Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1] 2    Do dołu Drukuj
Wieża martwych orków ( Dostęp wyłącznie za pomocą zaklęcia) (Czytany 7272 razy)
Niedziel

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 518


Założyciel Forumowej Mafii na Tawernie.

Zobacz profil
« : 27 Sierpnia 2008, 22:08:13 »
Gdzieś w zachodnim lesie kryje się wiele tajemnic. Jedną z nich jest portal do pewnej wieży która stoi na zniszczonym mieście elfów. Wieża ta jest zamieszkiwana przez pewnego starego maga i jego martwych sług. Jedynym sposobem dostania się do wieży jest starożytne zaklęcie teleportacji.


« Ostatnia zmiana: 27 Sierpnia 2008, 22:17:26 wysłane przez Niedziela » IP: Zapisane


Cytat: Revold
Revold: Do M0D_ELITE: Nie hejtuj Niedziela. Poznalabys Go wiecej to bys wiedziala ze to porzadny gosc jest

Cytat: Fast
Fast: Niedziel miał rację ;_______;
Szałas

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 525


Cień tego co było i mrok tego co będzie

Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 27 Sierpnia 2008, 22:35:17 »
Ork był przerażony widząc martwe ciała swoich pobratymców poruszające się jak zombie. przepełnił go w pewnym sęsie smutek z tego powodu jednak niezapominał o swoim obowiązku. - My tu właśnie w tej sprawie, Mniemam że chodzi o Laskę z pewnymi ciekawymi właściwościami prawda - Etrom kończąc wzioł głęboki oddech ponieważ odór jego ziomków był naprawde nieziemski...


IP: Zapisane
Niedziel

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 518


Założyciel Forumowej Mafii na Tawernie.

Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 27 Sierpnia 2008, 22:41:17 »
MG MODE- Prowadzenie Etroma i Kalstana
- Skąd o tym wiesz? Czy ty również starasz się posiąść to przeklęte berło? A nawet jeśli po co chcecie gadać z szefem? Odparł jeden ze strażników z przygotowaną bronią by walczyć.


IP: Zapisane


Cytat: Revold
Revold: Do M0D_ELITE: Nie hejtuj Niedziela. Poznalabys Go wiecej to bys wiedziala ze to porzadny gosc jest

Cytat: Fast
Fast: Niedziel miał rację ;_______;
Szałas

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 525


Cień tego co było i mrok tego co będzie

Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 27 Sierpnia 2008, 22:46:42 »
- Chemy pomóc w jego odnalezieniu i zwrócić komu trzeba, to wszystko - odparł nieco niecierpliwiąc się - przez ten smród  mi oczy wypłyną, Kalstan ma szczęście bo smród idzie do góry - pomyślał ork...


IP: Zapisane
Niedziel

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 518


Założyciel Forumowej Mafii na Tawernie.

Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : 28 Sierpnia 2008, 10:43:17 »
MG MODE- Prowadzenie Etroma i Kalstana
- No dobra możecie wejść szef mieszka na samej górze. Odparł jeden ze strażników który wraz ze swym kolegą usunął się z przejścia. - Aha jeszcze coś. Szef nie lubi orków drugiej kategorii. Dodał po chwili patrząc na Etroma. Orkowi i krasnoludowi nie pozostało nic innego jak tylko wejść na górę wieży po schodach. Im wyżej byli tym większy smród było czuć. Po kilku minutach męczarni na schodach znaleźli się w bibliotece, po drugiej stronie sali znajdowały się drzwi. Nie było wątpliwości że to tutaj mieszka właściciel wieży, zaczęli krążyć przez labirynt książek gdy Etrom zauważył bardzo ciekawą księgę pt. ,, Gniew Ojca Niebo". Ork wziął książkę przewrócił parę stron gdy nagle cała półka z książkami zwaliła się na niego. - Kto tu jest? Nie mówcie że znowu Zombie 23 oglądał książkę o tasakach. Odparł gorący w wodzie kąpany ork, to musiał być ten szef o którym mówił strażnik bo drzwi od pokoju były otwarte.

