Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 16 17 18 [19] 20 21 22 ... 47    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Edytor map i Save HommV - problemy, porady (Czytany 252757 razy)
Etrigan

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 2

Zobacz profil
« Odpowiedz #270 : 04 Października 2008, 14:10:57 »
Mam pytank.
Czy są jakies specjalne wymagania co do utawienia miasta, żeby miało dostęp do wody bo ustawiam tak, że bliżej juz się nie da a jak sprawdzam mapę w grzy to pokazuje że nie można zbudować Stoczni brak dostepu do wody



IP: Zapisane
Etrigan

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 2

Zobacz profil
« Odpowiedz #271 : 04 Października 2008, 14:23:48 »
Właśnie jestem w robocie więc nie jestem pewien ale pzry właściwościach mapy w zakładce bohaterowie jest opcja dodaj gdzie mozna stworzyć bohatera od podstaw
spróbuj tam.
Pozdrawiam


IP: Zapisane
Dabu
Forumowy krzykacz

****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 764


Pan wszystkich panów

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #272 : 04 Października 2008, 16:47:33 »
Cytuj
i jeszcze jedno - jak odpalić Heroes V Dzikie Hordy w oknie aplikacji. Chodzi mi o to, żeby mógł sobie poczytać ebooka w wordzie podczas tury komputera. Jeśli zminimalizuję grę do paska to 'pauzuje' się ona. Gdyby była w oknie takim jaki wywołuje się dla wiersza poleceń to mogłaby sobie działać w tle.
PPM na ikonce -> Właściwości -> Zgodność -> Uruchom w rozdzielczości 640x480. ; P


IP: Zapisane
Surfer_FW

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 13


Zobacz profil
« Odpowiedz #273 : 13 Października 2008, 11:19:48 »
Witam:D

Mam pytanie dotyczące edytora map w Dzikich Hordach... Otóż chodzi mi o to, że czy da radę wyedytować istniejące mapy z gry... Jest taka możliwość? Jeśli tak, to prosiłbym o pomoc;D

Z góry dzięki


IP: Zapisane
Kilkadziesiąt lat temu, moc obliczeniowa kilkunastu Mhz starczyła, by wysłać człowieka na księżyc - dziś potrzeba Pentium 4, 3 GHz i 2 GB RAM by odpalić Vistę... Żal...
Sylu
książe Szlezwiku, hrabia Esbjerg

*

Punkty uznania(?): 17
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 232


Doświadczenie jest najlepszym nauczycielem.

Zobacz profil
« Odpowiedz #274 : 13 Października 2008, 13:54:58 »
Nie ma takiej możliwości.


IP: Zapisane
Cytuj
Nigdy nie ogarniam czy Sylath żartuje, nie ogarnia, czy udaje, że żartuje, a tak naprawdę nie ogarnia. Albo udaje, że nie ogarnia, a żartuje.
- Unkown
Surfer_FW

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 13


Zobacz profil
« Odpowiedz #275 : 13 Października 2008, 19:04:11 »
Na pewno nie da rady??? ;D


IP: Zapisane
Kilkadziesiąt lat temu, moc obliczeniowa kilkunastu Mhz starczyła, by wysłać człowieka na księżyc - dziś potrzeba Pentium 4, 3 GHz i 2 GB RAM by odpalić Vistę... Żal...
Rutger

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 72


Fan fortecy, krasnoludzki berseker,

Zobacz profil
« Odpowiedz #276 : 13 Października 2008, 20:06:03 »
nie ma szans,a pozatym o jakie mapy ci chodzi?
-kampania wiadomo, nie
-pojedyńcze scenariusze mają fabułę ,filmiki itp. więc też nie
-a mapy dla gry wieloosobowej?wyobrażasz sobie że dorobiłeś sobie na przykład 5 feniksów,grasz przez internet i ogrywasz dzięki temu graczy?



