Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Ankieta
Pytanie: Który rodzaj gier najbardziej Ci odpowiada?
Głosów w sumie: 9

Strony: 1 ... 4 5 6 [7] 8 9 10    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Ulubiony gatunek gier (Czytany 47019 razy)
Łowca Dusz
Tawerniany Wampir

****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 785


Soul Collector

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #90 : 11 Lutego 2009, 15:26:02 »
Dla mnie najbardziej przypadł gatunek gier typu RPG oraz strategie. Najlepsze dla mnie to mix-y tych gatunków. Takie jak Spellforce 1 i 2, Homm 5 i 3, Warcraft 3.


IP: Zapisane


Uploaded with ImageShack.us

Homo-hetero-non-bisexualny emo punk rockowy mastochistyczny rasista, egoistyczny hedonistyczny hom
Sical

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 21


Nadzieja to słabość, strach to potęga.

Zobacz profil
« Odpowiedz #91 : 12 Czerwca 2009, 10:51:09 »
Lubię cRPG w których jest ciekawa fabuła, rozbudowany rozwój postaci, możliwość przechodzenia kilkakrotnie bez znudzenia i gdzie gracz ma wpływ na rozwój wydarzeń takie jak np. KOTOR, Gothic, NWN jak i oczywiście strategie takie jak Heroes, Disciples i Spellforce


IP: Zapisane
LPoGE

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 15


Zobacz profil
« Odpowiedz #92 : 25 Sierpnia 2009, 23:22:27 »
fajnie że powiedziales, 'z wyżej wymienionych' poniżając sie a Bóg Cie wywyższył


IP: Zapisane
Światłem niech mi będzie Krzyż Święty
a nigdy wodzem smok przeklęty
odejdz odemnie szatanie duchu złości
i nigdy nie kuś do marności
żłe to co proponujesz mi
sam swoją truciznę pij.
Pablossd

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 460


Podpis zgodny z podpisem...

Zobacz profil
« Odpowiedz #93 : 26 Sierpnia 2009, 08:37:01 »
Uwielbiam Strategiczne i Wyścigówki za to nigdy nie przepadałem za grami w których chodzisz gościem po piwnicach i naparzasz maszynówką potwory

Ps w ankiecie wyświetla mi się tylko zobacz wyniki i głosuj, nic do wyboru :huh: :-\


IP: Zapisane
Pomyśl, co może być lepszego od udawania zadziwiającej istoty, której w realnym świecie jest się przeciwieństwem?... Prawdopodobnie robienie to ku uciesze innych ludzi, którzy podświadomie i tak uznają cię za idiotę... :>
Gryfik

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 38


Långa bollar på bengt...

Zobacz profil
« Odpowiedz #94 : 26 Sierpnia 2009, 13:28:43 »
Ja zawsze uwielbiałem wymagające strategie np. takie jak DowII i RPG szczególnie Kotory (I i II)


« Ostatnia zmiana: 26 Sierpnia 2009, 13:32:51 wysłane przez Gryfik » IP: Zapisane
Hellscream
Orczilla

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Wiadomości: 1 125


One, Two, Hellscream's coming for you...

Zobacz profil
« Odpowiedz #95 : 29 Sierpnia 2009, 00:08:38 »
"DowII" - zakładam, że chodzi o Dawn of War II. Ośmielę się stwierdzić, że ta strategia nie jest wymagająca. Jest wręcz łatwa. Ba, nie jest nawet strategią w ścisłym tego słowa ujęciu. W wersji single-player jest straszliwie łatwą grą taktyczną z ciekawą fabułą, w wersji multi-player staje się grą taktyczną z dwoma strategicznymi elementami (gromadzenie zasobów i szkolenie armii). Pierwsza część była pod tym względem bardziej zaawansowana.
Pozdrawiam


IP: Zapisane
Gryfik

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 38


Långa bollar på bengt...

Zobacz profil
« Odpowiedz #96 : 03 Września 2009, 18:15:28 »
Grałeś w DoWa II na najwyższym poziomie (czy w ogóle w niego grałeś)?


IP: Zapisane
Hellscream
Orczilla

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Wiadomości: 1 125


One, Two, Hellscream's coming for you...

