Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 29 30 31 [32] 33 34 35 ... 70    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Jednostki alternatywne - dyskusja (Czytany 294303 razy)
Mohikanin

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 701


Zobacz profil
« Odpowiedz #465 : 05 Lutego 2008, 15:31:19 »
Dziwny ten temat. Więcej czasu zajmuje kłócenie się, o czym rozmawiamy i kto ustala potwory. A czy nie lepiej, żeby każdy mógł zadawać pytania i pisać w tych samych postach swoje poglądy?

Bo np. dla mnie rozmowa o Twierdzy jest nudna. Wiem, że nie muszę ani czytać tego tematu, ani tym bardziej niczego w nim pisać, ale to troszkę bez sensu. Bo jeśli chciałbym zapytać forumowiczów o zdanie na temat Arcane Archera, to mam czekać, aż ktoś łaskawie go da czy założyć własny temat?


IP: Zapisane

sebek

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 21


Zobacz profil
« Odpowiedz #466 : 05 Lutego 2008, 17:46:02 »
Krwawy cyklop bo czasami dziki cyklop zabijał mi swoich swoją maczugą i wróg często to wykorzystywał a co do krwawego cyklopa może zmniejszyć szczęście i jak ładnie się nim ustawić to zaatakuje trzy jednostki i ma fajny wygląd


IP: Zapisane
HoMM5.info - Tawerna - 100% Heroes of Might and Magic V, IV, III, II i I[/center]
Khaziu
SpecHoMM

*

Punkty uznania(?): 15
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 533


...:::Dziel i rządź:::...

Zobacz profil
« Odpowiedz #467 : 05 Lutego 2008, 17:56:58 »
lepsze jest..... trudno powiedzieć bowiem zależy jaka jednostka. na pewno kusznicy są lepsi od strzelców. ale np. myśliwy jest lepszy od swojego alternatu. zresztą alternatywy są inne.


IP: Zapisane
maniku

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 10

Zobacz profil
« Odpowiedz #468 : 05 Lutego 2008, 19:25:31 »
Nie jestem specjalistą ale nie jestem pewny co do tej wyższości Myśliwego nad "Mistykiem". Owszem podwójny strzał to spory plus ale równie dużo możemy zyskać dzięki pełnej skuteczności z dystansu oraz ignorowania pancerza o 50%. Zresztą alternatyw ma także nieco lepsze staty i przyjemnie mi się nim gra.


IP: Zapisane
Mohikanin

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 701


Zobacz profil
« Odpowiedz #469 : 05 Lutego 2008, 19:51:48 »
Jeśli już dyskutujemy o alternatywie myśliwego, to dla mnie rządzi "arkanista". A to z 3 powodów.

1 - ignoruje 50% pancerze, co daje dużo większe możliwości ranienia nawet jednostek z dużą obroną.
2 - jeden strzał czyli w efekcie więcej strzałów no i oczywiście lepsze statystyki (obr, atak)
3 - brak ograniczenia zasięgu - i wszystko jasne


IP: Zapisane

maniku

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 10

Zobacz profil
« Odpowiedz #470 : 05 Lutego 2008, 20:09:48 »
Też myśle że alternatywa myśliwego jest lepsza, ale nie wiem co sądzić o druidzie... na razie jak gram to częściej robie starą wersje i chyba wydaje mi się lepsza (więcej czarów). Co sądzicie o nowym druidku?


IP: Zapisane
Mohikanin

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 701


Zobacz profil
« Odpowiedz #471 : 05 Lutego 2008, 20:15:03 »
To już zależy od stylu gry. Oczywiście czary ma potężne druid "stary", za to alternatywne ulepszenie zwiększa moc, którą Łowca ma przecież marną ze statystyk (bez artefaktów itp.). Jeśli gra się np. Vinraelem, albo idzie się w czary herosem, to ci druidzi potrafią dać naprawdę dużo. Ale ja także wybieram póki co starą wersję.


IP: Zapisane

Asir

****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 718


God Killing Spear

Zobacz profil
« Odpowiedz #472 : 05 Lutego 2008, 20:35:11 »
Dla mnie jet lepszy krwawy cyklop niż ten 2  bo jak walnie przeciwnika to zmniejsza jego morale o -3


IP: Zapisane
Fan anime Bleach.
Niedziel

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 518


Założyciel Forumowej Mafii na Tawernie.