Etromowi udało się przeczytać ciekawy fragment książki o czułych miejscach istot żyjących i o tym jak zadawać im ból większy niż normalnymi ciosami. +1 do Percepcji i siły


IP: Zapisane


Cytat: Revold
Revold: Do M0D_ELITE: Nie hejtuj Niedziela. Poznalabys Go wiecej to bys wiedziala ze to porzadny gosc jest

Cytat: Fast
Fast: Niedziel miał rację ;_______;
Szałas

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 525


Cień tego co było i mrok tego co będzie

Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : 28 Sierpnia 2008, 11:45:17 »
- Ups, wpadka - pomyślał ork po czym podszedł kilka kroków w stronę z której dobiegały krzyki, jak mu się zdawało, "Szefa". - Niech matka ziemia błogosławi twój umysł wielki mędrcze. Przyszliśmy tutaj w sprawie zaginionego berła, ponoć go szukasz?... - ork zamilkł równie szybko jak zaczoł jednocześnie próbując schować świerzo znalezioną księge w trobie niezauważenie...


IP: Zapisane
Niedziel

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 518


Założyciel Forumowej Mafii na Tawernie.

Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : 29 Sierpnia 2008, 14:09:09 »
MG MODE- Prowadzenie Etroma i Kalstana
- Co jak śmiesz mówić przymnie o tych głupich bóstwach drugorzędnych orków! A wracając to tego berła szukam go bo to ja je stworzyłem tylko mi je skradziono! Chcecie słuchać tej całej historii czy przechodzimy do konkretów? Odparł ork który wyszarpnął książkę z rąk Etroma.


IP: Zapisane


Cytat: Revold
Revold: Do M0D_ELITE: Nie hejtuj Niedziela. Poznalabys Go wiecej to bys wiedziala ze to porzadny gosc jest

Cytat: Fast
Fast: Niedziel miał rację ;_______;
Szałas

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 525


Cień tego co było i mrok tego co będzie

Zobacz profil
« Odpowiedz #7 : 29 Sierpnia 2008, 14:21:08 »
- ***, spostrzegł się, tępy dzidyga. A żeby mu tak Ojciec niebo godność spod pasa wywiał - myślał ork rozdrażniony nico słowami pobratymca - Opowiedz nam bo umieramy z ciekawości, prawda Kalstanie? - kończąc szturchnoł lekko krasnoluda by ten dał znak potwierdzenia...


IP: Zapisane
Niedziel

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 518


Założyciel Forumowej Mafii na Tawernie.

Zobacz profil
« Odpowiedz #8 : 31 Sierpnia 2008, 12:49:50 »
MG MODE- Prowadzenie Etroma i Kalstana
- Dobra powiem wam jeżeli przystaniecie na moje warunki. Warunek pierwszy: Nie mówcie nikomu niczego na mój temat! Warunek drugi: Będziecie wykonywać moje rozkazy bez względu na konsekwencje. Warunek trzeci: Ty Etromie nie będziesz wspominał o tych orkowych zmyślonych bóstwach. Warunek czwarty: Proszę mnie nie obrażać! Ja umiem czytać w myślach i nie jestem żadnym dzidygą! Krzyknął ork odkładając książki na półkę.


IP: Zapisane


Cytat: Revold
Revold: Do M0D_ELITE: Nie hejtuj Niedziela. Poznalabys Go wiecej to bys wiedziala ze to porzadny gosc jest

Cytat: Fast
Fast: Niedziel miał rację ;_______;
Szałas

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 525


Cień tego co było i mrok tego co będzie

Zobacz profil
« Odpowiedz #9 : 31 Sierpnia 2008, 17:49:44 »
- Ups... - mruknoł cichutko pod nosem. - Dobra zgadzamy się i niech mi Ojciec Niebo dopomoże... zacznij od tego co tu robisz w mieście elfów, potem powiedz co to są orkowie drugiego rzędu i skończ na histori berła... - skończył natężając słuchu by usłyszeć ton starczego głosu i wyczuć czy mówi kłamstwa czy prawde...


