Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Ankieta
Pytanie: Czy kupił byś nowy dodatek do HMM3 wydany w najbliższym czasie?  
Tak
Nie
Zależy od ceny
Nie wiem

Strony: [1]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Nowy dodatek do H3 (Czytany 2774 razy)
Weneda

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 18


Gardzi nekromantami

Zobacz profil
« : 27 Kwietnia 2011, 14:13:30 »
Ankietę zakładam ze względu na spór (?) powstały w innym temacie. Jestem bardzo ciekaw wyniku.  :)


IP: Zapisane
Adaskop

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 147


Abraham.

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #1 : 27 Kwietnia 2011, 15:54:06 »
Założenie na stronie dla fanów hirołsów takiej ankiety mija się z celem, aczkolwiek ciekawe jestem wyniku. Aczkolwiek to, że kliknie tu 50 osób że kupi to nic nie znaczy, gdyż jest to strona dla fanów. Cytując Hamleta, który ujął sprawę krótki a bezpłędnie:
Cytuj
Chodzi o to, że skoro połowa (jeśli nie więcej) graczy jest tradycjonalistami i nie kupiliby/ściągneliby dodatku to po co go tworzyć?
No a poza tym: dziesięć lat minęło od wydania gry. Żadne poważne studio nie zajęłoby się tym, a fani, chociaż zdolni jak cholera nie zastąpiliby profesjonalistów. Widać to na przykładzie HotA. Nikomu się nie chce robić i praca stoi w miejscu.



« Ostatnia zmiana: 27 Kwietnia 2011, 15:57:09 wysłane przez Adaskop » IP: Zapisane

kostuch

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 69

Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 03 Maja 2011, 09:27:11 »
Ja też jestem ciekawy wyniku ^^.
Ale istnieje tez taka kwestia że ktoś zagłosuje na tak a dodatku i tak nie kupi.Ale także spora część (według mnie) taki dodatek by kupiła gdyby nie był najdroższy oczywiście :p


IP: Zapisane
Nekro_L

******

Punkty uznania(?): -1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 476


Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 03 Maja 2011, 09:46:42 »
Ankieta jest bezsensu. Wiadomo jaki będzie wynik, jeśli zakłada się ją na stronie dla fanów Heroes.


IP: Zapisane
hamlet

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 257


Przytulacz niedźwiedzi

Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : 03 Maja 2011, 11:21:00 »
Myślę, że to wcale nie jest takie oczywiste. Co prawda wielu napalonych od razu poleciałoby kupować/ściągać, ale i tak trzy czwrte graczy pewnie machnęłoby ręką.
Ja sam też jestem na "nie", ale ponieważ również uważam ankietę, za trochę bez sensu, to nie zagłosuję.

PS. Temat i tak pewnie wyląduje w koszu, jak tylko zjawi się Martin.


« Ostatnia zmiana: 03 Maja 2011, 11:23:21 wysłane przez hamlet » IP: Zapisane
Narody, narody! Po diabła narody
Stojące na drodze do szczęścia i zgody?
Historia nam daje dobitne dowody:
Pragniecie pokoju? - Usuńcie przeszkody -
Narody, narody, narody!
kostuch

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 69

Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : 03 Maja 2011, 18:59:14 »

Ankieta jest bezsensu. Wiadomo jaki będzie wynik, jeśli zakłada się ją na stronie dla fanów Heroes.

Hmm a jak myślisz czy ktoś kto nie jest fanem heroesów kupiłby?O kim tu mówimy? Więc gdzie według ciebie powinna być ta ankieta? wśród moherów? Twój post też jest bezsensowny :P


IP: Zapisane
Nekro_L

******

Punkty uznania(?): -1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 476


Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : 04 Maja 2011, 18:14:13 »
Wybacz, ale sam nie wiesz co mówisz :)
Jeszcze nie dawno sprzeczałeś się, że twórcy powinni wydać dodatek, a teraz twierdzisz, że kupią go tylko fani hirołsów. W ten sposób zaprzeczasz sam sobie, wiadomo, że twórcy na dodatku, który ma być przeznaczony tylko dla fanów zarobią marne grosze, więc go na pewno nie wydadzą.
A ankieta jest bezsensu, bo została założona na stronie poświęconej Heroes, więc prawdopodobnie każdy zagorzały fan zagłosuje na "tak". Więc jeśli chcemy poznać naprawdę liczbę ludzi która by kupiła nowy dodatek to powinno się taką ankietę założyć na jakiejś stronie "nie o hirołsach".
Dlatego i dyskusję o nowym dodatku, i ankietę uważam, że są bezsensu :)


IP: Zapisane
Adaskop

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 147


Abraham.

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #7 : 04 Maja 2011, 21:20:55 »

Ankieta jest bezsensu. Wiadomo jaki będzie wynik, jeśli zakłada się ją na stronie dla fanów Heroes.

Hmm a jak myślisz czy ktoś kto nie jest fanem heroesów kupiłby?O kim tu mówimy? Więc gdzie według ciebie powinna być ta ankieta? wśród moherów? Twój post też jest bezsensowny :P

Ależ to twój jest bezsensowny, a pana o wdzięcznym nicku Nekro_L jak najbardziej sensowny. Otóz jakbyś zrobił sondaż wsród fanatyków/działaczy parti xxx na jaką partię oddadzą głos w następnych wyborach wynik chyba byłby oczywisty. Takie ankiety powinno się zrobić raczej na stronach o ogólnie pojmowanych grach wtedy wynik choć odrobinę byłby bliski realnemu.


IP: Zapisane

Strony: [1]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.062 sekund z 21 zapytaniami.
                              Do góry