Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Ankieta
Pytanie: Czy wziąłbyś udział w unikalnej, trójfrakcyjnej, III Edycji Hellscreamowej?
HELLS YEAH! - 13 (37.1%)
Czemu nie, można spróbować. - 14 (40%)
Nie, lepiej grajmy normalnie (...picza!) - 2 (5.7%)
W ogóle nie zamierzam grać, Hells to wredny MG - 6 (17.1%)
Głosów w sumie: 35

Strony: 1 ... 64 65 66 [67] 68 69 70 ... 80    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Forumowa Mafia- Zasady, Zgłoszenia, Pytania (Czytany 216172 razy)
Niedziel

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 518


Założyciel Forumowej Mafii na Tawernie.

Zobacz profil
« Odpowiedz #990 : 08 Czerwca 2014, 22:56:18 »
No dobra, żyłem cały czas w przekonaniu, że rozmowa o tej edycji zaczęła się od posta Reva z 19 maja. Zapomniałem, że pierwsza wzmianka była już w lutym, dlatego nawet nie cofałem się do tych postów bo myślałem, że posty sprzed kilku miesięcy odnosiły się do poprzedniej edycji.
Więc przepraszam i cofam moją poprzednią propozycję i pytanie.


IP: Zapisane


Cytat: Revold
Revold: Do M0D_ELITE: Nie hejtuj Niedziela. Poznalabys Go wiecej to bys wiedziala ze to porzadny gosc jest

Cytat: Fast
Fast: Niedziel miał rację ;_______;
DiamondLady

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1


Zobacz profil
« Odpowiedz #991 : 09 Czerwca 2014, 10:55:11 »
Zgłaszam się, Tym razem mam mocną przestrogę od Revolda zebym była dużo aktywniejsza bo czasu i tak mam dużo ;D Zobaczymy jak mi to wyjdzie ;D


IP: Zapisane
Revold
Main Programmer

**

Punkty uznania(?): 6
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 162


One of The Indoctrination Theory's founder

Zobacz profil
« Odpowiedz #992 : 10 Czerwca 2014, 15:54:15 »
Witajcie! :)
Zdecydowaną większością "wygrał" termin 23 czerwca, czyli za niecałe 2 tygodnie. Co do ról, tu już była większa rozbieżność, ale koniec końców, większość była za systemem standardowym, czyli ilość ról uzależniona od liczby zgłoszeń. Zatem tak też się stanie.
@Niedziel
No to już wiemy skąd wzięło się to małe "niedopatrzenie" odnośnie avatarów i nicków. Po prostu myślałeś, że mój post z maja był pierwszym odnośnie kolejnej FM ;]
Cytuj
1. Czy grono mafijne może podać między sobą swoje prawdziwe nicki? Wiem, że będzie to strasznie ciężko zweryfikować, bo są inne formy kontaktu poza forum mafijnym.
Tak, mafiozi będą znali swoje prawdziwe tożsamości.
Cytuj
2. Jak w ogóle zapatrujecie się na kwestię anty-mafii w tej konkretnej edycji, która rozgrywana będzie na osobnym forum?
Tak jak już Ireth wspomniała - brak AM w aktualnej Edycji.

A co do ukrycia aktywności na forum- tak, miałem to wprowadzić. Na forum zewnętrznym powiedziałbym, że to wręcz obowiązek.


P.S> Zatem na zapisy macie czas do 22 czerwca (niedziela) do godz. 24:00. Zachęcam, zachęcam (również gości ;]).
Jeśli byłyby jeszcze jakieś propozycje/wątpliwości, śmiało pytać ;)


IP: Zapisane
Piszę poprawnie po polsku

Pomogłem w temacie? Chcesz się odwdzięczyć? Przyznaj punkt uznania! Link

Niedziel

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 518


Założyciel Forumowej Mafii na Tawernie.

Zobacz profil
« Odpowiedz #993 : 10 Czerwca 2014, 19:25:01 »
Kolejna wiadomość od Tomusa:

Cytat: Tomus
Prośba o jeszcze jedno przekazanie na forume tawerny:

Takie dwie małe innowacje mam do zaoferowania, żeby było wam się łatwiej przyzwyczaić, gdy zaproponuję edycję łączoną dla Tawerny i moich wychowanków z Ligamistrzów.com
Moje propozycje:
1. Czy mafia może pisać opisy mordów (mordów mafii w sensie)? Jest to lepsze, niż MG piszący. Raz, że mafia ma dodatkowy instrument do ingerencji w to, co się dzieje w mieście, a dwa, że opisu nie pisze wszystkoogarniający MG.
2. Testamenty przedśmiertne. Wprowadziliśmy je ostatnio na pf.com oraz lm.com i zdaje to egzamin. Testament raz dziennie wysyłany do MG, w chwili śmierci publikowany przez Mistrza Gry.


