Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.
Ankieta
Pytanie:
Głosów w sumie: 40

Strony: 1 ... 8 9 10 [11] 12 13 14 ... 16    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Jak oceniasz poszczególną cześć Heroesów? (Czytany 80087 razy)
Laxx
Tawerniana Diablica

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1 426


Posiadaczka Piekielnej Patelni

Zobacz profil
« Odpowiedz #150 : 24 Czerwca 2008, 14:53:51 »
Heroes 1: hm fabuła może mało rozwinięta (bo tylko chodzi o podbicie Antargarichu)...ale ogólnie nie mam zastrzeżeń 8/10
Heroes 2 :coż...Roland vs Archibald - w końcu coś ciekawszego i to do wyboru dobra lub zła strona mocy! 9/10
Heroes 3: cóż więcej komentować, skoro to moja ulubiona część...^_^ 10/10
Heroes 4: uważam, że mogli się bardziej postarać... 4/10
Heroes 5: godna następczyni H3. Oby tak dalej!! 10/10


IP: Zapisane
Ptakuba
Sołtys Anduiny

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 533


Multikonto Martina

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #151 : 24 Czerwca 2008, 14:58:50 »
Czwórka nie jest przesiąknięta złem tylko niedopracowana i nie jest to winą NWC tylko tych debili z 3DO, więc nie przesadzajcie z krytyką, bo to nie wina twórców.


IP: Zapisane
Wioska Anduina - moja piaskownica. Zapraszam wszystkich.

"My tutaj jedziemy na zgryzocie, problemach z dzieciństwa i pasywnej agresji."
Hellscream, 10 czerwca 2015
Sojlex
Drugi Andrzej

*

Punkty uznania(?): 13
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 659


Swego czasu Last Pączek Standing

Zobacz profil
« Odpowiedz #152 : 05 Lipca 2008, 18:20:42 »
Cała seria jest super , ale najlepsze są H3 i H5 - a Ptakuba ma racje bo to wina 3DO że H4 wyszła taka kiepska  :/


IP: Zapisane
Ylthin

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 132


Zobacz profil
« Odpowiedz #153 : 09 Sierpnia 2008, 14:56:09 »
Według mnie wszystkie części są super. Nigdy nie grałam w H4, więc nic złego o tej grze nie powiem  :) . Heroes 5 jest moją ulubioną częścią, więc najlepsza (oczywiście według mnie).


IP: Zapisane
Chcecie żyć w pokoju? To szykujcie się na wojnę!
Łucznik

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 54


Zobacz profil
« Odpowiedz #154 : 09 Sierpnia 2008, 17:06:16 »
Gdyby trochę zmodyfikować czwórkę to może by i coś wyszło


IP: Zapisane
http://rycerze.wp.pl/?ac=vid&vid=176217138&ref=flink<--możesz kliknąć jak chcesz.

http://ohtor.mybrute.com<--wbijać nie pożałujecie
Jarling

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 27


...:I'm in love and always will be:...

Zobacz profil
« Odpowiedz #155 : 20 Października 2008, 21:09:15 »
Dla mnie oczywiście najlepszą grą jest Heroes V,ponieważ ma świetną grafikę,ciekawe kampanie,postacie i jednostki,piękne miasta i oczywiście czytelne mapy.  ;)


IP: Zapisane
egzeq
Inkwizytor Tawerny

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 941


Zobacz profil
« Odpowiedz #156 : 21 Października 2008, 10:15:48 »
Jaaasne... H5 najlepsze, bo ma grafikę a'la Barbie. Kampanie też niczego sobie- na dziecinny teatrzyk się nada...
Zburzenie prochu przeszłości, ot co!


IP: Zapisane
Loczek
King Loczdorah

*

Punkty uznania(?): 23
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 845


It's Seriously Christmas

Zobacz profil
« Odpowiedz #157 : 21 Października 2008, 10:29:26 »
Jak dla mnie wszystkie Heroes były fajne począwszy od dwójki do piątki każdy ma swój urok, zalety i wady(ja widzę większość zalet niżeli wad)a co do twojego argumentu to dla mnie grafika wygląda dobrze musi przecież iśc z duchem czasu a nie ma być sztywna.


IP: Zapisane
egzeq
Inkwizytor Tawerny

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 941


Zobacz profil
« Odpowiedz #158 : 21 Października 2008, 10:58:59 »
Chodzi raczej o to że większość niestety sugeruje się tym że gra jest nowa, ma lepszą grafikę. Dla niektórych to że jest 3D to już super, dobry styl gdzieś mają. A jedynka to był super oldschool.


IP: Zapisane
Łowca Dusz
Tawerniany Wampir

****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 785


Soul Collector

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #159 : 21 Października 2008, 13:19:30 »
zgadzam się z egzeqiem że Heroes V jest za bardzo cukierkowe ale i tak mi się podoba w końcu 3D i na wysokim poziomie grafa.


