Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Ankieta
Pytanie: Czy uważasz, że "zliczarka" powinna być włączona w poddziale "Wasza Twórczość"?
Tak
Nie
Nie mam zdania

Strony: [1] 2    Do dołu Drukuj
Zliczanie Postów w "Waszej Twórczości" (Czytany 5998 razy)
Hellscream
Orczilla

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Wiadomości: 1 125


One, Two, Hellscream's coming for you...

Zobacz profil
« : 13 Grudnia 2009, 13:44:29 »
Chciałbym ładnie poprosić o włączenie zliczania postów w "Waszej Twórczości". Rozumiem, że posty w których wypisujemy skojarzenia, liczymy do XXXXX czy uskuteczniamy inne dziwne zabawy nie powinny być liczone, ale posty z komentarzami prac plastycznych, muzycznych czy literackich, jak również zawierające same prace zasługują na wliczenie ich w pule usera. Skoro wymyślone potworki z "Fantasy" są policzone, to czemu krowiaste opowiadania czy poematy nie mogą być? Zawsze to jakiś pseudo-prestiż :).

I tym optymistycznym akcentem zapraszam do głosowania.
Pozdrawiam


IP: Zapisane
Saph
wrrr.

*

Punkty uznania(?): 18
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 632


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 13 Grudnia 2009, 14:52:16 »
Hells chce sobie nabić trochę na liczniku.
Już wiem, dlaczego jego opowiadanie jest takie długie. ;'>

Ale popieram, o ile tematy nowych genialnych artystów zostaną osunięte, zmodernizowane czy co tam chcecie. Byle, żeby nikt nie musiał na tym oczu kaleczyć.


IP: Zapisane
pemo4402

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 492


...Ramtamdamtam-amtamdamtam.

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #2 : 13 Grudnia 2009, 15:47:14 »
Dżisas, jeszcze kogoś obchodzą te liczniki postów? To tylko kolejne narzędzie szpanu dla dzieci neo. Na większości poważnych for nie istnieją wogóle jakiekolwiek liczniki postów i ludzie piszą "dla rozmowy" a nie "dla rangi" - naprawdę da się z nimi poważnie pogadać.
Z własnego przykładu - na forum.gram.pl trzeba się naprawdę dużo namęczyć żeby w ustawieniach forum znaleźć informacje o ilości postów danego użytkownika. Rozmowa forumowa jest. Na forum gry-online.pl, pomimo największej profesjonalności materiałów zapewne w całym polskim internecie (sic!) rozmowa wygląda... jak wygląda. Trochę jak u nas na tawernie ;'D

Przykład zwykłego materiału na GOLU: http://tvgry.pl/?ID=755
Przykład poziomu komentarzy pod materiałem:  http://www.gry-online.pl/S043.asp?ID=9784935&N=1



"Ej, tfuu, z tobąm nie gardam bo mjasz piędziesio postfuf więcei. Foh. : ("

"Hehhehelololzahaahaheehehheh wczoraj tak o byuem se na wyciecce klasowej i tak se myslalem ze nie bede nic pisal do ni-kikoko na forum i no o tak a tak wogle to hodzilo o to ze jak ktos mniej ma niz 30 posciahuffuf ( xd xd xd ) to wogle nie bede do nieko pisal bo to wogle wgle lolz i nawet lansowacz sie nie moze posiahami xd xd o i jeszcze ten nubek pishe na forum zgodnie z sasadami gramatyki polskiej hahaha strata czaszu hehe ;* ;* "


IP: Zapisane
Laxx
Tawerniana Diablica

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1 426


Posiadaczka Piekielnej Patelni

Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 13 Grudnia 2009, 16:02:45 »
Wątpię, aby to był dobry pomysł. Zacznie się znów zmasowany atak neokidów :> chyba... i głupich komentów. Coś mi się to nie widzi. Ja już znam zdanie administracji na ten temat... przynajmniej - domyślam się ;p


IP: Zapisane
Regeth

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 390


Thor Mit Uns!

Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : 13 Grudnia 2009, 16:22:29 »
Wątpię, aby to był dobry pomysł. Zacznie się znów zmasowany atak neokidów :> chyba... i głupich komentów. Coś mi się to nie widzi. Ja już znam zdanie administracji na ten temat... przynajmniej - domyślam się ;p
Czemu? Jak coś to admini będą usuwać posty.


IP: Zapisane
Hellscream
Orczilla

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Wiadomości: 1 125


One, Two, Hellscream's coming for you...

Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : 13 Grudnia 2009, 17:00:46 »
Administracja się jeszcze nie wypowiedziała, ale skoro mogli włączyć zliczarkę w Fantasy...Tam jest łatwiej nastukać posty.
Pozdrawiam


IP: Zapisane
Laxx
Tawerniana Diablica

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1 426


Posiadaczka Piekielnej Patelni

Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : 13 Grudnia 2009, 17:52:22 »
Lol, ja tylko mówię, co podejrzewam ;P Mam na myśli to, że jeden admin się zgodzi a inny nie i nic z tego nie wyjdzie...


IP: Zapisane
Cepek
Tamer spamer soul

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 399


Moja psina

Zobacz profil
« Odpowiedz #7 : 13 Grudnia 2009, 18:19:05 »
To ja się wypowiem.
To nie jest najlepszy pomysł. Kącik artystów jest naprawdę miłym miejscem , panuje tu bardzo miły klimat etc.
Jeżeli jednak wprowadziłoby się tutaj licznik postów spowodowałoby by to komentarze ze strony osób w ogóle nie znających się na poezji , a ich krytyki byłyby nieprawdziwe. Najlepiej żeby zostało jak jest Ci którzy lubią czytać co tutaj piszą, różne opowiadanka czy wierszyki nie interesuje czy dostaną posta czy nie. To samo tyczy się tych co to piszą nie powinno ich to za bardzo obchodzić, powinno wystarczyć im to że są szanowanymi i bardzo lubianymi userami za to co robią , kształtują naszą kulturę.  :)


IP: Zapisane
Life is short ,so play Heroes of Might and Magic or die.