Wielkie dzięki, Wielki Niedzielu! I Gratuluję Wielkiej Decimy!

Edit. Jeżeli dobrze zrozumiałem, to chyba pierwsze pytanie jest zbędne w sumie, prawda? Bo czy graliśmy kiedyś z mafią niepiszącą dla siebie opisów? Pomijam edycję którąś tam, w której to ja pisałem dla mafii opisy, bo Im się nie chciało.



IP: Zapisane


Cytat: Revold
Revold: Do M0D_ELITE: Nie hejtuj Niedziela. Poznalabys Go wiecej to bys wiedziala ze to porzadny gosc jest

Cytat: Fast
Fast: Niedziel miał rację ;_______;
J'Bergo

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 196


Без счастья жизнь это мука

Zobacz profil
« Odpowiedz #994 : 10 Czerwca 2014, 21:02:20 »
Co, to będzie za zewnętrzne forum? Czy też może takowe wybrano już dawno, a J'Bergo się zwyczajnie nie orientuje? Bądź również takowego jeszcze nie wybrano i moje pytania są bezpodstawne?  :-/


IP: Zapisane
Klikanie w J'Bergo na SB nic nie da  ;>
Sojlex
Drugi Andrzej

*

Punkty uznania(?): 13
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 659


Swego czasu Last Pączek Standing

Zobacz profil
« Odpowiedz #995 : 10 Czerwca 2014, 21:47:38 »
Znając życie będzie to takie forum, jak sobie zazwyczaj zakłada mafia tudzież antymafia. Ale niech mnie Revold poprawi, jesli się mylę.


IP: Zapisane
Revold
Main Programmer

**

Punkty uznania(?): 6
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 162


One of The Indoctrination Theory's founder

Zobacz profil
« Odpowiedz #996 : 11 Czerwca 2014, 11:45:51 »
Hey Tomus, dobrze widzieć, że się angażujesz ;]
Cytuj
1. Czy mafia może pisać opisy mordów (mordów mafii w sensie)? Jest to lepsze, niż MG piszący. Raz, że mafia ma dodatkowy instrument do ingerencji w to, co się dzieje w mieście, a dwa, że opisu nie pisze wszystkoogarniający MG.
Tak jak już Niedziel wspomniał u nas zawsze mafia pisała sama opisy mordów (o ile były obecne historyjki). Także z tym nie ma problemu... ale nie w tej Edycji ;] "Tutejsze" miasto zbyt wielką wagę przykłada do opisów mordów i już niejednokrotnie wkopało się w maliny przez ich nadmierną interpretację. Naturalnie, to już "wina" miasta, jednakże miasto będzie miało i tak utrudnioną sytuację, zważając na fakt, że to nasza pierwsza wyprawa na zewnętrzne forum. Nie chciałbym dodatkowo obciążać miasta opisami mordów, do których (z braku lepszych tropów) zbyt wiele osób przyciągnęłoby swą uwagę. Poza tym chciałbym zobaczyć jak sobie poradzimy z samym handicapem zewnętrznego forum. Bez dodatkowych utrudnień. Dlatego w tej Edycji będzie obowiązywało absolutne zero historyjek. Również tych popularnych, wstępnych opisujących postać jak i opisów mordów/linczów.
Cytuj
2. Testamenty przedśmiertne. Wprowadziliśmy je ostatnio na pf.com oraz lm.com i zdaje to egzamin. Testament raz dziennie wysyłany do MG, w chwili śmierci publikowany przez Mistrza Gry.
Tak, to jest dobry pomysł, ale uważam, że to jeszcze nieco za wczas dla Tawerny. Poniekąd wymusza to większą aktywność, a uwierz mi, nie każdy jest aż tak aktywny jak ja czy Ty, tutaj dużo osób poświęca tylko przysłowiowe 15 minut na szybkie ogarnięcie tematu i wysłanie głosu/podpięcie się pod czyjąś opinię. Gdyby jeszcze do tego mieli codziennie spisywać swoje pośmiertne myśli... Obawiam się, że nic by z tego nie wyszło. W większości przypadków albo nie dostalibyśmy praktycznie żadnego testamentu (lub nieaktualny) albo coś w stylu: "Nie miałem roli, podejrzewam x, y, z. 3majcie się tam i wygrajcie to." Nie twierdzę, że nigdy tego nie wypróbujemy; ba, pewnie szybciej niż myślę, ale na pewno nie w pierwszej Edycji poza ramami tej strony. Nie chcę jeszcze bardziej utrudniać im życia, żeby się nie zrazili do takiej formy gry. Poza tym niektórzy, w okresie kiedy zaczynamy, mają sesje i dodatkowy ciężar w postaci skrobania swoich ostatecznych myśli przed śmiercią na pewno by im w aktywnej grze nie pomógł ;] Może następnym razem 8)