Zobacz profil
« Odpowiedz #473 : 05 Lutego 2008, 20:36:29 »
Widzę że nie możemy dojść do ładu więc gadamy o jakich jednostkach chcemy. To ja się wypowiem na temat myśliwego i druida. No to tak mistyczny łucznik jest znacznie lepszy ponieważ :Może i strzela tylko raz ale ignoruje 50% obrony a to jest dużo a nie wspąmne o tym że nie ponosi żadnych kar za zasięg i dodatkowa może przesunąc jednostkę o jedno pole w tył a wolnym przeciwnikom może to namieszać szyki. A co do druida u mnie wybór prosty wielki druid i jego super czary miodzio. To może poruszę temat czartów. Według mnie czarci pomiot jest beznadziejny nie ma czarów a czarci lord ma całkiem niezłe czary.A co wy o tym myślicie?


IP: Zapisane


Cytat: Revold
Revold: Do M0D_ELITE: Nie hejtuj Niedziela. Poznalabys Go wiecej to bys wiedziala ze to porzadny gosc jest

Cytat: Fast
Fast: Niedziel miał rację ;_______;
agrael212

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 30


Zobacz profil
« Odpowiedz #474 : 06 Lutego 2008, 12:10:48 »
Masz racje. Nieraz grad meteorytów mi dupsko uratował :P
A ja wypowiem sie na temat dżinów. Dżin Sułtański rzuca losowy czar na wrogą istotę lub na sojuszniczą. Ale Wizjoner potrafi rzucić na wroga ujemną ilość szczęścia.
Wrogi Tytan miał -3 szczęścia rzuciłem na niego dżinem koło fortuny i miał -5 szczęścia.  ;D
Koleś przegrał bo jego najmocniejsza jednostka miała straszliwego pecha. :P


IP: Zapisane
Cień jest najlepszym sprzymierzeńcem.Kto nie jest przyjacielem jest wrogiem.
kluseczka

*****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Wiadomości: 878


Zobacz profil
« Odpowiedz #475 : 06 Lutego 2008, 13:50:25 »
D'accord- ja też preferuję Wizjonera. Po kampanii Arantira zaczynam doceniać wartość morale i szczęścia. A propos jednostek Akademii- powiedzcie mi, moi drodzy czy bardziej sie opłaca titan czy storm lord?


IP: Zapisane
The universe speaks in many languages, but only one voice.
Feńx

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 125


Zobacz profil
« Odpowiedz #476 : 06 Lutego 2008, 14:00:54 »
Ta burza ktorą robi alternatywny jest bardzo cienka więc zwykły jest lepszy.


IP: Zapisane
Jak ktoś gra w set3 to niech pisze w wiadomosci prywatnej
Niedziel

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 518


Założyciel Forumowej Mafii na Tawernie.

Zobacz profil
« Odpowiedz #477 : 06 Lutego 2008, 16:00:41 »
Ja też popieram że tytek jest lepszy ;D Od dłuższego czasu męczy mnie pytanie.
Runiczny patryjarcha czy strażnik run. Pomoże mi ktoś??


IP: Zapisane


Cytat: Revold
Revold: Do M0D_ELITE: Nie hejtuj Niedziela. Poznalabys Go wiecej to bys wiedziala ze to porzadny gosc jest

Cytat: Fast
Fast: Niedziel miał rację ;_______;
REborN

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 42


Zobacz profil
« Odpowiedz #478 : 06 Lutego 2008, 16:36:51 »
to zależy;
mała mapa=alternatywa(ale z kolei na małych mapach nie starczy surowców na ten poziom...)
duża mapa=patriarcha
konkluzja=patriarcha użyteczniejszy


IP: Zapisane
Jak coś wymyślę to wstawię:)
Loczek
King Loczdorah

*

Punkty uznania(?): 23
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 845


It's Seriously Christmas

Zobacz profil
« Odpowiedz #479 : 06 Lutego 2008, 17:21:01 »
zależy jak chcesz to rozegrać ja gram z kuzynem to on bierze 2 wersje kapłanów run ponieważ są lepsi


IP: Zapisane
Strony: 1 ... 29 30 31 [32] 33 34 35 ... 70    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.085 sekund z 22 zapytaniami.
                              Do góry