IP: Zapisane


Uploaded with ImageShack.us

Homo-hetero-non-bisexualny emo punk rockowy mastochistyczny rasista, egoistyczny hedonistyczny hom
Markal Wielki
Rysownik

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 248


Nie, nie wróciłem xD Ale se tu czasem zaglądnę ;>

Zobacz profil
« Odpowiedz #160 : 22 Października 2008, 16:47:51 »
Heroes V jest najlepszy, grafika jest ładna, chociaż Nieumarli zbyt bajkowi. ALE!!!! W Warcrafcie 3 to w ogóle bajkowo wyglądają i to na potęgę.
Poza tym fabuła w 5-tce nie jest, aż tak beznadziejna, jak Egzeq ty mówisz. W końcu nie kontynuowali by znowu wydarzeń z Antargarichu, bo fabuła ciągnęłaby się w nieskończoność. Trzeba iść naprzód...
Podoba mi się także znaczne rozwinięcie umiejętności bohatera oraz efekty czarów, naprawdę robią wrażenie.


IP: Zapisane
Banan wszyscy!
Lazor

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 484


Szarach il Lazor

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #161 : 22 Października 2008, 19:00:44 »
Cukierkek grafa,dupne smocze bożki,fabuła jest dupna czy ci sie to podoba czy nie,ale grać się da. Poza tym,to prawie to samo gdyby nie kilka jednostek co HIII tylko w 3D,i niektórzy moi znajomi nie pobierają,bo po co im to samo tylko z większą wagą na dysku. No ale mechanika też się nieco pozmieniała,no i chociaż warto zobaczyć.


IP: Zapisane
Grupa buntownicza
<PoW> czy za prawdę można dostać ostrzeżenie?
<pepe9donkey> zaprawdę,można

~Otaku
Sojlex
Drugi Andrzej

*

Punkty uznania(?): 13
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 659


Swego czasu Last Pączek Standing

Zobacz profil
« Odpowiedz #162 : 26 Października 2008, 10:37:37 »
Ogólnie każda z częsci ma jakieś minusy i plusy , oraz swoje uroki ... Nawet Czwórka którą tyle osób w tym temacie zjeżdża ...


IP: Zapisane
Rhobar

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 4

Zobacz profil
« Odpowiedz #163 : 05 Grudnia 2008, 14:46:42 »
heros1:fajna ale fabuła trocheł nietaka 7/10                                                          heros2:brak większych zmian graficznych ale fabuła już lepsza7,5/8                                                                                                          heros3:super muza we walce ideolo grafa prawie ideolo 10/10                                heros4:makabra tylko grafa dobra 3/10                                                                heros5:muza  tak ogólnie lepsza ale w baju prowadzimuza z 3 grafa-cud kilka zmian troche zaaszkodzilo  ale i tak 10/10   


« Ostatnia zmiana: 05 Grudnia 2008, 14:51:13 wysłane przez Rhobar » IP: Zapisane
Woogy

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 68


Zobacz profil
« Odpowiedz #164 : 05 Grudnia 2008, 17:49:05 »
Sam się dziwię, ale nie grałem ani w HI, ani w HII, szkoda :(
Ale mogę przynajmniej ocenić pozostałe części gry :P
No cóż, widzę, że prawie wszyscy tutaj zjeżdżają HIV i przyznam się... Na początku też strasznie nie trawiłem tej części, lecz nieco zmieniłem zdanie...
Faktycznie, trochę "" serię, ale przyznajmy - mogłoby być o wiele gorzej... Zresztą... W sumie ta część ma swoje wady, ale sam lubię czasem ją włączyć i "popykać" :P Nie podoba mi się system rozbudowy struktur rekrutacyjnych w miastach " Czwórki", muzyka po dłuższym czasie - strasznie drażniąca... Przynajmniej grafika poszła trochę na przód... System walki bohaterów tak, jak normalne jednostki, czy możliwość poruszania się po mapie bez nich też ma swoje wady i zalety... Dwiema zaletami jest to, że realistyczniej się gra i nie trzeba kupować nowego bohatera tylko po to, żeby zdobyć parę surowców na mapie, czy podbić nie bronione kopalnie... System wkładu walki bohaterów w HIII i HIV można porównać do wkładu w walce przywódców Polski i Krzyżaków podczas Bitwy pod Grunwaldem - Polacy uważali, że król nie może walczyć - bo jak mógłby dowodzić armią, jak byłby zajęty walką (Tutaj HIII), zaś Krzyżacy, że ich Mistrz powinien dawać przykład i walczyć, jak prawdziwy rycerz (i tutaj HIV)... Natomiast w HV wkład w bitwy bohaterów podoba mi się najbardziej - połączono oba style! Bohater może zarówno rzucać zaklęcia i atakować normalnie, gdy jest jego tura, lecz wrogie jednostki i bohaterzy nie mogą jemu zadać żadnych obrażeń - bohater ginie wraz z ostatnią jednostką utrzymującą się na polu bitwy...

No cóż... Jeszcze mógłbym pisać i pisać, ale chyba starczy, bo i tak się rozpisałem :P W razie co - chętnie podyskutuję jeszcze na ten temat ;)


« Ostatnia zmiana: 05 Grudnia 2008, 17:58:36 wysłane przez Woogy » IP: Zapisane
Strony: 1 ... 8 9 10 [11] 12 13 14 ... 16    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.08 sekund z 21 zapytaniami.
                              Do góry