Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 10 11 12 [13]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Metin 2 (Czytany 58145 razy)
Tazol

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 496


Gaming Monster Channel on YouTube

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #180 : 24 Listopada 2010, 15:04:55 »
Ja osobiście grałem tylko na początku na czerwonym królestwie potem grałem na niebieskim, więc nie wiem jak jest u innych... W niebieskim akurat jest strasznie dużo botów w kluczowych miejscach dla niskich lvl typu 16-18, więc idzie ku*wicy dostać. Mnie np. woj 10 lv więcej ode mnie naparzał mnie bez celu twierdząc, że ksuje, podczas gdy zdążyłem dopiero dojechać na spot i nie tknąłem nawet ani jednego dzikuska...

Fakt, zdarzają się normalni gracze, ale to jest już gatunek wymarły... normalni i cywilizowani gracze powinni być objęci przez ekologów ochroną by przyszłe pokolenia widziały jak należy grać w tego typu gry...


IP: Zapisane
matiozo

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 83


Zobacz profil
« Odpowiedz #181 : 25 Listopada 2010, 17:54:37 »
Grałem w żółtym królestwie i po 2 dniach mi się gra znudzila jakos darmowe mmo mnie nie kreca

Edit: To może coś więcej jeszcze napiszesz? Wiem jestem czepialski./Loczek


« Ostatnia zmiana: 26 Listopada 2010, 16:25:27 wysłane przez Loczek » IP: Zapisane
Nic nie jest prawdziwe wszystko jest Dozwolone
Cebulak
(Hadrian)

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 062


Uzależniony od niebieskiego

Zobacz profil
« Odpowiedz #182 : 26 Listopada 2010, 17:22:46 »
Nie skomentuje powyższej wypowiedzi, gdyż to totalny spam i zwykłe nabijanie postać/ zdegustowany Hadrian

http://www.youtube.com/watch?v=JRZ-NoeWXqE&feature=related
To dopiero świetny trailer, aż chce się zagrać w tego/tą priva/grę :rolleyes: Widzieliście grotę poziom 3? Z najsilniejszym bossem? Średnie mam do niej uczucia, bo najpierw powinni się zabrać za naprawę bugów, a potem zajmować się urozmaicaniem gry najwyższym lvl :P


IP: Zapisane
Cytuj
Cahan: Hadrian się ucieszy, a jeśli ktoś nie będzie chciał grać, to będzie znaczyło, że go nie lubi. A przecież Hadriana wszyscy lubią, więc wszyscy zagrają. Plan idealny  8)
Tazol

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 496


Gaming Monster Channel on YouTube

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #183 : 26 Listopada 2010, 19:10:09 »
Popieram cię w 100%! Ja z moją cierpliwością w życiu nie dojdę do 75 lvl, więc na ch*j mi jakaś tam grota wygnańców z kolejnym bossem chodzącym po m1 w czasie eventów... Lepiej by pousuwali boty, coś zrobili z hackami, bo mimo, że już ich tak nie widać to ciągle są i są wielkim utrapieniem dla normalnych graczy [Czyli dla gatunku wymarłego]. Dodatkowo, jesli już chcą dodawać urozmaicenia, to miłoby było zobaczyć coś, typu drugiego rodzaju zbroi, typu: Mnisia zbroja płytowa na lv 1. dodaje 12 pkt. obrony. Dodać jakąś xxx Zbroję Płytową co też będzie dodawała 12 pkt. obrony i będzie wyglądała nieco inaczej i tak na każdym poziomie dla każdej klasy... Chodzi tylko o wizualność, by nie było tak monotonnie. To by bardziej chyba zadowoliło graczy niż "Grota Wygnańców". Oczywiście możecie mnie śmiało skrytykować, i powiedzieć, że to kolejny nic nie warty bzdet...


