Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Ankieta
Pytanie: Czy pobierzesz Serce Ashan?
Tak - 119 (1.2%)
Nie - 11 (0.1%)
Nie wiem - 29 (0.3%)
Głosów w sumie: 68

Strony: 1 ... 21 22 23 [24] 25 26 27 ... 52    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Uzurpator- MOD (Czytany 241922 razy)
Cebulak
(Hadrian)

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 062


Uzależniony od niebieskiego

Zobacz profil
« Odpowiedz #345 : 29 Stycznia 2011, 15:15:42 »
Taa.... cóż bohaterowie świetni, ale najlepiej wyszedł kapłan. A co do Serca Ashan, czyli Uzurpator 2? Ja już lekko pogubiłem się w tym.. Jakbym wymyślił jakiś pomysł to będzie pod tym postem "EDYT:", jednak poczekam aż dowiem się więcej.


« Ostatnia zmiana: 29 Stycznia 2011, 15:29:18 wysłane przez Hadrian » IP: Zapisane
Cytuj
Cahan: Hadrian się ucieszy, a jeśli ktoś nie będzie chciał grać, to będzie znaczyło, że go nie lubi. A przecież Hadriana wszyscy lubią, więc wszyscy zagrają. Plan idealny  8)
Menelag
Moczymorda Tawerniana

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 280


1+2= Menelag

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #346 : 29 Stycznia 2011, 18:45:07 »
Taa.... cóż bohaterowie świetni, ale najlepiej wyszedł kapłan. A co do Serca Ashan, czyli Uzurpator 2? Ja już lekko pogubiłem się w tym.. Jakbym wymyślił jakiś pomysł to będzie pod tym postem "EDYT:", jednak poczekam aż dowiem się więcej.

Pomysly oraz wieksza czesc informacji o pracy nad modem przeniesie sie wlasnie na tą stronę. Tam beda wszystkie wazniejsze wiadomosci, Serce Ashan, to zarówno podtytuł 2 czesci jak i nazwa naszej strony :D
Dlatego proszę tutaj nic nie pisać o pomysłach, tutaj bedzie toczona ogolna dyskusja na temat moda, wszystkie prace i ich efekty przenosimy tam :P
W poprzedniej czesci jak zrezygnowalem z lektorów to niektorzy byli niezadowoleni, teraz ciekawy jestem ile osob zgłosi się do czytania sekwencji bohaterów. Mam nadzieję, że bedzie w czym wybierać.


IP: Zapisane
Menelag
Moczymorda Tawerniana

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 280


1+2= Menelag

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #347 : 03 Lutego 2011, 15:29:36 »
LOCH
"Ukryj się, słuchaj, obserwuj, ucz się... A kiedy nadejdzie ku temu czas, uderz prosto z cienia."

   Ygg-Chall to ojczyzna wszystkich Mrocznych Elfów, ale tak naprawdę stanowi zlepek mniejszych państewek zarządzanych przez różne klany (zazwyczaj wrogo nastawione do siebie).
   W historii całego podziemnego królestwa wyróżniły się takie klany jak Blizna Duszy, Piętno Cienie, Smocze Oko. Ten ostatni ród wziął czynny udział w inwazji na Irollan, ale po buncie czarodziejki Meyi podzielił się i wszyscy poplecznicy wodza Xelina (łącznie z nim) zostali zabici. Władzę przejęła Meya. Szybko podporządkowało się jej kilka innych, mniejszych klanów. Dodatkowo, matrona zdobyła uznanie Ylayi, uznawanej przez większość Mrocznych Elfów za pośredniczkę między nimi, a Malassą, Smoczycą Cieni.
   Dwa miesiące po śmierci Xelina, Ylaya wzywa do siebie Meyę i mówi jej, że Malassa pragnie, by matrona stała się królową wszystkich Mrocznych Elfów, żeby klany połączyły się w jeden naród.
   Podobne plany ma Aurelion, wódz Klanu Złotego Kryształu, który chce zająć u boku Meyi miejsce zmarłego brata. Jeśli wszystko pójdzie po jego myśli, zostanie mężem matrony i władcą całego Ygg-Chall. Czarnoksiężnik nie podejrzewa jednak, że plany może mu pokrzyżować pewien niezadowolony ze swojego losu Minotaur.


