Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Ankieta
Pytanie: Czy pobierzesz Serce Ashan?
Tak - 119 (1.2%)
Nie - 11 (0.1%)
Nie wiem - 29 (0.3%)
Głosów w sumie: 68

Strony: 1 ... 31 32 33 [34] 35 36 37 ... 52    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Uzurpator- MOD (Czytany 242029 razy)
Nimrod
Super Ślunzok

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 388

I'am the One who knows path through the Darkness

Zobacz profil
« Odpowiedz #495 : 20 Kwietnia 2011, 23:11:50 »
No menelag dla mnie bomba, i ten tancerz mi sie podoba i ta Nereida.. mrrr ;pp druid też ;D choc wodny - pewnie strażnik pradawnych glonów czy wodorostów :P
Wodny druid z gaju mistycznych brunatnic ;D

...żeby też co nie którzy wzieli z Was przykład!


« Ostatnia zmiana: 20 Kwietnia 2011, 23:13:57 wysłane przez Nimrod » IP: Zapisane
"TAWERNO WALCZ!"
"Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną. To od dawki zależy, pamiętaj wiec gdy czytasz i masz dość, możesz zawsze skończyć i wyjść, bo zamiast Cie *uleczyć*...  Zabije"
Adaskop

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 147


Abraham.

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #496 : 21 Kwietnia 2011, 09:52:19 »
Dobre, dobre:) Lepsze niż poprzednie. Oczywiście będe się czepiał Oceanidy, bo jak dla mnie jest średnia ale poza tym nie ma powodów do narzekań. ;) ;). Świetna robota.


IP: Zapisane

Veselar

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 368


Zobacz profil
« Odpowiedz #497 : 21 Kwietnia 2011, 12:33:46 »
Z postem wyżej też się zgodzę ale nie wiem czemu musiałeś dać a taki długi kij w Akolicie i taką twarz w Tancerzu , ale i tak Nereida rządzi


IP: Zapisane
I kroczę ciemną doliną.
Menelag
Moczymorda Tawerniana

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 280


1+2= Menelag

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #498 : 21 Kwietnia 2011, 15:43:34 »
W kwestii kija- ten "kolec" on normalnie jest wbity w ziemię, czyli po prostu jest niewidoczny, pojawia się dopiero, kiedy druid atakuje wówczas jest fajny efekt, jakby tym kolcem przebijał wrogów :)
A mordka Tancerza, no cóż ;) zwierzołak ;D


IP: Zapisane
Menelag
Moczymorda Tawerniana

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 280


1+2= Menelag

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #499 : 21 Kwietnia 2011, 16:34:49 »
BIBLIOTEKA
Siedziba Mędrców

Najwybitniejsi magowie, którzy zdobyli szereg określonych, unikalnych zdolności opuszczają swoje miasta i udają się do ukrytych siedzib Mędrców. Żyją tam w celu poznawania kolejnych tajników Magii. Nie wtrącają się w życie polityczne i nie biorą udziału w wojnach. Teraz, kiedy suwerenność i istnienie Srebrnych Miast są zagrożone, Mędrcy decydują się wyjść z ukrycia i ruszyć do walki.

Jednostki Biblioteki: Mentalista, Elementalista, Geniusz, Diamentowy Golem


IP: Zapisane
Travis
(Hydromax)

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 194


Zobacz profil
« Odpowiedz #500 : 21 Kwietnia 2011, 17:13:20 »
Fajne jednostki, ale wydaje mi się, że ten golem to trochę na siłę tam wciskany..!
Nie lepiej, byłoby zrobić osobną fabrykę golemów, można zrobić ankietę co o tym sądzą użytkownicy..! :D:D
A go można zastąpić, np. Zrobić maga, na słoniu(pokolorować bohatera) i wszystko będzie git..! :D

Ps. Kiedy ma być premiera.?  ^_^


« Ostatnia zmiana: 21 Kwietnia 2011, 17:20:55 wysłane przez Hydromax » IP: Zapisane
Menelag
Moczymorda Tawerniana

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 280


1+2= Menelag

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #501 : 21 Kwietnia 2011, 22:14:23 »
Golemy nie pasują?? o_O
Golemy to cudeńko Mędrców, ich chluba xD
A jeśli chodzi o tą frakcję to.... hmm xD


IP: Zapisane
Bloodwayne
Użytkownik jest zbanowany i nie może wysyłać wiadomości Wyciszony
**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 26


Zobacz profil
« Odpowiedz #502 : 21 Kwietnia 2011, 22:19:23 »
Ten mod...zmieniając jednostki to chyba niektórzy korzystają z painta. Wszystko kurde pięknie ale zmiana koloru mantikory na jakiś tam i podpisanie ją chimera jedyni wali po oczach


IP: Zapisane
Cebulak
(Hadrian)

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 062


Uzależniony od niebieskiego

Zobacz profil
« Odpowiedz #503 : 21 Kwietnia 2011, 22:36:03 »
Ten mod...zmieniając jednostki to chyba niektórzy korzystają z painta. Wszystko kurde pięknie ale zmiana koloru mantikory na jakiś tam i podpisanie ją chimera jedyni wali po oczach
Że co????!!!