IP: Zapisane
Surfer_FW

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 13


Zobacz profil
« Odpowiedz #277 : 14 Października 2008, 09:42:36 »
No i Rutger mnie zagiął ;D W sumie to jak przedstawiłeś wszystkie warianty na "nie", to przyznam, że rzeczywiście nie da rady... Muszę się z tym pogodzić ;>


IP: Zapisane
Kilkadziesiąt lat temu, moc obliczeniowa kilkunastu Mhz starczyła, by wysłać człowieka na księżyc - dziś potrzeba Pentium 4, 3 GHz i 2 GB RAM by odpalić Vistę... Żal...
Eri82

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 3

Zobacz profil
« Odpowiedz #278 : 16 Listopada 2008, 10:13:49 »
Mam pirata(przyznaje sie bez bica) .Sciagnalem mapy,utwozylem folder "Maps",skopiowalem tam mapy,ale gra dalej ich nie wykrywa,co zrobic?


IP: Zapisane
Khaziu
SpecHoMM

*

Punkty uznania(?): 15
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 533


...:::Dziel i rządź:::...

Zobacz profil
« Odpowiedz #279 : 16 Listopada 2008, 11:05:08 »
1 - musisz mieć wode koło miasta i wtedy tylko stocznie zbudujesz. jak jest woda a nie ma stoczni to może nie można w misji albo nie jesteś dostatecznie blisko

2 - kup sobie oryginał.


IP: Zapisane
Pivocik

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #280 : 24 Listopada 2008, 18:36:56 »
Mam problem bo kupiłem Hero-es 5 might and Magic i ściągnąłem Edytora map noi jak chce zrobić miasto albo ustawieniach mapy otworzyć zaklęcia to wyskakuje mi WYŚLIJ RAPORT O BŁĘDACH  :huh: ściągnąłem niedawno patcha 2.0 chyba czy coś noi nadal niedziała to samo
Cytuj
noi jak chce zrobić miasto albo ustawieniach mapy otworzyć zaklęcia
to klapa... błąd... Z góry dziękuje  :-\


IP: Zapisane
Loczek
King Loczdorah

*

Punkty uznania(?): 23
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 845


It's Seriously Christmas

Zobacz profil
« Odpowiedz #281 : 30 Listopada 2008, 09:11:19 »
A próbowałeś zrobić re-instalkę gry, bo jak wiem edytor chodzi sam a jeśli nie będzie chciał się włączyć to zainstaluj wszystkie patche do gry(z tej strony możesz ściągnąć z Działu Download)ble żeby były do odpowiedniej wersji jaką posiadasz.


IP: Zapisane
Khaziu
SpecHoMM

*

Punkty uznania(?): 15
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 533


...:::Dziel i rządź:::...

Zobacz profil
« Odpowiedz #282 : 30 Listopada 2008, 22:29:12 »
To skoro gmerałeś w plikach z grą bo chciałeś kody, to nie rób tego po reinstalce. Proponuje grę bez kodów, jeszcze raz zainstalować grę bez gmerania w plikach, zainstalowanie patchy i dopiero tak, sprawdzenie czy gra działa.


IP: Zapisane
Wasz Myszka

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 1

Zobacz profil
« Odpowiedz #283 : 23 Grudnia 2008, 12:02:44 »
Witam! Mam problem. Znalałam w necie kilka mapek do V ale nie wiem gdzie je rozpakować, w którym folderze. Gdy wpakowałam do głównego to ich nie było w grze. Proszę o szybką odpowiedź na mail miramori@interia.pl
Ściągnęłam też dodatki do V ale przy instalacji wyskakuje mi error, że nie zainstalowałam podstawowej wersji gry, co jest nie możliwe bo mam cały obraz płyty w kompie, zainstalowany. Co jest grane?


IP: Zapisane
Sylu
książe Szlezwiku, hrabia Esbjerg

*

Punkty uznania(?): 17
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 232


Doświadczenie jest najlepszym nauczycielem.

Zobacz profil
« Odpowiedz #284 : 23 Grudnia 2008, 12:42:58 »
Wypaku je do folderu "maps"

ps. Po co wysyłać na maila. Od tego jest forum żeby na niej udzielać pomocy.


IP: Zapisane
Cytuj
Nigdy nie ogarniam czy Sylath żartuje, nie ogarnia, czy udaje, że żartuje, a tak naprawdę nie ogarnia. Albo udaje, że nie ogarnia, a żartuje.
- Unkown
Strony: 1 ... 16 17 18 [19] 20 21 22 ... 47    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.035 sekund z 19 zapytaniami.
                              Do góry