Zobacz profil
« Odpowiedz #97 : 03 Września 2009, 18:52:40 »
Tak, i kłopoty sprawiali mi TYLKO Kosmiczni Marines. Mówię o walkach z AI ofc, bo tak gra nabiera pędu w skrzydła dopiero podczas zmagań z innym, żywymi ludźmi (i nieludźmi). Jednak nie, AI nie sprawiło mi kłopotu. Z kolei w DoW AI niezbyt doświadczonemu graczowi potrafi dokopać w przeciągu 5 minut (zmasowany atak Rębaczami i Szczelaczami czy szturm wykonany 5 oddziałami Marines z HB i Dowódcą wystarczy w zupełności).
Pozdrawiam
PS
A w ogóle pytanie "czy w ogóle w niego grałeś" jest chyba nie na miejscu, bo jakbym nie grał, to bym się nie wypowiadał, nie?


« Ostatnia zmiana: 03 Września 2009, 20:15:58 wysłane przez Hellscream » IP: Zapisane
Gryfik

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 38


Långa bollar på bengt...

Zobacz profil
« Odpowiedz #98 : 03 Września 2009, 20:59:08 »
Sorry za głupie pytanie  :)
DoWie II też możesz naspamować rębaczy lub shootasów i jest fajnie a jeszcze lepiej naspamować gauntów  :) .  W DoWie II chodzi raczej o zmysł taktyczny (mniejsza ilość jednostek w oddziale i niższy limit).
Ale Ty jesteś stary wyga komputerowy, a ja jestem o wiele młodszy od Ciebie - dla każdego według gustu  :P..


« Ostatnia zmiana: 04 Września 2009, 16:00:43 wysłane przez Gryfik » IP: Zapisane
Des Perado

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 6

Zobacz profil
« Odpowiedz #99 : 30 Grudnia 2009, 20:47:01 »
RPG, Strategia, RTS, Wojenna


IP: Zapisane
kostuch

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 69

Zobacz profil
« Odpowiedz #100 : 31 Grudnia 2009, 10:14:44 »
Ja lubie strzelanki np call of duty,medal of honor
Lubie też RPG np. cała seria gothic
No i strategie cała seria Heroes,i twierdza (stronhold) lub the setlers




IP: Zapisane
Ireth

******

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Wiadomości: 455

Zobacz profil
« Odpowiedz #101 : 31 Grudnia 2009, 10:43:13 »
Ja przede wszystkim gram w strategię...i to głównie w RTS, i czasami w turówki, ale ogólnie oprócz Heroesów to niewiele gier turowych mnie wciągnęło. Poza tym parę tytułów z zręcznościówek jak np. Rayman :)



IP: Zapisane
Hellscream
Orczilla

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Wiadomości: 1 125


One, Two, Hellscream's coming for you...

Zobacz profil
« Odpowiedz #102 : 31 Grudnia 2009, 11:27:46 »
Cytat: Ireth
Ja przede wszystkim gram w strategię
Jaką?
...Wiem, jestem zły. :P

Zaś co do turówek - Steel Panthers na zawsze. Gra sprzed 1995 roku, bodajże z 1993. Prawdopodobnie starsza niż 3/4 userów Tawerny. Ongiś pokonałem 700 plansz, ale później trzeba było zrobić format i nie miał mi kto położyć dwóch systemów operacyjnych, coby Stalowe Panterki mogły biegać. :(


IP: Zapisane
SeRaFiNeK

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 474


Zobacz profil
« Odpowiedz #103 : 05 Stycznia 2010, 19:32:16 »
Ogólnie lubie Strategie Turowe na heksach :P Ale też uwielbiam dobre cRPG których ostatni mało ... . Nie zapomnę jak w 2003Roku na 10 urodziny dostałem kompa i Baldurs Gate ach ile to nocek sie zarwało przy tych starych grach BioWare ... . Ostatnio z cRPG grałem w Drakensanga fajny lecz dialogi kulawe ... . Niekiedy jeszcze gram w serie GTA i Call of Duty :P


IP: Zapisane

"TAWERNO, WALCZ!"
LadySith

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 4


Zawsze są dwie strony.

Zobacz profil
« Odpowiedz #104 : 05 Stycznia 2010, 21:09:33 »
Ja to uwielbiam strategie, RPG i czasem wyścigową se zagram.


IP: Zapisane
Sithowie górą!!!
Strony: 1 ... 4 5 6 [7] 8 9 10    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.029 sekund z 21 zapytaniami.
                              Do góry