Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 92 93 94 [95] 96 97 98 ... 109    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Heroes VII - Aktualności - Dyskusja (Czytany 431457 razy)
Asderuki
Zielona wróżka

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 789


W szaleństwie rodzą się najlepsze pomysły

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #1410 : 10 Czerwca 2015, 09:54:50 »
Polecam śledzić forum acidcave.net
http://www.forum.acidcave.net/topic.php?TID=2762&pid=108947&page=5#108947

Tak... widzę, że nasza redakcja upadła już tak nisko, że milczy w sprawie newsów od dłuższego czasu. Sama chciałam polecić kwasową, ale zdało mi się to nieetyczne... teraz to nie ma znaczenia skoro już ktoś to zrobił.
@ Squbaniec tam też znajdziesz ładne opisy czarów po polsku.


IP: Zapisane
Hellscream
Orczilla

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Wiadomości: 1 125


One, Two, Hellscream's coming for you...

Zobacz profil
« Odpowiedz #1411 : 10 Czerwca 2015, 15:48:00 »
Rekrutacja

W imieniu redakcji przypominam, że rekrutacja w jej szeregi jest otwarta i można dołożyć własną cegiełkę, jeśli się uważa, że aktualny skład się nie sprawdza. ^^

W dawnym, lepszych czasach sugerowałby też szantażowanie Menela zakręceniem kranika z wysokiej jakości zasobami graficznymi, dopóki nie zacznie aktywniej redagować... ale się gadzina wystrzelił w wyższe warstwy stratosfery, gdzie powietrze jest żółte a Loczek okopuje ekspres z kawą. :C

No i nie uważam polecania kwasowej za nieetyczne, przeciwnie - powinno się celebrować frenetyczny zapał fanów, nieważne, gdzie się zrzeszają*. ^^

OT: Nie imponuje mi jakość ikon podrzuconych przez Hexa, są nieostre i wyglądają jak kalki z HVI, z dodanymi elementami... Ale zrzucam to na karb bety, wierząc, że dopracują ten element. Szczególnie mnie interesuje ten korzenny wąż w ikonie Rootingu - czyżby rzeczywiście mieli gotowe wszystkie proponowane jednostki z 12 ustawień (3 na każdą z 4 frakcji), a następnie po prostu poskładali elementy? Czy moze ta gałązkowa żmija nie wysyczała ostatniego słowa?

*Chociaż ja w dalszym ciągu kontempluję tajemnicę Alamara i Avonu de Odihsa...


IP: Zapisane
Łowca Dusz
Tawerniany Wampir

****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 785


Soul Collector

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #1412 : 10 Czerwca 2015, 16:23:24 »
Nie wiem, o co chodzi i co się u wyprawia, ale fajnie wiedzieć, że forum ciągle żyje. :D


« Ostatnia zmiana: 10 Czerwca 2015, 16:34:47 wysłane przez Hellscream » IP: Zapisane


Uploaded with ImageShack.us

Homo-hetero-non-bisexualny emo punk rockowy mastochistyczny rasista, egoistyczny hedonistyczny hom
Hellscream
Orczilla

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Wiadomości: 1 125


One, Two, Hellscream's coming for you...

Zobacz profil
« Odpowiedz #1413 : 10 Czerwca 2015, 16:36:31 »
Ludzie pewnie mają jakieś zaliczenia, sesje, remonty, prace zaliczeniowe, remanenty, albo kran się zatkał i hydraulik nie odbiera. No przecież w takich warunkach postowanie spada w hierarchii priorytetów. ;c

Poprawiłem Ci post, złoczyńco, następnym razem proszę się troszczyć o estetykę.


IP: Zapisane
Loczek
King Loczdorah

*

Punkty uznania(?): 23
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 845


It's Seriously Christmas

Zobacz profil
« Odpowiedz #1414 : 13 Czerwca 2015, 07:41:52 »
https://mmh7.ubi.com/pl/blog/post/view/stronghold-s-hall-of-heroes

Czas Twierdzy i powrotów starych znajomych, czyżby to miało być elementem sukcesu H7?


