Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 115 116 117 [118] 119 120 121 ... 503    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
HoMM6 - Aktualności - Dyskusja (Czytany 2033297 razy)
Pablossd

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 460


Podpis zgodny z podpisem...

Zobacz profil
« Odpowiedz #1755 : 19 Sierpnia 2010, 22:49:28 »
Jak dla mnie to to zbrojny... :) za mały zoom, nie da się nic powiedzieć... :P już bardziej prawdopodobne, że to coś w cieniu, za nekropolią strzegące kopalni to dżinn... ;) Bo jak dla mnie to dzinn... :)


IP: Zapisane
Pomyśl, co może być lepszego od udawania zadziwiającej istoty, której w realnym świecie jest się przeciwieństwem?... Prawdopodobnie robienie to ku uciesze innych ludzi, którzy podświadomie i tak uznają cię za idiotę... :>
Łowca Dusz
Tawerniany Wampir

****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 785


Soul Collector

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #1756 : 20 Sierpnia 2010, 09:16:06 »
Pobrałem screena, powiększenie 200% i pixeloza ostra ale wydaje mi się, że to są wszyscy kusznicy, zbrojni z Imperium ;]


IP: Zapisane


Uploaded with ImageShack.us

Homo-hetero-non-bisexualny emo punk rockowy mastochistyczny rasista, egoistyczny hedonistyczny hom
Łowca Dusz
Tawerniany Wampir

****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 785


Soul Collector

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #1757 : 20 Sierpnia 2010, 09:25:31 »
Saterh rządzi z Xaną. Postać demona.

Sareth rządzi z ojcem. Postać człowieka.

Satreth rządzi z ojcem. Postać demona.

Sareth zamyka bramy sheog z Leaną.

To wszystkie 4 które zdołałem odkryć w wymyślić wraz z kumplem ale możliwe że są jeszcze jakieś... nigdy nie wiadomo los Ashan jest nieznany...


IP: Zapisane


Uploaded with ImageShack.us

Homo-hetero-non-bisexualny emo punk rockowy mastochistyczny rasista, egoistyczny hedonistyczny hom
Andre94nt
Pierwszy Andrzej

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 822


Zobacz profil
« Odpowiedz #1758 : 20 Sierpnia 2010, 09:40:41 »
Albo z tym ekranem lochu to fotomontaż, albo wsadzili byle co, żeby sprawdzić jakiś mechanizm, nigdy to nie wiadomo.


IP: Zapisane
Martin
"Król Multikont"

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 397


Nobody expects the Spanish Inquisition!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #1759 : 20 Sierpnia 2010, 09:50:15 »

Prosiłbym o zaprzestanie urządzania sobie czatu w tym topiku. Chcecie dyskutować, dyskutujcie byle nie w jednym zdaniu czy nawet wyrazie. Sadzę,że można się wysilić na kilka składnych zdań, jeśli nie - to proszę nic nie pisać. Nie chce rozdawać warnów, jednak skończy się na tym, że będę do tego zmuszony.



« Ostatnia zmiana: 20 Sierpnia 2010, 09:53:26 wysłane przez Martin » IP: Zapisane
Laxx
Tawerniana Diablica

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1 426


Posiadaczka Piekielnej Patelni

Zobacz profil
« Odpowiedz #1760 : 20 Sierpnia 2010, 11:08:14 »
Cześć czy ktoś juz wie kiedy mniej więcej będzie demo Heroes of Might and Magic VI   :co:

Dobra. Temat ucichł, to ja zaryzykuję ;D

Więc drogi wojo1290 - nie wiemy kiedy będzie takie demo.

Osobiście uważam, że za pół roku twórcy może dadzą nam więcej uciechy ;)

Co do fotomontażu Nekropolis i Lochu to macie rację. To fotomontaż i nie wiem nad czym się rozczulać. Może chcieli nam pokazać jak mniej więcej będzie wyglądał schemat rozbudowy, nie wiem ???

A co do ras, to obstawiam, że będzie ich maksymalnie 6. A nad dodatkami też nie rozumiem co się tak rozczulacie - zawsze były 2 to i tym razem będą. Ani więcej ani mniej.


