Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 4 5 6 [7] 8 9 10 ... 18    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Forumowa Mafia- Edycja XIX (Czytany 55978 razy)
Loczek
King Loczdorah

*

Punkty uznania(?): 23
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 845


It's Seriously Christmas

Zobacz profil
« Odpowiedz #90 : 16 Września 2013, 17:33:40 »
Jako że wczoraj nie uznano mojego głosu( bo Cahna dała nienormalną porę linczu) dziś ponawiam mój głos bo nie ma sensu bawić się w szukanie. Hadi i tak polecisz więc szukaj obrońców albo ułatw sobie i nam rozgrywkę i strzel samobója. It's simple task :)
I pamiętaj jedno "siostruniu" kto mieczem wojuje od miecza ginie. Dla świętego spokoju ić wzniecać oczyszczające ognie w średniowieczu ;>

I do samego MG- proszę napraw Regulamin i pory linczów bo to że tak powiem czasami mieszadło. Wczoraj- Niedziela i lincz o 20?! Przecie to dzieci idą spać o tej porze bo dawno po Wieczorynce. Po punktach karnych widzisz że każdy ładuje głosa w przedziale od 20-21:25(jak zawsze było że lincz 21:30).


IP: Zapisane
rtx

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 223


Mów mi Jachu.

Zobacz profil
« Odpowiedz #91 : 16 Września 2013, 17:40:54 »
Proponuję wyeliminować cichaczy, ale prawdopodobnie zmienie zdanie po testamencie reva.



IP: Zapisane
Hellscream
Orczilla

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Wiadomości: 1 125


One, Two, Hellscream's coming for you...

Zobacz profil
« Odpowiedz #92 : 16 Września 2013, 17:45:14 »
Rtx nie pokazuj jak być chorągiewką na wietrze. :P

My dzisiaj oddajemy głos na Kocicę lub Hadriana, gdyż jedno z nich musi być winne, nie powiemy jednak na kogo, bo się podepną. ;c


IP: Zapisane
Fenir
Lupus Hellsus

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 182


Zobacz profil
« Odpowiedz #93 : 16 Września 2013, 17:47:55 »
Hadriana bo mnie napastuje ;_;



IP: Zapisane
Ptakuba
Sołtys Anduiny

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 533


Multikonto Martina

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #94 : 16 Września 2013, 18:12:32 »
Zaś co do innych graczy... Ptakuba zwrócił moją uwagę. Pisał, że zagłosuje na Hadriana, a zagłosował na Ikke. Niby przypadek, ale gdyby zrobił tak, jak mówił, to Hadrian padłby w linczu bez żadnych remisów... Dowód to oczywiście żaden ale wypada się przyjrzeć.

Po prawdzie, również zwróciłem swoją uwagę. Nie wiem czemu Mistrzyni Gry popełniła taki błąd, ale no zdarza się, sam gdzie indziej przecie miszczuję, więc cóż, nic takiego się nie stało - Ikee był dla mnie w następnej kolejności.

Testament Ikee zresztą dał mi do myślenia na temat chorągiewkowania Niebieskiookiego. Ale sam będę konsekwentny i twierdzę, że Hadrian to troll. Tak samo jak zresztą poza grą : D


IP: Zapisane
Wioska Anduina - moja piaskownica. Zapraszam wszystkich.

"My tutaj jedziemy na zgryzocie, problemach z dzieciństwa i pasywnej agresji."
Hellscream, 10 czerwca 2015
Cebulak
(Hadrian)

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 062


Uzależniony od niebieskiego

Zobacz profil
« Odpowiedz #95 : 16 Września 2013, 18:38:20 »
Nie zamierzam przez was nie grac w następnej rozgrywce (w sumie była by to kara dla was, nie dla mnie, ale chętnie zagram w Piekielnokrzykowej edycji). Zmarnujcie na mnie lincz, ale ostrzegam jakie będzie miało to konsekwencje. Niech miasto cierpi za swoją głupotę.

Nikt nie wysłucha modłów Siostry Zefiryny. Biedne miasto...


IP: Zapisane
Cytuj
Cahan: Hadrian się ucieszy, a jeśli ktoś nie będzie chciał grać, to będzie znaczyło, że go nie lubi. A przecież Hadriana wszyscy lubią, więc wszyscy zagrają. Plan idealny  8)
Calvin Candie
Candieland Owner

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 186


Open up your lovin` arms.

