Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 5 6 7 [8] 9 10    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Co sądzicie o tej stronie?? (Czytany 44451 razy)
Loczek
King Loczdorah

*

Punkty uznania(?): 23
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 845


It's Seriously Christmas

Zobacz profil
« Odpowiedz #105 : 26 Lipca 2008, 08:31:11 »
Może by też wpisać w tym temacie Vip'ów którzy tworzyli coś na rzecz tawerny
http://www.homm5.info/forum/index.php?topic=236.0


IP: Zapisane
czarny mag

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 3


Zobacz profil
« Odpowiedz #106 : 29 Grudnia 2008, 09:45:45 »
ja uważam że wszystko jest idealne i dla zalogowanych i dla gości. Zanim zrobiłem konto wszystko co potrzebowałem szukałem tutaj.

ps. u mnie w szkole dość znana ta strona


IP: Zapisane
Khaziu
SpecHoMM

*

Punkty uznania(?): 15
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 533


...:::Dziel i rządź:::...

Zobacz profil
« Odpowiedz #107 : 10 Stycznia 2009, 21:24:18 »
Ostatnio dość sporo nowych userów dołącza do nas. Szkoda tylko że nic nie piszą xP


IP: Zapisane
solymr

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 60


Zobacz profil
« Odpowiedz #108 : 02 Lutego 2009, 14:35:04 »
Co sądzę o tej stronie?Fajna,ALE lubię też inne strony.Nie rozumiem co wy macie do Kwasowej Groty albo Jaskini Behemota.Przecież to świetne strony!Ponadto każda ze stron ma swoje atuty.W Tawernie jest mnóstwo informacji o wszystkich częściach Heroes(w Jaskini też są ale jest ich mniej).Jaskinia może się poszczycić dużą ilością userów i ciekawych  postów.Za to w Grocie są informacje o WoGu i historia świata HoMM i MM.Jestem zarejestrowany także na tamtych stronach i uważam,że panuje tam miła atmosfera.
Mam też małą propozycję,co do zmian w Tawernie.Powinny znaleźć się tu nowe artykuły o Heroes 5.Nie ma tam jednostek neutralnych ani umiejętności jednostek.Są też czasem błędy ortograficzne(no,chyba,że jakiś admin poprawił artykuł)



IP: Zapisane
Martin
"Król Multikont"

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 397


Nobody expects the Spanish Inquisition!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #109 : 02 Lutego 2009, 14:44:44 »
Nie rozumiem co wy macie do Kwasowej Groty albo Jaskini Behemota.Przecież to świetne strony
Tzn kto ma, my jako admini, redakcja, jakieś konkretne przykłady?

Cytuj
Nie ma tam jednostek neutralnych ani umiejętności jednostek
Przejrzyj dokładnie dział H5 i napisz to jeszcze raz...


« Ostatnia zmiana: 02 Lutego 2009, 14:53:28 wysłane przez Martin » IP: Zapisane
solymr

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 60


Zobacz profil
« Odpowiedz #110 : 02 Lutego 2009, 15:11:59 »
Przez "...co wy macie do Kwasowej Groty albo Jaskini Behemota." rozumiem niektórych userów.
A w dziale H5 naprawdę  nie ma jednostek neutralnych.A umiejętności jednostek są tylko do Kuźni Przeznaczenia i Dzikich Hord.Do zwykłego H5 nie ma.


IP: Zapisane
Loczek
King Loczdorah

*

Punkty uznania(?): 23
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 845


It's Seriously Christmas

Zobacz profil
« Odpowiedz #111 : 02 Lutego 2009, 18:22:11 »
Każdy tutaj swobodnie wypowiada się o inny stronach ale to że zapamiętałeś sobie 2 osoby które mają odmienne zdanie co do przedstawionych serwisów, a co do twojego drugiego wątku to możesz założyć takie topic'ki i po problemie.


IP: Zapisane
Laxx
Tawerniana Diablica

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1 426


Posiadaczka Piekielnej Patelni

Zobacz profil
« Odpowiedz #112 : 02 Lutego 2009, 18:37:40 »
Solmyr, wybacz ale błędów ortograficznych nie ma w artykułach. Zajmuję się także korektą i nic nie zauważyłam. Chyba, że coś pominęłam. Możesz podać mi linki na PM do tych artykułów? Jestem ciekawa :P Bez obrazy ale może wg Ciebie są błędy... :P


IP: Zapisane
solymr

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 60


Zobacz profil
« Odpowiedz #113 : 02 Lutego 2009, 18:51:50 »
No dobra,z błędami to się pomyliłem,niemniej kiedyś były.Ale zauważyłem jeszcze dwa szczegóły.W umiejętnościach H4 brakuje Zwiadu,a jak chcę obejrzeć Magię Życia to wyskakuje zamek Życia.