IP: Zapisane
Hellscream
Orczilla

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Wiadomości: 1 125


One, Two, Hellscream's coming for you...

Zobacz profil
« Odpowiedz #1415 : 13 Czerwca 2015, 09:27:56 »
> Rasistowskie docinki w kierunku gnolli

> Orkowie dalej nie prezentują jedynego słusznego koloru

> Nie ma Crag Hacka

Trzy razy nie, nie gram, nie kupuję, nie "znajduję bezpańskiej kopii w zatoce piratów." :C


IP: Zapisane
Mcichosz16
Użytkownik jest na liście obserwowanych Obserwowany
*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 77


Słuszny głos Tawerny

Zobacz profil
« Odpowiedz #1416 : 13 Czerwca 2015, 12:14:46 »
Orczyce są mało "orcze". Yog jest podobny do Kryzsoffa. Nie pokazano męskiego orka, który jest symbolem "orczości". Crag Hack może się jeszcze pojawi.

P.S. Też martwi mnie brak jedynego słusznego koloru w tym uniwersum.


IP: Zapisane
WMS

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 321


Zobacz profil
« Odpowiedz #1417 : 13 Czerwca 2015, 12:32:12 »
Cóż... w Uniwersum Warcraft orkowie sa tak naprawdę brązowi, więc brak zieloności u nich to żaden(większy) problem. A sam fakt, że pokazali 4 bohaterów nieświadczy o tym, że będzie ich tylko 4(obstawiam od 8 do 10), na pewno pojawi się męski ork, albo 2 i Cragg. Zgodzę się z tym, że orczyce(oprócz kłów) są zbyt ludzkie, ale wiecie... Asderuki lubi poprawiać portrety. Nie żebym zmuszał, czy coś ;)


IP: Zapisane
Hellscream
Orczilla

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Wiadomości: 1 125


One, Two, Hellscream's coming for you...

Zobacz profil
« Odpowiedz #1418 : 13 Czerwca 2015, 13:10:00 »
O orkach w uniwersum Warcraft nie można powiedzieć, że są brązowi, tak, jak nie można powiedzieć o ludziach, że są biali. ;)

Pierwotnie orkowie byli brązowi, ale demoniczne zepsucie sprawiło, że zzieleniali. A wtórne wystawienie a wpływ magii chaosu sprawiło, że niektórzy stali się czerwoni. Długa jazda na sterydach Legionu to z kolei powoduje o niektórych przejście w piękny burgund i wykształcenie kolców i innych smaczków...

No, ale trochę offtop. x]


IP: Zapisane
Asderuki
Zielona wróżka

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 789


W szaleństwie rodzą się najlepsze pomysły

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #1419 : 14 Czerwca 2015, 13:05:45 »
A idźcie się schowajcie :P
O ile pamiętam w ashanie mają innu słuszny kolor.

A przynajmniej tak było przy h5 gdzie byli tacy żółto-pomarańczowo-czerwoni. W h6 byli miarę podobni. Jak dla mnie powinno tak zostać. Jak tak lubicie zielony to DD i Warhammer ;P

Co zaś do portretów... generalnie anatomicznie są lepsze niż poprzednie jakie nam prezentowano. Co zaś do orczyc to przypomnę Kujin i szamanki oraz córy z h5:


Przerobić mogę, ale na pewno nie w tym tygodniu. Sesja wiecie, studia i takie tam ;P

Asderuki głodomorze, przestań zjadać literki, bo jakby mi płacili dolara za każdy taki poprawiony w Twoich postach babol, to już bym miał ze 6 dolarów. :P


« Ostatnia zmiana: 14 Czerwca 2015, 13:14:02 wysłane przez Hellscream » IP: Zapisane
Hellscream
Orczilla

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Wiadomości: 1 125


One, Two, Hellscream's coming for you...

