Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Ankieta
Pytanie: Wskaż dwie rasy, które powinny przejść do kolejnej fazy konkursu  (Głosowanie skończone: 25 Kwietnia 2013, 12:12:44)
Wolfeni - 2 (15.4%)
Elfy Wysokiego Rodu - 4 (30.8%)
Ludzie z Ranaaru - 2 (15.4%)
Smoczy Rycerze - 5 (38.5%)
Głosów w sumie: 9

Strony: [1]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Grupa Trzecia (Czytany 2677 razy)
Hellscream
Orczilla

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Wiadomości: 1 125


One, Two, Hellscream's coming for you...

Zobacz profil
« : 02 Kwietnia 2013, 13:27:31 »
Grupa 3:
Wolfeni
Elfy Wysokiego Rodu
Ludzie z Ranaaru
Smoczy Rycerze


IP: Zapisane
Niebieskooki Smok

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 114


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 07 Kwietnia 2013, 22:06:44 »
Wybrałem Elfy Wysokiego Rodu i Smoczych Rycerzy.
Elfy dlatego, że lubię elfy; gdziekolwiek nie występują i jaką nie są odmianą (tym bardziej, że są tak ciekawie rozpisane).
Oczywiście (dla mnie) największą uwagę zwracają na siebie jednostki wśród których należy wymienić przede wszystkim Jastrzębiookich oraz Słoneczne smoki. Smoczy Rycerze - no i tutaj wg mnie absolutnie znajdować się będą w ścisłej piątce. Bardzo oryginalny pomysł z wrzuceniem niektórych dinozaurów jako jednostki. Co prawda w Heroes 5 u mrocznych elfów były jaszczury ale dinozaurem tego nazwać nie można; za to tu mamy i Parazaurolofa i Terizinozaura i poczciwego Velociraptora   :) . Także pozostałe jednostki są ciekawie przedstawione (ci Sidianie to ładne połączenie anioła z gadem   ;P  ). No i na koniec fajne wkomponowanie historii tej frakcji w istniejący w świecie Ashan zakon smoczych rycerzy.


IP: Zapisane
Psychol55
Ja słyszę a ty słuchasz

******

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Wiadomości: 441


Krytyk Fasta

Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 11 Kwietnia 2013, 22:54:05 »
Elfy Wysokiego Rodu. Zdecydowana przewaga nad pozostałymi propozycjami. Przyjemna historia i jednostki. Poza tym dobrze mi się kojarzą z W3.


IP: Zapisane
http://emikozinska.wix.com/emi-kokoz-art

Sprawdźcie co robi moja siostra!
Menelag
Moczymorda Tawerniana

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 280


1+2= Menelag

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #3 : 14 Kwietnia 2013, 10:49:32 »
Wybrałem Smoczych Rycerzy - świetny pomysł na pokazanie tych istot w nowym, oryginalnym świetle. :)


IP: Zapisane
Cebulak
(Hadrian)

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 062


Uzależniony od niebieskiego

Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : 20 Kwietnia 2013, 15:46:57 »
Ogółem to niezbyt mi się spodobały te rasy, ale wybrałem Smoczych Rycerzy. Wolfeni - za duża jednorodność. Elfy - kolejna elfy, nie. Ludzie z Rannaru - ktoś na siłę robił i się nie postarał z jednostkami.


IP: Zapisane
Cytuj
Cahan: Hadrian się ucieszy, a jeśli ktoś nie będzie chciał grać, to będzie znaczyło, że go nie lubi. A przecież Hadriana wszyscy lubią, więc wszyscy zagrają. Plan idealny  8)
Hadras

***

Punkty uznania(?): 5
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 245


STRIP THE FLESH!! SALT THE WOUNDS!!!

Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : 20 Kwietnia 2013, 16:30:42 »
Wybieram Wolfenów, za to, że są to wilkołaki, których mi brakuje we wszystkich częściach HoMM :( .
Drugą wybraną przeze mnie frakcją są Ludzie z Ranaaru. Według mnie jest to bardzo ciekawa alternatywa dla Przystani, chociaż może jest z lekka przekokszona. ;)


IP: Zapisane
Hellscream
Orczilla

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Wiadomości: 1 125


One, Two, Hellscream's coming for you...

Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : 29 Kwietnia 2013, 00:03:29 »
Do drugiej fazy przechodzą Elfy wysokiego rodu oraz Smoczy rycerze.


IP: Zapisane
Strony: [1]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.053 sekund z 21 zapytaniami.
                              Do góry