Zobacz profil
« Odpowiedz #96 : 16 Września 2013, 18:55:07 »
Chyba tylko ostatni idiota Mafiozo prosiłby o lincz. Albo po prostu nie chce mu się grac. Albo po prostu jest mafiozą, ale jest już spalony.

W każdym razie, Hadiego nie linczuję i głosuję na Kocicę- gry nie widzę żadnej, dlatego stosy zapłoną.

Revold skasowany- więc mafia gra dla wygranej, albo po prostu nie chce skończyć gry po 10 stronach tematu :P. Co by się w sumie zgadzało co do wybranej przeze mnie linczowanej.


IP: Zapisane
Sonic

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1


Zobacz profil
« Odpowiedz #97 : 16 Września 2013, 19:04:40 »
ANALIZA LINCZÓW:
FM (Andre, Ptakuba, Ikee)
Waverley (FM, Niebieskooki Smok)
Hadrian (Kocica, Fast, Hellscream)
Ikee (Fairytail)
Kocica (Fenir, Sonic)
Nnoitra (DL)
DL (Loczek)
Ptakuba (RTX)
Niebieskooki Smok (Revold)
Na FM i Hadriana głosuje pewna grupka osób.
FM (Andre, Ptakuba, Ikee)
Hadrian (Kocica, Fast, Hellscream)
Ginie FM.
Szansa że mafia zrobiła taki błąd i głosowała na FMa lub Hadriana jest niewielka. Oboje mogli odpaść i mafia byłaby na świeczniku. Także wykluczam tą grupę osób.
W II grupie musi zatem kryć się mafiozo.
Waverley (FM, Niebieskooki Smok)
Czyli jest to Niebieskooki Smok. I na niego dzisiaj głosuje.
Tutaj pewnie ukryła się reszta mafii:
Ikee (Fairytail)
Kocica (Fenir, Sonic)
Nnoitra (DL)
DL (Loczek)
Ptakuba (RTX)
Niebieskooki Smok (Revold)

Lincz II:
Ikee (Niebieskooki Smok, RTX, Ptakuba)
Hadrian (Andre, Nnoitra, Fenir)
Kocica (Hellscream, Hadrian, Fast)
RTX (Sojlex)
W tym linczu warte jest zauważenuia, że Kocica nie oddała głosu a była zagrożona. Jaki mafiozo w takim momencie nie oddałby głosu?
Dlatego odrzuciłbym Hadriana\Kocicę i skupiłbym się na osobach, które na nich głsowały i ich podburzały.
Jednak popatrzcie kto zginął:
Ikee (Niebieskooki Smok, RTX, Ptakuba)
A raczej kto na niego głosował. O ile rtx i Ptakuba wydają mi się niewinni to ponownie widzimy nick Niebieskookiego.

Także dziś Niebieskooki potem się jeszcze pomyśli, ale jesteśmy na dobrym tropie :)


IP: Zapisane
Revold
Main Programmer

**

Punkty uznania(?): 6
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 162


One of The Indoctrination Theory's founder

Zobacz profil
« Odpowiedz #98 : 16 Września 2013, 19:32:13 »
TESTAMENT:
Witajcie!
Cóż, szkoda, że jestem zmuszony znów pisać Testament tak wcześnie. Mafia nie umie się bawić 8) A szkoda, a szkoda... Ale zacznijmy od początku.
Otóż, byłem detektywem. Przyznam, że kiedy otrzymałem tą rolę, początkowa radość szybko ustąpiła miejsca problemom. Przeczuwałem, że pewnie szybko zostanę zabity przez Mafię, szczególnie po poprzedniej Edycji. Musiałem więc znaleźć jakiś fortel. Wtedy właśnie wpadłem na pewien pomysł. Zacząłem wygadywać na SB i w mafijnym topic'u, że jeśli nie zginę w początkowych mordach, to dam Mafii spokój i nie bd przeprowadzał żadnych większych analiz. Przyznam, że byłoby mi to bardzo na rękę, gdyby się udało. Nie dość, że martwy bym nie był, to miałbym kilka dodatkowych sprawdzeń, które, jak dobrze wiemy, są na wagę złota. Cóż, nie udało się. Ale chociaż miałem jedno sprawdzenie...
PTAKUBA
Tak, Ptakuba jest Pączkiem (Opryszkiem) albo jest w Mafii. Jako, że szansa na to, że jest Opryszkiem jest niewielka, Ptaku zapewne jest w Mafii. Do odstrzału 8)
Kto dalej?

