Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Ścieżka dźwiękowa H3 problem (Czytany 1477 razy)
Mantykor

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 435


Zobacz profil
« : 27 Sierpnia 2010, 16:48:07 »
Witam, mam pilne pytanie czy da się jakoś usunąć te efekty dźwiękowe które włączają się np. przy zamianie tury? Strasznie przedłużają grę i są za głośne dla soundtracka który podstawiłem zamiast standardowego.

Wiadomość doklejona: 27 Sierpnia 2010, 21:22:12
To nie jest wczytywanie.

Jeśli wyłączy się muzykę całkowicie to tury będą szybko przeskakiwać.

Ale ja chcę żeby muzyka poza tym była. Wie ktoś może gdzie jest ten plik co odpowiada za tą muzyczkę? Wystarczyłoby coś usunąć ale nie wiem gdzie to jest.


« Ostatnia zmiana: 27 Sierpnia 2010, 21:22:12 wysłane przez Cepek » IP: Zapisane
Cepek
Tamer spamer soul

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 399


Moja psina

Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 27 Sierpnia 2010, 21:21:52 »
To wyłącz tylko efekty, muzyka nadal będzie ale tego dźwięku przy rozpoczęciu tury i wszystkich innych efektów już nie :P


IP: Zapisane
Life is short ,so play Heroes of Might and Magic or die.




Mantykor

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 435


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 28 Sierpnia 2010, 00:17:02 »
Dzięki wielkie, hah, jakie proste rozwiązanie. I tak nie miałem za bardzo zamiaru słuchać postękiwań zombie i innych takich... No to super :)

EDIT: Odnośnie problemu ze spowalnianiem lub nie odtwarzaniem niektórych podmienionych ścieżek audio w grze. Udało mi się naprawić ten problem, trzeba po prostu uważać żeby zgadzały się z grą parametry takie jak częstotliwość próbkowania audio itp. na przykład w moim przypadku nie działające utwory miały tą częstotliwość ustawioną na 44.1 podczas gdy reszta, działająca dobrze była na 48.

Temat do zamknięcia.


« Ostatnia zmiana: 28 Sierpnia 2010, 15:27:41 wysłane przez Mantykor » IP: Zapisane
Strony: [1]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.021 sekund z 18 zapytaniami.
                              Do góry