IP: Zapisane
Luk
The Great LichMaster

*

Punkty uznania(?): 27
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 473


Scream for me Tawerna!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #1761 : 20 Sierpnia 2010, 11:09:01 »
[Gian]Cześć wszystkim, tu Giancarlo Varanini prosto z gamescom 2010. Towarzyszy mi Erwan LeBreton, producent Might & Magic: Heroes VI. To zupełnie nowa gra ze świata Might & Magic, wszyscy jesteśmy bardzo podekscytowani. Opowiedz nam trochę o tym jak się zaczęły prace nad tym projektem i kto nad nim pracuje?

[Erwan]Ok, zacząłem 4 lata temu z ogromnym projektem pre-koncepcyjnym w Ubisoft razem z ekipą pracującą nad światem Might & Magic jako całością- pisarzy, designerów, artystów, oczywiście my, producenci, czuwaliśmy nad projektem od samego początku Następnie szukaliśmy idealnego developera i znaleźliśmy Black Hole Ent. węgierskie studio specjalizującą się w  fantasy RTS-ach, które już pracowało nad tytułami o określonej marce, z dużą ilością odgórnych wytycznych. Pracowaliśmy nad tym projektem 2 lata i ujawniamy owoce naszej pracy po raz pierwszy.

[Gian]Właśnie widziałem demo i wychodzi na to, że próbujecie zachować to co z gry Might & Magic robi grę Might & Magic ale dodajecie również mnóstwo małych zmian zarówno do mapy przygody jak i bitwy.

[Erwan] Dokładnie, chcemy zachować fundamenty i duszę, które są z nami od dawna i które ludzie kochają, ale z umiarem. Nie chcemy jej zrewolucjonizować ale chcemy trochę usprawnić, zrobić ją bardziej next-genową w niektórych aspektach jak dostępność i grafika. Również skupiliśmy się na sekcji RPG, nie było to jednym z wymogów, bardzo chcieliśmy rozwinąć i wzmocnić ten element gry, zwiększyć kontrolę nad tworzeniem i rozwojem bohatera.

[Gian]Jakie, Twoim zdaniem, sa największe różnice między Heroes VI a jego poprzedniczką?

[Erwan]Trzy główne podłoża, nad którymi się najbardziej skupiliśmy to rodzaj i sposób opowiadanej historii, element RPG, który jak wspomniałem jest mocno rozbudowany pod kontem kontroli rozwijanego bohatera. Chcemy aby gracz całkowicie opanował swojego bohatera i jego rozwój. Oraz dodaliśmy strategię. Może dziwnie to zabrzmi odnośnie gry strategicznej ale chcieliśmy sprawić aby każda frakcja w grze, wszystkie rasy, zupełnie się od siebie różniły pod względem rozgrywki. Nie było tego w poprzednich odsłonach, jest to zupełna nowość.

[Gian]Wygląda świetnie! Jak wygląda sprawa odnośnie platform i daty wydania?

[Erwan] Będzie tylko na PC-ty, może na Mac ;], Planujemy się wyrobić do Marca 2011.

Tłumaczył: Luk


IP: Zapisane
Menelag
Moczymorda Tawerniana

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 280


1+2= Menelag

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #1762 : 20 Sierpnia 2010, 13:18:59 »
Trafiłem na jakąś zapowiedź...ten temat jest taki gorący, więc możliwe, że ktoś już ten link wstawił i tego nie zauważyłem

http://www.gry-online.pl/S022.asp?ID=6798


IP: Zapisane
Ireth

******

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Wiadomości: 455

Zobacz profil
« Odpowiedz #1763 : 20 Sierpnia 2010, 16:26:47 »
W sprawie Sfinksa mam cytat z linku od menelaga:
"Producent Might & Magic: Heroes VI, wyjaśnia przy tym, że choć frakcje są wyjęte żywcem z poprzednich części cyklu, to już pośród dostępnych wojsk ujrzymy zaledwie połowę dotychczasowych rodzajów jednostek – reszta doczeka się zastępstwa (np. w Nekropolis zamiast zombie zobaczymy ghule)"

To źle wróży dla wielbicieli Kościanych Smoków. Mnie tam nie przeszkadza że wymienią zombie na ghule, a chłopów na pikinierów, ale tych "klasycznych jednostek" (anioł, diabeł, smok) nie powinni zmieniać.

No i jeszcze fabuła. Tu się rozczarowałam. Liczyłam na epicką opowieść o Mrocznym Mesjaszu, a tu jakieś dzieciaki będą ratować Ashan od Archaniołów. No ale poczekamy, pogramy, ocenimy. Może nie jest tak źle.