Lincz nr 1:
FM (Andre, Ptakuba, Ikee)
Waverley (FM, Niebieskooki Smok)
Hadrian (Kocica, Fast, Hellscream)
Ikee (Fairytail)
Kocica (Fenir, Sonic)
Nnoitra (DL)
DL (Loczek)
Ptakuba (RTX)
Niebieskooki Smok (Revold)

Lincz nr 2:
Ikee (Niebieskooki Smok, RTX, Ptakuba)
Hadrian (Andre, Nnoitra, Fenir)
Kocica (Hellscream, Hadrian, Fast)
RTX (Sojlex)

Nie ma co za dużo myśleć. Kocica do odstrzału. Zremisowała z Hadim podczas II linczu. Wątpię, żeby oboje byli winni, głosy w takim wypadku aż tak by się nie rozłożyły. Obstawiam 2x niewinność albo 1x winny i 1x niewinny. Bardziej prawdopodobna wydaje mi się ta 2-ga opcja, szczególnie, że za nią przemawiają lincze. Spośród tych dwóch osób, skłaniałbym się bardziej do winy Kocicy niż Hadiego (poza tym, Hadi musi przeżyć 8)). Tradycyjna podpinka w I linczu i "miałkawe" posty + remis w II linczu + głos Hadiego na Nią w II linczu (częściowo oczyszcza Hadiego) + niewiele Miasto traci w przypadku ewentualnej pomyłki (bez urazy ;]). Poza tym, w tej grupie po prostu musi być ktoś z Mafii (no, powiedzmy na 80% ;]):
Hadrian (Kocica, Fast, Hellscream)
A największe na to szanse ma właśnie Kocica. Inna sprawa, że potencjalną winę Kocicy potwierdza... inny potencjalny Mafiozo! O tym zaraz.

No właśnie, zastanówmy się, kto jeszcze. Do dzisiejszego ranka, Testament skończyłby się gdzieś tutaj. Ale po przeanalizowaniu raz jeszcze postów wszystkich graczy oraz (a raczej przede wszystkim) ostatniego posta Sonica stwierdzam, że najprawdopodobniej wiem, kto jest 3 Mafiozą.
Tak, jest nim właśnie Sonic 8) Ten sam Sonic, który nie za dobrze gra jako Mafiozo i często się wydaje.
Jego ostatnia analiza (abstrahuję od faktu, że jak na Cb, to raczej słaba) jest straaasznie sztuczna. Co więcej, to nie jest nawet rzeczowa analiza. Z bliżej nieokreślonego powodu uniewinniasz 6 osób :niepewny: W dodatku, potencjalnych Mafiozów. Już nie wspominam tego, że to uniewinnienie nie miało najmniejszego sensu i jakichkolwiek podstaw. O ile od jakiegoś przeciętnego gracza być może bym się tego spodziewał, to na pewno nie od Cb, mon ami ;] Przestudiujmy Jego semi-analizę fragment po fragmencie (wszelkie podkreślenia by me):

Cytat: Sonic
FM (Andre, Ptakuba, Ikee)
Waverley (FM, Niebieskooki Smok)
Hadrian (Kocica, Fast, Hellscream)
Ikee (Fairytail)
Kocica (Fenir, Sonic)
Nnoitra (DL)
DL (Loczek)
Ptakuba (RTX)
Niebieskooki Smok (Revold)
Na FM i Hadriana głosuje pewna grupka osób.
FM (Andre, Ptakuba, Ikee)
Hadrian (Kocica, Fast, Hellscream)
Ginie FM.
Szansa że mafia zrobiła taki błąd i głosowała na FMa lub Hadriana jest niewielka. Oboje mogli odpaść i mafia byłaby na świeczniku. Także wykluczam tą grupę osób.
Ptakuba, Kocica...
Co Nasz Smoczek pisze dalej?
Dalej jeszcze bardziej się wkopuje (a raczej próbuje "wykopać" innych).

Cytat: Sonic
W II grupie musi zatem kryć się mafiozo.
Waverley (FM, Niebieskooki Smok)
Czyli jest to Niebieskooki Smok. I na niego dzisiaj głosuje.

