)


IP: Zapisane
Belegor
Mistrz oryginalnych pomysłów

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2 445


Bestiarysta z zamiłowania

Zobacz profil
« Odpowiedz #408 : 02 Czerwca 2010, 23:15:10 »
Nom, uszy to jeszcze pikuś, ale buśka. One mają jak imiennicy z filmów "Gremliny atakują". Zobaczymy czy coś z nich wyjdzie.


IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"

DWito
Mental Giant

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 421


"Jesteśmy tym o co walczymy"

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #409 : 03 Czerwca 2010, 11:15:26 »
A czy czasami nie dałoby się zrobić tak jak w przypadku Legolasa żeby nakleić mu twarz Froda lub Sama?? ^_^


IP: Zapisane
"ojtam, ojtam"
Menelag
Moczymorda Tawerniana

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 280


1+2= Menelag

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #410 : 03 Czerwca 2010, 15:22:50 »
Mysle, ze Frodo trafi albo do Krasnoludow, Rycerzy lub Magów.. do Nerkopolis dodam wampirzycę Thuringwetil...wówczas bedzie 32 hero oraz 4 artefakty..razem 36 elementow ze Srodziemia.. dodajac tych 2 bohaterow trzeba bedzie nieco zmienic kampanię...czyli...
1. Gollum i Frodo wystąpią w 2 misjach (Gollum prowadzi hobbita przez Martwe Bagna oraz misja ostatnia..Frodo musi pokonac Golluma i zniszczyc Pierscien)
2. Thuringwetil pomoze Khamulowi pokonac Blekitnych Istari
3. Mroczne Elfy rusza razem z orkami na Północ do ziem leśnych elfów i krasnali.
4. Boromir zginie z reki orków Sarumana, Denethor z reki Gandalfa (czarodziej nie bedzie mial wyboru), a Theoden z reki Czarnoksieznika
5. Sauron NIE BĘDZIE grywalny..bedzie ostatecznym wrogiem w misji sił Dobra
6. Trzy Pierscienie elfow zostana odebrane: Gandalfowi przez Balroga, Elrodnowi i Galadrieli przez Mroczne Elfy, a potem odzyskane w 1 misji sił Dobra
Ogolnie postaram sie jak najbardziej oddac klimat i fabułe dzieł Tolkiena Niedlugo podam dokladny zarys fabuły w poszczegolnych kampaniach (beda trzy). Mysle, ze nie ma sensu robic innych artefaktow... pierscienie w zupełnosci wystarczą...to w koncu mod o herosach, a pierscienie beda tylko uzupelnieniem...mam jeszcze jedna prosbę..moglbibyscie sprobowac znalezc portret dla wampirzycy? I wie ktos czy i jak mozna wstawic scenkę dialogowa? Jak to sie robi? Bo niestety nawet po angielsku nie udalo mi sie znalezc sensownego poradnika...byłbym wdzięczny za pomoc :)


IP: Zapisane
DWito
Mental Giant

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 421


"Jesteśmy tym o co walczymy"

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #411 : 03 Czerwca 2010, 15:59:24 »
A propos naklejania twarzy dałoby się nakleić Gollumowi twarz Smigola, no i zmienić mu imię z Gollum na Smigol i dać tylko w Biografii, że jest Gollumem. I poszarzyć go trochę bo jest zielonkawy.

Froda najlepiej jako neutralnego bohatera - jeśli tak się da - nie przynależącego do żadnej rasy w podpisie nie będzie pasować ani "Rycerz", ani "Kapłan Runów", ani "Czarodziej", można by mu dać podpis "Hobbit"

co do Thuringwetil to mam dwa pasujące obrazki: , albo

Co do poradnika spróbuj wpisać w Google "how to flourish in the film Heroes of Mght and Magic V: Tribes of the East"

Wiadomość doklejona: 03 Czerwca 2010, 16:11:58
mógłbyś zrobić prolog jak Frodo spotyka się z Gandalfem i Gandalf mu tłumaczy całą misję


« Ostatnia zmiana: 03 Czerwca 2010, 16:11:58 wysłane przez DWito11 » IP: Zapisane
"ojtam, ojtam"
Cebulak
(Hadrian)

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 062


Uzależniony od niebieskiego

Zobacz profil
« Odpowiedz #412 : 03 Czerwca 2010, 16:22:20 »
Mam pomysł, widać że trochę już (większość) za nami, ale dwie zecy zostały do zrobienia szczególiki i mapy . Chętnie się podejmę, zrobienia kilku map, od strony graficznej


IP: Zapisane
Cytuj
Cahan: Hadrian się ucieszy, a jeśli ktoś nie będzie chciał grać, to będzie znaczyło, że go nie lubi. A przecież Hadriana wszyscy lubią, więc wszyscy zagrają. Plan idealny  8)
DWito
Mental Giant

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 421


"Jesteśmy tym o co walczymy"

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #413 : 03 Czerwca 2010, 16:36:08 »
W tym prologu można by było zrobić chatkę Froda jako wzgórze z drzwiami służącymi jak schody do podziemi a w podziemiach urządzono by mieszkanie Hobbita. Na początku pojawia się filmik jak gadają z Gandalfem i jak Sam ich podsłuchuje, po filmie trzeba będzie złapać uciekającego Sama ( odbiega od fabuły trochę ale co tam) po złapaniu Sama ten przyłącza sie do Froda i odtąd w armii Froda będzie zawsze jeden Hobbit którego nie może stracić - w tym sensie żeby zrobic z modelu Froda, Hobbita neutralną jednostkę z NCF