IP: Zapisane
twist3r
Użytkownik jest zbanowany i nie może wysyłać wiadomości Wyciszony
*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 1

Zobacz profil
« Odpowiedz #1764 : 20 Sierpnia 2010, 18:42:30 »
Witam zapraszam do zassania 2 tapetek do heroes vi mojej tworczosci;) edycji no i soundtracku z trailera...muzyki :) Pozdrawiam
http://hotfile.com/dl/63411691/5516641/MiniPack.rar.html


IP: Zapisane
Andre94nt
Pierwszy Andrzej

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 822


Zobacz profil
« Odpowiedz #1765 : 20 Sierpnia 2010, 21:13:47 »
Co do jednostek, to nieco martwi mnie fakt, że większość zmienią.
Z tego co wyczytałem, będzie 7 frakcji! A to wspaniale! Byle tylko niczego nie zepsuli. Co do fabuły, no to nie za ciekawa, ale zaś tragiczna nie jest, więc raczej nie będzie źle. Jak już wielokrotnie powtarzałem- poczekajmy, zobaczymy! Może będzie coś nowego pokazane jeszcze we wakacje a wtedy ocenimy lepiej, czy zmiany nam się podobają, czy nie. No to jak na razie tyle.

PS: Ekran miasta bez prawdziwego podglądu mi się zupełnie nie podba dno i tyle!

( mam nadzieję, że taka wypowiedź wystarczy)


« Ostatnia zmiana: 20 Sierpnia 2010, 21:18:02 wysłane przez andre94nt » IP: Zapisane
Iuz
Mistrz Heroes V

*

Punkty uznania(?): 9
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 58


Zobacz profil
« Odpowiedz #1766 : 20 Sierpnia 2010, 22:07:54 »
A podaj źródło informacji na temat 7 ras, bo ja znalazłem info tylko na temat 5 ras.


IP: Zapisane
SeRaFiNeK

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 474


Zobacz profil
« Odpowiedz #1767 : 20 Sierpnia 2010, 23:14:54 »
Jeżeli 5ras to ja stawiam na: Trupy, Ludzi, Demonów, Elfów i Czarodzieji.
Trzy pierwsze rasy znamy, a Elfy i Czarodzieje są po prostu najbardziej zasłużeni w Ashan i to o nich wiemy najwięcej, więc to pewnie będą oni.
W dodatkach mogą dojść Orkowie i Mr.Elfy. Krasnale odejdą w diabły.


IP: Zapisane

"TAWERNO, WALCZ!"
Khaziu
SpecHoMM

*

Punkty uznania(?): 15
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 533


...:::Dziel i rządź:::...

Zobacz profil
« Odpowiedz #1768 : 21 Sierpnia 2010, 00:04:35 »
To może i ja się wypowiem po dłuższej przerwie.

Jestem zaciekawiony tym co nam pokażą panowie z UBI. Całość wygląda obiecująco i nie mogę się doczekać żeby zagrać w tę odsłonę. Nie wolno jednak zapomnieć że to nie są finalne projekty które widzieliśmy i sporo się jeszcze zmieni (jak nie wszystko).
Ja czekam z wielką niecierpliwością na wersję demo, która jak przypuszczam pojawić się może w okolicach świąt.
Premiera w roku 2011 trochę mnie martwi bo w przyszłym roku maturę pisze i oby premiera była po maturze - w przeciwnym wypadku maturę zdam za dwa lata :). Acz znając rynek gier, ów premiera będzie albo w wakacje z okazji E3 itd. albo na święta 2011 o ile termin zostanie dotrzymany.

Już teraz mogę obiecać poradniki do nowej gry jak tylko się ona pojawi na rynku. Tak więc, trzymajmy kciuki za nowo powstający kąsek.


IP: Zapisane
Schanczez

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 53


Zobacz profil
« Odpowiedz #1769 : 21 Sierpnia 2010, 08:25:43 »
coś mi przyszło na myśl mroczne elfy gdy się zbuntowały zabiły jakiegoś króla i uciekły być może spotkamy tieru ? a właściwie ile on miał lat?


IP: Zapisane
Błogosławieni pozytywnie jebnięci, albowiem tu na ziemi są w raju.
Strony: 1 ... 115 116 117 [118] 119 120 121 ... 503    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.125 sekund z 17 zapytaniami.
                              Do góry