Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Program Heroes 5 of might and magic przestał działać. (Czytany 6163 razy)
Zmaraz

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 5

Zobacz profil
« : 27 Marca 2016, 10:26:57 »
Witam, z tej strony Zmaraz nowy użytkownik tawerny :)
przybyłem tutaj iż mam dziwny błąd który zawsze występuje pod tą samą postacią, cały czas :/

Otóż pogrywam sobie w Heroes 5 "podstawka" i w kampanii 3 czyli Nekromanty, "Markal" w misji 5 "Władca Heresh", gdy pojawia się gracz pomarańczowy "Srebrne Miasta", ale nie tak że wyląduje na wyspie, tylko zaraz jak zacznie on swoją pierwszą turę, dostaje laga, po czym wywala mnie na pulpit i jest napisane "Program przestał działać", oczywiście są dwie opcje,
1.Rozwiąż problem online,
2.Zamknij okno.

Gdy wybieram 1 opcję, nic to nie daje ... dlatego przybyłem tutaj, iż mogłem zauważyć że tutejsi użytkownicy są bardzo pomocni :)

z góry dziękuje !

*Proszę nie pisać "spróbuj","może","chyba" iż jest to uważane według mnie za SPAM !


« Ostatnia zmiana: 27 Marca 2016, 10:40:59 wysłane przez Sylú » IP: Zapisane
Sylu
książe Szlezwiku, hrabia Esbjerg

*

Punkty uznania(?): 17
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 232


Doświadczenie jest najlepszym nauczycielem.

Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 27 Marca 2016, 10:40:37 »
Szkoda, że tak uważasz, bo do końca nie znam rozwiązania problemu, a poradziłbym Ci spróbować czegoś.


Heroes V jest okropnie zabugowaną grą. Jest to wręcz absurdalne, że wraz z patchowaniem, więcej błędów przybywa niż ubywa. Problemy, w których gra crashuje w konkretnym momencie, pojawiają się często. I jednym może się wyłączać w drugiej misji, innym w trzecim. Ja miałem taki problem parę razy, więc zawsze restartowałem grę i problem się naprawiał. Często bowiem skrypt się psuje. Może nie jest to rozwiązanie, którego oczekiwałeś, ale 5 misja Nekromanty i tak nie jest długa.

A koloru czerwonego nie używamy, gdyż jest zarezerwowany dla moderatorów i administratorów.


« Ostatnia zmiana: 27 Marca 2016, 10:46:25 wysłane przez Sylú » IP: Zapisane
Cytuj
Nigdy nie ogarniam czy Sylath żartuje, nie ogarnia, czy udaje, że żartuje, a tak naprawdę nie ogarnia. Albo udaje, że nie ogarnia, a żartuje.
- Unkown
Zmaraz

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 5

Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 27 Marca 2016, 10:51:34 »
Szkoda, że tak uważasz, bo do końca nie znam rozwiązania problemu, a poradziłbym Ci spróbować czegoś.


Heroes V jest okropnie zabugowaną grą. Jest to wręcz absurdalne, że wraz z patchowaniem, więcej błędów przybywa niż ubywa. Problemy, w których gra crashuje w konkretnym momencie, pojawiają się często. I jednym może się wyłączać w drugiej misji, innym w trzecim. Ja miałem taki problem parę razy, więc zawsze restartowałem grę i problem się naprawiał. Często bowiem skrypt się psuje. Może nie jest to rozwiązanie, którego oczekiwałeś, ale 5 misja Nekromanty i tak nie jest długa.

A koloru czerwonego nie używamy, gdyż jest zarezerwowany dla moderatorów i administratorów.

Co do koloru, to przepraszam, a co do odpowiedzi, to dziękuję że odpowiedziałeś, lecz dalej nie znam rozwiązania, proszę o wiecej informacji :)


IP: Zapisane
Sylu
książe Szlezwiku, hrabia Esbjerg

*

Punkty uznania(?): 17
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 232


Doświadczenie jest najlepszym nauczycielem.

Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 27 Marca 2016, 11:00:54 »
Jeśli przybyłeś tutaj, bo nie działa ci opcja "rozwiąż problem online" i myślisz, że ktoś będzie wiedział, co zrobić, by zaczęła ona działać, to raczej jesteś w błędzie  :P Chyba nikomu pomoc online jeszcze nie pomogła.

Tak jak mówiłem, w przypadku tego typu błędów, najprostszym i najpewniejszym sposobem, by je naprawić, to wczytać misję od początku.


