Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Mapa Sod czy WoG? (Czytany 3438 razy)
Barman

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 8


Zobacz profil
« : 23 Marca 2006, 14:27:34 »
Zrobiłem swojego czasu mapke WoG i wg osób którzy w nią grali jest świetna, nie chwaląc sie, i naszedł mnie pomysł by zrobic następną. Ale podstawowe pytanie! Tworzyć mapkę Shadow of Death czy Wake of Gods? Zastanawiam sie na tym ponieważ ostatnio gram ciągle w SoD, a z drugiej strony WoG jest nowszą wersją. Wiec jak? Napiszcie osobiście jakiego typu mapy preferujecie, pliissss, na pewno przyda mi sie wasza opinia! Pozdro /blink/


IP: Zapisane
nig18

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 72

Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 23 Marca 2006, 16:21:24 »
W WoGu jest wiecej roboty(chyba że bez skryptów robisz ale wtedy to jak zwykła mapa w SoDzie) a SoD nie jest zły. Możesz zrobic mapke w SoD, a jak bedziesz chciał w WoGu to odpalaj edytor, wejdź do ustawień mapy i zmień typ mapy na WoG, i wrzuc pare obiektów z WoGa. Zawsze można coś przerobić.


« Ostatnia zmiana: 25 Marca 2006, 18:39:26 wysłane przez Piter » IP: Zapisane
Piter

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 73

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #2 : 23 Marca 2006, 19:47:41 »
Nie masz racji nig18. Robisz mape albo do WoG'a albo do SoD. Jeśli zrobisz mape do WoG'a to nie odpalisz jej jako SoD, w przeciwna strone owszem, ale wstawienie kilku obiektów nie sprawi ze mapka stanie sie wystarczajaco dobra, żeby zwolennicy WoG'a mogli powiedziec : "To jest ta mapa, której szukałem".

Do Barmana:
Proponuje ci zrobic do SoD, to jest klasyka. Poza tym sam wiesz ze starzy wyjadacze wolą SoD  /wink/


IP: Zapisane
Dwie najważniejsze zasady:
1. Administrator ma zawsze rację.
2. Jeśli Administrator nie ma racji patrz punkt 1
Barman

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 8


Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 24 Marca 2006, 08:28:07 »
No raczej, starzy wyjadacze wlasnie w nią grają! WoG jest zbyt zbajerowany.
Jak znajdę czas, czyli jakies 5 miesięcy (:/) to sie wezmę do roboty!


IP: Zapisane
nig18

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 72

Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : 24 Marca 2006, 13:27:32 »
No że WoGowej mapki w SoD nie odpali to ja wiem /sly/ , nie pisałam że to sie da. "Wstawienie kilku obiektów nie sprawi ze mapka stanie sie wystarczajaco dobra", ale jak sie ktoś postara, wypieprzy połowe obiektów i wrzuci WoGowe to może.


« Ostatnia zmiana: 25 Marca 2006, 18:39:41 wysłane przez Piter » IP: Zapisane
Strony: [1]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.059 sekund z 17 zapytaniami.
                              Do góry