IP: Zapisane
Cebulak
(Hadrian)

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 062


Uzależniony od niebieskiego

Zobacz profil
« Odpowiedz #184 : 03 Grudnia 2010, 07:30:38 »
Tazol mi też cierpliwość wysiadła, gram na Shelongu- privie. Nawet ciekawy jest ma nowe mapy(od 95-110lvl, 111-127lvl), nowe rzeczy, zmniejszona ilość misji, 40% większy drop, 40% więcej yang, 100% więcej expa, chociaż sądzę że jest tych% więcej. Już mam surę 50lvl, średnie eq, gdyż u kowali nie warto ulepszać, czemu? Bo mają obniżoną szansę, już i tak małą na ulepszanie. Ulepszam tylko bodziami i u kowala gildyjnego. Zauważyłem też coś dziwnego:
Byłem w wieży Hwang, wchodzę do góry, po kolejnych piętrach, jestem na 8 i zacząłem bic grupkę z małymi żabami i straszydłem, bardzo proste, żadnych debuffów nie mają, nieźle sobie z nimi radziłem, później zaczepiłem grupkę dużych i małych żab, też bardzo proste, duże żaby zabierały mi 600-1000 życia, bo mam mało obrony, a i dotarłem do 4-5 piętra, z ludźmi którzy robili DT, ale niestety Czas się Skończył..


IP: Zapisane
Cytuj
Cahan: Hadrian się ucieszy, a jeśli ktoś nie będzie chciał grać, to będzie znaczyło, że go nie lubi. A przecież Hadriana wszyscy lubią, więc wszyscy zagrają. Plan idealny  8)
ComBOSS2012

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 57


Demonolog

Zobacz profil
« Odpowiedz #185 : 03 Grudnia 2010, 08:50:00 »
Grałem w metka prawie dwa lata z małymi przerwami i nawet mnie wciągnęło, miałem kilka postaci powyżej 30 lvl, wiem że to słabo jak na dwa lata ale nie należę do pro-gamerów :-\ No cóż, w każdym razie grało się nieźle ale przez ostatnie 6 miesięcy na serwach pojawiło się tyle n00bów i oszustów, że gra się dużo gorzej. co chwilę jakiś naciągacz próbuje wcisnąć ci FMS+9, albo skopiować ci broń. To wkurzające, dlatego zrezygnowałem z gry na polskim metku. Próbowałem też swoich sił na prywatnych serwerach (nazw nie pamiętam, ale mi się nie spodobało). Polecam metina2 jeśli chcecie zmarnować setki lub tysiące godzin swojego życia :P


IP: Zapisane
Cebulak
(Hadrian)

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 062


Uzależniony od niebieskiego

Zobacz profil
« Odpowiedz #186 : 06 Grudnia 2010, 15:39:12 »
ComBOSS2012 - racja gra na prawdę zrobiła się bardziej upierdliwa niż ciekawa, co chwila jakieś haki, bugi, nawet polscy GM nie zdążą usuwać tego wszystkiego. Ostatnio przez bug z wypadaniem przedmiotów podczas posiadania negatywnej rangi pozbyłem się tarczy +6 na 61 i zbroi 42 z dobrymi bonami..
Ja już se odpuściłem, wolę już w ostateczności grac na privach, ale też niezbyt mi tam idzie.


IP: Zapisane
Cytuj
Cahan: Hadrian się ucieszy, a jeśli ktoś nie będzie chciał grać, to będzie znaczyło, że go nie lubi. A przecież Hadriana wszyscy lubią, więc wszyscy zagrają. Plan idealny  8)
hero12345

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1

Zobacz profil
« Odpowiedz #187 : 06 Stycznia 2011, 17:17:52 »
według mnie metin to dobra gra i po osiągnięciu 75 poziomu co jest prawie niemożliwe gra robi się bardzo cieka a mój nick to mental bolek i mam postac z 69 levelem ;D ale mi zbanowali :/ :(  i ludzie którzy mówią żę smerfy ksują to sami ksują ja np nie ksuje bo expiłem w dt a tak to expie w u orków



« Ostatnia zmiana: 06 Stycznia 2011, 17:25:38 wysłane przez hero12345 » IP: Zapisane
Tazol

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 496


Gaming Monster Channel on YouTube

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #188 : 06 Stycznia 2011, 18:35:18 »
Prawdę mówiąc ja uważam, że jest za mało misji. Misje są albo mało ciekawe, albo są wykonywane przez kolejne 15 poziomów (Kochane Zęby Orka), za to za długo się bije. Można bić 3 tygodnie bez przerwy i dopiero wtedy dostajemy misję (Czasem aż 1)...