Serio? :niepewny:

Cytat: Sonic
Tutaj pewnie ukryła się reszta mafii:
Ikee (Fairytail)
Kocica (Fenir, Sonic)
Nnoitra (DL)
DL (Loczek)
Ptakuba (RTX)
Niebieskooki Smok (Revold)
oo

Cytat: Sonic
Lincz II:
Ikee (Niebieskooki Smok, RTX, Ptakuba)
Hadrian (Andre, Nnoitra, Fenir)
Kocica (Hellscream, Hadrian, Fast)
RTX (Sojlex)
W tym linczu warte jest zauważenuia, że Kocica nie oddała głosu a była zagrożona. Jaki mafiozo w takim momencie nie oddałby głosu?
Może taki, który nie miał dostępu do Internetu? :rolleyes:

Cytat: Sonic
Dlatego odrzuciłbym Hadriana\Kocicę i skupiłbym się na osobach, które na nich głsowały i ich podburzały.
Hahah, u made my day 8)

Cytat: Sonic
Jednak popatrzcie kto zginął:
Ikee (Niebieskooki Smok, RTX, Ptakuba)
A raczej kto na niego głosował. O ile rtx i Ptakuba wydają mi się niewinni to ponownie widzimy nick Niebieskookiego.
Kolejne uniewinnienie Ptakuby i na koniec klasyczna próba odgrywania "tego dobrego":

Cytat: Sonic
Także dziś Niebieskooki potem się jeszcze pomyśli, ale jesteśmy na dobrym tropie :)

Możliwe, że Sonic ma po prostu zły dzień, ale IMHO dawno nie widziałem u Niego gorszej analizy, która dodatkowo, w magiczny sposób, uniewinnia potencjalnych Mafiozów. Poza tym Sonic lubi głosować na Mafiozów w początkowych linczach, co potwierdzałoby parę Kocica - Sonic.

Uważam, że dziś należy zabić Ptakubę (prawie pewny Mafiozo), następnie Kocicę (jakieś 85% szans), a następnie (jeśli oba tropy okażą się prawidłowe)- Sonica (jeśli zarówno Ptaku jak i Kocica winni- daję 95% na winę Sonica, jeśli któryś niewinny- 85%, jeśli oboje niewinni- 65%; podsumowując, i tak warte sprawdzenia).

Czy możemy wydedukować kto jeszcze? Tak naprawdę wszystko zależy od winy Sonica. Jednak, jako że jest to dobry gracz, zabiłbym Go dopiero po Ptakubie i Kocicy. Jeśli winny, to Jego pseudo-analiza nabiera zupełnie nowego znaczenia.

Nanieśmy pewną siatkę na oba lincze. Zaznaczmy potencjalnych winnych, odrzućmy osoby, które mogą w najbliższym czasie odpaść za karniaki (na takich póki co nie głosujemy! ;]) oraz Hadiego (już pisałem why).

FM (Andre, Ptakuba, Ikee)
Waverley (FM, Niebieskooki Smok)
Hadrian (Kocica, Fast, Hellscream)
Ikee (Fairytail)
Kocica (Fenir, Sonic)
Nnoitra (DL)
DL (Loczek)
Ptakuba (RTX)
Niebieskooki Smok (Revold)

Ładnie, co? ;)
Lincz nr 2 wygląda podobnie, nie bd go wklejał, żeby się nie pomieszało. Podsumuję tylko to wszystko i wstawię Wam listę potencjalnych celów po "Naszej Trójce".
W przypadku kiedy Sonic jest niewinny, nie patrzcie na tą listę!
Jeśli jednak mam rację i jest winny...
Oto lista, kolejność przypadkowa:
- Nnoitra
- Fast
- Sojlex
- Hells
- rtx
- Niebieskooki Smok
- Andre94nt
7 nicków. Nie jestem pewien, czy dziś lincz o 20:00 czy 21:00, więc nie mam czasu przedstawiać Wam analizy Ich wszystkich. Będziecie musieli mi zaufać, co do kolejności linczowania :P Krótko:
1. Andre94nt.
2. Nnoitra.
3. Sojlex.
4. Niebieskooki Smok.
5. Fast.
6. Hellscream.
7. rtx.