IP: Zapisane
"ojtam, ojtam"
SeRaFiNeK

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 474


Zobacz profil
« Odpowiedz #414 : 03 Czerwca 2010, 18:10:16 »
Jasne, ze sie da...ja mam juz plan jak to wszystko zrobic..tylko sie zastanawiam...do jakiej rasy dac Froda? Bo jesli bedę robic hobbita, to tylko Froda :D

Frodo by najbardziej chyba pasował do elfów ;)


IP: Zapisane

"TAWERNO, WALCZ!"
Menelag
Moczymorda Tawerniana

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 280


1+2= Menelag

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #415 : 03 Czerwca 2010, 19:36:59 »
Tylko w Sylvanie jest juz sporo heroo...nie da sie go niestety zrobic neutralnym..mysle, ze zrobi sie go jako czarodzieja do Akademii...tam sie chyba najbardziej nadajee..odnosnie kampaniiii...tak, Hadrianie, przyda sie pomoc :) oto moj zarys fabularny:
Kampania Sił Zła:
1 misja: Nazgule (Khamul, Czarnoksieznik) szukaja Pierscienia z rozkazu odradzajacego sie władcy ciemnosci, Saurona. Spotykaja orków, ktorymi kieruje Saruman..czarodziej zdradzil swoich wspolplemiencow i postanowil sprzymierzyc sie z Sauronem i zdobyc wladze nad orkami. Niektore klany sprzeciwyly mu sie i czarodziej prosi o pomoc upiory. W zamian obiecuje poszukiwac Pierscienia. Niedlugo potem przybywa do niego Gandalf, ktory mowi o pierscieniu znalezionym w domu hobbita...
2 misja: Nazgule tropia hobbita, ktorego Gandalf wyslal do Rivendell. W tym czasie Saruman zbiera armię przeciwko Rohanowi, kraju jezdzcow. Okazuje sie, ze Frodo i jego towarzysze uciekli Nazzgulom do Kopalni Morii..Sauron wysyla tam Balroga..demona stara sie powstrzymac Gandalf, ktory zamyka Balrrogowi droge, ale sam ginie z jego reki. Pierscien Ognia trafia do nieprzyjaciela.
3 misja: armia Uruk-Hai na czele z Grisznakiem atakuje Druzyne Pierscienia w okolicach Argonath...wedrowcow broni tym razem Boromir, ktory ginie. Druzyna Pierscienia rozprasza sie, a Frodo sam wyrusza do Mordoru
4 misja: Frodo spotyka Golluma, ktory prowadzi go do Krainy Cienia przez martwe bagna..musza uciekac przed Czarnoksieznikiem i orkami z Mordoru. Gollum potajemnie planuje odebrac Frodowi pierscien (jesli sie uda zrobic jednostke hobbita, moze ona grac Sama)
5 misja: Saruman wysyla do Rohanu swojego agenta, Grimę, ktory wprowadza zamet i skłóca Rohirrimow...zyskuje armie i postanawia sila zdobyc kontrole nad krolem..pokonuje go i rzuca klatwe....


IP: Zapisane
DWito
Mental Giant

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 421


"Jesteśmy tym o co walczymy"

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #416 : 03 Czerwca 2010, 19:44:20 »
No zapowiada się świetny mod. Właściwie to mógłbym po skończeniu prac napisać maila do Komputer Świat Gry o tym. Myślę, że napisaliby o tym artykuł.


IP: Zapisane
"ojtam, ojtam"
Veselar

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 368


Zobacz profil
« Odpowiedz #417 : 03 Czerwca 2010, 20:00:24 »
zarys fabuły jak narazi jest obiecujący wiele ,zobaczymy.A ten sponsor to może weźmy napiszmy do Cd-Action.


IP: Zapisane
I kroczę ciemną doliną.
Cebulak
(Hadrian)

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 062


Uzależniony od niebieskiego

Zobacz profil
« Odpowiedz #418 : 03 Czerwca 2010, 20:46:40 »
Ta.... hm.... przetłumaczę dla jasności:

1.Chodzi ci o to, że kierujemy nazgulami i walczymy z "klanami" ale orków?
2.Chodzenie po Morii i dotarcie do tak zwanego "celu", by zabić Gandalfa?
3.Szukamy po mapie obozowiska drużyny pierścienia, a potem walka z Boromiem?
4. Prowadzenie Froda po bagnach i unikanie nazguli i ich sług?
5.Walczymy Grimą przeciwko Teodenowi.

To tak proponuję, by były to mapy, nie wiem czy dobre, ale:
-Tereny orków, las, rozmiar medium 136 na 136
-Tereny krasnludzko-mroczno elfickie, pełno korytarzy, rozmiar large 176 na 176, lub exstra large 216 na 216
-Tereny trwiasto-orkowe, gęsty las rozmiar small 96 na 96 lub medium 136 na 136
-Bagna, styl nekro. pełno bagien i zaułków, rozmiar medium 136 na 136
-Typ trawiasto-orkowo-pustynny, dużo pagórków i "wiosek", rozmiar large 176 na 176 lub medium 136 na 136

Może być?


IP: Zapisane
Cytuj
Cahan: Hadrian się ucieszy, a jeśli ktoś nie będzie chciał grać, to będzie znaczyło, że go nie lubi. A przecież Hadriana wszyscy lubią, więc wszyscy zagrają. Plan idealny  8)
DWito
Mental Giant

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 421


"Jesteśmy tym o co walczymy"

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #419 : 03 Czerwca 2010, 21:17:26 »
Dla mnie bomba. Wg mnie po konsultacji z menelagiem możesz zacząć robić te mapki, pierwsza mapa to mógłbyś dać teren necro w rogu skąd przybywają Nazgule


IP: Zapisane
"ojtam, ojtam"
Strony: 1 ... 25 26 27 [28] 29 30 31 ... 39    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.089 sekund z 20 zapytaniami.
                              Do góry