IP: Zapisane
krzysio pysio ;pp

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 24


lubię też sylwan ;p

Zobacz profil
« Odpowiedz #189 : 06 Stycznia 2011, 21:28:28 »
Ja grałem w Metina 2 bardzo wolno "expiłem".Przerzuciłem się na prywatny serwer-Shenlonga MT2 i jeszcze na Remixa MT2.


IP: Zapisane
"Ukryj się, słuchaj, obserwuj, ucz się... A kiedy nadejdzie ku temu czas, uderz prosto z cienia."
Tazol

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 496


Gaming Monster Channel on YouTube

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #190 : 10 Stycznia 2011, 17:01:39 »
Mógłby mi ktoś podesłać link do priva na Metinie? Tylko żeby nie był to wirus, bo to nie będzie miłe...


IP: Zapisane
Cebulak
(Hadrian)

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 062


Uzależniony od niebieskiego

Zobacz profil
« Odpowiedz #191 : 17 Stycznia 2011, 08:03:35 »
Tazol, dzisiaj o dobry priv trudno... Nie polecam ci ShenlongMT2, to jedyny priv na którym grałem, ale praktycznie bez sensu, od czasu świąt nikt nie widział GM, rzadkie eventy, często bez zapowiedzi...

Jednak radzę ci śledzić poczynania tego priva:
http://www.youtube.com/watch?v=JRZ-NoeWXqE&feature=related
Oglądnij sobie wszystkie jego filmiki, a dowiesz się, że to najlepszy priv będzie, jednak jeszcze nie ma go, cały czas twórca coś do niego dodaje:
http://www.nevrast.xt.pl/
Spójrz sobie w "z dziennika developera" na te nowości, kliknij w jakiś miesiąc, a się przekonasz no i galeria!



IP: Zapisane
Cytuj
Cahan: Hadrian się ucieszy, a jeśli ktoś nie będzie chciał grać, to będzie znaczyło, że go nie lubi. A przecież Hadriana wszyscy lubią, więc wszyscy zagrają. Plan idealny  8)
Tazol

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 496


Gaming Monster Channel on YouTube

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #192 : 17 Stycznia 2011, 09:07:30 »
Przez ten czas zacząłem grać na X-Worldzie. Dobry start, nieduże ceny i w miarę normalne środowisko ( Oczywiście są też wyjątki, niskolevelowi wojownicy , którzy cię obrażają a potem bronią się Ninja ze Strumykami +9. Sami zaś boją się pvp ze mną ). NervasT wygląda bardzo ciekawie. Musiałbym jednak sprawdzić, czy to nie jest server hamachi, bo nie przepadam za owym. Oczywiście zapraszam wszystkich na X-World, chyba jeden z najpopularniejszych prywatnych serverów w Polsce.
http://metin2.x-world.pl/

EDIT: Dnia 18 Stycznia skończyłem tam grać, bo mi zaje*ali FMS'a +9 śr. 41, Śmiertelkę +9, 114kk, buty wiatru i kilka rzeczy, których niestety nie pamiętam, ale były niezłe luki.

EDIT2: Znalazłem fajny priv http://lomaxmt2.pl/. Jak coś to gorąco zapraszam. W większości mili gracze, w miarę tanio.


« Ostatnia zmiana: 28 Stycznia 2011, 16:57:41 wysłane przez Tazol111 » IP: Zapisane
Strony: 1 ... 10 11 12 [13]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.073 sekund z 17 zapytaniami.
                              Do góry