Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 297 298 299 [300] 301 302 303 ... 371    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Oceń poprzednika (Czytany 929079 razy)
Hellscream
Orczilla

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Wiadomości: 1 125


One, Two, Hellscream's coming for you...

Zobacz profil
« Odpowiedz #4485 : 28 Sierpnia 2009, 23:58:04 »
Loczek - typowe zero, co stało się bohatero. Mało znany user, później user wujek, później Poważny Wujek Moderator, dziś Poważny Wujek Mod Globalny...a loczków to on ciągle nie ma. Według mnie, to dobry pomysł na postanowienie noworoczne dla Loczka - dorobić się loczków.
Ogólnie człowiek miły, ułożony, nie jest aż tak ślepym służbistą za jakiego go miałem (...jest niedowidzącym służbistą...), ale nie przeszkadza to mu być miłym. ;) Ogólnie, choć zaloczkowany ("fabularnie"), to do serca przyłóż.
Pozdrawiam


IP: Zapisane
Laxx
Tawerniana Diablica

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1 426


Posiadaczka Piekielnej Patelni

Zobacz profil
« Odpowiedz #4486 : 29 Sierpnia 2009, 17:49:57 »
Hellscream - osoba, która swoim wysokim IQ (lepszy jesteś od Dody ;P) szybko zdobył sympatię Tawernowiczów. Dorobił się rangi "Przyjaciela" co oznacza, że jest tu szanowany no i chyba potrzebny ;)
Poza tym w przypadku 95% swoich postów (chyba) kończy je słowami "pozdrawiam" co stało się bardzo charakterystyczne dla tegoż osobnika xD


IP: Zapisane
Fast
Mołdawski Bulbulator

*****

Punkty uznania(?): 12
Offline Offline

Wiadomości: 871


Zobacz profil
« Odpowiedz #4487 : 29 Sierpnia 2009, 18:54:46 »
Pani Redaktor ;]
I userka na 666.
How are you?



IP: Zapisane
Laxx
Tawerniana Diablica

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1 426


Posiadaczka Piekielnej Patelni

Zobacz profil
« Odpowiedz #4488 : 30 Sierpnia 2009, 07:29:14 »
Pani Redaktor ;]
I userka na 666.
How are you?

1. Była pani redaktor
2. A ja mam numer 10 w dzienniku ^_^
3. Ok, I`m fine and... you?

Fast: jedna z najsymaptyczniejszych i przeuroczych osóbek na Tawernie. Nie dokuczy, nie ugryzie a powie jak jest. W bardzo oryginalny sposób ;) No i w końcu mój mąż.... xD


IP: Zapisane
Luk
The Great LichMaster

*

Punkty uznania(?): 27
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 473


Scream for me Tawerna!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #4489 : 30 Sierpnia 2009, 11:46:36 »
Laxx nie ma już tyle temperamentu co kiedyś ; P Widocznie obowiązki trochę ją stonowały i ukierunkowały ten ogień aby też tworzyć, a nie tylko niszczyć. Dobrze, że dalej jest z nami, było nie było charakterystyczna postać na Tawernie. No i niewiele tu mamy demonów, więc ktoś przedstawicielem być musi.


IP: Zapisane
Loczek
King Loczdorah

*

Punkty uznania(?): 23
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 845


It's Seriously Christmas

Zobacz profil
« Odpowiedz #4490 : 30 Sierpnia 2009, 11:57:47 »
Luk- stary wyga naszego forum, osoba która na 3'ciego Admina się wbiła a ogólnie spokojny opanowany potrafiący zagiąć każdego cwaniaka ale i kulturalnie rozmawiający.
Mam nadzieję że wytrzymasz tutaj ze mną innymi gadami i gadzinkami.


IP: Zapisane
Sojlex
Drugi Andrzej

*

Punkty uznania(?): 13
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 659


Swego czasu Last Pączek Standing

Zobacz profil
« Odpowiedz #4491 : 18 Września 2009, 20:41:26 »
Loczek - obecnie na starym miejscu Luka (no przecież nie zawsze był adminem ...) - super moderator - no ja nie wiem , mnie tu dawno nie było z powodów ode mnie nie zależnych ...


IP: Zapisane
Hellscream
Orczilla

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Wiadomości: 1 125


One, Two, Hellscream's coming for you...

Zobacz profil
« Odpowiedz #4492 : 20 Września 2009, 14:34:21 »
sojlex - do dziś nie wygrzebał się z dołka posiadania nicka z małej litery. Sygna ta sama. Bez zauważalnych zmian. Jeden z niewielu "znanych" userów, których...nie znam. A szkoda (?).