Zobacz profil
« Odpowiedz #1420 : 14 Czerwca 2015, 13:12:26 »
Ale orce w Ashanie nie są loczkowe żółte, a w D&D nie są stricte zielone... Dobra, porzućmy już ten wątek, bo temat spontanicznie morfuje w Top Model: Ranaar/Pao/Sahaar/cokolwiek. :P

Niech nie kopiują (już więcej) z Warhammera i Warcrafta, bo i tak nie dościgną pierwowzoru - co nie jest nie tyle powodowane nieudolnością studia, co brakiem szczerych chęci i surowców ze strony właścicieli marki - więc po co w ogóle próbować i dawać złośliwym materię do obróbki. x]

A poza tym Ashan!Orkowie to i tak jakieś demonoludki, a nie prawdziwi orkowie. ;]

Cheerio

Brónz i tak jest lepszy a Ty ich sprzedoł razem z innymi wodzami ;P

Może i sprzedoł, alem potem wykupił i spłodził najwinkszego szefu Hordy w dziejoh!

Yes Warcheif, ale potem Metzen spawioł że dostoł korby i wszyscy mu chcieli zpuści wpiehdol ale Jezusek się ulitował nad tym Mag'har ;P


« Ostatnia zmiana: 14 Czerwca 2015, 16:41:33 wysłane przez Loczek » IP: Zapisane
Mcichosz16
Użytkownik jest na liście obserwowanych Obserwowany
*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 77


Słuszny głos Tawerny

Zobacz profil
« Odpowiedz #1421 : 17 Czerwca 2015, 20:15:09 »
Koniec bety! Za tydzień Sylvan: https://mmh7.ubi.com/pl/blog/post/view/beta-is-now-closed-thank-you-all


IP: Zapisane
WielkiKiryl

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 67


Zobacz profil
« Odpowiedz #1422 : 17 Czerwca 2015, 21:47:36 »
Dość szybko jak widać tu się skończyła beta, czego nie mogę powiedzieć o Heroes Online, w którym nadal oficjalnie jest otwarta beta.


IP: Zapisane
magik52

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #1423 : 20 Czerwca 2015, 19:45:48 »
bo Heroes Online to królowie przedłużania bety ;] normalni dają sobie siana podczas gdy oni ciągną dalej. i dobrze, przynajmniej koniec czekania


IP: Zapisane
Hex

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 396


Zobacz profil
« Odpowiedz #1424 : 20 Czerwca 2015, 23:06:37 »
Teasowanie czas zacząć:
https://mmh7.ubi.com/pl/blog/post/view/live-and-let-live-within-the-harmony
Czy to Druid, a właściwie Druidka (oficjalnie potwierdzone) czy może bohater magii? Ja obstawiam, że to jednak bohater.
Za pewne w poniedziałek zobaczymy pierwszą część stworzeń z Illoranu - zaczną prawdopodobnie od trzonu.

Wiadomość doklejona: [time]21 Czerwiec 2015, 15:23:07[/time]
Filmik z jednostkami Sylwanu z E3 w trybie duel:
https://www.youtube.com/watch?v=oLYxTcHr8JU
Jest tam Zielony Smok, Tancerz Ostrzy, Księżycowa Łania oraz Pixie. Bardzo podobają mi się wszystkie jednostki prócz Tancerza Ostrzy w kiecce. :P

Wiadomość doklejona: [time]22 Czerwiec 2015, 18:18:10[/time]
No i w końcu mamy arty oraz blueprinty jednostek Trzonu Sylwanu:
https://mmh7.ubi.com/pl/blog/post/view/armies-of-the-silva-part-1
Łowczy taki jak należy, ulepszenie nieprzesadzone.
Driada - ot duszek nic specjalnego, ale artwork bardzo ładny. Wolałbym jednak Korzennego Węża niż dwa duszki w Trzonie.
Pixie w porządku ale ulepszenie (Rusałka) jest zdecydowanie przedobrzone - za dużo tych frędzli czy co to tam jest.
Całość przypadła mi do gustu. Kolorystycznie dość zróżnicowane, co moim zdaniem na duży plus po "jednokolorowych" frakcjach w H6.


« Ostatnia zmiana: 22 Czerwca 2015, 18:20:34 wysłane przez Hex » IP: Zapisane
Strony: 1 ... 92 93 94 [95] 96 97 98 ... 109    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.096 sekund z 17 zapytaniami.
                              Do góry