IP: Zapisane
Psychol55
Ja słyszę a ty słuchasz

******

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Wiadomości: 441


Krytyk Fasta

Zobacz profil
« Odpowiedz #348 : 03 Lutego 2011, 15:38:22 »
Przepraszam ja tak troszeczkę zbocze na razie z tematu:
- Uzurapator 1 się już zakończył?.
- Uzurpator 2 "Serce Ashan" prace są  w toku ma się rozumieć?.

Wiem, ze głupie pytania ale nie śledziłem wątku wcale, także jestem opóźniony.

A co do bohaterów, to bardzo podoba mi się ten minotaur tylko ja osobiście dodał bym mu w oczach taką złotą łunę, poświatę.
Ten pierwszy zaś dość fajnie się prezentuje, tylko brakuje tego czegoś w nim.



IP: Zapisane
http://emikozinska.wix.com/emi-kokoz-art

Sprawdźcie co robi moja siostra!
Veselar

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 368


Zobacz profil
« Odpowiedz #349 : 03 Lutego 2011, 15:42:03 »
Aurelion fajny ale Minotaur i tak lepszy :D Aha, pytanie : Była mowa o tym że Raelag zginął czy nie?


IP: Zapisane
I kroczę ciemną doliną.
Menelag
Moczymorda Tawerniana

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 280


1+2= Menelag

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #350 : 03 Lutego 2011, 15:45:59 »
Przepraszam ja tak troszeczkę zbocze na razie z tematu:
- Uzurapator 1 się już zakończył?.
- Uzurpator 2 "Serce Ashan" prace są  w toku ma się rozumieć?.

Wiem, ze głupie pytania ale nie śledziłem wątku wcale, także jestem opóźniony.

A co do bohaterów, to bardzo podoba mi się ten minotaur tylko ja osobiście dodał bym mu w oczach taką złotą łunę, poświatę.
Ten pierwszy zaś dość fajnie się prezentuje, tylko brakuje tego czegoś w nim.


Tak, tak, prace nad 1 ukończyliśmy jakoś między Świętami a Nowym Rokiem. Prace nad Uzurpatorem 2 trwają jakiś miesiąc, nie co ja mówię, krócej jakieś 2-3 tygodnie xD
A co do Aureliona, wiesz on będzie taką cichą wodą, co innego mówi, co innego myśli, a jeszcze co innego robi xD taka postać tajemnicza, nieokreślona, napisałem jakie ma zamiary (dzieli się nimi z poddanymi), ale jakie zamiary ma naprawdę, to się wyjaśni of kors pod koniec ostatniej kampanii xD

@Serafin: wszystko zostanie wytłumaczone w kampanii.


IP: Zapisane
Belegor
Mistrz oryginalnych pomysłów

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2 445


Bestiarysta z zamiłowania

Zobacz profil
« Odpowiedz #351 : 03 Lutego 2011, 16:21:58 »
No to fajnie, choć mógłbyś go dziebko przerobić i na dodatek da mu konkurenta. Byłoby ostrzej, na dodatek to postanie minotaurów- pakty, sojusze, zdrada i krew..... Rzym po prostu (no tam był jeszcze i seks, ale tego nie da się pokazać w herosach).


IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"

Menelag
Moczymorda Tawerniana

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 280


1+2= Menelag

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #352 : 03 Lutego 2011, 16:45:05 »
No to fajnie, choć mógłbyś go dziebko przerobić i na dodatek da mu konkurenta. Byłoby ostrzej, na dodatek to postanie minotaurów- pakty, sojusze, zdrada i krew..... Rzym po prostu (no tam był jeszcze i seks, ale tego nie da się pokazać w herosach).

