Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 2 [3] 4 5    Do dołu Drukuj
Nabór do redakcji - rekrutacja otwarta (Czytany 16755 razy)
Sojlex
Drugi Andrzej

*

Punkty uznania(?): 13
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 659


Swego czasu Last Pączek Standing

Zobacz profil
« Odpowiedz #30 : 27 Września 2009, 10:59:32 »
Ja mogłybym się tego podjąć . Najchętniej w dziedzinie modów . Albo "Heroesa Online" .

Artykuł :
Cytat: - Napisane przeze mnie ...
Zapewne każdy modder , i gracz , który przyłożył rękę (lub nie) do powstania jakiegokolwiek moda napomykał myślą o tym samym co inni : stworzyć nową frakcję do Heroesa V . Ale nie chodzi tu o mod który podmienia , tylko o mod który tworzy nową rasę . A więc kto pierwszy wpadł na pomysł by to wprowadzić w życie ? Na forum Heroes Community po powstaniu trzeciego w kolei modu podmieniającego zamek (Chodzi tu o Oblivion , pojekt Kainc) powstał projekt stworzenia zamku rodem z Heroes III - cytadeli . Prace narazie ograniczają się do tekstur bohaterów i budynków miasta , ponieważ wszystko jest tworzone od zera . Prace rozpoczeły się jeszcze w czasie wakacji - od 4 Sierpnia . Stworzone są już prawie wszystkie budynki miasta jednakże przace zwolniły ponieważ jest problem z talentem i budynkiem rasowym .

Sam temat projektu znajduje się pod tym adresem .



IP: Zapisane
Shadowcat

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 3


Zobacz profil
« Odpowiedz #31 : 07 Grudnia 2009, 15:07:27 »
Nick: Shadowcat
Imię: Piotrek
Wiek: 17 lat
Komunikator: gg 1297690
Znajomość podstaw HTML: tak
Co wniosę do redakcji/czym chciałbym sie zająć: Chętnie zająłbym się dodawaniem regularnych news'ów. Z przyjemnością napiszę/ przetłumaczę jakiś poradnik i podyskutuje z user'ami
O sobie: Herosami zajmuję się od pierwszej części sagi. Już wtedy ta gra urzekła mnie swoim pięknem i oryginalnością pomimo denerwującego niekiedy dźwięku gargulca i przecukierkowanego, fioletowego smoka. Od tamtej pory jestem fanem Heroes of Might and Magic. Jestem humanistą, jeżeli chodzi o poprawność językową etc. to nie powinno być żadnych problemów - redagowałem i pisałem prace olimpijskie z języka polskiego na poziomie licealnym. Generalnie rzecz biorąc jestem obowiązkowym i rzetelnym pracownikiem. Wszystko to brzmi tak dojmująco i patetycznie, ale mam też sporo poczucia humoru  ;D i myślę, że praca ze mną będzie przyjemna.

Próbny news:
Wyhylylybymy, oficjalny przedstawiciel Ligi Heroes 5 ogłosił, że zorganizowany zostanie Turniej pojedynków Heroes of Might and Magic V. Przewidywane nagrody, to kolejno Fantasy Wars za I miejsce, King's Bounty: Legenda za II i Majesty za III. Zapowiada się fascynująca rywalizacja i niezapomniane emocje. Niestety, wciąż nie podano dokładnej daty i miejsca wydarzenia. O jakichkolwiek postępach w tej sprawie będziemy informować na bieżąco.


                                                                                                                                                                           Shadowcat 2009-12-7



IP: Zapisane
pemo4402

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 492


...Ramtamdamtam-amtamdamtam.

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #32 : 07 Grudnia 2009, 15:28:44 »
Proszę się kulturalnie odpierniczyć od mojej działki ;p


IP: Zapisane
jareQ
Tak, to On!

*

Punkty uznania(?): 6
Offline Offline

Wiadomości: 1 256


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #33 : 07 Grudnia 2009, 15:44:48 »
Odezwij się do mnie na gg lub tlen. Pogadamy bo widzę, że jesteś nowy na forum.

ps. pemo nie marudź ;D


IP: Zapisane
Khaziu
SpecHoMM

*

Punkty uznania(?): 15
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 533


...:::Dziel i rządź:::...