Oczywiście, jeśli wynikną jakieś nowe, pewne motywy, uwzględnijcie je. Poza tym, jeżeli ktoś, mając dużo pkt. karnych nagle zacznie być aktywny, zważcie na to i wyeliminujcie potencjalnego Mafiozę.
Nie mam czasu na więcej. Mam nadzieję, że to Wam wystarczy i choć jako det wiele nie zdziałałem, zdziałam wiele po śmierci 8)

Podsumowując, cele na kolejne lincze:
1. Ptakuba.
2. Kocica.
3. Sonic.
4. Osoby z 7-ki, ew. ktoś kto uniknie przez długi czas śmierci przez karniaki.

Miłej zabawy! 8)

P.S> Dzięki za użycie Karty Niedziela na mnie, ktokolwiek to nie był ;)


Pozdrawiam.
Rev


« Ostatnia zmiana: 16 Września 2013, 19:40:42 wysłane przez Revold » IP: Zapisane
Piszę poprawnie po polsku

Pomogłem w temacie? Chcesz się odwdzięczyć? Przyznaj punkt uznania! Link

Fenir
Lupus Hellsus

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 182


Zobacz profil
« Odpowiedz #99 : 16 Września 2013, 19:41:38 »
Jako, że Rev napisał wszystko co pozostało do napisania do bez powodu i bez celu zagłosuje na Ptakube, niech ginie.





PS: PS jest tylko po to by post przekroczył  minimalną ilość linijek i bym nie dostał karniaka.


IP: Zapisane
Niebieskooki Smok

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 114


Zobacz profil
« Odpowiedz #100 : 16 Września 2013, 19:43:30 »
Dzięki Rev uratowałeś mój ogon  ;).
Też miałem pewne podejrzenia co do Ptakuby, a dzięki twojemu testamentowi wiemy już, że jest winny. Jeśli jednak w linczu wyjdzie niewinny podaję się do dymisji. Proszę dziś miastowych by poszli za Revoldem i zlinczowali dziś Ptakubę.
Rtx czy mogę liczyć na twoje poparcie? Wszak tyś również namawiał do linczu na nim.
GŁOS NA PTAKUBĘ TO GŁOS NA WYGRANĄ MIASTA!


IP: Zapisane
Hellscream
Orczilla

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Wiadomości: 1 125


One, Two, Hellscream's coming for you...

Zobacz profil
« Odpowiedz #101 : 16 Września 2013, 19:43:43 »
A nagroda największej ameby wędruje do FENIRA! Szkoda, że nie zajął drugiego miejsca, dostałby Monster Huntera 4. 8)

A co do testamentu Revolda - tl; dr. :D


IP: Zapisane
Loczek
King Loczdorah

*

Punkty uznania(?): 23
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 845


It's Seriously Christmas

Zobacz profil
« Odpowiedz #102 : 16 Września 2013, 19:44:32 »
Nie patrząc na ten testament który Revold naszkrabał bo mógł że tak powiem wszystkich zrobić w trąbę bo mógł zrobić podobny manewr jak Ja w zeszłej Edycji z pseudo-księdzem.
Zostawię Hadiego bo płacze i jęczy że go zjemy a podepnę się pod Hellsy i "Rewoldy" i dziś kasujemy Kicię. Choć mi się wydaje że będzie niewinna bo obrony brak z jej strony.

I dla zergów Think more bo na samym testamencie Revolda możecie pomóc tylko mafii.


IP: Zapisane
Hellscream
Orczilla

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Wiadomości: 1 125


One, Two, Hellscream's coming for you...

Zobacz profil
« Odpowiedz #103 : 16 Września 2013, 19:52:35 »
Eff... Desperate times call for desperate measures.

FAST! HUNCWOCIE! Przybywaj zza grobu i halp!

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=sZpbCLdg-r8" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=sZpbCLdg-r8</a>



IP: Zapisane
Fast
Mołdawski Bulbulator

*****

Punkty uznania(?): 12
Offline Offline

Wiadomości: 871


Zobacz profil
« Odpowiedz #104 : 16 Września 2013, 19:54:26 »
Fast przejmuje bezpośrednią kontrolę.





















...mówiłem, że mój prawy profil jest lepszy...



« Ostatnia zmiana: 16 Września 2013, 19:55:21 wysłane przez Dwa Oblicza Hellscreama » IP: Zapisane
Strony: 1 ... 4 5 6 [7] 8 9 10 ... 18    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.105 sekund z 18 zapytaniami.
                              Do góry