Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Ankieta
Pytanie: Czy pobierzesz Serce Ashan?
Tak - 119 (1.2%)
Nie - 11 (0.1%)
Nie wiem - 29 (0.3%)
Głosów w sumie: 68

Strony: 1 ... 33 34 35 [36] 37 38 39 ... 52    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Uzurpator- MOD (Czytany 241932 razy)
Menelag
Moczymorda Tawerniana

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 280


1+2= Menelag

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #525 : 25 Kwietnia 2011, 11:26:56 »
Każdą mini rasą będziemy mogli zagrać podczas kampanii.
Np. wiadomo, że jednostkami Seminarium zagramy podczas powstania Igora przeciwko Kenaldowi.
Sporo nowości możecie spodziewać się w przyszłym tygodniu. Zaczynają się matury, a ja mam wolne  :yahoo:


IP: Zapisane
Cebulak
(Hadrian)

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 062


Uzależniony od niebieskiego

Zobacz profil
« Odpowiedz #526 : 25 Kwietnia 2011, 12:20:02 »
Pierwszy raz was ktoś skrytykował a wy chamy nie umiecie się z tym pogodzić
Widzę, że czytasz bardzo uważnie moje posty:
"ale golem znowu wygląda na odwal się, mi się nie spodobał"
"Ogólnie SŁABO. Stac cię na więcej,"
Czytaj dokładnie, jak mieliśmy uwagi do Wodnych Elfów. To co ty piszesz to nie krytyka, tylko pyskówka..


IP: Zapisane
Cytuj
Cahan: Hadrian się ucieszy, a jeśli ktoś nie będzie chciał grać, to będzie znaczyło, że go nie lubi. A przecież Hadriana wszyscy lubią, więc wszyscy zagrają. Plan idealny  8)
Claver18

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 56


Mroczny kolonizator

Zobacz profil
« Odpowiedz #527 : 26 Kwietnia 2011, 00:02:24 »
Radziłbym już więcej offtopa nie robić na rzecz Bloodwayne'a, bo na niego szkoda postów. Nie ma wątpliwości co do tego, że to typowy troll (przede wszystkim: Bloodwayne, zostałeś sam ze swymi poglądami, więc tutaj bym się nie kłócił). Jak tak dalej będzie pisał to dostanie warna od Loczka, jego wypowiedzi będą kasowane i tyle. Nie każdy jest takim geniuszem jak faceci z Ubisoftu, a poza tym nie każdy ma tyle czasu co oni. Modowanie to hobby, a robienie gier to praca, więc nie ma co porównywać- oni mają na to wystarczająco dużo czasu, a moderzy mają też inne obowiązki. Zresztą i tak robią to świetnie, wszystkie jednostki bez wyjątku mi się podobają. Sam kiedyś próbowałem i nawet zmiana statystyk mi nie szła, nie mówiąc tu już o zmianie wyglądu tekstur. Jak koleżka chce, to może spróbować- to naprawdę fajne i trzeba to robić metodą prób i błędów. A jak ktoś usiadł świeżo przed komputerem, to ma problem...


IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"
DWito
Mental Giant

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 421


"Jesteśmy tym o co walczymy"

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #528 : 26 Kwietnia 2011, 19:39:34 »

Zamykamy głosowanie.

Wyniki:

1 miejsce:      
Cytuj
Zagroda Hydromaxa  [17]
2 miejsce:
Cytuj
Plemię WMSwojownika   [16]
3 miejsce:         
Cytuj
  Mauzoleum Kokoju [13]
4 miejsce:
Cytuj
Dżungla Belegora [7]
5 miejsce:
Cytuj
Pustkowie Belegora [5]
6 miejsce:
Cytuj
Wrota Wymiarów Belegora [2]
7 miejsce:
Cytuj
Bractwo WMSwojownika [ 0 ]