Zobacz profil
« Odpowiedz #34 : 14 Stycznia 2010, 17:59:01 »
Witam wszystkich po długiej nieobecności. Niestety - nie zostanę długo. Wpadłem napisać to oświadczenie, czy informacje...

Zapytałem Jarka czy jest możliwość zabrania mi uprawnień, ze względu na mój brak na forum spowodowany nawałem obowiązków i brakiem czasu. Zgodził się na to. Jednak gdy będę miał znów więcej czasu, prawa zostaną mi oddane tj. redaktor i moderator. Mam w planach dokończenie poradnika H5 i zrobienie H3 ale nie obiecuje.  Moja nieobecność potrwa jeszcze 2-3 miesiące. Jak coś to piszcie na gg, na priv na forum (czasem wchodzę i przeglądam) lub na maila.

Pozdrawiam i do zobaczenia. Khaz.


IP: Zapisane
Aragel

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 1

Zobacz profil
« Odpowiedz #35 : 15 Stycznia 2010, 16:52:02 »
Nick:Aragel
Imię:Jakub
Wiek:13,5
Numer GG:3529072
Znajomość podstaw HTML: Tak
Co wniosę do redakcji\ Chciałbym się zająć przyszłością czyli Heroes Might And Magic VI. Bohaterami, jednostkami, zdolnościami i wieloma innymi rzeczami.
O sobie:Dopiero od niedawna stworzyłem konto na Tawernie jakieś 0,5 roku temu. Heroes fascynowałem się od 6 lat, wtedy zobaczyłem jej piękno. ;D ;D ;D. Jeżeli nie przyjmiecie mnie teraz to może potem, mistrzem słow nie jestem ale z polskiego mam 5.


IP: Zapisane
Laxx
Tawerniana Diablica

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1 426


Posiadaczka Piekielnej Patelni

Zobacz profil
« Odpowiedz #36 : 15 Stycznia 2010, 17:01:11 »
Dopiero od niedawna stworzyłem konto na Tawernie jakieś 0,5 roku temu
Albo jestem ślepa albo w twoim profilu pisze, że dziś się rejestrowałeś :P

Poza tym masz trochę mało postów ale to tylko moje zdanie.


IP: Zapisane
Regeth

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 390


Thor Mit Uns!

Zobacz profil
« Odpowiedz #37 : 15 Stycznia 2010, 18:25:22 »
Aragel, pisz, udzielaj się na forum, a dopiero potem zobaczymy...


IP: Zapisane
radanat

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 71


Zabójca na zlecenia Tawerny

Zobacz profil
« Odpowiedz #38 : 17 Czerwca 2010, 18:27:42 »
Temat: Nabór do redakcji
Nick: Radanat
Imię: Radanat (na serio  :huh:)
Wiek: 13.5
Komunikator: 22383597(gg)
Znajomość podstaw HTML: Tak.
Co wniosę do redakcji/czym chciałbyś sie zajać: Cóż... zauważyłem że na stronie, mimo iż jest wiele informacji, to jednak jest ich ciut i tak za mało. W pierwszej kolejności napiszę poradniki do scenariuszy HV, ew. poradniki do HIV. Jeżeli będę mógł, to uzupełnię także listę bohaterów HIV i HV, bo w nich nie ma z połowy bohaterów.
O sobie: Zawsze interesowałem się informatyką, i fizyką. Jestem  pomocny, ambitny, dużo czasu poświęcam innym, gdyż ważne jest odnaleźć się w tym świecie. Co do ortografii... nigdy nie miałem z nią problemów.

Czekam na pozytywne rozpatrzenie wniosku ;)


IP: Zapisane
jareQ
Tak, to On!

*

Punkty uznania(?): 6
Offline Offline

Wiadomości: 1 256


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #39 : 18 Czerwca 2010, 09:56:39 »
Na forum jesteś stosunkowo niedługo, ale się udzielasz. Napisz do mnie na gg 8800808 porozmawiamy.


