Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 37 38 39 [40] 41 42 43 ... 45    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Najlepszy/ najfajniejszy/ ulubiony bohater (Czytany 213206 razy)
Asir

****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 718


God Killing Spear

Zobacz profil
« Odpowiedz #585 : 17 Stycznia 2010, 20:41:52 »
Jak dla mnie to Laszlo ma fajny wygląd jak zły i Fanatycy są silniejsi ale Mave też wymiata jej umiejętność chyba najlepsza jeśli chodzi o bohaterów przystani ale jednak wole Laszlo.


IP: Zapisane
Fan anime Bleach.
Regeth

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 390


Thor Mit Uns!

Zobacz profil
« Odpowiedz #586 : 17 Stycznia 2010, 21:17:03 »
Dla mnie najlepszy jest chyba Dougal. Jego kusznicy wymiatają.


IP: Zapisane
Ireth

******

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Wiadomości: 455

Zobacz profil
« Odpowiedz #587 : 18 Stycznia 2010, 13:41:09 »
Bohaterów kampanii nie biorę pod uwagę, a pytanie brzmi "którego lubię" nie "którego uważam za najlepszego"
Przy wyborze "ulubionego" bohatera powinno się przede wszystkim brać pod uwagę tych z kampanii. To głównie oni się wypowiadają, resztę to można co najwyżej lubić z wyglądu.

bo w grze wszystkie demony-bohaterowie wyglądają podobnie.
No tak w końcu niemal połowa demonów jest zapuszkowana.

Ja najbardziej lubię Agraela (i to na niego głosowałam) i Biarę. Ale gdybym miała wybierać najlepszego to zagłosowałabym na Deleb.


IP: Zapisane
Łowca Dusz
Tawerniany Wampir

****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 785


Soul Collector

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #588 : 18 Stycznia 2010, 14:36:08 »
Arantir jego czar przyzywanie smoka jest bardzo przydatny szkoda tylko że smok daje czadu dopiero na wyskoim lvl bohatera.


Ale na niskim poziomie też się bardzo przydaje szczególnie jak nie masz co zrobić z maną (nie masz czarów bądź są słabe ;))

Tak, tak... lukrecja jest bardzo dobra tylko jedna rzecz nie podoba mi się w jej a mianowicie to że startuje ona z talentem magicznym ;/ a to mi się nie podoba bo ta umka nie jest potrzebna do zdobycia zewy grozy więc trzebsa myśleć nad innym rozwojem bohatera.


IP: Zapisane


Uploaded with ImageShack.us

Homo-hetero-non-bisexualny emo punk rockowy mastochistyczny rasista, egoistyczny hedonistyczny hom
Dr Wiktor Wektor

****

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Wiadomości: 53


Zobacz profil
« Odpowiedz #589 : 18 Stycznia 2010, 16:21:26 »
Przy wyborze "ulubionego" bohatera powinno się przede wszystkim brać pod uwagę tych z kampanii. To głównie oni się wypowiadają, resztę to można co najwyżej lubić z wyglądu.

Powinno? Wybacz, ale każdy ma swoje "widzi mi się". Ja mam takie, że nie biorę pod uwagę bohaterów kampanii i wolę Nymusa. Inaczej jaki sens ma ten temat i cała lista?

A nawet jeśli brałbym pod uwagę np. Agraela to, mówiąc szczerze, nie lubię go. Nie podoba mi się jego wygląd (zarówno w grze jak i portret) i nie kupuję tej całej historii miłosnej przedstawionej w kampanii. To tyle o Agraelu.

Może na temat Nymusa wiadomo niewiele: brał udział w Wojnie Zaćmienia, podczas której był świadkiem śmierci Króla Alekseja. Reszta to już uzasadnienie jego zdolności. Fakt, że niewiele tego, ale własna wyobraźnia jest często silniejsza od jakiegokolwiek schematu, narzucanego nam przez autorów. Mojej sporo podpowiedziały dzieła pana Oliviera Ledroit, pokazujące postać zdecydowanie groźniejszą i silniejszą od "lofającego Agrusia":


Co kto lubi po prostu.  ;)


IP: Zapisane
Dark One
Użytkownik jest na liście obserwowanych Obserwowany
*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 19


Zobacz profil
« Odpowiedz #590 : 18 Stycznia 2010, 23:03:07 »
Jezebeth. zdecydowanie. (nie licząc Agraela) Z wyglądu super nie jest ale jesli chodzi o skille to extra. Sukkubusy ;D


IP: Zapisane
Vovlin

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 70


Zobacz profil
« Odpowiedz #591 : 19 Stycznia 2010, 08:08:16 »
w bohaterah jest jedna zwalona żecz... jak jest zawalista zdolność bohatera to są lipne talenty i zdolności które tylko miejsce zapychają... np. jezebeth... sukkubusy... dobre. ale talent: talent magiczny. po co takie cholerstwo jak mozna zainwestować np w szczęście i do tego tłum u bram


IP: Zapisane
Gra, to tylko dodatek do życia. Nie zapominaj o tym...
Dr Wiktor Wektor

****

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Wiadomości: 53


Zobacz profil
« Odpowiedz #592 : 19 Stycznia 2010, 10:08:28 »
Dokładnie, aż 3 bohaterów ma skopany talent startowy: Alastor, Jezebeth i Grawl.