IP: Zapisane
"ojtam, ojtam"
Claver18

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 56


Mroczny kolonizator

Zobacz profil
« Odpowiedz #529 : 26 Kwietnia 2011, 21:59:52 »
Niestety, kolejny raz potwierdzasz, że nie nadajesz się do takich tematów. Jako że nie będę powtarzał tego co już było napisane, to zacytuję menelaga:
http://www.serce.heroes.vot.pl/news.php

Na tej stronie możecie się rejestrować i podawać pomysły na mini rasę. Pomysł ma zawierać dokładną nazwę rasy, nazwę siedziby, nazwy i opisy 4 jednostek, a także umiejętności i zaklęcia (na bazie istniejących). Fajnie, jakbyście też zasugerowali fabularną kwestię tych istot. (np. pomogą Nekromantom podbijać Magów).
W kwestii wyglądu mam takie uwagi. Moje umiejętności pozwalają mi krzyżować co najwyżej dwa modele. Więc pliss nie wyjeżdżajcie z tego typu pomysłami: Głowa smoka, ogon czarta, ręce wampira, rogi diabła, skrzydła anioła a cycki sukkuba.
Swoje pomysły zgłaszajcie do 19.04 (wtorek) na wątku do tego specjalnie utworzonym. Potem przez kolejny tydzień (do 26.04) w specjalnej ankiecie na stronie będzie można oddać jeden głos.
Mam nadzieję, że konkurs będzie się cieszył dużą popularnością :)
To był konkurs, już skończony wraz z głosowaniem, a wyniki masz powyżej. Radzę na przyszłość uważniej przeglądać tematy przynajmniej kilka stron wstecz. To spowoduje, że nie będziesz takim noobem jakiego wrażenie sprawiasz w tej chwili :).


IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"
Menelag
Moczymorda Tawerniana

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 280


1+2= Menelag

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #530 : 26 Kwietnia 2011, 22:23:26 »
WROTA CHAOSU
Siedziba Heretyków

Elfy i ludzie, którzy zostają zwerbowani przez Urgasha stają się członkami jego nowej armii. Ma ona na celu zastąpić hordy demonów i stworzyć Imperium Chaosu, na czele z Demosmokami, awatarami Urgasha.

A i gratuluję zwycięzcom konkursu :) Będę się z Wami konsultować w sprawie zwycięskich ras.



IP: Zapisane
Belegor
Mistrz oryginalnych pomysłów

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2 445


Bestiarysta z zamiłowania

Zobacz profil
« Odpowiedz #531 : 26 Kwietnia 2011, 22:37:53 »
No tu przeszedłeś samego sxiebie Menelag... to jest cudowna minirasa. Oryginalna, ciekawa idealnie zastępująca demony. Gratulacje pomysłu.


IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"

Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 876


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #532 : 26 Kwietnia 2011, 22:38:04 »
No to ja się wypowiem, szczerze to naprawdę to jest chyba najlepsza minirasa jaką stworzyłeś. Pod względem fabularnym bardzo ciekawie, a pod względem wyglądu tak znakomicie, że mi poprawiłeś mój mierny ostatnio humor :D Także naprawdę kawał dobrej roboty. Przyznam by tu pochwalić jeszcze bardziej, że Demosmok jest lepszy dla mnie od pierwotnej wersji ;D


IP: Zapisane
Garoozis

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 13

Zobacz profil
« Odpowiedz #533 : 26 Kwietnia 2011, 22:53:29 »
:upadl: Tylko pogratulować.Jednostki wyglądają  jak wyciągnięte z najgłębszych czeluści Sheogh,czyli super!Czy mi się zdaje,czy rycerz chaosu to projekt stworzony przez Ciebie(tj. nie przekolorowana inna jednostka)?A Demosmok to mistrzostwo świata.Przekopałem wszystkie strony wątku i to wg. mnie najlepsza minirasa jaką zaprezentowałeś.