IP: Zapisane
Kolcz
Jedi Master

*

Punkty uznania(?): 5
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 499


Zobacz profil
« Odpowiedz #10 : 01 Września 2008, 11:25:05 »
Kalstan jak by wyrwany z transu odezwał się nie proszony...Przepraszam panowie.... co ja tu do Puszczalskiej Gnomki robię?! Ściągnął swój topór z pleców i zaczął nim kręcić w dłoniach. A ty kolego czego nie chcesz być znany? Czego mamy nic nie mówić na twój temat?


IP: Zapisane
Szałas

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 525


Cień tego co było i mrok tego co będzie

Zobacz profil
« Odpowiedz #11 : 01 Września 2008, 13:01:44 »
- Uspokój się Kastanie... ten Ekchem... dżentelmen ma nam dać namiary na Laske goblińskiego wodza... jesteśmy w mieście elfów w wierzy tego jegomościa i jego podgniłych sługusów...


IP: Zapisane
Niedziel

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 518


Założyciel Forumowej Mafii na Tawernie.

Zobacz profil
« Odpowiedz #12 : 06 Września 2008, 19:23:42 »
MG MODE- Prowadzenie Etroma i Kalstana
Ork odchrząknął i zaczął swoją opowieść - Dobra dosyć tej paplaniny, czas zacząć działać! Myślę że moja historia wszystko wam wyjaśni, urodziłem się w sławnej rodzinie szamanów. Od dziecka byłem szkolony na jednego z niewielu magów orków, ale dla mnie to było za mało uciekłem z domu i zacząłem zgłębiać największe nauki magii w srebrnych miastach i Heresh. Gdy skończyłem dwadzieścia lat powróciłem do swego domu i zacząłem mordować wszystkich orków których spotkałem na drodze, chciałem udowodnić że te bezmózgi są hańbą orków, ale było ich zbyt wielu. Mimo mych martwych sług zostałem złapany i wygnany. Dobrze zaraz dojdzie do najważniejszego kawałka, tchórzycie czy zostajecie w wieży  mi pomożecie?


IP: Zapisane


Cytat: Revold
Revold: Do M0D_ELITE: Nie hejtuj Niedziela. Poznalabys Go wiecej to bys wiedziala ze to porzadny gosc jest

Cytat: Fast
Fast: Niedziel miał rację ;_______;
Kolcz
Jedi Master

*

Punkty uznania(?): 5
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 499


Zobacz profil
« Odpowiedz #13 : 06 Września 2008, 20:23:14 »
Kalstan zrobił minę która wyglądała jak skrzyżowanie tępego spojrzenia i wyrazu politowania. Chłopie... ty chcesz nas przestraszyć czy uśpić bo nie wiem do czego to wszystko zmierza... Kalstan wyciągnął fajkę i zaczął upychać do niego jakiegoś zielska. Gadaj, gadaj bo widzę że kolega Etrom zaczyna wpadać w orczy szał... Krasnolud odpalił fajkę i zaciągnął się po czym uśmiechną się szyderczo. Mam pytanie... skoro uważasz że twoje ziomki są hańbą dla twojego ludu, to w takim razie czym jesteś ty i twoje sługusy?


IP: Zapisane
Szałas

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 525


Cień tego co było i mrok tego co będzie

Zobacz profil
« Odpowiedz #14 : 07 Września 2008, 09:23:58 »
Ork z podobnym do toważysza wyrazem politowania dodał - Przestraszyć nas? HA! Sam dobrze wiesz żeorkowie nie boją się rzeczy nie namacalnych jak twe opowiastki... a skoro studiowałeś w Heresh to wiesz też sporo o innych rasach i tym że krasnoluda nie sposób wytrącić z równowagi czy przerazić... - ork wzioł sporawy wdech ponieważ smórd był niezwykle mało litościwy - ... zatem opowiadaj... możę się ciekawie zrobić - skończył i wyciągając dwa listki ziela włożył sobie do ust i zaczoł żuć - Nie ma jak dobre zioło na ukojenie nerwów - pomyślał sobie...


IP: Zapisane
Strony: [1] 2    Do góry Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.143 sekund z 20 zapytaniami.
                              Do góry