Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Ankieta
Pytanie: Czy pobierzesz Serce Ashan?
Tak - 119 (1.2%)
Nie - 11 (0.1%)
Nie wiem - 29 (0.3%)
Głosów w sumie: 68

Strony: 1 ... 20 21 22 [23] 24 25 26 ... 52    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Uzurpator- MOD (Czytany 241949 razy)
Menelag
Moczymorda Tawerniana

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 280


1+2= Menelag

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #330 : 23 Stycznia 2011, 10:27:07 »
No, no no.... zaskoczyłeś mnie Menelag... całkiem nowe obiekty i pejżaże.... wielkie zmiany się szykują.

To dopiero początek wielkich zmian na mapie przygody :) w zasadzie nowości, bo żadnych budynków, które już są przerabiać nie mam zamiaru. Oczywiście spokojnie, nie popełnie tego błędu, co twórcy h4 i nie będzie nadmiaru tych obiektów ;)
Tak więc kolejna prezentacja: dżungla, taka, jak w filmach z Indianą xD różne świątynie, zasadzki, posągi i dużo dzikusów xD Fotka, którą załączam to dopiero mała próbka prawdziwego tropical terrain in Heroes of Might and Magic :P
A teraz druga fotka, które przedstawia.. nowe main menu. Mam nadzieję, że się spodoba.
We wtorek zaprezentuję nową scieżkę dźwiękową.


IP: Zapisane
Belegor
Mistrz oryginalnych pomysłów

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2 445


Bestiarysta z zamiłowania

Zobacz profil
« Odpowiedz #331 : 23 Stycznia 2011, 12:52:03 »
Awesome.... nowy teren, nowe obiekty, nawet nowe main menu- zapewne z nowym utworem.
nie mogę się doczekać ścieżki dźwiękowej.


IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"

Cebulak
(Hadrian)

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 062


Uzależniony od niebieskiego

Zobacz profil
« Odpowiedz #332 : 23 Stycznia 2011, 13:11:00 »
Nie żebym się czepiał Menelag, ale to żaden nowy teren nie jest, to po prostu złączenie terenów pustynnych, tajgi i lasów Przystani. Natomiast co do menu, to było, by lepiej, gdyby nie było tej części statku, niektóre ognie są nienaturalne, powinny palić domy, a nie jakieś "studnie mocy"(te koło budynku rekrutacyjnego Rakszasas) i kawałów muru. Jedno co mnie zachwyciło to ten napis na górze, wyszedł bardzo dobrze :ok:


IP: Zapisane
Cytuj
Cahan: Hadrian się ucieszy, a jeśli ktoś nie będzie chciał grać, to będzie znaczyło, że go nie lubi. A przecież Hadriana wszyscy lubią, więc wszyscy zagrają. Plan idealny  8)
Menelag
Moczymorda Tawerniana

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 280


1+2= Menelag

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #333 : 23 Stycznia 2011, 13:29:25 »
Nie żebym się czepiał Menelag, ale to żaden nowy teren nie jest, to po prostu złączenie terenów pustynnych, tajgi i lasów Przystani. Natomiast co do menu, to było, by lepiej, gdyby nie było tej części statku, niektóre ognie są nienaturalne, powinny palić domy, a nie jakieś "studnie mocy"(te koło budynku rekrutacyjnego Rakszasas) i kawałów muru. Jedno co mnie zachwyciło to ten napis na górze, wyszedł bardzo dobrze :ok:

Mówiąc teren miałem na myśli miejsce, a nie podłoże. Podłoże wykorzystam gotowe. W kwestii płonącego miasta, to siedziałem nad nim dłuuugoo i korzystałem z gotowych efektów oraz mogłem umieszczać je tam, gdzie były jakieś efekty w mieście, np. chmura w świątyni tytanów. Nie mogłem ich umieszczać tam gdzie chciałem. W miastach to nie tak łatwo jak normalnie :P
A powiedz Hadrianie, czy działa gra?