Co do mini rasy, niby OK, ale golem znowu wygląda na odwal się, mi się nie spodobał. Reszta jest przecudowna, a najbardziej mentalista..


IP: Zapisane
Cytuj
Cahan: Hadrian się ucieszy, a jeśli ktoś nie będzie chciał grać, to będzie znaczyło, że go nie lubi. A przecież Hadriana wszyscy lubią, więc wszyscy zagrają. Plan idealny  8)
Bloodwayne
Użytkownik jest zbanowany i nie może wysyłać wiadomości Wyciszony
**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 26


Zobacz profil
« Odpowiedz #504 : 21 Kwietnia 2011, 22:54:31 »
Znaczy się,że jak już robią mody to niech korzystają z czegoś lepszego od pędzla w piancie

Edit: No teraz to powiedziałeś, nawet takowej chimery nie ma szans zrobić w paincie /menelag

Edit2: A i pisz bardziej rozbudowane posty :)


« Ostatnia zmiana: 21 Kwietnia 2011, 23:24:27 wysłane przez menelag » IP: Zapisane
Veselar

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 368


Zobacz profil
« Odpowiedz #505 : 22 Kwietnia 2011, 00:05:52 »
Bloodwayne , jesteś chyba idiotą jeśli myślisz że oni tworzą to w paincie. Sam trochę wiem bo próbowałem się trochę z tym bawić , moderzy pracują w GIMP-ie lub Photoshopie .
A jeśli chodzi o jednostki to najlepiej ci chyba wyszedł geniusz, czyżby nawiązanie do Wiedźmina , z geniuszami żywiołów?
Golem średni taki , mogliście dać mu bardziej "soczyste" kolory , tzn. ciemniejszy fiolet lub taki kolor jak tych kryształów w lochu .
Elementalista wyszedł nie najgorzej ale i tak nie za dobrze . Po co w Mentaliście ta czapa , do cholery się pytam?


IP: Zapisane
I kroczę ciemną doliną.
Belegor
Mistrz oryginalnych pomysłów

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2 445


Bestiarysta z zamiłowania

Zobacz profil
« Odpowiedz #506 : 22 Kwietnia 2011, 00:18:15 »
Geniusz jest najlepszy, mędrcy są bardzo ciekawi. Golem nie wydaje mi się, aż tak wciskany na siłę, nie ma lepszego pomysłu na czwartą jednostkę biblioteki, chyba że "Bibliotekarz"- gremlin/karzeł (czyt. krasnolud) z laską, który zabiera manę wrogom i przekazuje sojuszniczym jednostkom (tak jak szkodnik).


IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"

Aleksiej

******

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 86


Zobacz profil
« Odpowiedz #507 : 22 Kwietnia 2011, 08:39:35 »
No menelag... Gratulacje! Najlepszy Elementalista. Nad golemem można by było jeszcze popracować albo go skasować i wstawić kogoś innego.


IP: Zapisane
Adaskop

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 147


Abraham.

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #508 : 22 Kwietnia 2011, 09:04:26 »
Czemu niby golem nie pasuję? Właśnie pasuję i to bardzo. Gdyby to byli sami magowie dopiero byłoby źle. Tak jak Menelag wspomniał "to cudeńko mędrców". Jednostka bojowa stworzona przez nich. Jak dla mnie pomysł z golemem niezły. Wszystkie jednostki tym razem mi się podobają, aczkolwiek Mentalista chyba jest z nich najbliżej do doskonałości.
Ta kula(ognia?) koło elementalisty będzie latała cały czas?


IP: Zapisane

Veselar

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 368


Zobacz profil
« Odpowiedz #509 : 22 Kwietnia 2011, 09:26:09 »
E tam najlepszy jest Geniusz , gdybyście mogli golema zrobić takiego , hmm... bardziej wyraźnego , to by było dobrze . Najgorzej to wyszedł właśnie elementalista. O mentaliście się wyraziłem już


IP: Zapisane
I kroczę ciemną doliną.
Strony: 1 ... 31 32 33 [34] 35 36 37 ... 52    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.029 sekund z 25 zapytaniami.
                              Do góry