Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1] 2 3    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Trórczośc Dragi ^^ (Czytany 10282 razy)
Dragoonka



Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 0


"...60 sekund smutku zabiera minutę szczęścia..."

Zobacz profil WWW
« : 09 Kwietnia 2008, 15:40:35 »
Jestem nowym membersem tutaj i tak sobie pomyślałam że może zechcecie obejrzeć kilka moich pracek rysunkowych i trochę je skrytykować  ;D (grafikami się nie zajmuję raczej ;P)
Tak więc oto one:














Kurcze... jakość się trochę popsuła :/... no ale trudno...
A i jeszcze jedno... Nie sugerujcie się podpisem ;P Wyjaśnię wam to... Poprostu na serwisie deviantART nick "Dragoonka" był już zajęty więc wzięłam sobie "StarFire" ^^



IP: Zapisane
"... 60 sekund smutku zabiera minutę szczęścia..."

Dabu
Forumowy krzykacz

****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 764


Pan wszystkich panów

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #1 : 09 Kwietnia 2008, 15:54:21 »
1. Mangowa... Hmm... Może głowa trochę za bardzo w prawo. Reszta całkiem fajnie.
2. Jakiś pies ze skrzydłami... Nic rewelacyjnego.
3. Zdaje mi się, że lewa noga jest dłuższa od prawej. : ) No i trochę zbyt "gładka cera" jak na kogoś, kto lata na golasa, to parę blizn może by się przydało. : )
4. W tym nie przyczepię się do niczego sensownego. xD Fajne jest.
5. Jakieś małe pokraczne nóżki. XD
6. Prawa dłoń jest stanowczo za duża do takiej kobietki. : ) Reszta ok.
7. To samo co w pierwszym - głowa za bardzo w prawo. Włosy wyglądają jak krzaki... I tyle. Bardzo fajnie pokolorowane (a raczej poołówkowane xD)

Powiem jeszcze tyle, że kolorowanie jest średnie. Lepiej rób wszystko ołówkiem.

Naturalnie ja się na rysowaniu nie znam, ale radzę ci nie malować całych postaci. Znacznie fajniejsze i łatwiejsze jest rysowanie części postaci - np. głowy, szyi i trochę tułowia. Wtedy masz więcej miejsca na małe detale i wszystko inne.

Ogólnie to spoko jest. : )


IP: Zapisane
RadQu

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 87


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 09 Kwietnia 2008, 16:06:22 »
Dragoonka podziwiam cię. Ja tekiego talentu do rysowania nie mam :ok:


IP: Zapisane
http://s13.gladiatus.onet.pl/game/c.php?uid=49538<-- Proszę wejść na ten link. Gdy to zrobicie będę bogaty
Khaziu
SpecHoMM

*

Punkty uznania(?): 15
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 533


...:::Dziel i rządź:::...

Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 09 Kwietnia 2008, 17:28:39 »
Melman to sie to każdego do wszystkiego i za wszystko przyczepi. myśli że sam robi dobre prace a tak nie jest w 50% nawet. jak sie nie znasz to po jakiego wała komentujesz rysowanie i kolorowanie. jeśli zrobisz tak samo na papierze to zwracam honor i inne. poza tym Mel cienki z ciebie krytyk =P

mnie sie b. podoba. sam bym tak nie narysował


IP: Zapisane
Dragoonka



Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 0


"...60 sekund smutku zabiera minutę szczęścia..."

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #4 : 09 Kwietnia 2008, 17:42:16 »
dzięki za wasze komki... :D mam nadzieję że mi w czymś pomogą ;p
Jutro może coś nowego wrzucę bo aktualnie pracuję nad syrenką xD A poza tym znajdą się jakieś starocie ... ;]


IP: Zapisane
"... 60 sekund smutku zabiera minutę szczęścia..."

Dabu
Forumowy krzykacz

****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 764


Pan wszystkich panów

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #5 : 09 Kwietnia 2008, 18:15:19 »
Cytuj
Melman to sie to każdego do wszystkiego i za wszystko przyczepi. myśli że sam robi dobre prace a tak nie jest w 50% nawet. jak sie nie znasz to po jakiego wała komentujesz rysowanie i kolorowanie. jeśli zrobisz tak samo na papierze to zwracam honor i inne. poza tym Mel cienki z ciebie krytyk
WTF?!

Przecież ja nie krytykowałem! Ja chwaliłem! Parę błędów wytknąłem, ale to przecież o to tu chodzi!


IP: Zapisane
Oliwsen
Ale jak to

*

Punkty uznania(?): 30
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 789


Cichojcie

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #6 : 09 Kwietnia 2008, 18:57:52 »
No wreszcie znalazła się jakaś osoba interesująca się rysunkiem! :) Jak widzę, głównym tematem twoich prac jest manga i anime. Jak dla mnie super, masz talent kochana :) Jest jednak parę rzeczy, których mi brakuje w Twoich dziełach. Pewnie troszkę się czepiam, ale cienie i światła na rysunkach są mało widoczne i jeszcze gdy się przepuszcza to przez skaner, to traci to trochę na jakości... Najlepiej by było, gdybyś miejsca na których mają znaleźć się cienie "wzmocniła" danym kolorem, przyciskając mocniej kredkę do papieru i starając się dokładnie zamalowywać białe fragmenty, albo podsycać je lekko czarną kredką - będą lepiej wyglądały. Wierz mi, taki manewr zdziała cuda, bo kolor wtedy jest mocny i tym samym będzie bardziej widoczny na rysunku, zwłaszcza jeśli przerzucasz je przez skaner. Gry świateł się nie czepiam, bo w anime i mandze tak powinny one wyglądać ;) Czekam na więcej :)