Hellscream
Orczilla

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Wiadomości: 1 125


One, Two, Hellscream's coming for you...

Zobacz profil
« Odpowiedz #8 : 13 Grudnia 2009, 18:19:13 »
Adminów jest trzech, więc ten trzeci może się zgodzić i coś z tego wyjdzie wtedy. :]
[edit]
Przyznam, że moim cichym zamiarem było właśnie to, że sama świadomość otrzymania "punktu" zadziała na ludzką podświadomość, którzy nagle rzucą się do ww. działu i zaczną pisać/oglądać/słuchać a potem komentować. Dzięki temu dzieło zyskałoby więcej odbiorców. Spójrzmy chociaż na moje opowiadanie - komentują je raptem kluseczka i Fergard. Myślę więc, że można dać "okres próbny" temu pomysłowi. Jeżeli poziom działu nie spadnie, proponuję zostawić. Jeśli komentarze/dzieła będę zwykłym spamem, wrócimy do starego systemu.


« Ostatnia zmiana: 13 Grudnia 2009, 18:22:34 wysłane przez Hellscream » IP: Zapisane
Laxx
Tawerniana Diablica

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1 426


Posiadaczka Piekielnej Patelni

Zobacz profil
« Odpowiedz #9 : 13 Grudnia 2009, 18:28:31 »
Chcesz powiedzieć, że więcej ludzi ma w ten sposób czytać Twoje opowiadanie? Nie znałam cię od tej strony jeszcze...


IP: Zapisane
jareQ
Tak, to On!

*

Punkty uznania(?): 6
Offline Offline

Wiadomości: 1 256


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #10 : 13 Grudnia 2009, 18:39:56 »
Poczekamy na wyniki ankiety do środy. Jeśli większość będzie za to włączymy.


IP: Zapisane
Saph
wrrr.

*

Punkty uznania(?): 18
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 632


Zobacz profil
« Odpowiedz #11 : 13 Grudnia 2009, 18:46:13 »
+1 do licznika postów i tak nie zmusi niektórych do czytania tak obszernego dzieła.
Albo napiszą coś bez zapoznania się z tekstem.

Gdyby 'zliczarka' była włączona, może ktoś bardziej przyjrzałby się tamtym postom...

Ewentualnie, można zrobić to, o czym mówi Pemo. Wyłączyć naliczanie całkiem.
Chociaż przy obecnym stanie aktywnych userów to i tak bez większego znaczenia.


IP: Zapisane
Hellscream
Orczilla

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Wiadomości: 1 125


One, Two, Hellscream's coming for you...

Zobacz profil
« Odpowiedz #12 : 13 Grudnia 2009, 18:47:53 »
Nie, ja tylko podałem moje opowiadanie jako egoistyczny przykład. :)

Chodzi mi o przyciągnięcie ludzi. Zamiast mojego opowiadania wstaw sobie opowiadania Fergarda (których również niemal nikt nie czyta), wiersze Cepka o opojach, prace Aleksieja o arcywampirach, rysunki i malunki Marbasa Lucyferowicza, komiks Markala Wielkiego, komiks Oliswen, opowiadania egzeq'a...Cokolwiek.

Ale patrząc na słowa Jarka, pozostaje nam czekać do środy.
Pozdrawiam


IP: Zapisane
Martin
"Król Multikont"

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 397


Nobody expects the Spanish Inquisition!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #13 : 13 Grudnia 2009, 21:28:13 »
Wtrące swoje 3 grosze, z racji tego, że kiedyś sie tą sprawą zajmowałem.

Myślę więc, że można dać "okres próbny" temu pomysłowi. Jeżeli poziom działu nie spadnie, proponuję zostawić. Jeśli komentarze/dzieła będę zwykłym spamem, wrócimy do starego systemu.

Problem w tym, że w w/w dziale, posty na początku liczyły się do licznika na forum i swego czasu powstawały tematy służące do ich czystego nabijania.

Skoro wymyślone potworki z "Fantasy" są policzone, to czemu krowiaste opowiadania czy poematy nie mogą być?

Głownym warunkiem powstania działu fantasy było to, że tam posty nie będą naliczane, gdyż sam go zakładałem. Widocznie to się już zmieniło, więc patrząc na wartość merytoryczna "fantasy" i  "zaginione Zwoje", można stwierdzić, iż powyższe stwierdzenie zdaje sie być zdecydowanie słuszne.

Jednakże osobiście ustaliłbym pewne warunki postowania w tych działach (limit postów/staż, 1 temat w poezji = 1 user, etc). Oczywiście mamy regulamin, który dosć szczegółowo reguluje postowanie jednak patrząc na pewne nowe tematy, nowych userów mozna załamać ręce.;]
Inny pomysł, który kiedyś ktoś podał - wybrac/ustalić jednego moderatora dla działu, który by tylko sie tym zajmował (Hellscream?;))

Adminów jest trzech
Dwóch, mnie można już nie liczyć, a patrząc na obecnośc Luka to raczej już został jeden, tak btw. ;]


IP: Zapisane
Hellscream
Orczilla

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Wiadomości: 1 125


One, Two, Hellscream's coming for you...

Zobacz profil
« Odpowiedz #14 : 13 Grudnia 2009, 21:44:35 »
Jeśli to była propozycja, to z miłą chęcią mogę się tym zająć.
Pozdrawiam


IP: Zapisane
Strony: [1] 2    Do góry Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.041 sekund z 20 zapytaniami.
                              Do góry