« Ostatnia zmiana: 02 Lutego 2009, 19:01:59 wysłane przez solymr » IP: Zapisane
Ptakuba
Sołtys Anduiny

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 533


Multikonto Martina

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #114 : 02 Lutego 2009, 20:35:52 »
Och, a ja jeszcze nawiążę do "co wy macie do Jaskini Behemota czy Kwasowej Groty". Oczywiście, nikt nie wskaże konkretnych przykładów, świeżych itp. ale Johny_Szalony umieścił w swoim podpisie bardzo ładny cytat Luka. Tak, wy, admini nic nie macie do Kwasowej Groty, oprócz tego, że sądzicie, że to zbiorowisko trolli i uciekinierów z wariatkowa... Co do Jaskini, to po stworzeniu ambasady właśnie w niej wszystkie "rzale i bule" zostały wylane, ale przedtem Jaskinia była traktowana raczej nie jako przyjazny portal, ani też nie była ignorowana.


IP: Zapisane
Wioska Anduina - moja piaskownica. Zapraszam wszystkich.

"My tutaj jedziemy na zgryzocie, problemach z dzieciństwa i pasywnej agresji."
Hellscream, 10 czerwca 2015
Luk
The Great LichMaster

*

Punkty uznania(?): 27
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 473


Scream for me Tawerna!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #115 : 02 Lutego 2009, 21:10:33 »
Brawo Ptaqu, punkt dla Ciebie. Ale nie ciesz się jeszcze przedwcześnie, zaraz je odejmę.

Po pierwsze było to zanim zostałem adminem, więc do oficjalnego stanowiska administracji odnieść tego po prostu nie możesz. Przykro mi. Możesz jedynie przypiąć to bezpośrednio do mnie, a zdanie podtrzymuje. W swojej przenikliwości nie zauważyłeś "(...)" w tym cytacie, w którym to zawierało się kilka linijek uzasadnienia, niżej jeszcze były linki ode mnie i nie tylko. Fakt, dobór słów za bardzo przypominał Twój, za to mogę przeprosić, jeśli ktokolwiek poczuł się urażony.

Nie zmienia to faktu, że dalej potępiam podejście, zarówno użytkowników jak i obsługi AC, do każdego kto nie wpasuje się w tamtejsze utarte ramy bycia tru.


IP: Zapisane
Kornel

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 6

Zobacz profil
« Odpowiedz #116 : 07 Lutego 2009, 15:35:53 »
Stronka jest super , ale dodajcie dział tapety i wygaszacze.


IP: Zapisane
Oliwsen
Ale jak to

*

Punkty uznania(?): 30
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 789


Cichojcie

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #117 : 07 Lutego 2009, 15:39:32 »
Stronka jest super , ale dodajcie dział tapety i wygaszacze.


Tapety masz w galerii. Całe mnóstwo do wyboru.


IP: Zapisane
Nightin

******

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Wiadomości: 470


Zobacz profil
« Odpowiedz #118 : 07 Lutego 2009, 16:31:49 »
Stronka, średnio mi się podoba. Nieco trochę dziwna, że prawie każdy jest wrogiem Jaskini czy Groty, mówiąc że ta stronka jest o wiele lepsza niż te strony, jakie podałem.(czemu tak myślicie, nie wiem). Podliczyłem, że prawie 9117 użytkowników ma postów 0, co mnie martwi. Niektóre szkiełka z tawernowego "lusterka", wracają jednak mi brakuje kilku osób np. Kwapiszona, ale to inny kieliszek. Czarny, mi raczej nie pasuje na stronkę poświęconą Heroesom i by fajnie, gdyby działy miały średnowieczny tytuł(Zaginione zwoje, to piękny tytuł poświęcony historiom). Widzę tłumy ludzi mówiący "Heroes V the best. Heroes III, może się posikać a Heroes IV są denne jak flaki z cebulką i olejem".  I wiele innych. Ale cóż, w końcu wielu, którzy tu są lubię, nawet te, które mnie nie poznały.


« Ostatnia zmiana: 07 Lutego 2009, 16:34:33 wysłane przez Nightin » IP: Zapisane
Laxx
Tawerniana Diablica

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1 426


Posiadaczka Piekielnej Patelni

Zobacz profil
« Odpowiedz #119 : 08 Lutego 2009, 15:47:56 »
Poglądów userów nie zmienimy Nightin :P A wyjaśnij kto mówi, że jesteśmy wrogami JB i Groty? Hę? Przykałdy, cytaty, linki? Bo każdy tak tu mówi o tym oskarżaniu a dowodów nie ma... ?

Co do tapet - przecież są jak mówi Oli. Całe multum. Wybierać, szukać i cieszyć się :P


IP: Zapisane
Strony: 1 ... 5 6 7 [8] 9 10    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.064 sekund z 21 zapytaniami.
                              Do góry