Będzie miał rywala, tylko nie będzie on z Lochu. A jeśli chodzi o seks, tu Cię zaskocze i powiem, że się da, ale ze względu na młodszych graczy nic takiego nie będzie ;)


IP: Zapisane
Belegor
Mistrz oryginalnych pomysłów

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2 445


Bestiarysta z zamiłowania

Zobacz profil
« Odpowiedz #353 : 03 Lutego 2011, 16:54:33 »
Jaaaaasne, a na mojej dłoni kaktus urośnie. Nie rób nas w balona, podteksty to moze i były w kampanii, ale nawet twócy nie potrafiliby z tych modeli zrobić takie wygibasy. Konkurent spoza lochu? Fiu, fiu.... czyżby człek, czy elf z Sylvanu, bo krasnal z góry odpada.
 


IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"

Menelag
Moczymorda Tawerniana

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 280


1+2= Menelag

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #354 : 03 Lutego 2011, 17:06:34 »
Jaaaaasne, a na mojej dłoni kaktus urośnie. Nie rób nas w balona, podteksty to moze i były w kampanii, ale nawet twócy nie potrafiliby z tych modeli zrobić takie wygibasy. Konkurent spoza lochu? Fiu, fiu.... czyżby człek, czy elf z Sylvanu, bo krasnal z góry odpada.
 

Gdyby sie nie dało, bym nie pisał ;D no a masz coś do krasnali ;D fakt, krasnal odpada xD


IP: Zapisane
Veselar

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 368


Zobacz profil
« Odpowiedz #355 : 03 Lutego 2011, 18:06:18 »
Serrrio się da? Nie wierzę w to ale by nie nabijać postów , mogłbyś pozmieniać troszkę Meye co? Albo nie wiem...


IP: Zapisane
I kroczę ciemną doliną.
SeRaFiNeK

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 474


Zobacz profil
« Odpowiedz #356 : 03 Lutego 2011, 18:23:04 »
Zamiast gadać, czy się da czy nie, lepiej to Menelag zaprezentuj pod jakimś linkiem z +18. Młodsi pobierają na własną odpowiedzialność, starsi już mogą na legalu takie sceny oglądać  :P


IP: Zapisane

"TAWERNO, WALCZ!"
Menelag
Moczymorda Tawerniana

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 280


1+2= Menelag

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #357 : 03 Lutego 2011, 21:38:29 »
Tiaa 8)
skonczmy ten temat bo sie nakreciliście za mocno ;D
Heroes to Heroes a nie Roma :P
I to by było na tyle, proszę państwa xD



IP: Zapisane
Belegor
Mistrz oryginalnych pomysłów

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2 445


Bestiarysta z zamiłowania

Zobacz profil
« Odpowiedz #358 : 03 Lutego 2011, 21:57:58 »
No wiesz co, tak ich gasić.... trzeba było ich nie podniecać ta wizją.
Kiedy możemy sie spodziewać kolejnej dawki newsów.


IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"

Menelag
Moczymorda Tawerniana

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 280


1+2= Menelag

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #359 : 04 Lutego 2011, 19:09:05 »
FORTECA
"Dla klanu, dla krwi!"

      Po pokonaniu rycerzy atakujących Irollan, Wulfstan zaczął borykać się z kolejnym problemem. Jego syn Rothstan dorósł i musiał podjąć trudną decyzję: "Co dalej? Kim mam zostać? Co mam robić?". Ku wielkiemu niezadowoleniu ojca, książe postanowił zostać... kapłanem Arkatha. Król Grimheim musiał więc zapomnieć o wnukach i ciągłości swojego rodu. Nie chcąc jednak wywoływać sporów, zgodził się na naukę syna u Hangvula, Wielkiego Kapłana Kamiennych Auli. Pierwsze tygodnie w Runicznej Akademii upłynęły Rothstanowi na obcowaniu z tajnikami magii. Młody krasnolud stał się wyjątkowo bystrym uczniem i już w wieku 21 lat mógł zostać Kapłanem. Jednak, aby pomyślnie ukończyć egzamin musiał udać się do wskazanego przez mentora miejsca i znaleźć artefakty o magicznej mocy. Pech chciał, że młody książę trafił na tropikalne wyspy, miejsce potyczek orków i ludzi lasu. 


IP: Zapisane
Strony: 1 ... 21 22 23 [24] 25 26 27 ... 52    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.035 sekund z 22 zapytaniami.
                              Do góry