Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Nowe kampanie w Heroes Chronicles. Apel. (Czytany 2089 razy)
Hnbl

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 17

Zobacz profil
« : 24 Września 2010, 14:21:28 »
 Jak dobrze wiadomo, Heroes Chronicles składa się z 8 części, w Polsce zostały wydane jedynie 4, a szkoda bo historia przez to została nie dokończona. Czy ktoś posiada jakieś informacje czy CD Projekt ma zamiar wydać brakujące części ? Może gdyby redakcja wystosowała stosowny apel doczekalibyśmy się uzupełnienia. Jako grupa fanów mamy na pewno większą siłę przebicia niż jako pojedyncze jednostki. Uwzględniając jeszcze fakt, że sami twórcy H VI nawiązali współpracę z redakcją taki apel mógłby przynieść zamierzony skutek.


IP: Zapisane
Hnbl

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 17

Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 24 Września 2010, 15:52:20 »
 Ja wiem, że po angielsku można ściągnąć z internetu. Tyle, że wersje zamieszczone w sieci wieszają się, zacinają, wyskakują jakieś dziwne błędy. Zastanawiam się czy polski dystrybutor nie w planach wydania brakujących części. Fakt, pomyliłem się, to nie CD Projekt jest odpowiedzialne za Heroes Chronicles a Cenega. Pytanie pozostaje jednak takie same. Czy są jakieś informacje o planowanym wydaniu tych ostatnich brakujących części z sagi HOM&M na rynku polskim ?


IP: Zapisane
Belegor
Mistrz oryginalnych pomysłów

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2 445


Bestiarysta z zamiłowania

Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 24 Września 2010, 15:57:45 »
Przykro mi, ale nie. Czemu? Bo HoMM III przestał być wydawany, ledwo teraz czwórke można kupić. Nie ekonomicznie jest spolszczyć pozoztałe części bo nie ma na nie popytu. Gdyby trójka nanowo była rozpowszechniana byłoby inaczej.


IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"

Laxx
Tawerniana Diablica

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1 426


Posiadaczka Piekielnej Patelni

Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 24 Września 2010, 19:52:36 »
Zamykam. Pomysł niestety nie przejdzie. Tym bardziej, że wszyscy czekają na VI. O starej III pamiętają tylko starsi gracze.


IP: Zapisane
Strony: [1]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.055 sekund z 18 zapytaniami.
                              Do góry