IP: Zapisane
Oliwsen
Ale jak to

*

Punkty uznania(?): 30
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 789


Cichojcie

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #334 : 24 Stycznia 2011, 15:23:48 »
Druga część uzurpatora będzie równie świetna jak pierwsza, ale jeśli złamiesz słowo i sfajczysz mi Zehira to ja Cię znajdę, serio.  xd


IP: Zapisane
Belegor
Mistrz oryginalnych pomysłów

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2 445


Bestiarysta z zamiłowania

Zobacz profil
« Odpowiedz #335 : 24 Stycznia 2011, 16:02:52 »
Zehir poszedł na emeryturę- teraz to Nadir/czy ten były pomocnik ratuje świat jako czarodziej.
Ciekawi mnie bardziej jaką rolę zajmą krasnale, bo ostatnio tylko raz się pojawiły.


IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"

SebastianHommVI

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 138


Gość od edytora...specjalizacja (skrypty) .

Zobacz profil
« Odpowiedz #336 : 24 Stycznia 2011, 19:08:43 »
Bohater raczej żaden się nie pojawi  natomiast bd. wsparcie wojskami krasnoludów to wszystko . Bo właściwie nie ma z nimi wiele wspólnego U 2.


IP: Zapisane


Uploaded with ImageShack.us
Belegor
Mistrz oryginalnych pomysłów

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2 445


Bestiarysta z zamiłowania

Zobacz profil
« Odpowiedz #337 : 24 Stycznia 2011, 22:04:22 »
Szkoda, bo w jedynce też dużego udziały nie miały, a szkoda. Mogliby choć raz odegrać ważniejszą rolę.


IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"

SebastianHommVI

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 138


Gość od edytora...specjalizacja (skrypty) .

Zobacz profil
« Odpowiedz #338 : 24 Stycznia 2011, 22:11:04 »
być może ja coś wymyśle ale to byłaby misja nie więcej ale niestety krasnoludami nie bd. można grać tylko raczej przeciwko nim bo kampanie są już ustawione dla konkretnych nacji . Fabuła znacznie odbiega od krasnoludów właściwie ich nie dotyczy .


IP: Zapisane


Uploaded with ImageShack.us
Menelag
Moczymorda Tawerniana

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 280


1+2= Menelag

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #339 : 26 Stycznia 2011, 21:52:24 »
http://hostuje.net/file.php?id=6cea6780aed22f1f6254514b10538551

oto link do ostatecznej wersji ścieżki dźwiękowej, zmianom uległy, między innymi utwór 4 oraz 7, doszły też nowe 2,

Modyfikacje powstały dzięki konsultacji z kilkoma osobami.

Pozdraiwam :)


IP: Zapisane
Belegor
Mistrz oryginalnych pomysłów

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2 445


Bestiarysta z zamiłowania

Zobacz profil
« Odpowiedz #340 : 26 Stycznia 2011, 22:54:45 »
10 utwór Revolution theme: pierwsza połowa do kitu, chrzanu poza themem Igora, ale od drugiej połowy fajniejsze- mocniejsze, więcej bebnów i chórek i idealny mocnu utwór gotowy.

9.Pure magic- zachwyca, motyw avatara świetnie wykorzystany.

8.necro-campaign- no jest wreszcie dynamiczniejszy, wręcz "zygzakowaty" pod koniec barwa dźwięku się zmienia przez co trudno na 100% określic po której stronie będą nekromanci.

7.sylvan_campaign- dawny pure magic, wiosenny, pozytywny klimat, pod koniec powaznieje lecz pozytywny klimat pozostaje

6-3.Heroes themy- najlepszy ma król, reszta średnio, choć mag też niczego sobie, kawałek orientu nadaje mu klimat (tak jak etniczne nuty w pure magic)

2.Destiny theme- pocz. z Dark Messiaha- najdynamiczniejszy w całej ścieżce dźwiękowej, reszta troszkę za cicha i monotonna, ale ujdzie

1.Eight town- początek niczym z "Incepcji", dobry utwór- jeśli do Przystani to świetny, zwłaszcza do Niej pasuje ostastni fragment tego utworu.


IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"

Menelag
Moczymorda Tawerniana

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 280


1+2= Menelag

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #341 : 27 Stycznia 2011, 18:52:00 »
PRZYSTAŃ
"Za honor, ład i obowiązek!"

Po 3 latach przebywania na wygnaniu u magów, na tron powrócił Kenald. Pierwszą jego ważną decyzją było skazanie uzurpatora Siergieja na karę dożywotniego więzienia. Jego syn, Igor, dzięki zasługom w obronie Syris Thalla, został nagrodzony przez króla wielkim majątkiem ziemskim. Wywołało to sprzeciw starych rodów arystokratów, którzy zaczęli szerzyć pomysł decentralizacji Imperium.
Kolejnym problemem Kenalda stały się braki w skarbcu. Dodatkowo, kardynał Petro coraz intensywniej zaczął zabiegać o dodatkowe fundusze na budowę i utrzymanie seminariów. Jakby tego było mało, lokalni książęta odmówili płacenia suzerenowi i tak już małych części swojego rocznego dochodu, a narzeczona króla, lady Marwena sprzedała krasnoludom ważne miasto z pobliskimi kopalniami. Wszystko to zmusiło króla do podwyższenia podatków chłopom. Lud nie zamierzał być karany za spory władcy z książętami. Stosunki między królem a poddanymi były coraz bardziej napięte. Wojna domowa zawisła w powietrzu...
Karty nowych bohaterów Przystani już gotowe.
Za tydzień kolejne miasto :)


IP: Zapisane
Belegor
Mistrz oryginalnych pomysłów

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2 445


Bestiarysta z zamiłowania

Zobacz profil
« Odpowiedz #342 : 27 Stycznia 2011, 18:59:10 »
Bohaterowie świetni, aczkolwiek..... Marwen wyszła na bardzo smutną, szpetną księzniczke, taką.... Kunegundę właśnie xD.

Co do  Imperatora- wyniosła mina, krótkie, ostrzyżone włosy- kurcze wyszedł najorgyginalniej z bohaterów przystani.

Co do kardynała- jak na przebariwonego mrocznego kapłana wyszedł całkiem dobrze.


IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"

DWito
Mental Giant

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 421


"Jesteśmy tym o co walczymy"

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #343 : 29 Stycznia 2011, 14:41:01 »
Bohaterowie świetni, aczkolwiek..... Marwen wyszła na bardzo smutną, szpetną księzniczke, taką.... Kunegundę właśnie xD.
No właśnie o to chodzi, zmęczona wojną, może nawet okaleczona podczas bitwy to nie jest piesek salonowy tylko wojownicza księżniczka (bez skojarzeń z King's Bounty)


Prezentujemy wam dzisiaj stronę poświęconą Routin Destroyers (studia modderskiego założonego przez menelaga i DWito11 (musimy się jakoś nazywać ;D). Znajdziecie tam informacje na temat naszych projektów m.in. LOTR, Uzurpator, oraz newsy n.t. nowego projektu - Serce Ashan.
Serdecznie zapraszamy; Link


IP: Zapisane
"ojtam, ojtam"
Menelag
Moczymorda Tawerniana

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 280


1+2= Menelag

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #344 : 29 Stycznia 2011, 14:58:04 »
Osoby, które zarejestrują się na stronie będą mogli wziąć czynny udział w tworzeniu moda.
Mam tu na mysli przede wszystkim dialogi (tak, beda potrzebni tym razem lektorzy) oraz testowanie map modów i tak dalej.
Na forum tej strony będzie można zgłaszać też swoje pomysły na moda, te ciekawsze zostaną wykorzystane ;)
Pozdrawiam :)


IP: Zapisane
Strony: 1 ... 20 21 22 [23] 24 25 26 ... 52    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.05 sekund z 25 zapytaniami.
                              Do góry