IP: Zapisane
Veselar

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 368


Zobacz profil
« Odpowiedz #534 : 27 Kwietnia 2011, 15:36:21 »
Znowu masz coś bez sensownego do powiedzenia? Znawca od siedmiu boleści

Heretyk odrobinkę podobny do tego z poprzedniej wersji strony , demosmok zaje...dobry , rycerz tak z lekka nie wyszedł ale i tak fajnie wygląda , złodziej dusz kojarzy mi się trochę z tą bronią z Dark Messiah . Heretycy to chyba najlepiej zapowiadająca się rasa


IP: Zapisane
I kroczę ciemną doliną.
Garoozis

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 13

Zobacz profil
« Odpowiedz #535 : 27 Kwietnia 2011, 15:38:16 »
To nie heretyk tylko kapłan, głowa się mu pali i buława i to wszystko.
 
A ten znowu swoje...Już mi się nie chce robić offtopa,ale co mi tam...Już napisałem że jak taki z ciebie geniusz to zrób własnego moda.Jesteś ze swymi poglądami sam i nawet nie masz co się kłócić,bo z całym forum nie wygrasz.Krzycz głośno - będziesz słyszany, mów mądrze - będziesz słuchany,jak mówi powiedzonko.Już się więcej nie odzywam w twojej sprawie,szkoda mi klawiatury.


IP: Zapisane
Weneda

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 18


Gardzi nekromantami

Zobacz profil
« Odpowiedz #536 : 27 Kwietnia 2011, 15:46:30 »
To nie heretyk tylko kapłan, głowa się mu pali i buława i to wszystko.
 
A ten znowu swoje...Już mi się nie chce robić offtopa,ale co mi tam...Już napisałem że jak taki z ciebie geniusz to zrób własnego moda.Jesteś ze swymi poglądami sam i nawet nie masz co się kłócić,bo z całym forum nie wygrasz.Krzycz głośno - będziesz słyszany, mów mądrze - będziesz słuchany,jak mówi powiedzonko.Już się więcej nie odzywam w twojej sprawie,szkoda mi klawiatury.

Podpisuję się pod tym co napisał Garoozis żebyś nie myślałem że jedna osoba ma do ciebie problem. Jak zrobisz lepszego moda albo jakiego kolwiek, to pogadamy.

Edit: On pewnie nawet w paincie kółka nie potrafi narysować. Ale nie komentujcie jego wypowiedzi, bo i tak każda lepsza od drugiej i lecą do kosza :)/menelag


« Ostatnia zmiana: 27 Kwietnia 2011, 17:45:30 wysłane przez menelag » IP: Zapisane
pjusza97

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 21

Zobacz profil
« Odpowiedz #537 : 27 Kwietnia 2011, 16:01:38 »
Jednostki są super według mnie najlepiej wyszedł rycerz chaosu i demosmok, ale reszta też nie najgorzej.
A tak z zupełnie innej beczki mam pytanie do menelaga otóż czy idzie zrobić takie jednostki w programach, które są od razu w heroesie czy trzeba do tego użyć jakiś innych?


IP: Zapisane
Psychol55
Ja słyszę a ty słuchasz

******

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Wiadomości: 441


Krytyk Fasta

Zobacz profil
« Odpowiedz #538 : 27 Kwietnia 2011, 16:23:50 »
BY BLOODWAYNE:

Ten mod...zmieniając jednostki to chyba niektórzy korzystają z painta. Wszystko kurde pięknie ale zmiana koloru mantikory na jakiś tam i podpisanie ją chimera jedyni wali po oczach

Znaczy się,że jak już robią mody to niech korzystają z czegoś lepszego od pędzla w piancie

Kolejne riposty w stylu zrób swojego, jeszcze raz powtarzam jak się za to bierzecie to róbcie to porządnie a nie na odpier***
A jeśli chodzi o trollowanie to nie macie pojęcia co to znaczy dzieci

Co to za riposta w stylu zrób sam?
Jak robicie to się przyłóżcie a nie odwalacie manianę i robicie na odpiernicz


To nie heretyk tylko kapłan, głowa się mu pali i buława i to wszystko.
 
