Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1]    Do dołu Drukuj
Nowośc (Czytany 3460 razy)
Khaziu
SpecHoMM

*

Punkty uznania(?): 15
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 533


...:::Dziel i rządź:::...

Zobacz profil
« : 07 Września 2009, 20:22:04 »
Witam! Już dziś pojawiła się na naszej stronie oraz forum, nowa wersja poradnika do HoMM5 wersji podstawowej kampanii 1. Jak narazie to tylko jedna kampania, ale niebawem pojawią się pozostałe. Zapraszam do czytania, komentowania i oceniania. Przyda mi się to do opisania pozostałych misji.
Dziękuje i pozdrawiam, Khaz



« Ostatnia zmiana: 01 Września 2010, 21:32:30 wysłane przez Martin » IP: Zapisane
Khaziu
SpecHoMM

*

Punkty uznania(?): 15
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 533


...:::Dziel i rządź:::...

Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 12 Września 2009, 17:08:07 »
Witam. Obecnie pracuje nad Kampanią Inferno z Agraelem na czele. Obecnie kończę przechodzić misję Okręt z Erewel. Przy dobrych wiatrach dziś napiszę i wrzucę tą kampanię na stronę głowną i forum, jeśli nie to jutro. Na osłodę powiem, że cała kampania jest bardzo, ale to bardzo prosta, tylko trzeba być spostrzegawczym.  O co mi chodzi? Jaki jest ten szczegół? Dowiecie się niebawem ;)
Pozdrawiam. Khaz

Edit: Nowy poradnik do 2 kampanii już jest na forum i na stronie. Zapraszam do lektury ;)



« Ostatnia zmiana: 13 Września 2009, 11:21:13 wysłane przez Khaziu » IP: Zapisane
KamilekxD

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 8

Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 23 Listopada 2009, 11:49:50 »
Nie wiem co mi się stało kiedy wczytuje jakikolwiek zapis z kampani heroes V sie wyłancza ;/ Jeżeli ktoś miał coś takiego i wie jak to naprawić prosze napisać


IP: Zapisane
Łowca Dusz
Tawerniany Wampir

****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 785


Soul Collector

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #3 : 23 Listopada 2009, 19:15:48 »
A czy po wyłączeniu wyskakuje ci jakiś błąd?
Masz oryginalną wersję?


IP: Zapisane


Uploaded with ImageShack.us

Homo-hetero-non-bisexualny emo punk rockowy mastochistyczny rasista, egoistyczny hedonistyczny hom
Cepek
Tamer spamer soul

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 399


Moja psina

Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : 23 Listopada 2009, 20:22:28 »
Mało szczegółów podałeś, jaki sprzęt? Bo być może to ramy. Spatchuj grę koniecznie to podstawa poprawiająca wiele błędów...


IP: Zapisane
Life is short ,so play Heroes of Might and Magic or die.




pemo4402

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 492


...Ramtamdamtam-amtamdamtam.

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #5 : 24 Listopada 2009, 15:19:34 »
Heh hehe a mi sie, herose IV nie wyłancza tylko włancza :D :D :D, :D. :D :D :D :D




RLY, weź napisz coś konkretnego i bez błędów ortograficznych to pogadamy. Bo skoro wiem tylko tyle, że chodzi o grę Heroes V i nawet nie wiem jak wygląda to "Wyłanczanie :D :D", to mogę ci tylko polecić wrzucenie na tackę czytnika DVD słownika ortograficznego czy innych wyrazów bliskoznacznych.


IP: Zapisane
Michaldemon

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 26


Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : 02 Stycznia 2010, 18:56:52 »
ja też mam coś takiego tylko że gdy przejdę misję mam wersje 1.60 i oryginalną


IP: Zapisane
Strony: [1]    Do góry Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.036 sekund z 16 zapytaniami.
                              Do góry