IP: Zapisane
Cytuj
Nigdy nie ogarniam czy Sylath żartuje, nie ogarnia, czy udaje, że żartuje, a tak naprawdę nie ogarnia. Albo udaje, że nie ogarnia, a żartuje.
- Unkown
Zmaraz

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 5

Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : 27 Marca 2016, 12:29:49 »
Jeśli przybyłeś tutaj, bo nie działa ci opcja "rozwiąż problem online" i myślisz, że ktoś będzie wiedział, co zrobić, by zaczęła ona działać, to raczej jesteś w błędzie  :P Chyba nikomu pomoc online jeszcze nie pomogła.

Tak jak mówiłem, w przypadku tego typu błędów, najprostszym i najpewniejszym sposobem, by je naprawić, to wczytać misję od początku.

Nie rozumiem twojej odpowiedzi ... może dlatego że jestem głupi, albo nie dokońca ogarnięty.

Ale jedno wiem napewno, pisałem że za każdym razem zacina się w tym samym momęcie.

Proszę o wypowiedź kogoś kto potrafi rozwiązać ten problem :)


IP: Zapisane
Sylu
książe Szlezwiku, hrabia Esbjerg

*

Punkty uznania(?): 17
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 232


Doświadczenie jest najlepszym nauczycielem.

Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : 27 Marca 2016, 13:46:24 »
Nie wiem, jaki jesteś, ale bardziej nie wiem, jakiej pomocy oczekujesz.

No to czekamy.


IP: Zapisane
Cytuj
Nigdy nie ogarniam czy Sylath żartuje, nie ogarnia, czy udaje, że żartuje, a tak naprawdę nie ogarnia. Albo udaje, że nie ogarnia, a żartuje.
- Unkown
Loczek
King Loczdorah

*

Punkty uznania(?): 23
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 845


It's Seriously Christmas

Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : 28 Marca 2016, 09:12:45 »
Siemka ;)
Opcji jest kilka ale pierw tak; Gra jest spatchowana do wersji 1.6? Jeśli tak to "spróbuj" ;D zrobić re-instal gry i to powinno pomóc(w 80% - 90% przypadków). Idąc dalej podaj nam swoją specyfikację PC/Laptopo i sys operacyjny wtedy łatwiej postawić diagnozę przypadku.


IP: Zapisane
michalega123

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 29

Zobacz profil
« Odpowiedz #7 : 28 Marca 2016, 16:23:46 »
Mam taki sam problem tylko w 4 kampani 5 misji

Instalowałem grę na różnych komputerach, a problem nadal się pojawiał


IP: Zapisane
Zmaraz

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 5

Zobacz profil
« Odpowiedz #8 : 28 Marca 2016, 16:43:44 »
Coś jest nie tak z tymi 5 misjami  ;>

A co do re-installu to nie musze tego robić, bo robiłem format :)
i nie działa :/

A co do specyfkikacji to :
Procek : AMD Athlon II 2x 250 3.00GHZ
Karta graf. : ATI Radeon HD 5400 Series
Płyta główna : GA-MA78LMT-US2H, Gigabyte
pamięć ram : 2,00 GB
System operacyjny : win7 HomePremium 64bit.


IP: Zapisane
michalega123

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 29

Zobacz profil
« Odpowiedz #9 : 29 Marca 2016, 10:35:35 »
Procesor: Intel Core i5
karta graf.: NVIDIA GeForce GT 650M
Pamięć ram: 4 GB
System operacyjny: Windows 8



IP: Zapisane
Loczek
King Loczdorah

*

Punkty uznania(?): 23
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 845


It's Seriously Christmas

Zobacz profil
« Odpowiedz #10 : 29 Marca 2016, 12:38:19 »
Wymagania w obu przypadkach są spełnione na wyrost jedynie mogę się przyczepić do tego że wiele gier starszych nie lubi się z systemami 64bit. W większości przypadków jednak to drobne sprawy, idąc dalej panowie, gracie w podstawkę to macie wersję gry jaką? 1.6? A reset misji pomagał czy w tym samym miejscu crash?


IP: Zapisane
michalega123

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 29

Zobacz profil
« Odpowiedz #11 : 29 Marca 2016, 12:46:20 »
Ja próbowałem 10 razy zaczynać misję,ale zawsze w tym samym miejscu mnie wywalało z gry

Ps. Mam wersje 1.6


« Ostatnia zmiana: 29 Marca 2016, 12:50:25 wysłane przez michalega123 » IP: Zapisane
Zmaraz

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 5

Zobacz profil
« Odpowiedz #12 : 29 Marca 2016, 13:51:31 »
Mam to samo co @Up :)


IP: Zapisane
Strony: [1]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.027 sekund z 16 zapytaniami.
                              Do góry