Chyba, że gramy na mapie z Mentorem to wtedy oczywiście nie ma problemu.


IP: Zapisane
Vovlin

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 70


Zobacz profil
« Odpowiedz #593 : 20 Stycznia 2010, 08:17:25 »
mam pytanko... oco chodzi z tym mentorem? mozna se talent skasowac i wymienic na nowy?


IP: Zapisane
Gra, to tylko dodatek do życia. Nie zapominaj o tym...
Ireth

******

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Wiadomości: 455

Zobacz profil
« Odpowiedz #594 : 20 Stycznia 2010, 09:42:54 »
Mentor to umiejętność do której potrzebne jest Eksperckie Oświecenie, oraz zdolności Inteligencja i Uczony. Polega to na tym, że gdy przyjazny bohater spotka Mentora, to jego doświadczenie wzrasta do poziomu 25% doświadczenia Mentora.
A talent skasować można tylko u Mentora Pamięci.


IP: Zapisane
Łowca Dusz
Tawerniany Wampir

****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 785


Soul Collector

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #595 : 20 Stycznia 2010, 13:16:35 »
Tylko niestety ten Mentor Pamięci żatko kiedy pojawia sie na mapie (tych mapaz z gry :()

A mentor jest to bardzo dobra umiejętność bardzo się przydaje... i oświecenie także... dodatkowe PD a jak ma się jeszcze turban i (bodajże) kolczugę oświecenia to można wyciągnąć 60% PD :D


IP: Zapisane


Uploaded with ImageShack.us

Homo-hetero-non-bisexualny emo punk rockowy mastochistyczny rasista, egoistyczny hedonistyczny hom
Zgniły ropuch

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 21

Zobacz profil
« Odpowiedz #596 : 25 Lutego 2010, 16:19:59 »
Jak dla mnie w HoMM 1.0-1.5 najlepszy był Vladimir. Od kiedy dodali punkty mroku i zwiększyli koszt oraz zmniejszyli skuteczność "Wskrzeszenia Umarłych", lepszy, moim zdaniem jest Naadir.

Dodatkowe oddziały duchów można wykorzystać do brudnej roboty. U mnie zawsze biorą na klatę kontry od najsilniejszych oddziałów, zajmują miejsce obok wrogich strzelców i osłaniają kościanych łuczników.
Naadir poza tym ma już na starcie magię mroku i magię przywołania. Jeszcze tylko dodać mu oświecenie i talent magiczny i jest fajnie.


IP: Zapisane
Tieru96

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 23


Pijta sprajta, bądź bambucha!

Zobacz profil
« Odpowiedz #597 : 06 Lipca 2010, 14:09:20 »
Moim zdaniem najlepszy jest Wyngaal i Tieru. Na wyższych poziomach ich zdolność jest bardzo przydatna. Strzelający atakują zanim tamci zdążą się ruszyć, ci z lepszą inicjatywą mogą zdążyć się ruszyć dwa razy.


IP: Zapisane
Jak dobrze znów wdychać spaliny miasta!!!
Spromultis

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 223


Zobacz profil
« Odpowiedz #598 : 06 Lipca 2010, 14:59:53 »
Ja swojego bohatera wybieram bardziej strategicznie, i jest to Nymus (Dobrze też by było, żeby Grok w karczmie się wcześnie pojawił). Nymus dla tego, że ja swoją strategię opieram na dopakowaniu bramy maksymalnie jak się da. Nymus nie ma zdaje się żadnej zdolności potrzebnej do zewu Urgasha, ale ma szczęście, które samo w sobie jest dobre i prowadzi potem do jednej ze zdolności wzmacniających bramę. No i, oczywiście ma specjalizację do bramy, która na najwyższym poziomie zwiększa o 35% ilość istot wychodzącą z bramy.


IP: Zapisane
Kajj

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 5

Zobacz profil
« Odpowiedz #599 : 09 Lipca 2010, 15:56:45 »
Sinitar!

Wspaniały i potężny Czarownik.

Edit:Może tak więcej napiszesz, uzasadnisz dlaczego on, argumenty następny razem ościk za takie coś./Loczek


« Ostatnia zmiana: 09 Lipca 2010, 16:06:49 wysłane przez Loczek » IP: Zapisane
Strony: 1 ... 37 38 39 [40] 41 42 43 ... 45    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.09 sekund z 20 zapytaniami.
                              Do góry