IP: Zapisane
Menelag
Moczymorda Tawerniana

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 280


1+2= Menelag

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #40 : 20 Czerwca 2010, 11:19:11 »
Nick: menelag
Imię: Piotrek
Wiek: 17
Komunikator: 12542856 (gg)
Znajomość HTML: tak
Co wniosę do redakcji: Przede wszystkim napisać artykuły dotyczące fabuły z Heroes V (Kuźnia i 3 kampania Hord). Jeśli mi się uda zwiększę liczbę obrazków w galerii z H5 i H4. Napiszę również kilka krótkich poradników dotyczących modyfikacji piątej części.
O sobie: Uwielbiam pracować w grupie, służyć pomocą innym, udzielać porad. Z ortografią oraz interpunkcją problemów nie mam. Interesuję się sportem, muzyką, książkami o tematyce fantasy i oczywiście grami z serii Might and Magic.

Mam nadzieję, że moje podanie będzie rozpatrzone pozytywnie.



IP: Zapisane
jareQ
Tak, to On!

*

Punkty uznania(?): 6
Offline Offline

Wiadomości: 1 256


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #41 : 21 Czerwca 2010, 23:32:12 »
menelag standardowo zapraszam do siebie na gg 8800808 :)


IP: Zapisane
Sylu
książe Szlezwiku, hrabia Esbjerg

*

Punkty uznania(?): 17
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 232


Doświadczenie jest najlepszym nauczycielem.

Zobacz profil
« Odpowiedz #42 : 08 Lipca 2010, 05:37:58 »
Nick:Sylath
Imię:Alan
Wiek:15
Komunikator: 901280 (gg)
Znajomość HTML: tak, na poziomie podstawowym
Co wniosę do redakcji:Przede wszystkim uzupełnieniem luk w poradnikach odnoszących się do gry poszczególnymi zamkami w homm5. Napiszę jeszcze  rozwój wszystkich bohaterów, wykluczając herosów Sylvanu, bo ci już są. Ogólnie chcę się zająć pisaniem poradników do homm5. Mogę zająć się także korektorowaniem innych poradników, gdyż lubię to robić.
O sobie:Nie popełniam błędów językowych, no czasami zdarza się to w pośpiechu, kiedy bardziej zwracam uwagę na przekaz treści, niż na "byki", ale pisząc artykuły, będę je kilkakrotnie sprawdzał. Więc nie popełnię błędu, np pisząc "w cudzysłowiu". Interesuję się historią, geografią i językiem polskim. Od początku gram w homm5, więc chcę się podzielić moim doświadczeniem

Czekam na rozpatrzenie podania  :)


« Ostatnia zmiana: 13 Grudnia 2011, 06:50:37 wysłane przez Sylath » IP: Zapisane
Cytuj
Nigdy nie ogarniam czy Sylath żartuje, nie ogarnia, czy udaje, że żartuje, a tak naprawdę nie ogarnia. Albo udaje, że nie ogarnia, a żartuje.
- Unkown
jareQ
Tak, to On!

*

Punkty uznania(?): 6
Offline Offline

Wiadomości: 1 256


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #43 : 08 Lipca 2010, 10:26:44 »
Podanie rozpatrzone pozytywnie :) Zapraszam na gg.


IP: Zapisane
Andre94nt
Pierwszy Andrzej

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 822


Zobacz profil
« Odpowiedz #44 : 08 Lipca 2010, 11:23:46 »
Nick:andre94nt
Imię: Andrzej
Wiek:16
Komunikator: 23231305 GG
Znajomość HTML poziom podstawowy
Co wniosę do redakcji: Mogę rozbudować działy o heroes 4, ponieważ jest to moja ulubiona część sagi, a niewielu się do niej garnie. Forum przeglądałem już rok przed rejestracją.
O sobie: Staram się posty sprawdzać ortograficznie na Microsoft Word, jeśli są długie, w ok. 90% przypadków piszę poprawnie. W homm4 zacząłem grać w 3-4 klasie podstawówki, wtedy też zakupiłem swoją pierwszą oryginalną grę, którą była ona, następnie długo grałem w homm 1-3, jednakże homm5 również znam. Jeśli chodzi o fabułę, najlepiej znam Homm4. O sobie? Jestem MP w D&D, co cechuje mnie dużą wyobraźnią i w miarę ciekawym opisem sytuacji. Czytam bardzo wiele. ( oczywiście słucham metalu ;] )

Proszę o pozytywne rozpatrzenie prośby!



IP: Zapisane
Strony: 1 2 [3] 4 5    Do góry Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.033 sekund z 16 zapytaniami.
                              Do góry