Pozdrawiam


IP: Zapisane
Fast
Mołdawski Bulbulator

*****

Punkty uznania(?): 12
Offline Offline

Wiadomości: 871


Zobacz profil
« Odpowiedz #4493 : 25 Października 2009, 12:41:13 »
Piekielnykrzyk - user mądry, kulturalny no i naturalnie posiadł rangę przyjaciela - co o czymś swiadczy :D
Jak już ktoś zauważył każdą wypowiedź kończy pozdrowieniem :)
Oprócz tego świetny "bajko"-pisarz (Wojny starożytnych).
i tak BTW - wprowadź czempionów khorne`a! :D xD



IP: Zapisane
Khaziu
SpecHoMM

*

Punkty uznania(?): 15
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 533


...:::Dziel i rządź:::...

Zobacz profil
« Odpowiedz #4494 : 25 Października 2009, 17:49:43 »
Fast - wesoły, utalentowany pisarz który ma smykałkę do gier RPG xD. prowadził najbardziej znanego z nich, czyli Legendy Czata. To były czasy...
Poza tym były redaktor strony. Nienaganny user. Ostatnio coś mniej aktywny ale zawsze jest z nami i nie odejdzie. Ogółem duży plus.


IP: Zapisane
Laxx
Tawerniana Diablica

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1 426


Posiadaczka Piekielnej Patelni

Zobacz profil
« Odpowiedz #4495 : 25 Października 2009, 18:04:33 »
Khaziu - HoMMowaty spec. Słynie z poradników, które niejedne istnienie uratowały ;]

Poza tym moderator Tawerny i nasz mały Pudzian.


IP: Zapisane
Ashia
Aenigma

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 372


"sztuko z fantazji i kamienia..."

Zobacz profil
« Odpowiedz #4496 : 25 Października 2009, 18:44:11 »
Laxx – typowy demoniczny temperament, pełna ognia i energii, nic nie jest jej w stanie powstrzymać, zawsze postawi na swoim. Wszędzie jest jej pełno, wszędzie zajrzy i wypowie swoje zdanie z krzykiem, dokładając swoje trzy grosze (oczywiście w dobrym tego znaczeniu). Ogólnie nic jej nie wzruszy.


IP: Zapisane


„I gdzie ty widzieć będziesz,
gdy zamieszkamy w powidoku słońca
malowanym na powietrzu jak na szkle nieważkim,
jak nasze oczy przepełnione blaskiem
nieśmiertelnieją w pędzie
wzwyż, w ponad –

Tworząca,
Koniecznie wolna,
patrz! Dożyj siebie ze światła!”
Łowca Dusz
Tawerniany Wampir

****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 785


Soul Collector

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #4497 : 28 Października 2009, 16:50:20 »
Ashia- tak na prawdę to mało cię znam... ale ten nick kojarzy mi się z osobą ciepłą, miłą, z którą można pogadać na każdy temat. Do tego myślę że jest osobą lubiącą zwierzęta, empatką. Kochająca romanse i komedie romantyczne :P A do tego humanistką xD

Ps. Nie wiem czy jest to do końca zgodne z prawdą jednak takie odnoszę wrażenie po pisanych postach ;)


IP: Zapisane


Uploaded with ImageShack.us

Homo-hetero-non-bisexualny emo punk rockowy mastochistyczny rasista, egoistyczny hedonistyczny hom
Cepek
Tamer spamer soul

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 399


Moja psina

Zobacz profil
« Odpowiedz #4498 : 28 Października 2009, 18:54:22 »
Łowca - uu jubilat 500 pościków na koncie , pamiętam go jeszcze bardzo dobrze z jego mrocznych sygnaturek , których teraz cosik nie widzę , ale sądzę że nie stracił nic na swojej mrocznej naturze , nadal dalej ten sam tylko z większym doświadczeniem i umiejętnościami  ;)


IP: Zapisane
Life is short ,so play Heroes of Might and Magic or die.




Hellscream
Orczilla

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Wiadomości: 1 125


One, Two, Hellscream's coming for you...

Zobacz profil
« Odpowiedz #4499 : 05 Listopada 2009, 19:23:34 »
Cepek - 500 postów Łowcy wygląda mizernie przy ponad 1000 Cepka. Cepminator był modem zanim ja się tu pojawiłem. Znam go głównie z braku jakiegokolwiek współczucia dla SPAMu i miłości do chomika Killerka. razem byliśmy w LPP - Lódzie Pszeciw Partii, czyli partii w sejmie tawernowym, która chciała odesłać topic w pizdu i jeszcze głębiej, jak to Pan Przewodniczący (Cepek) ujął...Ogólnie na plus.


IP: Zapisane
Strony: 1 ... 297 298 299 [300] 301 302 303 ... 371    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.062 sekund z 18 zapytaniami.
                              Do góry