ODPISY:

Bloodwayne , jesteś chyba idiotą jeśli myślisz że oni tworzą to w paincie

A ten znowu swoje...Już mi się nie chce robić offtopa,ale co mi tam...Już napisałem że jak taki z ciebie geniusz to zrób własnego moda.Jesteś ze swymi poglądami sam i nawet nie masz co się kłócić,bo z całym forum nie wygrasz.Krzycz głośno - będziesz słyszany, mów mądrze - będziesz słuchany,jak mówi powiedzonko.Już się więcej nie odzywam w twojej sprawie,szkoda mi klawiatury.

Podpisuję się pod tym co napisał Garoozis żebyś nie myślałem że jedna osoba ma do ciebie problem. Jak zrobisz lepszego moda albo jakiego kolwiek, to pogadamy.

Znowu masz coś bez sensownego do powiedzenia? Znawca od siedmiu boleści.

Radziłbym już więcej offtopa nie robić na rzecz Bloodwayne'a, bo na niego szkoda postów. Nie ma wątpliwości co do tego, że to typowy troll (przede wszystkim: Bloodwayne, zostałeś sam ze swymi poglądami, więc tutaj bym się nie kłócił). Jak tak dalej będzie pisał to dostanie warna od Loczka, jego wypowiedzi będą kasowane i tyle. Nie każdy jest takim geniuszem jak faceci z Ubisoftu, a poza tym nie każdy ma tyle czasu co oni. Modowanie to hobby, a robienie gier to praca, więc nie ma co porównywać- oni mają na to wystarczająco dużo czasu, a moderzy mają też inne obowiązki.


A jeśli chodzi o tego cwaniaczka Bloodwayne'a. Ignorujcie jego komentarze. Jeśli będą to offtopy po prostu polecą do kosza i tyle. Widać, że ma takie pojęcie o modowaniu, jak mój york o komputerach.

 Jakich dwunastolatków? Lepiej wróć do pierwszej klasy powtórzyć dodawanie i odejmowanie, bo cosik słabo liczysz.
Prace zespołu menelaga są jednymi z najlepszych jeśli nie najlepsze w Polsce i w Europie Wschodniej. Krytykować to łatwo, zrobić coś takiego, to inna zupełnie bajka.

--------------------------------------------------------------------

Mam małą refleksje dla użytkowników, może trochę przystopujcie, podejdźcie do niego z dystansem i z humorem?, gość nie umie tego robić ale pierwszy raz miał ktoś taki jak on odwagę skrytykować moderów na poważnie. Ja nie popieram go ale też nie krytykuje, jego zdanie i tyle..., a że wszystkim to tak przeszkadza OCH PICK!. Jeżeli ja nie umiem malować to znacz, że jeżeli coś skrytykuje "kogoś" to muszę umieć zrobić lepsze?, nie, ale jest to panie Bloodwayne trochę niegrzeczne z twojej strony, głupie bardziej, skoro ich prace są rzeczywiście udane. Myślę, że powinieneś odejść z tego tematu i wrócić za jakiś czas, spróbować pozmieniać kolorki itd.... za duża fala agresji się zwróciła przeciwko tobie. Internet niszczy ludzi jak to ktoś kiedyś napisał.  Over.


IP: Zapisane
http://emikozinska.wix.com/emi-kokoz-art

Sprawdźcie co robi moja siostra!
Adaskop

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 147


Abraham.

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #539 : 27 Kwietnia 2011, 16:26:40 »
Rozumiem krytykę niektórych aczkolwiek mi się najnowsza minirasa podoba. I to bardzo:) Ależ świetna robota ;). Miodzio. Wyborna. :) Naprawdę mi się podoba:). Rycerz Chaosu to zdecydowanie mój ulubieniec:) I wersja heretyka jest naprawdę porządna:)


IP: Zapisane

Strony: 1 ... 33 34 35 [36] 37 38 39 ... 52    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.111 sekund z 26 zapytaniami.
                              Do góry