Do Melmana: Twoja krytyka do tych prac jest, że tak powiem bez rozumu, bo jeśli chodzi o gatunek mangi i anime, to tak właśnie wygląda ich styl. Twarze są odrobinę większe, nogi lub dłonie dłuższe, skóra gładsza itd. Jeśli nadal mi nie dowierzasz, to przejrzyj sobie parę filmików anime, niekoniecznie tak dobrze znanych jak Naruto, czy cokolwiek innego.


IP: Zapisane
Dabu
Forumowy krzykacz

****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 764


Pan wszystkich panów

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #7 : 09 Kwietnia 2008, 19:07:32 »
Cytuj
Twoja krytyka do tych prac jest, że tak powiem bez rozumu, bo jeśli chodzi o gatunek mangi i anime, to tak właśnie wygląda ich styl. Twarze są odrobinę większe, nogi lub dłonie dłuższe, skóra gładsza itd. Jeśli nadal mi nie dowierzasz, to przejrzyj sobie parę filmików anime, niekoniecznie tak dobrze znanych jak Naruto, czy cokolwiek innego.
Powiedziałaś to do fana mangi, który ma w swojej kolekcji ponad 40 tomów różnych komiksów.

Nie przyczepiałem się do wielkości twarzy, tylko do jej miejsca w stosunku do reszty ciała. Z tą skórą może i przesadziłem, ale obrazek wydał mi się pusty. : ]


IP: Zapisane
Saph
wrrr.

*

Punkty uznania(?): 18
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 632


Zobacz profil
« Odpowiedz #8 : 09 Kwietnia 2008, 19:11:52 »
Prace bardzo ładne i dość dobrze wykonane. Temat nie za bardzo mi odpowiada, ale i tak są ok. A co do Melmana - nie przejmuj się :P. On się nie zna.
A przypuszczam, że ta duża dłoń to miała być jako perspektywa?


IP: Zapisane
Dabu
Forumowy krzykacz

****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 764


Pan wszystkich panów

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #9 : 09 Kwietnia 2008, 19:14:43 »
Jeśli dłoń to perspektywa, to zwracam honor. Choć nie wygląda. XD


IP: Zapisane
Asir

****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 718


God Killing Spear

Zobacz profil
« Odpowiedz #10 : 09 Kwietnia 2008, 19:19:28 »
Bardzo ładne rysunki widać ;) jesteś uzdolniona z plastyki


IP: Zapisane
Fan anime Bleach.
Dragoonka



Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 0


"...60 sekund smutku zabiera minutę szczęścia..."

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #11 : 09 Kwietnia 2008, 19:45:17 »
nie wiem jak sie cytuje ale trudno ;p co do ręki to właśnie miałam zamiar zrobić coś na kształt perspektywy no ale jak widać mi nie wyszło ;] Tak w ogóle to nie tylko mangę rysuję... znaczy tak mi się wydaje. Jutro może pojawią się też smoki. Mogłabym dzisiaj je wstawić ale nie mam czasu bo nauka goni do roboty ;p.
A tak po za tym to jestem zadowolona z waszych wszystkich komentarzy :)


IP: Zapisane
"... 60 sekund smutku zabiera minutę szczęścia..."

RadQu

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 87


Zobacz profil
« Odpowiedz #12 : 09 Kwietnia 2008, 20:26:32 »
a tak z ciekawosci co masz z plastyki?


IP: Zapisane
http://s13.gladiatus.onet.pl/game/c.php?uid=49538<-- Proszę wejść na ten link. Gdy to zrobicie będę bogaty
Luk
The Great LichMaster

*

Punkty uznania(?): 27
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 473


Scream for me Tawerna!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #13 : 09 Kwietnia 2008, 22:38:42 »
Cytujemy za pomocą tagów
[quote]......[/quote]
Kolejny talent do rysunku. Tawerna będzie polską wylęgarnią talentów!

Może to jeszcze nie jest poziom Oliwsen, ale na moje mimo wszystko są całkiem solidne. Mogę się tylko podpisać obiema ręcyma pod tym co napisała Oliwsen.

Cytuj
a tak z ciekawosci co masz z plastyki?
Skoro ja miałem 5, a beztalencie ze mnie totalne xD
 


IP: Zapisane
Khaziu
SpecHoMM

*

Punkty uznania(?): 15
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 533


...:::Dziel i rządź:::...

Zobacz profil
« Odpowiedz #14 : 10 Kwietnia 2008, 10:57:30 »
a tak z ciekawosci co masz z plastyki?


ja też jestem beztalenciem z plastyki i mam 5. a tak z ciekawości zamierzasz iść do liceum/szkoły plastycznej później?


IP: Zapisane
Strony: [1] 2 3    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.058 sekund z 21 zapytaniami.
                              Do góry