Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Czy da się grać w heroesa III przez internet? (Czytany 1512 razy)
Loynis
Użytkownik jest na liście obserwowanych Obserwowany
*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 16

Zobacz profil
« : 30 Stycznia 2011, 21:09:01 »
Czy da się grać w heroesa III przez internet?

Jeśli tak,to dacie linka?


IP: Zapisane
hamlet

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 257


Przytulacz niedźwiedzi

Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 30 Stycznia 2011, 23:05:28 »
 :upadl:
Loynis, ilość tematów, które zakładasz dziennie powoli zbliża się do tysiąca. Spamujesz ile wlezie. Jak widać tacy zapracowani ludzie jak ty, czasami mogą się nie zorientować, że rzeczywiście da grać się w H3 przez internet.

http://www.heroes3.eu/samouczek
Naprawdę jesteś świetny. Już niedługo przegonisz większość kabaretów w Polsce. Nie wiem czy to bezpieczne dawać ci linka, ale zaryzykuję. Nawiasem mówiąc powinni wpisać cię do Księgi Rekordów Guinessa w tabelce: najbardziej spostrzegawczy człowiek na Ziemi.

PS: Jeżeli nie rozumiesz jakiegokolwiek zdania z powyższej wypowiedzi, załóż dwadzieścia tematów, w których zapytasz się o co mi chodziło.


Nie no nie mogę no...  :haha:  Za ten temat powinienem dać punkt uznania, bo rozwaliłeś mnie tym.


« Ostatnia zmiana: 30 Stycznia 2011, 23:08:57 wysłane przez hamlet » IP: Zapisane
Narody, narody! Po diabła narody
Stojące na drodze do szczęścia i zgody?
Historia nam daje dobitne dowody:
Pragniecie pokoju? - Usuńcie przeszkody -
Narody, narody, narody!
Calvin Candie
Candieland Owner

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 186


Open up your lovin` arms.

Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 31 Stycznia 2011, 07:51:23 »
Heh, ja dodam tylko że ja z hamletem odkryliśmy zaginiony skarb templariuszy grając w h3 przez neta ;D


IP: Zapisane
Strony: [1]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.048 sekund z 17 zapytaniami.
                              Do góry