Cytat: J'bergo
Co, to będzie za zewnętrzne forum?
Tak jak Sojlex wspomniał coś w stylu forum jakie jest zakładane dla mafii/anty-mafii. Z tym, że jedno na wszystkie kolejne Edycje poza Tawerną (wraz z sub-forum dla mafii) ;)


IP: Zapisane
Piszę poprawnie po polsku

Pomogłem w temacie? Chcesz się odwdzięczyć? Przyznaj punkt uznania! Link

Sojlex
Drugi Andrzej

*

Punkty uznania(?): 13
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 659


Swego czasu Last Pączek Standing

Zobacz profil
« Odpowiedz #997 : 12 Czerwca 2014, 21:13:05 »
Hmm a teraz mam pytanie z innej beczki, a nawet kilka.
1. Skoro będzie jedno forum, na wiele edycji, to każda osobna generacja mafii, będzie miała swój osobny dział, z ograniczeniem na czas gry?
2. Jak się będzie mieć sprawa na tawernie? Jeden temat, z listą i podsumowaniami od Ciebie i innych, czy masz jakąś inną wizję?

A dla tych, którym brak będzie historyjek, polecam ten temat.


« Ostatnia zmiana: 13 Czerwca 2014, 16:47:34 wysłane przez Sojlex » IP: Zapisane
Sonic

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1


Zobacz profil
« Odpowiedz #998 : 13 Czerwca 2014, 10:08:19 »
Disconnected ma jakieś problemy z logowaniem czy coś takiego ? chyba :P i prosi o dopisanie go do listy.


IP: Zapisane
Loczek
King Loczdorah

*

Punkty uznania(?): 23
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 845


It's Seriously Christmas

Zobacz profil
« Odpowiedz #999 : 13 Czerwca 2014, 17:36:35 »
@Sonic jak coś zapytaj go to mu wsadzę nowe hasło i zaloguje się poprawnie, potem zmieni sobie hasło na swoje nowe.


IP: Zapisane
Revold
Main Programmer

**

Punkty uznania(?): 6
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 162


One of The Indoctrination Theory's founder

Zobacz profil
« Odpowiedz #1000 : 13 Czerwca 2014, 18:48:51 »
Cytuj
1. Skoro będzie jedno forum, na wiele edycji, to każda osobna generacja mafii, będzie miała swój osobny dział, z ograniczeniem na czas gry?
Yep.

Cytuj
2. Jak się będzie mieć sprawa na tawernie? Jeden temat, z listą i podsumowaniami od Ciebie i innych, czy masz jakąś inną wizję?
Tak, jeden temat z Regulaminem, listą graczy (uzupełnianą na bieżąco informacjami o śmierci danych osób) oraz harmonogramem. Temat pozostanie zamknięty do czasu zakończenia Edycji, wtedy go otworzę i będzie czas na wrzucanie tutaj Podsumowań. Dobrze by było gdyby te wartościowsze znalazły się zarówno na Tawernie jak i na zewnętrznym forum.


IP: Zapisane
Piszę poprawnie po polsku

Pomogłem w temacie? Chcesz się odwdzięczyć? Przyznaj punkt uznania! Link

Sojlex
Drugi Andrzej

*

Punkty uznania(?): 13
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 659


Swego czasu Last Pączek Standing

Zobacz profil
« Odpowiedz #1001 : 13 Czerwca 2014, 19:08:51 »
Stąd rodzi się kolejne pytanie - userzy Ci sami by byli co edycję? Czy co rundę nowe nicki? Bo jakby zostawały to anonimowa byłaby raptem pierwsza edycja.


IP: Zapisane
Revold
Main Programmer

**

Punkty uznania(?): 6
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 162


One of The Indoctrination Theory's founder

Zobacz profil
« Odpowiedz #1002 : 14 Czerwca 2014, 07:17:24 »
Naturalnie co Edycję nowe nicki.


IP: Zapisane
Piszę poprawnie po polsku

Pomogłem w temacie? Chcesz się odwdzięczyć? Przyznaj punkt uznania! Link

Sonic

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1


Zobacz profil
« Odpowiedz #1003 : 15 Czerwca 2014, 22:01:51 »
Loczek to dobra zmień mu hasło i mi wyślij. Może pomoże :P


IP: Zapisane
Loczek
King Loczdorah

*

Punkty uznania(?): 23
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 845


It's Seriously Christmas

Zobacz profil
« Odpowiedz #1004 : 16 Czerwca 2014, 17:24:21 »
@Sonic na PW dostałeś nowe hasło, niech się spróbuje zalogować Disco.


IP: Zapisane
Strony: 1 ... 64 65 66 [67] 68 69 70 ... 80    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.039 sekund z 22 zapytaniami.
                              Do góry